امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام . یه سوال داشتم در مورد آنلاین بازی کردن call of duty 4 

وقتی میخوام وارد سرور بشم و بازی کنم این ارور رو میده :

code-post-gfx-mp.ff is different from the server 

باید چکار کنم؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
سلام. میخواستم درخواست کنم پوشه bin بازی Watch dogs رو به غیر از فایل Disrupt_b64.dll که حجیمه تو یه فایل zip بذارین و آپلود کنین ! خیلی ممنون!
پاسخ
(09-19-2014, 02:17 PM)'danyal5211' نوشته است: سلام . یه سوال داشتم در مورد آنلاین بازی کردن call of duty 4 

وقتی میخوام وارد سرور بشم و بازی کنم این ارور رو میده :

code-post-gfx-mp.ff is different from the server 

باید چکار کنم؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

سلام
بنده دقیقا همچنین مشکلی مثل شما را داشتم، اول یک چیزی بگید.
1. تو نصب شاهد اروری بودید؟ 
اگر بودید بازی را از دوباره نصب کنید یا این که بازی را به بهترین و حرفه ای ترین شیوه Clone کنید. 
2. کرک
کرک را نصب کنید یا این که پچ مخصوص به آنلاین را بریزید. 

پاسخ
(09-19-2014, 07:26 PM)'pamgoudarzi' نوشته است: سلام. میخواستم درخواست کنم پوشه bin بازی Watch dogs رو به غیر از فایل Disrupt_b64.dll که حجیمه تو یه فایل zip بذارین و آپلود کنین ! خیلی ممنون!

سلام، متاسفانه فایل بسیار حجیم می باشد و گذاشتن آن مشکل می آفریند و باعث کم شدن حجم اینترنت و این چیز ها می شود ولی برات تمامی 
حاصل سرچ هایی که تو اینترنت کردم رو می گذارم. 
https://www.google.com/#q=bin+folder+watch+dogs

پاسخ
نخیر هنگام نصب بازی اروری نیومد کرک مولتی پلیر رو هم تو محل نصب بازی کپی کردم .
دقیق نمی دونم اما احتمالا پچ ها رو به ترتیب  نصب نکرده باشم شاید هم به ترتیب نصب کردم نمیدونم فکر مشکل از همین باشه .

پاسخ
من تو بازی metro list light نه [bgcolor=#eeeeee]لزنیتسکی [/bgcolor] رو کشتم نه پاول رو به موجوداتی که روی خرس پریدن شلیک کردم  ولی با پایان بد بازی مواجه شدم اخه چرا؟؟؟
پاسخ
(09-16-2014, 02:28 PM)'amirn' نوشته است: سلام به همگی ، من یه مدته حال کردم بازی civilization v brave new world رو بازی کنم و الان هم تقریبا آخرشم ، میخوام این بازی رو از طریق science victory به پایان برسونم و به همین خاطر تمام قطعات مورد نیاز برای ساخت spaceship رو دارم و همه ی اونها رو هم به پایتخت یعنی capital فرستادم و spaceship factory رو هم ساختم ولی هرکاری میکنم نمیتونم فضاپیما بسازم ، یعنی هیچ گزینه ای توی بازی برای این کار نیست .

آیا این یه باگه ؟ یا اینکه من بلد نیستم فضاپیما بسازم ؟ 
تو رو خدا هرکی بلده بهم بگه . ممنون !!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

آقا چرا مال همه رو جواب میدین به غیر از مال من ؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(09-20-2014, 01:08 PM)'amirn' نوشته است:
(09-16-2014, 02:28 PM)'amirn' نوشته است: سلام به همگی ، من یه مدته حال کردم بازی civilization v brave new world رو بازی کنم و الان هم تقریبا آخرشم ، میخوام این بازی رو از طریق science victory به پایان برسونم و به همین خاطر تمام قطعات مورد نیاز برای ساخت spaceship رو دارم و همه ی اونها رو هم به پایتخت یعنی capital فرستادم و spaceship factory رو هم ساختم ولی هرکاری میکنم نمیتونم فضاپیما بسازم ، یعنی هیچ گزینه ای توی بازی برای این کار نیست .

آیا این یه باگه ؟ یا اینکه من بلد نیستم فضاپیما بسازم ؟ 
تو رو خدا هرکی بلده بهم بگه . ممنون !!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

آقا چرا مال همه رو جواب میدین به غیر از مال من ؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

بله به احتمال 63 درصد باگ هست! بازی را از مرحله ی اول شروع کنید یا این که دوباره بازی را نصب کنید.

پاسخ
من آنتی ویروسم شید هست و اورجینال هست 
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
راهنمایی کنید 
درضمن چه کرکی بریزم ورژن 3 یا 4 ؟؟؟؟
کمک کنید 
ویندوز من 7 هست 32 بیت
رم3 دارم
به سیستمم میخوره 
مطمئنم
[تصویر:  calf3jczl6n9y1fxj6ca.jpg]
پاسخ
سلام.میشه کمک کنید دیگه تو کانتر1.6 اصلا چت هارو نشون نمیده.
                                                                                                                    [تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTER3H7B0x_eW6tYETXl6t...ze8WpqS1bP]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,874 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,318 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,604 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,354 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,866 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 70 مهمان