امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام دوستان تو بازی WWE2K دابل فینیشر نمیزنه. دو نفرو میندازم گوشه ی رینگ اصلا نمینویسه فینیشر. در هر دو نسخه 2015 و 2016 اینطوریه.
پاسخ
(04-13-2016, 09:14 AM)Reza2015 نوشته است:
(04-12-2016, 10:38 AM)Reza2015 نوشته است: سلام ،
یه سوال داشتم در مورد بازی Dark Souls II Scholar of the First Sin میخواستم بدونم تو بازی کلید Bastille Key کجا میشه گیر اورد چون من همین الانش بیشتر قسمت های The Lost Bastille این شهر رو جستجو کردم ولی کلیدی پیدا نکردم !
چون به این کلید نیاز هست که بالای خانه ی boss Lost Sinner بار کرد چون تو بیرون مکان قراری گیری اون باس 2 در هم هست که قفل هستن و تو راهنما هم خوندم که باید این کلید رو Bastille Key داشته باشی که بشه درها رو باز کرد... Wall
حالاً اگر کسی از دوستان دقیقاً میدونه کجا میشه اینن کلید رو پیداش کرد (مکانش و همچنین اون شهری که باید وارد بشم) راهنمایی کنه....
مرسی... S0 (24) S0 (43)

خب کسی از دوستان میتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟؟
ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین...
ببین این ویدیو ها می تونه کمکت کنه؟

لینک
لینک
پاسخ
با سلام .. میدونم بازی GTA SA خیلی قدیمی شده ولی من یه مشکل جدی دارم توی بازی .. بعد از 20 دقیقه بازی هنگ میکنه و صدای عجیبی مثل دلر از بازی میاد بیرون ! دکمه ctrl+Alt+Delete هم کار نمی کنه باید دکمه ریستارت رو پشت سر هم از جلوی کیس فشار بدم تا ریستارت شه ... کارت گرافیکم هم درایورش آپدیت هست .. همه مدل Patchـی هم که وجود داشت نصب کردم ولی درست نشد !

اطلاعات سیستم من :

Ram : 8GB DDR3

CPU : Intel CoreI7 4770

Graphic Card : Nvidia GT 640

لطفا کمک کنید.
پاسخ
(04-13-2016, 05:11 PM)FarshadGrayson نوشته است: با سلام .. میدونم بازی GTA SA خیلی قدیمی شده ولی من یه مشکل جدی دارم توی بازی .. بعد از 20 دقیقه بازی هنگ میکنه و صدای عجیبی مثل دلر از بازی میاد بیرون ! دکمه ctrl+Alt+Delete هم کار نمی کنه باید دکمه ریستارت رو پشت سر هم از جلوی کیس فشار بدم تا ریستارت شه ... کارت گرافیکم هم درایورش آپدیت هست .. همه مدل Patchـی هم که وجود داشت نصب کردم ولی درست نشد !

اطلاعات سیستم من :

Ram : 8GB DDR3

CPU : Intel CoreI7 4770

Graphic Card : Nvidia GT 640

لطفا کمک کنید.

به نظر من تنها چیزی که اینجا داره مشکل ایجاد میکنه، ویندوز هستش.
روی آیکون بازی راست کلیک کنید و وارد بخش Properties بشید و از سربرگ compatibility، ویندوز XP رو انتخاب کنید (یا 7 چون با هر دو امتحان کردم سالم بود.)
تضمین نمیکنم که درست شه ولی برای بعضی عناوین جواب داده.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
سلام
بنده مدتی ست که سوالی برام راجع به شاهزاده ایرانی 4 بوجود امده....
احتمالا گیمر های حرفه ای تر بهترمیتوانن  حلش کنند.
چرا شاهزاده  ایرانی 4 با ان چیزی که روی کاورش هست با بعضی تریلر هایش و با بعضی ویدئوهاش فرق داره؟ یعنی تو بازی یه جوره تو کاورش و تو تریلر یوبی سافتش فرق داره و...
مثل تفاوت گرافیک...(هرچند با بالاترین گرافیک هم همین جمله صادقه) ...
رنگ موی الیکا که روی کاور قهوه ای و تو بازی سیاه و ظاهرش هم کمی فرق داره با تو بازی...!
ماسک داشتن خود پرنس... درصورتی که توی بازی ماسک نداشت و ظاهرش هم کمی فرق میکرد.....
کلا یه سری نا هماهنگی و ابهامات وجود داشت....
بعد تو نسخه جا واش یه قابلیتی الیکا داشت که وقتی کنترلش میکردیم میتونست باعث رشد اون گیاهان بشه...ولی تو نسخه پی سی همچین چیزی اصلا نبود...××
قضیه و ماجرایی داره؟!
میشه همینارو کلا مشخص کنید... من یکمی میشکل دارم...لطفا همه ی موارد رو تاجایی که میتونید بگید...
ببخشید اگه زیاده.... دنیای گیمه... ما هم....
خیلی ممنون

ببخشید یه بازی کلاسیک رو مجبورم بپرسم.... اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید...
بازی شورش درشهر 5 ریمیک....
راجع به سیو بازی...مثلا بین مراحلی که  میریم و خسته میشیم و میخایم بیایم بیرون... ولی وسط بازیه...
یه جا گفته بود سی تی ار ال و ایکس رو بگیرین...ولی من هکاری کردم نشد...و نمیدونم چجوریه!!
لطفا مرا در این بازی یاری کنید که چطور میتونم سیو کنم و بعدا از ادامش برم.....
لطفا...منتظرم
Wall
پاسخ
(04-14-2016, 12:16 AM)Arash356 نوشته است:
سلام
چرا شاهزاده  ایرانی 4 با ان چیزی که روی کاورش هست با بعضی تریلر هایش و با بعضی ویدئوهاش فرق داره؟ یعنی تو بازی یه جوره تو کاورش و تو تریلر یوبی سافتش فرق داره و...
رنگ موی الیکا که روی کاور قهوه ای و تو بازی سیاه و ظاهرش هم کمی فرق داره با تو بازی...!
ماسک داشتن خود پرنس... درصورتی که توی بازی ماسک نداشت و ظاهرش هم کمی فرق میکرد.....
بعد تو نسخه جا واش یه قابلیتی الیکا داشت که وقتی کنترلش میکردیم میتونست باعث رشد اون گیاهان بشه...ولی تو نسخه پی سی همچین چیزی اصلا نبود...××
قضیه و ماجرایی داره؟!
میشه همینارو کلا مشخص کنید... من یکمی میشکل دارم...لطفا همه ی موارد رو تاجایی که میتونید بگید...
خیلی ممنون

نقل‌قول: بعد تو نسخه جا واش یه قابلیتی الیکا داشت که وقتی کنترلش میکردیم میتونست باعث رشد اون گیاهان بشه...ولی تو نسخه پی سی همچین چیزی اصلا نبود...××

تا اونجایی که میدونم در نسخه pc  و کنسول بعد از کشتن باس ها در یک جای دایره ای مانند می ایستید و با زدن مداوم دکمه E نیرویی رو میدید که همه جا سبز میشه که فکرکنم در اثر جمع کردن یک سری دایره آبی رنگ هست که توی نقشه هست اما فکر نکنم این ویژگی توی گوشی باشه

نقل‌قول: رنگ موی الیکا که روی کاور قهوه ای و تو بازی سیاه و ظاهرش هم کمی فرق داره با تو بازی...!

من این بازیو تا آخر رفتم اما موی الیکا قهوه ای کم رنگ اگه اشتباه نکنم بود یعنی سیاه نبود نمیدونم چرا مال شما اینطوریه امکان داره از تنظیمات گرافیکی باشه

نقل‌قول: ماسک داشتن خود پرنس... درصورتی که توی بازی ماسک نداشت و ظاهرش هم کمی فرق میکرد.....

تا اونجایی که میدونم ماسک نداشت یه پارچه ای بود که روی صورتش میگرفت که گاهی اوقات توی بازی داشت و گاهی اوقات هم نه

نقل‌قول: مثل تفاوت گرافیک...(هرچند با بالاترین گرافیک هم همین جمله صادقه) ...

اگه یه نمونه بگید بهتون جوابشو میدم
پاسخ
(04-14-2016, 12:16 AM)Arash356 نوشته است:
سلام
قضیه و ماجرایی داره؟!
خیلی ممنون
سلام
اگه میشه اون عکس ها و تریلر ها رو قراربدید تا ما هم ببینیم چجوریه چون من هیچ تفاوتی بین کاور و خود بازی ندیدم.
در مورد مو های الیکا هم عکس زیر رو ببینید.
[تصویر:  2rry_pop.jpg]
این اختلاف رو هم که می بینید به خاطر نوی هست که به مو ها تابیده میشه و جاهایی که نور کم باشه مشکلی رنگ هست و جاهایی که نور زیاد باشه قهوه ای و رنگ اصلی مو
پرنس ماسک نداره اون عکس هایی که دیدید توی روی صورت پرنس ماسک هست در اصل لباس خود پرنس هست.
اون قابلیت هم توی نسخه پی سی و نسخه های کنسول هست و به این ترتیب هست که وقتی با غول های بازی مبارزه می کنید و پیروز میشید یه جایی می استید و دکمه E رو می زنید و بعد همه جا سبز میشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام،
در ادامه اکتشافاتم سرزمین Dark Souls II Scholar of the First Sin موفق شدم Lord Skeleton رو نابود کنم !
بعد از اون میخواستم بدونم چطوری وارد سرزمین جدید Harvest Valley and Earthen Peak بشم ؟؟
لطفاً راهنمایی کنید تشکر.
پاسخ
سلان نت بازی arkham knight رو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم همه چیز میاد ولی همش چمشک میزنه یعنی هم میاد و هی صفحع سیاه و دوباره به کاره خودش ادامه میده چی کار کنم
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
(04-13-2016, 02:04 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان تو بازی WWE2K دابل فینیشر نمیزنه. دو نفرو میندازم گوشه ی رینگ اصلا نمینویسه فینیشر. در هر دو نسخه 2015 و 2016 اینطوریه.

کسی این بازی رو انجام نداده دوستان؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,084 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,528 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,137 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,603 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,277 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 46 مهمان