امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
من اونجاییم که با الیز ملاقات میکنی بعدش میری بیرون و میبینی یه نفرو کشتن بعد گاردها به ته اسلحه میزنن به صورت بعد اونجا تو لودینگ گیر میکنه و اررور Stop Working میده.از کرک ALI213 استفاده میکنم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
دوستان سلام میخواستم 2 تا بازی بخرم ازبین این بازیا کدوم رو بخرم
فارکرای 4
کال اف ادونسد وارفار
اساسین ک.ی.ر.ی.د یونیتی
رایز سان اف روم

پاسخ
(12-04-2014, 04:50 PM)'Sherlock_Holmes' نوشته است: دوستان سلام میخواستم 2 تا بازی بخرم ازبین این بازیا کدوم رو بخرم
فارکرای 4
کال اف ادونسد وارفار
اساسین ک.ی.ر.ی.د یونیتی
رایز سان اف روم

داداش حتما FC 4 رو بگیر.ته بازیه.هرچی راجع بهش بگم کم گفتم.

پاسخ
(12-04-2014, 11:47 AM)'FARZAN.CRASH007' نوشته است: من اونجاییم که با الیز ملاقات میکنی بعدش میری بیرون و میبینی یه نفرو کشتن بعد گاردها به ته اسلحه میزنن به صورت بعد اونجا تو لودینگ گیر میکنه و اررور Stop Working میده.از کرک ALI213 استفاده میکنم.

دوست عزیز شما از آپدیت های این بازی استفاده کردید؟
کارت گرافیکتون آپدیت هست؟
مشخصات سیستمتون چیه؟

(12-04-2014, 04:50 PM)'Sherlock_Holmes' نوشته است: دوستان سلام میخواستم 2 تا بازی بخرم ازبین این بازیا کدوم رو بخرم
فارکرای 4
کال اف ادونسد وارفار
اساسین ک.ی.ر.ی.د یونیتی
رایز سان اف روم

سلام دوست عزیز
اول اینکه انتخاب این بازی ها سلیقه ای هست و هر کسی بسته به سلیقه ی خودشون بهتون میگه کدوم بازی رو بگیرید.
دوم اینکه هیچ کدوم از این بازی ها شبیه به هم و یا هم سبک نیستند که دوستان بخواند بینشون مقاسه انجام بدند.
بعد اینکه اگه شما نسخه ی قبلی بازی فارکرای رو بازی کردید و از بازی خوشتون اومده باشه پس حتما به شما پیشنهاد میشه این نسخه رو هم بازی کنید چون این بازی در کنار قابلیت های نسخه قبلی دارای ویژگی های جدید و تازه هست و از گرافیک خیلی زیبا تری بهرمند شده.
در مورد کالاف باید بگم که واقعا این کالاف جز بهترین در این سری بعد از یه مدت طولانی بود.گرافیک بازی بسیار بیشرفت کرده بود و داستان و گیم پلی درگیر کننده داش و اسلحه هایی که در بازی به هممراه تکنولوژی موجود در بازی بود بسیار بازی رو قشنگ کرده بود.
در مورد اساسین هم اگه از مشکلات و باگ ها و افت فریم های بازی چشم پوشی کنیم که این ها همش با آپدیت های جدیدی که برای بازی اومده رفع شده میتونه براتون این سری از اساسین جذابیت خاصی داشته باشه گرافیک بازی بسیار بالاست و داستان بسیار خوبی داره.
در مورد بازی رایز هم اگه دلتون دنبال یه بازی گلادیاتوری هست شک نکنید که این بازی تنهای بازی موجود توی این سبک هست و میتونید در کنار رزلوشن 4k از این بازی نهایت لذت رو ببرید.
حالا دیگه تصمیم گیری با خودتون هست.
موفق و پیروز باشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
لطفا یه نفر کمک کنه به من
مشکل Crash Report بازی ماین کرافت رو چجوری حل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر می خواید ویدئوشو ببینید برید به این اکانت
www.aparat.com/akbarshafizadeh
لطفا کمک کنید
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
از آپدیت 1.2.0 استفاده کردم و کارت گرافیکم هم آپدیت هستش.الان دارم FC 4 رو 768*1280 رو تنظیمات مدیوم بازی میکنم.AC هم مشکلی با افت فریم نداشتم زیاد چون گرافیک رو کم کرده بودم و راحت اجرا میشد اما حالا دیگه بعد از اینکه گزینه Continue رو میزنم اررورStop Working میده.
پاسخ
(12-04-2014, 10:12 PM)'bazi_center' نوشته است: لطفا یه نفر کمک کنه به من
مشکل Crash Report بازی ماین کرافت رو چجوری حل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر می خواید ویدئوشو ببینید برید به این اکانت
www.aparat.com/akbarshafizadeh
لطفا کمک کنید

از کدوم نسخه بازی استفاده میکنی؟

James P. Ark
پاسخ
درود بر دوستان
کسی از شما هست که در حال بازی کردن Middle Earth Shaddow of Mordor باشه؟ مثلا تا نصفش رفته باشه؟
در طی یک اتفاق ناگوار سیو های بنده به لقا الله پیوست اگه بتونین سیو  های نیمه کارتون رو برام آپلود کنین ممنون همتون میشم. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]فقط دوستان لطفا محل ریختن سیو ها رو هم بگین چون کرک های مختلف در محل های مختلفی بازی رو سیو میکنن. 
James P. Ark
پاسخ
(12-04-2014, 11:02 PM)'FARZAN.CRASH007' نوشته است: از آپدیت 1.2.0 استفاده کردم و کارت گرافیکم هم آپدیت هستش.الان دارم FC 4 رو 768*1280 رو تنظیمات مدیوم بازی میکنم.AC هم مشکلی با افت فریم نداشتم زیاد چون گرافیک رو کم کرده بودم و راحت اجرا میشد اما حالا دیگه بعد از اینکه گزینه Continue رو میزنم اررورStop Working میده.

خب حالا که از این آپدیت هم استفاده کردی وقتی ارور داد یه قسمتی داره که نوشته show details یا یه همچین چیزی دقیق یادم نیست اینو بزن و یه عکس ازش بگیر بزار تا ببینم دقیقا چی میگه این ارور

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-05-2014, 12:46 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(12-04-2014, 11:02 PM)'FARZAN.CRASH007' نوشته است: از آپدیت 1.2.0 استفاده کردم و کارت گرافیکم هم آپدیت هستش.الان دارم FC 4 رو 768*1280 رو تنظیمات مدیوم بازی میکنم.AC هم مشکلی با افت فریم نداشتم زیاد چون گرافیک رو کم کرده بودم و راحت اجرا میشد اما حالا دیگه بعد از اینکه گزینه Continue رو میزنم اررورStop Working میده.

خب حالا که از این آپدیت هم استفاده کردی وقتی ارور داد یه قسمتی داره که نوشته show details یا یه همچین چیزی دقیق یادم نیست اینو بزن و یه عکس ازش بگیر بزار تا ببینم دقیقا چی میگه این ارور

بعضی وقت ها همچین گزینه ای میاد.تو این بازی گزینه ی show details نمیاد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,235 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,547 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,161 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,617 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,289 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان