امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
نه هیچ اروری نمیده 40 gbفضای ازاد دارم پس مشکل از فضا نیست لینک فریمور رو هم اگه قرار دادی بده
پاسخ
تو بازی متال تو هر مرحله نیم ساعت که بازی بازی میکنم مرحله تموم میشه انگار که وقتیه چیکار کنم
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
راستی یه سوال دیگه تو gta v وقتی میرم اسلحه فروشی و واسه اسلحه دوربین دارم پیشرفته ترین تجهیزات رو میخرم چه جوری باید مادون قرمز اسلحه ام رو فعال کنم هر کلیدی رو میزنم فعال نمیشه  Confused
پاسخ
(09-18-2015, 12:02 PM)Amir Hiden نوشته است: سلام من بازی کالاف بلک اوپس 2 رو نصب کردم .  
موقع که روش کلیک میکنم احرا نمیشه و ارور stopvworking میده  
یه اموزش تو یوتیوب دیدم که با تنظیم زمان رو موقعیت خاص این اروررفع میشه این کارو کردم حل شد اما دگه گوگل کرومم کارنمیکنه :D
بازی کالاف مدرن وارفر 3 رو هم نصب کردم وقتی بازیو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و دگه هیچی نمیاد
در هر دو مسئله کمکم کنید ممنونر
سلام
برای مشکل COD BO II
این کرک و آپدیت ها رو دانلود و نصب کن مشکل حل میشه.
Crack Fix
Update 1&2
Update 3
مشکل COD MW3
این کرک فیکس رو دانلود و توی محل نصب بازی کپی کن مشکل حل میشه.
Crack Fix
[url=http://cdn.download.ir/?b=dlir-general&f=call-of-duty-black-ops-II--update-3--www.download.ir.rar][/url]

(09-18-2015, 01:13 PM)ALIPS-PC نوشته است: نه هیچ اروری نمیده 40 gbفضای ازاد دارم پس مشکل از فضا نیست لینک فریمور رو هم اگه قرار دادی بده
صبر کنید تا بعد از ظهر تاپیک و لینکش رو در اختیارتون قرار میدم و بهتون اطلاع رسانی خواهم کرد.
در مورد مشکل دومتون هم من نمی تونم کمکی بهتون کنم چون بازی رو بازی نکردم صبر کنید تا بقیه ی دوستان تشریف بیارند و شما رو در این مورد راهنمایی کنند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
شما که ps3داری تا حالا با این مشکل برخوردی؟
پاسخ
سلام تو بازی pes 2016 تو قسمت setting و بعد در قسمت quality های و مدیوم رو نمیشه علامت زد خودش رو low است کار خاصی باید بکنم؟؟؟
پاسخ
شاید گرافیکتون ضعیفه
مدلش چیه؟
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
کسی تو این انجمن نبود از سوال من سر در بیاره :@ تا حالا سه تا یه چهار تا سوال از این انجمن پرسیدم کسی جواب نداده :( 
اینم سوالمه لطفا جواب بدین دیگه
سلام.
من دوتا دسته دارم یکی مدل x360 برای پی سی یکی هم مدل ps3 که به کامپیوتر و پلی 2 و  3 میخوره.
ویندوزم هردوی این دسته ها رو میشناسه اما تنها بازی که باهاشون تونسم بکنم مورتال کمبت بود [تصویر:  sad.png] که توی همون مورتال کمبت هم جای همه دکمه ها عوض شدن مثلن برای برگشت باید a رو بزنم و برای انتخاب b رو.
نرم افزار x360ce هم ریختم اما برای هیچ بازی جواب نداد. همه ی بازیا فقط با کیبورد میشه انجام داد
لطفا بگید چیکار کنم که بازیا دسته منو بشناسن و من بتونم با دسته بازیشون کنم . ( مث بازیای farcry4 /watche dogs ) 
جواب بدین جواب بدین خواهش خواهش
پاسخ
این سومین باره مطرح میکنم تو بازی دارک سولز 2 تو مرحله Forest Of Fallen Giants بعد از کشتن غول با کلیدی که به دست اوردم یه دری رو باز میکنم بعد از چندتا پله وارد یه حیاط میشم بعد یه در سیاه هست که باز نمیشه و برام مینویسه  Produce Symbol of the King 
چکارکنم
لطفا کمک کنید S0 (41)
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(09-18-2015, 08:06 PM)Son of Rome نوشته است: این سومین باره مطرح میکنم تو بازی دارک سولز 2 تو مرحله Forest Of Fallen Giants بعد از کشتن غول با کلیدی که به دست اوردم یه دری رو باز میکنم بعد از چندتا پله وارد یه حیاط میشم بعد یه در سیاه هست که باز نمیشه و برام مینویسه  Produce Symbol of the King 
چکارکنم
لطفا کمک کنید S0 (41)

والا من بازی رو انجام ندادم، ولی معنی این جمله این میشه<علامت پادشاهی را ارائه دهید> حالا ببین همچین چیزی پیدا میکنی یا نه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,582 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,195 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,488 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,280 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,746 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان