امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-31-2013, 03:09 PM)'Black One' نوشته است: مـرسی فقط در مورد بمب ها درسته یه چندتا چیز زرد هستش ولی نمیشه برشون داشت..فقط میشه خشاب ها رو برداشت؟
چطور بمب ها رو بردارم و ازش استفاده کنم؟

حتما بمب هاتون پر روی نسخه ی xbox نمیدونم ولی pc با tab ی صفحه میاد و بازی کند میشه و می تونید بمب هارو انتخاب کنید . و با c پرت میکنه (اول بازی یاد میده)
پاسخ
آهان..داداش ممنون
الان دوباره میرم بازی کنم..اگه دوباره گیر افتادم مزاحمت میشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تـلخ ترین خاطره فـرهاد،شـیرین بود...
پاسخ
چه کرک دیگه ای اومده براش ؟ لطفا لینک بدید [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
آقا من این grid 2 آنلاینشو راه انداختم ولی نمیدونم چی به چی کسی می تونه کمک کنه ؟
پاسخ
مشکلی در بازی pes 2013 دارم وقتی بازی را اجرا می کنم این ارور را میده
[تصویر:  Capture442.png]
[تصویر:  Capture442.PNG]
پاسخ
(07-31-2013, 10:26 PM)'mohammadktabriz' نوشته است: مشکلی در بازی pes 2013 دارم وقتی بازی را اجرا می کنم این ارور را میده
[تصویر:  Capture442.png]
[تصویر:  Capture442.PNG]

داداش بخونی متوجه می شی میگه سیستم مورد نیاز بازی رو نداری کمترینش 128 هست

پاسخ
داداش دوباره هـرکاری کردم مـتاسفانه نشد
تفـنگام هم هـمش مثل این شکاریا هـست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نـمیشه به رگبار بستش
دوباره از اول بازی کردم....ماسک و همه چی برداشتم..بمب هم بهش مـیزنم..تیر هم روش خالی میکنم...کم کم از پا میوفته ولی کامل کامل نمیمیره..هی اینور و اونور میرم ولی دوستام هیچ کار خاصی نمیکنند
تـلخ ترین خاطره فـرهاد،شـیرین بود...
پاسخ
(08-01-2013, 12:22 AM)'Black One' نوشته است: داداش دوباره هـرکاری کردم مـتاسفانه نشد
تفـنگام هم هـمش مثل این شکاریا هـست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نـمیشه به رگبار بستش
دوباره از اول بازی کردم....ماسک و همه چی برداشتم..بمب هم بهش مـیزنم..تیر هم روش خالی میکنم...کم کم از پا میوفته ولی کامل کامل نمیمیره..هی اینور و اونور میرم ولی دوستام هیچ کار خاصی نمیکنند

ی کم سگ جونه ولی من ی شاتگان داشتم با ی کلاش که کلی بساط بسته بودم روشون
پاسخ
(08-01-2013, 12:22 AM)'Black One' نوشته است: داداش دوباره هـرکاری کردم مـتاسفانه نشد

داداش ترینر بازی رو بگیر تو این مرحله کار خودت رو راه بنداز.

پاسخ
ببخشید دوستان که اسپم می دم کسی می شناسه سایتی یا جایی که نسخه برای آنلاین بازی کردن call of duty 4 رو برای دانلود داشته باشه ؟ یا اینکه مغازه رو می شناسید که بفروشدش؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,084 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,528 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,137 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,603 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,277 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 33 مهمان