امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-28-2016, 12:48 AM)Arash356 نوشته است: سلام بازی red dead redemption هی چ وقت برای پی سی و کامپیوتر عرضه نشد؟!
اصلا نسخه پی سی وجود نداره و نخواهد داشت؟
!!
چرا که تو یه نقد دیدم نوشته بود برای پی سی عرضه شده.. Wall

سلام
تا اون‌جایی که من می‌دونم، Red Dead Redemption فقط برای ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 منتشر شده و به‌تازگی هم وارد سیستم پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس‌وان شده. تا حالا هم نشنیدم از کسی که اونو روی پی‌سی بازی کرده باشه، گرچه اگرم با شبیه‌ساز بشه، که فکر نکنم این‌طور باشه، بازم مثل نسخه‌ی رسمی عرضه‌شده نیست و آن‌چنان خوب نیست. درکل، الان فقط برای کنسول‌های نسل هفت و ایکس‌باکس‌وان موجود و قابل بازیه. فکر هم نکنم برای پی‌سی پورت یا ریمستر بشه و اگه این‌طور بود، با این همه درخواست طرفداران حتما سازندگان این کارو انجام می‌دادن. با اضافه‌شدن این بازی به برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس‌وان هم انتظار نمی‌ره که بازسازی بشه یا برای پلی‌استیشن4 و پلتفرم دیگه‌ای منتشر بشه. 
پاسخ
سپاسگزارم...
راستش یه سوال کلی
بعد از بازی Counter Strike Global Offensive یه نسخه دیگه ظاهرا اومد که مدت ها پیش که تحقیق کردم آنلاین بود و ژاپنی...
خیل یوقته کانتر بازی نکردم و میخام اگه نسخه جدیدی اومده لطفا مرپعرفی کنید...
کلا اطلاعاتی بعدا ز این کانتر ندارید ؟
Wall
پاسخ
بعد میشه توضیح بدید که این بازی aaa چه بازیست...؟
ظاهرا بازی یا سری بازی معروفیست ولی هیچی تو نت نیست...
میشه بگید... S0 (2)
Wall
پاسخ
(07-28-2016, 04:39 AM)Arash356 نوشته است: بعد میشه توضیح بدید که این بازی aaa چه بازیست...؟
ظاهرا بازی یا سری بازی معروفیست ولی هیچی تو نت نیست...
میشه بگید... S0 (2)

آخرین نسخه از کانتر استرایک همون Global offensive هستش که به طور رسمی عرضه شده و بعد اون هیجی عرضه نشده.
بازی AAA بازیی هستش که بودجه ساخت رو داره و معمولا کیفیت بالایی داره تا بتونه با دیگر بازیهای AAA سال رقابت کنه
That was just a dream

پاسخ
با سلام.
من یه مشکلی دارم توی بازی Europa Universalis IV.
من باید چجوری توی این بازی با کشور های دیگه تجارت کنم؟
چجوری با یک کشور رابطه ی تجاری داشته باشم؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدید.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام gta v رو که میخوام ران کنم ارور 0xc000007b میده نسخه رلودد هست ویندوز هم 10 چیکار کنم؟

انتی ویروس نصب نیست
!_!_! AsusG56JK !_!_!

[تصویر:  skgc2r3ovb8aosn76et5.jpg]
پاسخ
سلام
من تو بتلفیلد 4 گیر کردم اونجا که تو یه کشتی بیدار میشه بعد میره تو دریا با قایق بعد فقط یه کشتی بزرگ داغونی هست که نمیشه کاریش کرد باید چیکار کنیم ؟
پاسخ
(07-29-2016, 02:11 PM)ali48 نوشته است: سلام
من تو بتلفیلد 4 گیر کردم اونجا که تو یه کشتی بیدار میشه بعد میره تو دریا با قایق بعد فقط یه کشتی بزرگ داغونی هست که نمیشه کاریش کرد باید چیکار کنیم ؟

برو سمت راست کشتی یه سوراخ هست برو تو سوراخه قایقه وایمیسته میتونی ادامشوبری
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
سلام دوستان. ببخشید من بازی فال اوت 4 رو تازه خریدم ( یک هفته ای میشه ). ولی وقتی میرم تو بازی فول اسکرین نیست. میشه بگید چیکار کنم درست بشه؟ هرچقدرم گرافیکشو دست  کاری کردم نشد. باید رزولوشن صفحه رو تغییر بدم؟  ممنون میشم اینو جواب بدید. یک سوال دیگه درباره ی یکی از مراحل بازی که اسمشم اینه : the big dig من اینو همشو رفتم آخرش باید برم با یک زنه حرف بزنم ولی هرکاری میکنم باها نمیحرفه. چیکار کنم دوستان لول بالا حتما این مرحله رو رفتن. Wall

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
(07-29-2016, 02:59 PM)ebrahimnankali نوشته است: سلام دوستان. ببخشید من بازی فال اوت 4 رو تازه خریدم ( یک هفته ای میشه ). ولی وقتی میرم تو بازی فول اسکرین نیست. میشه بگید چیکار کنم درست بشه؟ هرچقدرم گرافیکشو دست  کاری کردم نشد. باید رزولوشن صفحه رو تغییر بدم؟  ممنون میشم اینو جواب بدید. یک سوال دیگه درباره ی یکی از مراحل بازی که اسمشم اینه : the big dig من اینو همشو رفتم آخرش باید برم با یک زنه حرف بزنم ولی هرکاری میکنم باها نمیحرفه. چیکار کنم دوستان لول بالا حتما این مرحله رو رفتن. Wall

alt و enter  رو بزن ببین درست میشه؟
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,084 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,528 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,137 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,603 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,277 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 41 مهمان