امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام با تشکر از دوست عزیز امیدوارم هرجا که باشید سر شار از خوش حالی باشید
من یک مشکل برام به وجود امد هنگام اجرای بازی ها

وقتی بازی های Gta SAnandreesOnline و GtA v Offline و بقیه بازی ها رو اجرا میکنم  یک دفعه از بازی پرت میشه بیرون
نه اررور Close programers میده نه اررور خاصی میده یهنی از بازی بیرون  میاد
ولی از بازی خارج نمیشه
یعنی=از بازی خارج میشه ولی باز دوباره میشه برگرشت به بازی و ادامشو انجام داد ولی در بعضی مواقع ب صورت سریع سریع انجام میشه و اعصابادمو خورد میکنه و بعضی وقتام اصلان خارج نمیشه یعنی تکلیف خاصی نداره یک دفعه خارج میشه یک دفعه نمیشه
مشخصات سیستم
Cpu=INtel 2cors 2.8 Gh
ram=4gb
Graphic=Nvdia Gefroce 9500 1gb ddr2
window=Seven 64bit

کسی راه حلی به ذهنش میرسه ؟
پاسخ
(06-18-2015, 11:43 PM)gamertop نوشته است: سلام با تشکر از دوست عزیز امیدوارم هرجا که باشید سر شار از خوش حالی باشید
من یک مشکل برام به وجود امد هنگام اجرای بازی ها

وقتی بازی های Gta SAnandreesOnline و GtA v Offline و بقیه بازی ها رو اجرا میکنم  یک دفعه از بازی پرت میشه بیرون
نه اررور Close programers میده نه اررور خاصی میده یهنی از بازی بیرون  میاد
ولی از بازی خارج نمیشه
یعنی=از بازی خارج میشه ولی باز دوباره میشه برگرشت به بازی و ادامشو انجام داد ولی در بعضی مواقع ب صورت سریع سریع انجام میشه و اعصابادمو خورد میکنه و بعضی وقتام اصلان خارج نمیشه یعنی تکلیف خاصی نداره یک دفعه خارج میشه یک دفعه نمیشه
مشخصات سیستم
Cpu=INtel 2cors 2.8 Gh
ram=4gb
Graphic=Nvdia Gefroce 9500 1gb ddr2
window=Seven 64bit

کسی راه حلی به ذهنش میرسه ؟
آنتی ویروس دارین؟؟؟؟
اگه دارین برا بازیاتون اعتماد سازی کردین؟؟؟؟
پاسخ
یکی بگه چجوری باید Warchife ها رو بکشیم؟
[تصویر:  Middle-Earth-Shadow-of-Mordor-724x334-1.jpg]
پاسخ
(06-19-2015, 12:07 AM)MohammadrezaSJ نوشته است: یکی بگه چجوری باید Warchife ها رو بکشیم؟
دوست عزیز یه دفه پست گذاشتین وایسین تا یکی بیاد جواب بده!!!!!
100 باز که نمیگن!!!!!!!!!!!
پاسخ
دوستان در کنسول ها 30 فریم با 30 فریم پی سی زمین تا اسمون فرق داره.روی کنسول انگار 60 فریمه.علتش فرق دسته و موسه؟
پاسخ
(06-19-2015, 12:07 AM)MohammadrezaSJ نوشته است: یکی بگه چجوری باید Warchife ها رو بکشیم؟

دوست عزیز پشت سر فرمانده ها 5 نفر ایستادن.باید از فرمانده ها اعتراف بگیری تا بهت وارچیف ها رو معرفی کنن.بعدش علامت گزاریشون میکنیی و بعدش میری سراغشونو میکشیشون

یک سوال من fallout3 رو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم و دموی اول بازی تموم میشه اونجایی که باید شخصیتتو انتخاب کنی گیر مکنه.کسی هست که بتونه راهنمایی کنه
پاسخ
(06-16-2015, 09:41 PM)diako نوشته است:
(06-16-2015, 02:47 PM)mortezaezio نوشته است: سلام من فرمان خریدم باهاش نمی تونم nfs rivals رو بازی کنم

دوست عزیز من خودم فرمون دارم و به راحتی هم با nfs rivals بازی کردم روی ماشین سواری های دیگر تست کنید
فرمونتون به x360 هم می خوره یا نه؟

سلام خیر برای play 3
پاسخ
سلام دوستان، ببخشید من تازه عضو شدم نمی دونم که جایی درستی تاپیک زدم یا نه ...

بنده لپتاپ Z510 رو دارم و فکر می کنم از سیستم پیشنهادی خود بازی FarCry 4 هم به غیر از رم بالاتره، ولی وقتی بازی FarCry 4 رو نصب و بازی می کنم، خیلی کنده و حتی با این که گرافیک بازی رو گزاشتم روی Low هم باز هم همون طور اجرا می شد، حالا می خواستم بدونم مشکل از خود بازی هستش که خریدم یا نه دلیل دیگه ای داره ؟
ممنون
پاسخ
(06-19-2015, 02:41 PM)ABZiko نوشته است: سلام دوستان، ببخشید من تازه عضو شدم نمی دونم که جایی درستی تاپیک زدم یا نه ...

بنده لپتاپ Z510 رو دارم و فکر می کنم از سیستم پیشنهادی خود بازی FarCry 4 هم به غیر از رم بالاتره، ولی وقتی بازی FarCry 4 رو نصب و بازی می کنم، خیلی کنده و حتی با این که گرافیک بازی رو گزاشتم روی Low هم باز هم همون طور اجرا می شد، حالا می خواستم بدونم مشکل از خود بازی هستش که خریدم یا نه دلیل دیگه ای داره ؟
ممنون
سیستم دقیقتو میشه بگی ؟
پاسخ
خدمت شما :
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 380 × 265 × 25 میلی‌متر - وزن: 2.22 کیلوگرم

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz up to 3.20 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
آخه توی یک نقدی که دیدم می گفت که بازی هایی مثل COD Ghost رو به راحتی اجرا می کنه ولی این بازی رو خیلی بد اجرا می کنه ...

آیا می تونه یک دلیلش نصب نکردن درایور گرافیک باشه ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,235 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,547 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,161 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,617 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,289 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان