امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-24-2014, 09:16 PM)'aaaaz' نوشته است: داداش ارور نمیره جای بازی میره تو uplay

سلام دوست عزیز
اول بازی رو به صورت کامل پاک کن و بعد دوباره شروع کن به نصب کردن و اینکه حتما انتی ویروست غیر فعال و با خاموش باشه بعد بازی که نصب شد این کرک رو دان کن.
کرک بازی رو از حالت فشرده خارج کن دو تا پوشه هست با یک فیل bat اول فایل bat رو اجرا کن وقتی اجرا کردی بعد میگه یک دکمه رو بزن تا برنامه بسته بشه.
بعد محتویات پوشه ی DRM-AC2-OFFLINE.Server-v0.3.2 رو توی محل نصب بازی بریز و بعد محتویات پوشه ی Ubisoft Game Launcher رو توی پوشه ی Ubisoft Game Launcher بریز و بعد بازی رو اجرا کن اگه بازم نشد بگو تا یه فایل دیگه بهت بدم اینو امتحان کنی.
و بازم میگم حتما حتما انتی ویروست غیر فعال باشه.
پیروز و سربلند باشید.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
نشد داداش هر کاری میکنم دوباره uplay بازی میشه

پاسخ
(08-24-2014, 06:09 PM)'derp' نوشته است:
(08-24-2014, 02:56 PM)'station' نوشته است:
(08-24-2014, 02:13 PM)'derp' نوشته است: داداش شما رمت  ضعیفه اما این اقای ark بیخود میگه و چیری هم بلد نیست به من میگفت سیستمت ضعیفه
شما فقط یه رم 4 بذار رو سیستمت یه امتحانی بکن
من خودم الان دارم بازی میکنم و ارور استاپ ورکینگ رو هم حل کردم[img]/images/smi/new/141.gif[/img][img]/images/smi/new/141.gif[/img]

کاربر گرامی اولا شما باید در رابطه با کاندیدای مدیریت درست صحبت کنید. دوما اون دوست عزیزمون تونستن راهنماییشون رو کردن و تاجاییکه میدونستن به کاربر مورد نظر کمکم کردن. حالا چون شما مشکلتون حل نشده،دلیل بر این نمیشه که به ایشون توهین کنید.
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اولا به شما ربطی نداره شما ناظم انجمنی؟
دوما مشکل من حل شد خودمم حلش کردم در صورتی که این اقا میگفت نمیشه و سیستمت ضعیفه

derp
چجوری مشکل رو حل کردی؟ بازی چه مشکلی داشت؟ 
لطفا یک توضیح دقیق بده

در ضمن من اگه حرفی میزنم: اولا برای اینه که مشکل یه بنده خدایی مثل شما رو حل کنم. حالا بنده که علامه دهر (املاش نمیدونم درسته یا نه) نیستم که همه چیزو بدونم. یه موقعی مشکل یک کاربر حل میشه یک موقع حل نمیشه.
دوما اگه من میگم سیستم شما یا شخص دیگه ای به بازی نمیخوره، دارم مشخصات سیستم شما رو با حداقل سیستم مورد نیاز بازی مقایسه میکنم. پردازنده اون دوست عزیزمون دو هسته ایه در حالی که برای پردازش بازی Watch Dogs حداقل به 4 هسته نیازه. شما هم اگه درست یادم باشه گرافیکت M5000 Series بود. این بازی برای اجرا شدن حداقل به گرافیک 
 AMD Radeon HD 5850 احتیاج داره.  من از روی این به شما گفتم سیستمت ضعیفه.

(08-25-2014, 12:16 AM)'aaaaz' نوشته است: نشد داداش هر کاری میکنم دوباره uplay بازی میشه

درود...
دقیقا مراحلی که برات مینویسم رو انجام بده. (میتونی مراحل 1 تا 8 رو انجام ندی ولی من پیشنهاد میکنم همه مراحل رو انجام بدی)
اول این کرک رو دانلود کن بعد مراحلی که توضیح میدم رو دقیق اجرا کن.
1-بازی رو پاک کن.
2- یوپلی رو پاک کن.
3- سیستم رو ریست کن.
4- وقتی سیستم بالا اومد انتی ویروس رو خاموش کن.
5- ارتباط اینترنتتو قطع کن.
6- بازیو دوباره نصب کن.
7- از داخل DVD بازی برنامه یوپلی رو نصب کن (مهم).
8- از داخل کرک پوشه آپدیت بازی رو آپدیت کن.
9- فایل موجود داخل پوشه Values رو توی پوشه اصلی بازیه یعنی جایی که exe اصلی بازی قرار داره کپی کن.
10- داخل یکی از پوشه ها فرعی که در محل نصب بازی هست (اسم دقیقشو یادم نیست اگه پیداش نکردی اسم همه پوشه های فولدر اصلی رو برام بفرست تا بهت بگم کدومه) فایل های مربوط به Uplay موجوده. از داخل فایلی که دانلود کردی تمامی فایل های پوشه Crack رو در اونجا کپی کن. (اگه مشکل حل نشد در همون محل فایل های پوشه Crack 2 رو کپی کن) 
"دقت کن که حتما فایل رو Copy and Replace کنی." 
برای اجرای این بازی انتی ویروس حتما باید خاموش باشه.

James P. Ark
پاسخ
نشد فکر کنم باید بیخیالش بشم
پاسخ
سلام دوستان من قصد دارم که برای بهتر و سریعتر اجرا شدن بازی ها پردازنده کامپیوترم رو over clock کنم .
به نظر شما این کار خوبه ؟ و اینکه بعد از مدتی پردازنده از نظر قدرت پردازش ضعیف نمیشه؟[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]
مسلما با over clock دمای پردازنده نسبت به قبل بیشتر جهش پیدا میکنه در این مورد هم نظرتون چیه؟
متشکر
If plan A don't work
The Alphabet Has more Words
پاسخ
(08-25-2014, 01:14 AM)'ARK1375' نوشته است:
(08-24-2014, 02:13 PM)'derp' نوشته است: داداش شما رمت  ضعیفه اما این اقای ark بیخود میگه و چیری هم بلد نیست به من میگفت سیستمت ضعیفه
من خودم الان دارم بازی میکنم و ارور استاپ ورکینگ رو هم حل کردم[img]/images/smi/new/141.gif[/img][img]/images/smi/new/141.gif[/img]

کاربر گرامی اولا شما باید در رابطه با کاندیدای مدیریت درست صحبت کنید. دوما اون دوست عزیزمون تونستن راهنماییشون رو کردن و تاجاییکه میدونستن به کاربر مورد نظر کمکم کردن. حالا چون شما مشکلتون حل نشده،دلیل بر این نمیشه که به ایشون توهین کنید.

دوما مشکل من حل شد خودمم حلش کردم در صورتی که این اقا میگفت نمیشه و سیستمت ضعیفه

derp
لطفا یک توضیح دقیق بده

در ضمن من اگه حرفی میزنم: اولا برای اینه که مشکل یه بنده خدایی مثل شما رو حل کنم. حالا بنده که علامه دهر (املاش نمیدونم درسته یا نه) نیستم که همه چیزو بدونم. یه موقعی مشکل یک کاربر حل میشه یک موقع حل نمیشه.
دوما اگه من میگم سیستم شما یا شخص دیگه ای به بازی نمیخوره، دارم مشخصات سیستم شما رو با حداقل سیستم مورد نیاز بازی مقایسه میکنم. پردازنده اون دوست عزیزمون دو هسته ایه در حالی که برای پردازش بازی Watch Dogs حداقل به 4 هسته نیازه. شما هم اگه درست یادم باشه گرافیکت M5000 Series بود. این بازی برای اجرا شدن حداقل به گرافیک 

دوست عزیز و گل من مربوط می شد به تنظیمات uplay و steam

پاسخ
(08-25-2014, 11:38 AM)'derp' نوشته است:
(08-25-2014, 01:14 AM)'ARK1375' نوشته است:

derp
لطفا یک توضیح دقیق بده

دوست عزیز و گل من مربوط می شد به تنظیمات uplay و steam

متوجه نمیشم. مگه شما از کرک مستقل از یوپلی استفاده نکردید؟؟؟؟؟

(08-25-2014, 11:08 AM)'-Farshid' نوشته است: سلام دوستان من قصد دارم که برای بهتر و سریعتر اجرا شدن بازی ها پردازنده کامپیوترم رو over clock کنم .
به نظر شما این کار خوبه ؟ و اینکه بعد از مدتی پردازنده از نظر قدرت پردازش ضعیف نمیشه؟[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]
مسلما با over clock دمای پردازنده نسبت به قبل بیشتر جهش پیدا میکنه در این مورد هم نظرتون چیه؟
متشکر

درود...
Over Clock کردن کار بدی نیست یه شرطی که توی اون احتیاط رو رعایت کنی. اگه استاندارد پردازنده رو کلاک کنی نه مشکلی برای پردازنده به وجود نمیاد.
بله صد درصد دمای پردازنده فضایی میشه. باید بسته به اینکه چقدر میخوای پردازنده رو کلاک کنی یک سیستم کولینگ برای پردازنده تهیه کنی. ضمنا دائم باید دما پردازنده رو کنترل کنی که اگه خدای ناکرده از 75 بالا تر رفت دستی سیستم رو اف کنی.

James P. Ark
پاسخ
دوستان ببخشید باز مزاحم شدم uplay برای اساسین cd key میخواد از کجا باید پیدا کنم
پاسخ
(08-25-2014, 01:09 PM)'aaaaz' نوشته است: دوستان ببخشید باز مزاحم شدم uplay برای اساسین cd key میخواد از کجا باید پیدا کنم

ببین این نشون میده که هنوز بازی به درستی کرک نشده. CD Key یک کلیده که اصل بودن ـه بازی رو ثابت میکنه. باید بخریدش.

James P. Ark
پاسخ
سلام
وقتی که watch dogs رو نصب کردم این پیامو میده باس directx 11رو نصب کنم ایا؟
[تصویر:  1409021174.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,552 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,132 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,471 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,268 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,734 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان