امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
ببخشید من یه مشکل تو ویچر دارم .
یه جای بازی با یونفیر هستم که تو یک کشتی روی کوه بعد از یک کات سین یک توده میاد هر کاری می کنم نمی شه زدش خیلی هم قوی است .
پاسخ
(10-26-2015, 09:55 PM)Tomb Raider A نوشته است: درود من میخوام مافیا2 رو روی وین 8.1 بازی کنم ولی مشکل نبود binkw32.dll رو میده.کسی میتونه راهنمایی کنه؟
سلام
این فایل رو دانلود و هخم در محل نصب بازی و هم در system 32 کپی کنید.
در ضمن بازی خودون رو هم آپدیت کنید.
binkw32
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(10-26-2015, 10:23 PM)br.bad نوشته است: ببخشید من یه مشکل تو ویچر دارم .
یه جای بازی با یونفیر هستم که تو یک کشتی روی کوه بعد از یک کات سین یک توده میاد هر کاری می کنم نمی شه زدش خیلی هم قوی است .
اونجا باید دو جادوی  yarden و queen رو اپگریت کنی وبا کمک اون دو جادو با اون روحه مبارزه کنی من خودم اینجوری ردش کردم 2 بار
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سلام خسته نباشین ببخشید من تو بازی gta v ی مشکل پیدا کردم اینه ک ماموریت ندارم{ماموریت اصلی} فک هم نکنم تمومش کرده باشم  فک کنم دو سه مرحله بعد اینکه مایکل خوادش میرن
پاسخ
(10-27-2015, 05:08 AM)alireza1223445 نوشته است: سلام خسته نباشین ببخشید من تو بازی gta v ی مشکل پیدا کردم اینه ک ماموریت ندارم{ماموریت اصلی} فک هم نکنم تمومش کرده باشم  فک کنم دو سه مرحله بعد اینکه مایکل خوادش میرن

داداش میشه بگی بعد از کدوم مرحله به این مشکل برخوردی؟
اگر بعد از مرحله Father/Son یا همونی که میری پسر Michael رو نجات میدی بعدش برات یه علامت سوال میاد، و وقتی که میری اونجا مرحله شروع نمیشه، یه فایلی هست تو صفحه اول همین تاپیک اونو دانلود کن و طبق راهنمایی که توی همون صفحه هست عمل کن،
و اگر نه بیشتر پیش رفتی، یه بار سوار تاکسی شو یه منطقه خیلی دور رو انتخاب کن و بعدش که سوار تاکسی شدی یه دکمه هست که اونو بزنی دیگه لازم نیست منتظر بشینی، یه صفحه سیاه میاد و بعدش هم که به مقصد رسیدی شاید برات مامورت‌ها بیاد.
ولی بازی بگو مرحله قبلی که رفتی اسمش چی بوده.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
سلام یه نرم افزار هست که هنگام بازی گوشه ی بالا سمت چپ مانیتور ، میزان لود سپیو و مقدار رم مصرف شده رو نشون میده ، لینک و اموزش نصبشو دارین ؟
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(10-27-2015, 08:51 AM)The J0ker نوشته است:
(10-27-2015, 05:08 AM)alireza1223445 نوشته است: سلام خسته نباشین ببخشید من تو بازی gta v ی مشکل پیدا کردم اینه ک ماموریت ندارم{ماموریت اصلی} فک هم نکنم تمومش کرده باشم  فک کنم دو سه مرحله بعد اینکه مایکل خوادش میرن

داداش میشه بگی بعد از کدوم مرحله به این مشکل برخوردی؟
اگر بعد از مرحله Father/Son یا همونی که میری پسر Michael رو نجات میدی بعدش برات یه علامت سوال میاد، و وقتی که میری اونجا مرحله شروع نمیشه، یه فایلی هست تو صفحه اول همین تاپیک اونو دانلود کن و طبق راهنمایی که توی همون صفحه هست عمل کن،
و اگر نه بیشتر پیش رفتی، یه بار سوار تاکسی شو یه منطقه خیلی دور رو انتخاب کن و بعدش که سوار تاکسی شدی یه دکمه هست که اونو بزنی دیگه لازم نیست منتظر بشینی، یه صفحه سیاه میاد و بعدش هم که به مقصد رسیدی شاید برات مامورت‌ها بیاد.
ولی بازی بگو مرحله قبلی که رفتی اسمش چی بوده.

من رفتم تو بازی دیدم اخرین مراحل ک رفتم اینا بودن "Father\son"و"complication"و"chop"و"repossession"و"franklin and lamar"و"prologue" بعد اون تایپیکی ک گفتین متوجه نشدم کجارو  میگین میشه لینک اون قسمت رو بذارین ممنونم بابت جوابگوییتون ;)

ببخشید ی سوال دیگه میگم پیجی هست ک تمام ماد حای بازی  ک تا حالا امده  رو داشته باشه البته طریقه ی نصب هم داشته باشه :D

ی چیز دیگه من تو وب سایت خبری گیمفا خوندم بعضی ماد ها باعث بن شدن میشن ؟Confused {این مال کاربرای انلاین}؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام یه مشکلی برام پیش اومده من با استفاده از یک کلیپ یکی از تکسچر های مربوط به لباس بازی gta v رو با برنامه open iv تغییر دادم و با یه سری اتفاقات گیج کننده فرمت یک سری از فایل های بازی (فایل هایی با اسم x64i.rpf) تغیر داده شد در اصل برادرم روی فایلی کلیک کرد و open with رو برنامه open iv قرار داد ولی بعد از اون برنامه open iv رو پاک کردیم و فرمت رو برگردوندیم ولی حالا وقتی بازی رو اجرا میکنم با این اخطار مجواجه میشم

corrupt game date. please reboot or reinstall the game

لطفا راهنمایی کنید  :(
پاسخ
(10-27-2015, 07:09 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام یه مشکلی برام پیش اومده من با استفاده از یک کلیپ یکی از تکسچر های مربوط به لباس بازی gta v رو با برنامه open iv تغییر دادم و با یه سری اتفاقات گیج کننده فرمت یک سری از فایل های بازی (فایل هایی با اسم x64i.rpf) تغیر داده شد در اصل برادرم روی فایلی کلیک کرد و open with رو برنامه open iv قرار داد ولی بعد از اون برنامه open iv رو پاک کردیم و فرمت رو برگردوندیم ولی حالا وقتی بازی رو اجرا میکنم با این اخطار مجواجه میشم

corrupt game date. please reboot or reinstall the game

لطفا راهنمایی کنید  :(
فایلای بازیت خراب شده یه بار دیگه نصبش کن
پاسخ
(10-26-2015, 10:47 PM)مجید نصر نوشته است:
(10-26-2015, 09:55 PM)Tomb Raider A نوشته است: درود من میخوام مافیا2 رو روی وین 8.1 بازی کنم ولی مشکل نبود binkw32.dll رو میده.کسی میتونه راهنمایی کنه؟
سلام
این فایل رو دانلود و هخم در محل نصب بازی و هم در system 32 کپی کنید.
در ضمن بازی خودون رو هم آپدیت کنید.
binkw32
درود
بازم نشد.همین بازی رو روی وین 7 دو روز پیش بازی کردم
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,489 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,105 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,424 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,246 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,676 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان