امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام. توی بازی مکس پین یه مشکلی دارم.وقتی که صحنه سینمایی یا همون فیلم پخش میشه صدا خیلی ضعیف پخش میشه ولی وقتی که گیمپلی هست صدا خیلی راحت شنیده میشه
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(04-21-2016, 09:51 AM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام. توی بازی مکس پین یه مشکلی دارم.وقتی که صحنه سینمایی یا همون فیلم پخش میشه صدا خیلی ضعیف پخش میشه ولی وقتی که گیمپلی هست صدا خیلی راحت شنیده میشه

درود
عنوان مکس پین در زمان خودش هم از مشکلات زیادی رنج می برد و انتظار می ره از خود عنوان این مشکل بوجود آمده باشه، پس لطفا آپدیت های مورد نیاز مکس پین 3 را نصب و مشکل را رفع کنید.
موفق باشید.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
سلام یه مشکل عجیب تو نسه بلک باکس...
من بازی بلک باکس Dead Island Riptide رو دانلود کردم...
با اینکه تاحالا بلک باس مشکلی نداشته  و کرد کخواسته ونه....
ولی وسط یکی از کات سین های بازی زد بیرون... و ارور has stop working رو میده..
همون کات سین های اولیه بازی..!!
لطفا کمکم کنید که چکار کنم بیرون نزنه وسط کات سین ؟
پاسخ
(04-22-2016, 02:49 AM)Arash356 نوشته است: سلام یه مشکل عجیب تو نسه بلک باکس...
من بازی بلک باکس Dead Island Riptide رو دانلود کردم...
با اینکه تاحالا بلک باس مشکلی نداشته  و کرد کخواسته ونه....
ولی وسط یکی از کات سین های بازی زد بیرون... و ارور has stop working رو میده..
همون کات سین های اولیه بازی..!!
لطفا کمکم کنید که چکار کنم بیرون نزنه وسط کات سین ؟
درود
دانلود کرک نهایی و سالم
اگر بازی کرش کرد، اون قسمت online رو از روی coop بردار بذار روی Single player ! درست میشه !
یعنی به Options برید قسمت Online گزینه ی Game Type رو از Cooperative به Single Player تغییر بدید.
موفق باشید.
پاسخ
سلام، یه سوال، من آپدیت بازی مکس پین 3 رو دان کردم توش 2 پوشه بود یکی کرک و یکی دیگه آپدیت، حالا باید اول کرک کنم بعد آپدیت یا نه باید اول آپدیت کنم بعدش کرک، در ضمن وقتی که آپدیت رو باز میکنم (توی یه پوشه دیگه‌ست) دوبار که next رو بزنم میره رو نصب، حالا این خودش مسیر بازی رو پیدا میکنه یا نه باید آپدیت رو توی پوشه بازی کپی کنم بعدش نصب کنم آپدیت رو؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(04-22-2016, 04:47 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، یه سوال، من آپدیت بازی مکس پین 3 رو دان کردم توش 2 پوشه بود یکی کرک و یکی دیگه آپدیت، حالا باید اول کرک کنم بعد آپدیت یا نه باید اول آپدیت کنم بعدش کرک، در ضمن وقتی که آپدیت رو باز میکنم (توی یه پوشه دیگه‌ست) دوبار که next رو بزنم میره رو نصب، حالا این خودش مسیر بازی رو پیدا میکنه یا نه باید آپدیت رو توی پوشه بازی کپی کنم بعدش نصب کنم آپدیت رو؟

درود
اول کرک رو کپی کنید، بعد آپدیت ها رو نصب کنید
برای جواب سوال دوم هم بگم باید آپدیت ها رو داخل پوشه بازی نصب کنید
موفق باشید.
پاسخ
(04-22-2016, 04:47 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، یه سوال، من آپدیت بازی مکس پین 3 رو دان کردم توش 2 پوشه بود یکی کرک و یکی دیگه آپدیت، حالا باید اول کرک کنم بعد آپدیت یا نه باید اول آپدیت کنم بعدش کرک، در ضمن وقتی که آپدیت رو باز میکنم (توی یه پوشه دیگه‌ست) دوبار که next رو بزنم میره رو نصب، حالا این خودش مسیر بازی رو پیدا میکنه یا نه باید آپدیت رو توی پوشه بازی کپی کنم بعدش نصب کنم آپدیت رو؟
اول آپدیت بعد کرک در مورد سوال دومتون هم بگم که اگر خود فایل نصبی، پوشه بازی رو شناسایی کرد بزنید نصب بشه ولی اگه شناسایی نکرد، خودتون پوشه بازی رو به فایل نصبی شناسایی کنید.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
سلام من یه فایل iso دارم که توش یه فایل bin هست که 10.5 گیگه چجوری اینو رایت کنم میشه یکی کمک کنه نرم افزاری که به نوبت ازم dvd بخواد تا فایل و رایت کنه
پاسخ
(04-22-2016, 05:06 PM)payam1992 نوشته است: سلام من یه فایل iso دارم که توش یه فایل bin هست که 10.5 گیگه چجوری اینو رایت کنم میشه یکی کمک کنه نرم افزاری که به نوبت ازم dvd بخواد تا فایل و رایت کنه

سلام
از این لینک میتونید یاد بگیرید
لینک
پاسخ
(04-22-2016, 05:14 PM)Be the story نوشته است:
(04-22-2016, 05:06 PM)payam1992 نوشته است: سلام من یه فایل iso دارم که توش یه فایل bin هست که 10.5 گیگه چجوری اینو رایت کنم میشه یکی کمک کنه نرم افزاری که به نوبت ازم dvd بخواد تا فایل و رایت کنه

سلام
از این لینک میتونید یاد بگیرید
لینک

یعنی به جز winrar راه دیگه نیس نرم افزار دیگه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,525 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,259 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان