امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام من سیو های بازی های اسنایپر قوست وریر 2 نسخه بلک باکس...
و inside رو دقیقا میخاستم بدونم کجان.(کرکی)
دومی رو یه پوشه تو داکیومنتس پیدا کردم ولی شک دارم..
ممنون میشم راهنمایی کنید.
Wall
پاسخ
سلام برای جمع اوری سفینه ها توی بازی gta v باید از مرحله ی خاصی به بعد شروع کنی یا هر وقت بری میتونی پیداشون کنی چون من چند جا رفتم نبودش این سفینه ها

یه سوال دیگه برای صددرصد کردن بازی باید مراحلی که میبری مدال طلا بیاری یا فرقی نداره؟؟ یا مثلا تو اموزش تیراندازی تو اسلحه فروشی باید همه طلا باشن یا تو کلاس اموزش خلبانی؟؟
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(09-03-2016, 10:54 AM)Son of Rome نوشته است: سلام برای جمع اوری سفینه ها توی بازی gta v باید از مرحله ی خاصی به بعد شروع کنی یا هر وقت بری میتونی پیداشون کنی چون من چند جا رفتم نبودش این سفینه ها

یه سوال دیگه برای صددرصد کردن بازی باید مراحلی که میبری مدال طلا بیاری یا فرقی نداره؟؟ یا مثلا تو اموزش تیراندازی تو اسلحه فروشی باید همه طلا باشن یا تو کلاس اموزش خلبانی؟؟
سلام واسه پیدا کردن تیکه های اون سفینه ها اول توی sandy shores یه علامت سوال توی نقشه هست برای فرانکلین که میره با یه مردی که دنبال فضایی ها میگرده حرف میزنه بعد از اون تیکه های سفینه ها تو جاهای مختلف شهر ازاد میشن که باید برید پیدا کنید که تعدادشون 50 تا هست اگر هم خواستی یه نقشه بهت میدم جای همشون رو مشخص کرده.

واسه صد در صد کردن بازی باید تمام سرگرمی ها و تفریح هایی که هست رو برید و مثلا جاهایی که میره تمرین تیر اندازی میکنه و یا همون مدرسه خلبانی باید حداقل توی همشون مدال برنز رو بگیرید
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سلام دوستان لطفا کمک کنید.
بعدازمدتی بازی FARCRY3رونصب کردم وقتی میام بیرون ازبازی وبرمیگرم داخل سیو بازی هام نیست ودوباره باید ازاول شروع کنم انگارسیستم سیوهارو نمیشناسه.قبلا توویندوز سون این مشکل رو نداشتم لطقا بگید چیکارکنم؟الان ویندوزم 8.1.
ممنون.
پاسخ
(09-03-2016, 08:43 AM)Arash356 نوشته است: سلام من سیو های بازی های اسنایپر قوست وریر 2 نسخه بلک باکس...
و inside رو دقیقا میخاستم بدونم کجان.(کرکی)
دومی رو یه پوشه تو داکیومنتس پیدا کردم ولی شک دارم..
ممنون میشم راهنمایی کنید.

چی شد کسی میدونه؟
Wall
پاسخ
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه.ببخشید بازی general2 قرار بوده خیلی وقت پیش بیاد چرا نیومده؟ قرار بیاد؟ تاخیر خورده؟ساختش بسته شده؟ ممنون میشم بگید

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
(09-03-2016, 05:36 PM)ebrahimnankali نوشته است: سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه.ببخشید بازی general2 قرار بوده خیلی وقت پیش بیاد چرا نیومده؟ قرار بیاد؟ تاخیر خورده؟ساختش بسته شده؟ ممنون میشم بگید

COMMOND AND CONQUER رو میگید؟؟ این بازی خیلی وقت پیش ساخته شد الان نسخه چهارشم اومده
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(09-03-2016, 05:43 PM)Dark Raider نوشته است:
(09-03-2016, 05:36 PM)ebrahimnankali نوشته است: سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه.ببخشید بازی general2 قرار بوده خیلی وقت پیش بیاد چرا نیومده؟ قرار بیاد؟ تاخیر خورده؟ساختش بسته شده؟ ممنون میشم بگید

COMMOND AND CONQUER رو میگید؟؟ این بازی خیلی وقت پیش ساخته شد الان نسخه چهارشم اومده

درسته همونو میشگم. دوست عزیز متاسفانه ما ایرانیا عادت کردیم هر نسخه که از بازی میاد براش عدد تایین کنیم. ولی همون جنرال 3 و 4 ری که شما میگید الکیهو خود شرکت بازی نساخته یعنی فرعیه. ما تا الان دوتا جنرال بیشتر نداریم که اصله یکیش جنرال 1 هست اونیکی هم جنرال زیرو هور یا به قول شما که اشتباهه 2 هستش. تو اینتر نت بزنید COMMOND AND CONQUER2 . میبینید بازی کلا فرق کرده و کیفیتش خیلی بالا رفتهخ ( یعنی نسخه ی 2 اصله )

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
سلام بچه ها.من یه مشکلی در اجرای بازی bf1 دارم. موقعی که میرم داخل بازی هر چند دقیقه یک بار گیم به صورت کامل قفل میکنه برای چند ثانیه و بعد از اون دوباره به حالت قبلی برمیگرده و ادامه بازی.fps یهو میاد روی 3_4 وقتی که از اون قفلی زدن میام بیرون. بعدش درست میشه و به حالت قبلی برمیگرده. در اجرای خود بازی مشکلی ندارم ولی این خیلی رو اعصابم میره بعضی موقع ها. اینم مشخصات سیستمم هست :
gtx 960 4 gig
ram 8 ddr3
cpu i5
مشکلی هم از بابت اینترنت ندارم و مطمئنم این crash شدن بخاطر سیستمم هست. fps هم خوب میگیرم.60 به بالا. نمیدونم چرا یهو هنگ میکنه.لطفا کمکم کنید.
پاسخ
(09-03-2016, 05:49 PM)Mahdi Attacker نوشته است: سلام بچه ها.من یه مشکلی در اجرای بازی bf1 دارم. موقعی که میرم داخل بازی هر چند دقیقه یک بار گیم به صورت کامل قفل میکنه برای چند ثانیه و بعد از اون دوباره به حالت قبلی برمیگرده و ادامه بازی.fps یهو میاد روی 3_4 وقتی که از اون قفلی زدن میام بیرون. بعدش درست میشه و به حالت قبلی برمیگرده. در اجرای خود بازی مشکلی ندارم ولی این خیلی رو اعصابم میره بعضی موقع ها. اینم مشخصات سیستمم هست :
gtx 960 4 gig
ram 8 ddr3
cpu i5
مشکلی هم از بابت اینترنت ندارم و مطمئنم این crash شدن بخاطر سیستمم هست. fps هم خوب میگیرم.60 به بالا. نمیدونم چرا یهو هنگ میکنه.لطفا کمکم کنید.

سلام.
شما حتما درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید اینطور که من شنیدم تو نسخه 372.70 این بازی خیلی برای کارت گرافیک انویدیا بهینه سازی شده.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,408 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,082 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,375 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,221 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,650 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان