امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(01-10-2016, 12:22 AM)abolika نوشته است: دوستان من bloodborne رو تازه شروع کردم 
بعد از کشتن باس دومش رفتم به یه جایی که مثل یه تالار یا کلیسا بود و وقتی رفتم تو یهو یه چیز که لباس قرمز هم داشت یهو از سمت راست من در اومد منم گرخیدم و کشتمش یه تروفی هم بازی بهم داد ولی بعدش وقتی نوت های بازیکن ها دیگه تو اون مکان رو خوندم فهمیدم که باید باهاش حرف میزدم 
میخواستم بدونم این کارم تاثیر بدی نداره و مشکلاتی واسم پیش نمیاره ؟ که اگه مشکل بوجود میاره از اول شروع کنم بازیو

بازی 3 پایان مختلف داره! دو پایان رو که کلاً در هر صورت میشه در آخر بازی دید...
ولی اون پایانِ کامل، نیازمند به 4 تا بند نافه که برای بدست آوردنِ یکی از اونا، باید با همین پیرزن حرف زد...
Over my dead body I'm taking you
[تصویر:  Resident-Evil-6-Underground-Nightmare-1.png]
پاسخ
دوستان من به یاد قدیما Mercenaries 2. World in Flames رو دانلود کردم بازی رو نصب کردم ولی صدا نداره S0 (43) چه کنم ؟
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
سلام یه توضیح درباره S.P.E.C.I.A.L های بازی فالوت 4 بدید که چه  کاربردی دارن (بجز 7 تای ردیف اول)
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
(01-11-2016, 05:49 PM)ice gamer نوشته است: سلام یه توضیح درباره S.P.E.C.I.A.L های بازی فالوت 4 بدید که چه  کاربردی دارن (بجز 7 تای ردیف اول)

داداش اگه منظورت همونایی هست که زیر اون هفت تای اول یعنی:
Strong وLuck و...
هست، باید بگم در مورد اونا حتی میشه یه تاپیک زد و خیلی طولانیه، شما لطف کنید بگید دقیقا کدوم پرک مدنظرتون هست، و در ضمن وقتی که اون پرک رو انتخاب کنید (بدون دادن لول بحش) بهت میگه این چیکار میکنه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
سلام !!
آقا من یه مشکل دارم...
بازی کالاف دیوتی ادونس خیلی روم تیک داره !! (یعنی گذاشتم روی تنظیمات low و + تنظیمات تکسچر روی extra ) ولی بازم بهم 50 فریم میده !!!
البته تو طول بازی
 میانگین  شاید 30 فریم نشه !!
میخوام ببینم مشکل از کجاست !؟ کرکم اشتباه هس ؟! آپدیت باید بریزم ؟ (البته آپدیت 4 ریلوود را ریختم )
+
این سیستمم هس قشنگ تمام بازی های جدید را روی الترا 60 فریم الی 40 فریم میزنم !! (حتی اون batman که اینقدر بد پورت شده دیگه روی تنظیمات high 3 0فریم میگیرم)
Ram: 8gig
Cpu: Cri5 3470 3.40 ghz
VGA: GTX 770  OC

------------------------------
ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
سلام دوستان موقع اجرای بازی Resident Evil 6 با ارور زیر مواجه میشم
http://uupload.ir/files/ztme_005.png
لطفا راهنمایی کنیذ
پاسخ
(01-11-2016, 07:42 PM)paprika نوشته است: سلام !!
آقا من یه مشکل دارم...
بازی کالاف دیوتی ادونس خیلی روم تیک داره !! (یعنی گذاشتم روی تنظیمات low و + تنظیمات تکسچر روی extra ) ولی بازم بهم 50 فریم میده !!!
البته تو طول بازی
میخوام ببینم مشکل از کجاست !؟ کرکم اشتباه هس ؟! آپدیت باید بریزم ؟ (البته آپدیت 4 ریلوود را ریختم )
+
این سیستمم هس قشنگ تمام بازی های جدید را روی الترا 60 فریم الی 40 فریم میزنم !! (حتی اون batman که اینقدر بد پورت شده دیگه روی تنظیمات high 3 0فریم میگیرم)

ممنون میشم کمک کنید

یه کاری میتونی بکنی که خودم بازیو همینجوری تموم کردم
برنامه Game Fire رو بگیر بعد اجراش کن و نت رو هم قطع کن بعدش برو بازیو بذار رو همون لو و میبینی که روون اجرا میشه
(منم بتمنو روون اجرا کردم مشکل از بازیه)
پاسخ
(01-11-2016, 07:53 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان موقع اجرای بازی Resident Evil 6 با ارور زیر مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنیذ
سلام
کرک بازی توسط آنتی ویروس شما پاک شده شما باید کرک بازی رو دوباره کپی کنید تا مشکل حل بشه و آنتی ویروس رو هم حتما غیر فعال کنید.

(01-11-2016, 02:18 PM)Yves Guillemot نوشته است: دوستان من به یاد قدیما Mercenaries 2. World in Flames رو دانلود کردم بازی رو نصب کردم ولی صدا نداره S0 (43) چه کنم ؟
سلام
شما بازی رو از چه سایتی دانلود کردید؟
توی بازی قسمت تنظیمات بازی رفتید و ببینید صدای بازی درست هست؟
کارت صوتتون آپدیت هست؟

آقا من یه مشکل دارم...
البته تو طول بازی
+

ممنون میشم کمک کنید
سلام
شما حتما تمام آپدیت های بازی رو دانلود و نصب کنید.
کارت گرافیک رو حتما آپدیت کنید.
و این دو گزینه رو هم غیر فعال کنید.
Cache Spot Shadow Maps
Cache Sun Shadow Maps
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(01-11-2016, 08:39 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
آقا من یه مشکل دارم...
البته تو طول بازی
+

ممنون میشم کمک کنید

یه کاری میتونی بکنی که خودم بازیو همینجوری تموم کردم
برنامه Game Fire رو بگیر بعد اجراش کن و نت رو هم قطع کن بعدش برو بازیو بذار رو همون لو و میبینی که روون اجرا میشه
(منم بتمنو روون اجرا کردم مشکل از بازیه)

ممنون
یعنی پس مشکل از بازی هس ؟!
این کاری که گفتید را انجام بدم تاثیر داره ؟!
مرسی بازم عزیز

(01-11-2016, 09:54 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(01-11-2016, 07:53 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان موقع اجرای بازی Resident Evil 6 با ارور زیر مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنیذ
سلام
کرک بازی توسط آنتی ویروس شما پاک شده شما باید کرک بازی رو دوباره کپی کنید تا مشکل حل بشه و آنتی ویروس رو هم حتما غیر فعال کنید.

(01-11-2016, 02:18 PM)Yves Guillemot نوشته است: دوستان من به یاد قدیما Mercenaries 2. World in Flames رو دانلود کردم بازی رو نصب کردم ولی صدا نداره S0 (43) چه کنم ؟
سلام
شما بازی رو از چه سایتی دانلود کردید؟
توی بازی قسمت تنظیمات بازی رفتید و ببینید صدای بازی درست هست؟
کارت صوتتون آپدیت هست؟

آقا من یه مشکل دارم...
البته تو طول بازی
+

ممنون میشم کمک کنید
سلام
شما حتما تمام آپدیت های بازی رو دانلود و نصب کنید.
کارت گرافیک رو حتما آپدیت کنید.
و این دو گزینه رو هم غیر فعال کنید.
Cache Spot Shadow Maps
Cache Sun Shadow Maps

داش میگم همش off هس همشم روی پایین ترین تنظیمات هس غیر تکسچر که روی ultra هس

ولی فکر کنم بازی مشکل داشته باشه
--------------
کارت گرافیکم آپدیته ! (همین هفته پیش جدید نصب کردم )
آپدیت هم ظاهرا این آخرینش هس (آپدیت 4 )
بازم ممنون
پاسخ
سلام به همه دوستان گیمفایی
من یه سوال داشتم میخواستم بدونم حجم DLC های بولی باتلفیلد 4 چقدر
از مدیر انجمن برسیدم گفت سوالتون رو اینجا ببرسید 113
[تصویر:  6nae3ze839c0da7jhdmc.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,583 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,197 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,488 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,313 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,746 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان