امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام من وقتی میخوام بایوشاک 1و2 ریمسترو اجرا کنم ارور MSvCP 110وMSVCR 110 میده قبلا تمومشونم کردم ولی بعد از تعویض ویندوز این ارورا زیاد میان قبلا بره GTA Vو ِDying light این ارورارو میدادن که با نصب دایرکس و ویژوال درست شد اما اینا هی ارور میدن(کرکم کپی میکنم)
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(09-04-2017, 02:41 PM)S.T.A.R.S نوشته است: سلام من وقتی میخوام بایوشاک 1و2 ریمسترو اجرا کنم ارور MSvCP 110وMSVCR 110 میده قبلا تمومشونم کردم ولی بعد از تعویض ویندوز این ارورا زیاد میان قبلا بره GTA Vو ِDying light این ارورارو میدادن که با نصب دایرکس و ویژوال درست شد اما اینا هی ارور میدن(کرکم کپی میکنم)

سلام
نرم افزار ++Microsoft Visual C نصب کردید؟
اگر نه همه نسخه های نرم افزار را نصب کنید.
به احتمال زیاد درست میشه.
[تصویر:  bn2o_this_action_will_have_consequences-0.png]
پاسخ
(09-04-2017, 04:45 PM)hawkeye نوشته است:
(09-04-2017, 02:41 PM)S.T.A.R.S نوشته است: سلام من وقتی میخوام بایوشاک 1و2 ریمسترو اجرا کنم ارور MSvCP 110وMSVCR 110 میده قبلا تمومشونم کردم ولی بعد از تعویض ویندوز این ارورا زیاد میان قبلا بره GTA Vو ِDying light این ارورارو میدادن که با نصب دایرکس و ویژوال درست شد اما اینا هی ارور میدن(کرکم کپی میکنم)

سلام

آره داداش نصب کردم باز نشد
بازیارم دوباره نصب کردم ولی نشد
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(09-04-2017, 09:19 PM)S.T.A.R.S نوشته است:
(09-04-2017, 04:45 PM)hawkeye نوشته است:

سلام

آره داداش نصب کردم باز نشد
بازیارم دوباره نصب کردم ولی نشد
این لینک هم یه نگاه بندازید.
[تصویر:  bn2o_this_action_will_have_consequences-0.png]
پاسخ
با سلام بعد از 3 سال دوباره برگشتیم xD
میگم کسی در مورد اجرا نشدن بعضی از بازی ها مثل resident evil 7 روی رم 4 راه حلی نداره؟

و اینکه اگه ممکنه یک عزیز بگه مشکل اینکه بنده در gta v اول که وارد بازی میشم کاملا روان و هیچ مشکلی نداره (حتی کم ترین افتی هم نداره) اما بعد از مدتی حدود 5~10 دقیقه افت فریم شدید شروع میشه که حتی fps رو به 1 می رسونه و واقعا رنج آوره   [تصویر:  s0%20(43).gif]
مشخصات سیستم:
Ram 4
Cpu Core 2 Duo E7500
Graphic GT-730
Windows 7 64bit
در مورد مشکلات بالا اگه کسی کمک کنه ممنون میشم ضمناً امکان ریختن درایور جدید کارت گرافیک رو ندارم به خاطر اینکه مشکلات گرافیکی در گیم پیش میاد که تصاویرش رو در پایین میبینید
تصاویر توی یک فایل Rar هست برای دانلود اینجا کلیک کنید سایت آدرس بذارم ***** می کنه  [تصویر:  s0%20(43).gif]
ممنون میشم از کسانی که بتونن کمک کنند
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
ببخشید دوتا پست پشت هم ارسال کردم کسی نیست بدونه مشکل ما چجوری حل میشه؟!  S0 (43)
پاسخ
(09-04-2017, 10:49 PM)bazi_center نوشته است: با سلام بعد از 3 سال دوباره برگشتیم xD
میگم کسی در مورد اجرا نشدن بعضی از بازی ها مثل resident evil 7 روی رم 4 راه حلی نداره؟

و اینکه اگه ممکنه یک عزیز بگه مشکل اینکه بنده در gta v اول که وارد بازی میشم کاملا روان و هیچ مشکلی نداره (حتی کم ترین افتی هم نداره) اما بعد از مدتی حدود 5~10 دقیقه افت فریم شدید شروع میشه که حتی fps رو به 1 می رسونه و واقعا رنج آوره  [تصویر:  s0%20(43).gif]
مشخصات سیستم:
Ram 4
Cpu Core 2 Duo E7500
Graphic GT-730
Windows 7 64bit
در مورد مشکلات بالا اگه کسی کمک کنه ممنون میشم ضمناً امکان ریختن درایور جدید کارت گرافیک رو ندارم به خاطر اینکه مشکلات گرافیکی در گیم پیش میاد که تصاویرش رو در پایین میبینید
تصاویر توی یک فایل Rar هست برای دانلود اینجا کلیک کنید سایت آدرس بذارم ***** می کنه  [تصویر:  s0%20(43).gif]

سیستمت زغالیه بدرد نمیخوره
ویندوز 32 بیت نصب کن شاید مشکل حل شه
پاسخ
(09-08-2017, 01:50 AM)tvchn نوشته است:
(09-04-2017, 10:49 PM)bazi_center نوشته است: با سلام بعد از 3 سال دوباره برگشتیم xD

و اینکه اگه ممکنه یک عزیز بگه مشکل اینکه بنده در gta v اول که وارد بازی میشم کاملا روان و هیچ مشکلی نداره (حتی کم ترین افتی هم نداره) اما بعد از مدتی حدود 5~10 دقیقه افت فریم شدید شروع میشه که حتی fps رو به 1 می رسونه و واقعا رنج آوره  [تصویر:  s0%20(43).gif]
مشخصات سیستم:
Ram 4
Cpu Core 2 Duo E7500
Graphic GT-730
Windows 7 64bit

عزیزم با همین سیستم bf1 و tekken 7 بدون هیچ نوع لگی تونستم پلی بدم S0 (43) و همچنین اینجوری به بنده های خدای تو سایت کمک نکنید gta v اصلا روی ویندوز 32 بیت اجرا  نمیشه !! S0 (43)
پاسخ
(09-09-2017, 10:13 AM)bazi_center نوشته است:
(09-08-2017, 01:50 AM)tvchn نوشته است:

مشخصات سیستم:
Ram 4
Cpu Core 2 Duo E7500
Graphic GT-730
Windows 7 64bit

عزیزم با همین سیستم bf1 و tekken 7 بدون هیچ نوع لگی تونستم پلی بدم S0 (43) و همچنین اینجوری به بنده های خدای تو سایت کمک نکنید gta v اصلا روی ویندوز 32 بیت اجرا  نمیشه !! S0 (43)
همه ی آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
منم همین مشکل افت فریم بعد چند دقیقه رو  تو برخی بازی ها داشتم و همچنین Gta هم بود اکثر اوقات فک کنم باید ماله cpu باشه که زود داغ میکنه و این مشکل پیش میاد تاپیک های خیلی زیادی برای اجرای بدون مشکل gtav هست اونارو سرچ کنید 
موفق باشید
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
بعضی بازی ها کلا مشکل دارن .
من خودم رزیدنت اویل رو نصب کردم . بعد از یه مدت اشتباهی پاک شد ولی دیگه نتونستم نصبش کنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,379 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,071 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,364 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,195 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,644 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان