امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-15-2015, 03:08 PM)DeadSec نوشته است:
(08-15-2015, 03:05 PM)Marvel Demon نوشته است:
(08-15-2015, 02:55 PM)Be the story نوشته است:
(08-15-2015, 02:53 PM)Marvel Demon نوشته است:
(08-15-2015, 02:39 PM)Be the story نوشته است: سلام بچه ها من به یک مشکلی بر خوردم توی بازی مکس پین 3 بازی رو کرک کردم اپدیت نصب کردم ولی باز هم میگه باید اپدیت نصب کنی باید چیکار کنم؟
[تصویر:  rgyc1v67bq92qeuyeoz9.png]

ویندوزتون چیه؟!

,ویندوزم 10 هستش ولی روی ویندوز قبلیم که 7 بود تست کردم بازم همین مشکل رو بود

تمام آپدیت های لینک زیر رو دان کنید درست میشه
لینک

یه بار امتحان کن اون لحظه ی که میخوای وارد بازی بشی ارتباطو با اینترنت قطع کن ببین درست میشه یا نه !
اگه نشد آپدیت های بالا رو دانلود کن !
اینتنت رو قطع کردم وارد بازی که میشه میگه game has stopped working close the game  الان چی کار کنم؟
پاسخ
(08-15-2015, 03:18 PM)Be the story نوشته است:
(08-15-2015, 03:08 PM)DeadSec نوشته است:
(08-15-2015, 03:05 PM)Marvel Demon نوشته است:
(08-15-2015, 02:55 PM)Be the story نوشته است:
(08-15-2015, 02:53 PM)Marvel Demon نوشته است: ویندوزتون چیه؟!

,ویندوزم 10 هستش ولی روی ویندوز قبلیم که 7 بود تست کردم بازم همین مشکل رو بود

تمام آپدیت های لینک زیر رو دان کنید درست میشه
لینک

یه بار امتحان کن اون لحظه ی که میخوای وارد بازی بشی ارتباطو با اینترنت قطع کن ببین درست میشه یا نه !
اگه نشد آپدیت های بالا رو دانلود کن !
اینتنت رو قطع کردم وارد بازی که میشه میگه game has stopped working close the game  الان چی کار کنم؟

داداش برای حل مشکلت فقط باید آپدیت ها رو نصب کنی
پاسخ
call of duty ghosts رو گرفتم بازی اجرا میشه  ولی موقع لودینگ بعد پر شدن نوار لودینگ.کات سینی که موقع لود پخش میشه صداش لگ میگیره.بعدم بازی فریمش رو سی قفله.نمیشه بیشترش کرد؟
سیستمم اینه:
graphic:gtx 750 ti
ram:8
cpu:intel core i3 4170
S0 (2)
پاسخ
(08-15-2015, 06:15 PM)saeedgreat نوشته است: call of duty ghosts رو گرفتم بازی اجرا میشه  ولی موقع لودینگ بعد پر شدن نوار لودینگ.کات سینی که موقع لود پخش میشه صداش لگ میگیره.بعدم بازی فریمش رو سی قفله.نمیشه بیشترش کرد؟
سیستمم اینه:
سلام دوست عزیز
شما آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
کارت گرافیک خودتون رو آپدیت کردید؟
و یک نکته ای که کرکی برای بازی منتشر شد برای کسایی که رمشون پائین تر از 4 بود و با کپی کردن این کرک گرافیک بازی به صورت فوق العاده ای بهم می ریخت. شما احیانا از این کرک استفاده نکرده اید؟

(08-15-2015, 02:39 PM)Be the story نوشته است: سلام بچه ها من به یک مشکلی بر خوردم توی بازی مکس پین 3 بازی رو کرک کردم اپدیت نصب کردم ولی باز هم میگه باید اپدیت نصب کنی باید چیکار کنم؟
[تصویر:  rgyc1v67bq92qeuyeoz9.png]
سلام دوست عزیز
از اونجایی که ایت بازی برای اجرا توی ویندوز 8 و 8.1 مشکل داشت و حالا شما می خوای این بازی رو روی ویندوز 10 اجرا کنی من راه حلی که برای ویندوز 8 کار ساز بود رو بهتون میگم شاید درست شد.
اول از همه به این سایت برید و تمامی آپدیت های بازی رو دانلود کنید به غیر از آپدیت 114 و تمامی آپدیت ها رو نصب کنید.
از همون سایت آخرین نسخه ی لانچر بازی و آخرین نسخه ی نرم افزار سوشیال کلوب رو دانلود و نصب کنید.( آخرین نسخه ی نرم افزار سوشیال کلوب مربوط به بازی gta v میشه پس بهتره اون نسخه رو دانلود کنید)
حالا وقتی تمامی آپدیت ها رو نصب کردی و آخرین نسخه ی لانچر بازی  و نرم افزار سوشیال کلوب رو نصب کردی به این لینک برو و آخرین آپدیت بازی یعنی 114 رو که توسط گروه ریلودد کرک شده دانلود و نصب کن.
خب حالا طی انجام تمامی این مراحل حتما حتما هر آنتی ویروسی داری غیر فعال و یا کلا پاکش کن و دسترسی کامپیوترت رو هم به اینترنت صورت کلی قطع کن.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(08-15-2015, 07:41 PM)مجید نصر نوشته است:
(08-15-2015, 06:15 PM)saeedgreat نوشته است: call of duty ghosts رو گرفتم بازی اجرا میشه  ولی موقع لودینگ بعد پر شدن نوار لودینگ.کات سینی که موقع لود پخش میشه صداش لگ میگیره.بعدم بازی فریمش رو سی قفله.نمیشه بیشترش کرد؟
سیستمم اینه:
سلام دوست عزیز
شما آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
کارت گرافیک خودتون رو آپدیت کردید؟
و یک نکته ای که کرکی برای بازی منتشر شد برای کسایی که رمشون پائین تر از 4 بود و با کپی کردن این کرک گرافیک بازی به صورت فوق العاده ای بهم می ریخت. شما احیانا از این کرک استفاده نکرده اید؟

اپدیتارو نصب نکردم درایورم اپدیت نیست.لینک اپدیتارو پیدا نمیکنم فقط اپدیت سه موجوده.اخه فقط همین مشکلو داره تو بازی رو سی فریم قفله با high.من شنیده بودم سری cod همشون شصت فریمه ولی نمیدونم این چرا سی فریم قفل میکنه
S0 (2)
پاسخ
سلام 
من توی اسکرین  شات گرفتن GTA V مشکل دارم 

وقتی با FRAPS میگیرم  رنگ ها تو عکس خراب میشن 

وقتی با BANDICAM میگیرم سیاه میگیره 

ممنون میشم کمکم کنید
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سلام دوستان خسته نباشین

من سیمز 3 رو که داشتم بدون مشکل ctrl+shift+c عمل میکرد. اما توی سیمز 4 هرکاری میکنم اون نوار وارد کردن چیت ها نمیاد. ctrl+alt+shift+cرو هم انمتحان کردم اصلا همه دکمه های کیبوردو امتحان کردم .نمیشه که نمیشه [تصویر:  sad.png] [تصویر:  sad.png] 
تو یه سایت انگلیسی خوندم که شاید نرم افزاری رو سیستم نصبه که با همین دکمه ها اسکرین شات میگیره، ولی همچین نرم افزارایی رو سیستمم نصب نیستن.
اها راستی، وقتی که سمیز 4 رو نصبیدم، دیگه این دکمه ها برای سیمز3 هم کار نمیکنن [تصویر:  dodgy.png] [تصویر:  dodgy.png] [تصویر:  sad.png] 
کسی نیست کمک کنه!؟
اپدیت ورژن یک رو هم نصب کردم ولی درست نشد. 
پاسخ
(08-15-2015, 10:14 PM)amiiitis_68 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشین

من سیمز 3 رو که داشتم بدون مشکل ctrl+shift+c عمل میکرد. اما توی سیمز 4 هرکاری میکنم اون نوار وارد کردن چیت ها نمیاد. ctrl+alt+shift+cرو هم انمتحان کردم اصلا همه دکمه های کیبوردو امتحان کردم .نمیشه که نمیشه [تصویر:  sad.png] [تصویر:  sad.png] 
تو یه سایت انگلیسی خوندم که شاید نرم افزاری رو سیستم نصبه که با همین دکمه ها اسکرین شات میگیره، ولی همچین نرم افزارایی رو سیستمم نصب نیستن.
اها راستی، وقتی که سمیز 4 رو نصبیدم، دیگه این دکمه ها برای سیمز3 هم کار نمیکنن [تصویر:  dodgy.png] [تصویر:  dodgy.png] [تصویر:  sad.png] 
کسی نیست کمک کنه!؟
اپدیت ورژن یک رو هم نصب کردم ولی درست نشد. 
اگه جفتشو تو یه درایو نصب کردی از هم جدا کن شاید درست بشه
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
نه تو یه دروایو نیستن، سیمز 3 رو اصلا کلا حذف کردم بازم درست نشده
پاسخ
با سلام من در حال انجام بازی Half-Life 2 هستم و الحق بهترین شوتر تاریخ هست تو یکی از مکان های بازی گیر کردم یه تونل وجود داره

ارتفاعش زیاده چند تا بشکه هم اونجا بود اما هر کاری کردم با کمک بشکه ها هم نشد هر کی می دونه خواهشا  بگه

اینم عکس اون مکان:
[تصویر:  8bqaialy1q9yhnpetxve.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,765 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,241 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,558 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,333 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,806 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان