امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام دارم خدمت تمام کار بلد ها [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بنده یک مشکل دارم که اونم توی اکثر بازی ها ( 75% ) باهام هستش و من رو ول نمیکنه. وقتی که بازی رو اجرا میکنم، و همینطور بازی هم میکنم، تو حین بازی کردن مثلا میگه شما دکمه F رو بزن. برای من توی بازی، دکمه F ناقص نشون داده میشه. یعنی کلا نمیفهمی که اون دکمه چی هست ...[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] . مشکل اصلیم اینجاست که این کار، توی اکثر بازی ها باهام هستش ( مخصوصن بازی های ساخت یوبیسافت ) . اگر اشتباه نکنم؛ شکلش اینطوریه = × یا Õ یا Ü یا §
خلاصه همیشه یک نوع علامت میاد ...
اگه کسی راه حل این مشکل رو میدونه بهم اعلام کنه؛ خیلی خوشحال میشم ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
(10-18-2014, 03:32 PM)mammad78 نوشته است:
(10-18-2014, 11:32 AM)'الینا' نوشته است: سلام
من بازی رزیدنت اویل 7 را نصب کردم و بازی کردم اما بعد از چند روز ناگهان تنظیماتش به هم خورد.
یعنی بعد از باز کردن بازی وارد صفحه (گرفتن دیتا از سایت .net) میشه و همونجا میمونه. من حتی به اینترنت وصلش کردم ولی درست نشد.
بازی را پاک کردم و دوباره نصب کردم درست نشد!
البته روی کامپیوترهای دیگه این مشکل رو نداره. یعنی موقع نصب یک گزینه میاد که آیا میخواهید از نت دیتا بگیرید یا نه؟ و نه می زنیم. اما الان اون صفحه نمیاد و مستقیم میره توی گرفتن دیتا از نت و دیگه بازی جلو نمیره.
لطفا بگین چیکار کنم؟
ممنون
راستی ویندوزم هشت هست. لبتاب.

رزیدنت اویل 7 هنوز نمیومده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
مطمعنی اشتباه نمیکنی؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اسم دقیق بازی رو بگو[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شاید منظورش رزیدنت ایویل افشاگری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(10-18-2014, 07:56 PM)'fan watch dogs' نوشته است:
(10-18-2014, 03:32 PM)'mammad78' نوشته است:
(10-18-2014, 11:32 AM)'الینا' نوشته است: سلام
من بازی رزیدنت اویل 7 را نصب کردم و بازی کردم اما بعد از چند روز ناگهان تنظیماتش به هم خورد.
یعنی بعد از باز کردن بازی وارد صفحه (گرفتن دیتا از سایت .net) میشه و همونجا میمونه. من حتی به اینترنت وصلش کردم ولی درست نشد.
بازی را پاک کردم و دوباره نصب کردم درست نشد!
البته روی کامپیوترهای دیگه این مشکل رو نداره. یعنی موقع نصب یک گزینه میاد که آیا میخواهید از نت دیتا بگیرید یا نه؟ و نه می زنیم. اما الان اون صفحه نمیاد و مستقیم میره توی گرفتن دیتا از نت و دیگه بازی جلو نمیره.
لطفا بگین چیکار کنم؟
ممنون
راستی ویندوزم هشت هست. لبتاب.

رزیدنت اویل 7 هنوز نمیومده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
مطمعنی اشتباه نمیکنی؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اسم دقیق بازی رو بگو[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شاید منظورش رزیدنت ایویل افشاگری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اره شاید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(10-18-2014, 04:34 PM)'Maji Star' نوشته است: سلام دارم خدمت تمام کار بلد ها [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بنده یک مشکل دارم که اونم توی اکثر بازی ها ( 75% ) باهام هستش و من رو ول نمیکنه. وقتی که بازی رو اجرا میکنم، و همینطور بازی هم میکنم، تو حین بازی کردن مثلا میگه شما دکمه F رو بزن. برای من توی بازی، دکمه F ناقص نشون داده میشه. یعنی کلا نمیفهمی که اون دکمه چی هست ...[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] . مشکل اصلیم اینجاست که این کار، توی اکثر بازی ها باهام هستش ( مخصوصن بازی های ساخت یوبیسافت ) . اگر اشتباه نکنم؛ شکلش اینطوریه = × یا Õ یا Ü یا §
خلاصه همیشه یک نوع علامت میاد ...
اگه کسی راه حل این مشکل رو میدونه بهم اعلام کنه؛ خیلی خوشحال میشم ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

ممکنه به خاطر زبان ویندوز یا حتی فنتت موقع تایپ.(ینی کلید های Shift و Alt رو بزن و زبانش رو انگلیسی کن)
منم همچین اتفاقی واسه میوفته.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فرقی هم نمیکنه بازی واسه چه شرکتی باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
سلام به همگی 
من با این لپتاپ تونستم واچ داگز رو روی حالت medium بدون هیچ لگ و افت فریمی بازی کنم 
ram : 8Gb
Cpu : intel core i5 3230m
VGA : Ati radeon 7650m + intel HD 4000
آیا میتونم بازی middle-earth : Shadow of mordor رو هم روی medium یا low اجرا کنم ؟
پاسخ
(10-18-2014, 08:46 PM)'amirn' نوشته است: سلام به همگی 
من با این لپتاپ تونستم واچ داگز رو روی حالت medium بدون هیچ لگ و افت فریمی بازی کنم 
آیا میتونم بازی middle-earth : Shadow of mordor رو هم روی medium یا low اجرا کنم ؟

شاید.
ولی احتمالش...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شایدم نشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img](چون سیستمه خیلی خوفی میخواد)
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی بزار دوستان دیگر هم راهنمایی کنن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(10-18-2014, 08:46 PM)'amirn' نوشته است: سلام به همگی 

بله میتونید راحت اجرا کنید.رو مدیومش حتمیه

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام خسته نباشید!
ببخشید من بازی Middle Earth:Shadow Of Mordor رو نصب کردم اونم دوبار ولی بعد از مدتی بازی کردن، این اتفاق براش میوفته!
جاهایی که میخواد راهنمایی کنه و مثلا بگه دکمه R یا E یا M رو بزنین، به جاش میاره '
اگه میشه یه راه حل بهم بدین ممنون میشم!
WWI In Action FPS

[تصویر:  battlefield_1_squads-wallpaper-1920x1080.jpg]

پاسخ
(10-18-2014, 09:00 PM)'GREAT ASSASSIN' نوشته است: سلام خسته نباشید!
ببخشید من بازی Middle Earth:Shadow Of Mordor رو نصب کردم اونم دوبار ولی بعد از مدتی بازی کردن، این اتفاق براش میوفته!
جاهایی که میخواد راهنمایی کنه و مثلا بگه دکمه R یا E یا M رو بزنین، به جاش میاره '
اگه میشه یه راه حل بهم بدین ممنون میشم!

داداش اگه بالا رو نگاه کنی ی چیزایی گفتم.
ممکنه به خاطر زبان ویندوز یا حتی فنتت موقع تایپ.(ینی کلید های Shift و Alt رو بزن و زبانش رو انگلیسی کن)
من خودمم این جوری میشم.
هرموقع که رو فنت فارسی باشه کلمات عجیب غریب میاد.
شما قبل از اینکه وارد بازی بشی زبانت رو روی انگلیسی بزار
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
این سیستم بازی Middle Earth Shadow of Mordor رو می کشه؟
AMD Phenom II 3.2 GH دو هسته ای
4GB RAM
AMD Radeon HD 5450 - دو گیگ
منو باز شد دیدم شدیدا افت فریم داره و بنچمارک گرفتم فریم از 7 و 9 بالاتر نرفت [تصویر:  yahoo_22.gif] سیستم نمیکشه یا یه مشکلی هست؟
پاسخ
(10-18-2014, 10:54 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: این سیستم بازی Middle Earth Shadow of Mordor رو می کشه؟
AMD Phenom II 3.2 GH دو هسته ای
4GB RAM
AMD Radeon HD 5450 - دو گیگ
منو باز شد دیدم شدیدا افت فریم داره و بنچمارک گرفتم فریم از 7 و 9 بالاتر نرفت [تصویر:  yahoo_22.gif] سیستم نمیکشه یا یه مشکلی هست؟

نه دادا سیستم نمیکشه.

James P. Ark
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,579 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,194 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,483 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,280 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,744 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان