امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(04-25-2016, 07:57 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(04-25-2016, 05:31 PM)Arash356 نوشته است: درود
راستش من میخواستم بازی مورتال کمبات ایکس رو الان دانلود کنم...آپدیتاش همه اومدن و....
حتما برای پی سی میخاوم و آنلاینشو اصلا لازم ندارم...
چندین لینک دارم...
یه لینک بلک باکسیه که http://downloads98.com/1394/12/12/mo...#comment-16144
بعد برای من اولویت حجم ماورا کم میباشد. هرچی دانلودی کمتر بهتر ..چون نتم چیز جالبی نیست....![تصویر:  03.gif]
فقط هم دانلود[تصویر:  02.gif]
(یه نکته همینجا ..اگه لینک کم حجم ری دارید لطفا از ما دریغ نکنین....)
بعد یه لینک دیگه ای قبلا بود که من تا یه جاش دانلود کردم...تاجایی که نسخه بلک باکس بیاد...اینه از انجمن خود مورتال کمبات
اختصاصی Mortal Kombat X Premium (Komplete) Edition

تاحالا 8 گیگشو از اون حجمی که تو لینک بالا هست رو دانلود کردم.
عکس: http://uupload.ir/files/bf84_untitled.png
این لینک قدیمی تر هم هست.. و همچنین حتما لینک صفحه بالایی رو باز کیند تا خودتون متوجه ویژگی هاشون بشید....
حالا با تمام این وجود...من چیکار کنم واقعا برام مهمه میخوام این بازی رو دانلود کنم ..کدون نسخه رو بگیرم....که هم حجم کمتری دان کنم هم بازی آپدیت تر باشه و نیازی به آپدیت و..نداشته باشه....؟
فایل های تو عکس رو حذف کنم و تموم بلک باکسو بگیرم...یا همون قبلی رو بگیرم؟ واقعا موندم نیاز به راهنمایی دارم...
خیلی ممنون میشم کمک کنین...
همچنین لینک کم حجم تر اگه دارید که چه بهتر...
ببخشید وقت گرفتم...
ممنون منتظر پاسختون هستم
سلام
آخرین نسخه از این بازی چند وقت پیش به نام Mortal Kombat X: Complete Edition منتشر شد که حجم خیلی زیادی داشت ولی گروه کورپک اونو به حجم 21 گیگ رسوند.
توی این ریپک هیچ چیزی از بازی کم نشده و بازی فقط به صورت فوق تخصصی فشرده شده و پیشنهاد میدم این نسخه رو دانلود کنید چون نسخه اولیه بازی به هیچ عنوان قابل بازی نیست و پر از باگ و مشکلات هست.
اینم لینک بازی خدت شما

Mortal Kombat X: Complete Edition

ممنون ...برای من مهمه که هرچه میتونه کمحجم باشه....!
الان لینک اصلی بلک باکسش...http://www.blackboxrepack.com/mortal-kombat-x-complete-black-box/comment-page-1/#comment-230580
با توجه به آپدیتاش و .... و تجربه گیمی خودتون لطفا بگید که من کدومو بگیرم..همین بلک باکسو یا نه اون لینکی که مشخصات اپدیتیش تو پست اولم بود...؟
الان گیجم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟! Wall
Wall
پاسخ
(04-27-2016, 04:49 PM)Arash356 نوشته است:
(04-25-2016, 07:57 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(04-25-2016, 05:31 PM)Arash356 نوشته است: درود
راستش من میخواستم بازی مورتال کمبات ایکس رو الان دانلود کنم...آپدیتاش همه اومدن و....
حتما برای پی سی میخاوم و آنلاینشو اصلا لازم ندارم...
چندین لینک دارم...
یه لینک بلک باکسیه که http://downloads98.com/1394/12/12/mo...#comment-16144
بعد برای من اولویت حجم ماورا کم میباشد. هرچی دانلودی کمتر بهتر ..چون نتم چیز جالبی نیست....![تصویر:  03.gif]
فقط هم دانلود[تصویر:  02.gif]
(یه نکته همینجا ..اگه لینک کم حجم ری دارید لطفا از ما دریغ نکنین....)
بعد یه لینک دیگه ای قبلا بود که من تا یه جاش دانلود کردم...تاجایی که نسخه بلک باکس بیاد...اینه از انجمن خود مورتال کمبات
اختصاصی Mortal Kombat X Premium (Komplete) Edition

تاحالا 8 گیگشو از اون حجمی که تو لینک بالا هست رو دانلود کردم.
عکس: http://uupload.ir/files/bf84_untitled.png
این لینک قدیمی تر هم هست.. و همچنین حتما لینک صفحه بالایی رو باز کیند تا خودتون متوجه ویژگی هاشون بشید....
حالا با تمام این وجود...من چیکار کنم واقعا برام مهمه میخوام این بازی رو دانلود کنم ..کدون نسخه رو بگیرم....که هم حجم کمتری دان کنم هم بازی آپدیت تر باشه و نیازی به آپدیت و..نداشته باشه....؟
فایل های تو عکس رو حذف کنم و تموم بلک باکسو بگیرم...یا همون قبلی رو بگیرم؟ واقعا موندم نیاز به راهنمایی دارم...
خیلی ممنون میشم کمک کنین...
همچنین لینک کم حجم تر اگه دارید که چه بهتر...
ببخشید وقت گرفتم...
ممنون منتظر پاسختون هستم
سلام
آخرین نسخه از این بازی چند وقت پیش به نام Mortal Kombat X: Complete Edition منتشر شد که حجم خیلی زیادی داشت ولی گروه کورپک اونو به حجم 21 گیگ رسوند.
توی این ریپک هیچ چیزی از بازی کم نشده و بازی فقط به صورت فوق تخصصی فشرده شده و پیشنهاد میدم این نسخه رو دانلود کنید چون نسخه اولیه بازی به هیچ عنوان قابل بازی نیست و پر از باگ و مشکلات هست.
اینم لینک بازی خدت شما

Mortal Kombat X: Complete Edition

ممنون ...برای من مهمه که هرچه میتونه کمحجم باشه....!
الان لینک اصلی بلک باکسش...http://www.blackboxrepack.com/mortal-kombat-x-complete-black-box/comment-page-1/#comment-230580
با توجه به آپدیتاش و .... و تجربه گیمی خودتون لطفا بگید که من کدومو بگیرم..همین بلک باکسو یا نه اون لینکی که مشخصات اپدیتیش تو پست اولم بود...؟
الان گیجم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟! Wall
خواهش می کنم.
تنها اختلاف نسخه بلک باکس و کورپک توی کیفیت ویدیو های بازی هست که توی نسخه کورپک دست نخوره ولی توی بلک باکس اون ها رو به 720 تبدیل کرده.
اگه براتون زیاد کیفیت ویدیو ها مهم نیست همون بلک باکس رو بگیرید مشکلی نداره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
اقا کمک 
داخل بازی فال اوت 4 یکی از مراحلش اسمش Hunter/Hunted بعد ش میگه برو ب محل C.I.T بعد مینویسه Tune to course's Radio Frequency. بعد همین تیکه رو موندم یارو رو پیداش نمیکنم خواهش میکنم راهنمایی کنید
پاسخ
(04-27-2016, 08:56 PM)alireza1223445 نوشته است: اقا کمک 
داخل بازی فال اوت 4 یکی از مراحلش اسمش Hunter/Hunted بعد ش میگه برو ب محل C.I.T بعد مینویسه Tune to course's Radio Frequency. بعد همین تیکه رو موندم یارو رو پیداش نمیکنم خواهش میکنم راهنمایی کنید

تبو بزن که اون مچ بنده بیاد برو تو تب رادیو ایستگاه رادیویی که گفته انتخاب کن
پاسخ
سلام من میخواستم که یه مجله گیمی معتبر و آپدیت که هنوزم برپاهست رو بهم معرفی کنین...برای آشنایی با گیم ها میخام...
یه مجله همه چی تموم....
خیلی ممنون
Wall
پاسخ
(04-28-2016, 05:20 AM)Arash356 نوشته است: سلام من میخواستم که یه مجله گیمی معتبر و آپدیت که هنوزم برپاهست رو بهم معرفی کنین...برای آشنایی با گیم ها میخام...
یه مجله همه چی تموم....
خیلی ممنون

فارسی؟
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(04-28-2016, 05:20 AM)Arash356 نوشته است: سلام من میخواستم که یه مجله گیمی معتبر و آپدیت که هنوزم برپاهست رو بهم معرفی کنین...برای آشنایی با گیم ها میخام...
یه مجله همه چی تموم....
خیلی ممنون

درود
زبان فارسی باشه یا خارجی؟ مشخص کنید تا راهنمایی های لازم انجام بشه.
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
سلام به همه گیمفایی های عزیز.
نمیدونم این مشکل من مربوط به این تاپیک باشه یا نه.
 میخواستم جایی رو معرفی کنید که بازی های pc رو بفروشن،مثل توپخونه،اگه میشناسید ممنونن میشم معرفی کنید.
پاسخ
سلام چطور میشه دارک سولز 3 رو با رفیقم co-op برم؟

سنگ co-op رو دارم ولی نمیدونم باید چی کار کنم که دوستم بیاد

راستی چطور میتونم هاست شم؟

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(04-28-2016, 01:50 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: سلام چطور میشه دارک سولز 3 رو با رفیقم co-op برم؟

سنگ co-op رو دارم ولی نمیدونم باید چی کار کنم که دوستم بیاد

راستی چطور میتونم هاست شم؟

خو باید بری تو تنظیمات بخش نتورک رمزی بزار به دوستت هم بگو همون رمز بزاره بهش بگو بنویسه اونجا که میگی میاد برات نوشته سفیدی رنگی اینو بزن دوستت میاد در اینجا شما هاست هستین ولی اگه شما بنوسید دیگه هاست نیستین
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,552 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,133 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,471 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,268 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,736 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان