امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام.ببخشید در بازی  black ops 3 در بخش مولتی چطور میشه cp بدست اورد ؟؟ 
و سوال دوم اینکه بعضی ها چطور knife دارند ؟؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
با سلام به تمام گیمفایی های عزیز من بازی Division رو همین امروز نصب کردم اونم از طریق یوپلی وقتی میخوام وارد بازی شم ی همچین اروری میده میخواستم بدونم مشکلش چیه و راهی برای درست کردنش هست یا نه

[تصویر:  aizk_capture.jpg]
[تصویر:  pd3u_mortal-kombat-x-pre-orders-are-open...amazon.jpg]
پاسخ
سلام
یه دریا تو Gta v هست که میگن اگه به تهش برید بهتون کلی پول میده اون دریا کجاست؟
دو تا ماشین خیلی خفن هم تو بازی هست که فقط یدونه ازشون پیدا میشه اونا کجان؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-07-2016, 01:16 PM)dark raider نوشته است: سلام

درود دوست عزیز.
با این تاپیک مراجعه فرمایید.
LINK
پاسخ
(07-07-2016, 01:29 PM)mnhgm نوشته است:

درود دوست عزیز.
LINK

عزیزم این تاپیک ماله سوالاته  من که چیزی پیدا نکردم برم اونجا بپرسم یه بار اونجا پرسیدم نزدیک بود اخطار بگیرم Wall Wall
پاسخ
(07-07-2016, 01:37 PM)dark raider نوشته است:
(07-07-2016, 01:29 PM)mnhgm نوشته است:

درود دوست عزیز.
LINK

عزیزم این تاپیک ماله سوالاته  من که چیزی پیدا نکردم برم اونجا بپرسم یه بار اونجا پرسیدم نزدیک بود اخطار بگیرم Wall Wall

درود دوست خوبم.
مطابق با مباحثی که طی این سنوات در ان تاپیک منتشر شد سوال شما مربوط به ان تاپیک می باشد و قصد بنده فقط این بود که شما زودتر به جواب برسید. 
من متاسفانه خیلی از راز های بازی را فراموش کردم و تا انجایی هم که در خاطرم هست ان دو ماشین در مکان های مختلف مشاهده شده اند.
پاسخ
(07-07-2016, 12:43 PM)emadalizadeh نوشته است: با سلام به تمام گیمفایی های عزیز من بازی Division رو همین امروز نصب کردم اونم از طریق یوپلی وقتی میخوام وارد بازی شم ی همچین اروری میده میخواستم بدونم مشکلش چیه و راهی برای درست کردنش هست یا نه

[تصویر:  aizk_capture.jpg]
با سلام
اینجور که من توی ارور می بینم محل نصب بازی رو نمی تونه شناسایی کنه و داره میگه دیتاهای بازی گم شده. احتمالا شما بازی رو بدون اینکه به محل نصب بازی هایی که محل مربوط به نصب بازی ها در نرم افزار یوپلی هست خواستید اجرا کنید.
برای راه اندازی بازی ابتدا وارد اکانت یوپلی خودتون بشید و روی قسمت install بازی کلیک کنید و اجازه بدید حدود 1 الی 2 مگ از بازی دانلود بشه و بعد دانلود و متوقف کنید و از نرم افزار یوپلی خارج بشید. حالا فایل های دانلودی بازی رو کپی کنید و توی محلی که بازی دانلود شده کپی کنید. بعد از کپی کردن نرم افزار یوپلی رو اجرا کنید و و روی گزینه ی دانلود بازی بزنید تا نرم افزار شروع کنه به شناسایی فایل های بازی و اگه فایلی ناقص یا آپدیتی برای بازی اومده باشه رو دانلود کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من وقتی میرم تو بازی Mortal kombat x بعد 20 تا نیم ساعت بازی یهویی بدون هیچ اروری از بازی میاد بیرون و این ارور پایین صفحه میاد
[تصویر:  gynse6juy8eh.jpg]

البته من درایور کارت گرافیکمو به اخرین ورزن اپدیت کردم بازم فایده نداره تو کنترل پنل کارت گرافیک تو قسمت انتخاب گرافیک auto select هم انتخاب کردم ولی بازم فایده نداشت

مممنون میشم کمکم کنین
[تصویر:  5b8u3whcv9gkuntav09r.jpg]
پاسخ
سلام تو لابی cod black ops 3 نوشته you are party leader یعنی چی؟
پاسخ
(07-08-2016, 12:33 PM)dark raider نوشته است: سلام تو لابی cod black ops 3 نوشته you are party leader یعنی چی؟
سلام
یعنی اینکه شما این لابی رو ساختید و یه جورایی ادمینش هستید و باید صبر کنید تا بقیه به شما جوین بشند.

(07-08-2016, 11:16 AM)samanir نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من وقتی میرم تو بازی Mortal kombat x بعد 20 تا نیم ساعت بازی یهویی بدون هیچ اروری از بازی میاد بیرون و این ارور پایین صفحه میاد
[تصویر:  gynse6juy8eh.jpg]

البته من درایور کارت گرافیکمو به اخرین ورزن اپدیت کردم بازم فایده نداره تو کنترل پنل کارت گرافیک تو قسمت انتخاب گرافیک auto select هم انتخاب کردم ولی بازم فایده نداشت

مممنون میشم کمکم کنین
سلام
این ارور به خاطر فشار آوردن بیش از حد به کارت گرافیک هست. مدل کارت گرافیک شما چیه؟ آپدیت های این بازی رو نصب کردید؟ بازی مورتال کمبت جز بازی هایی بود که پورت افتضاحی داشت و اجرای اون برای سیستم ها حتی اونایی که سخت افزار قوی داشتند با مشکل مواجه میشد.
آخرین ورژن درایو کارت گرافیک هم  368.69 هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,406 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,082 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,375 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,221 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,650 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان