امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(09-26-2013, 02:28 AM)'Mr_ParhamViP' نوشته است: با سلام خدمت دوستان گرامی سوال من در رابطه با بازی GTA V هست
ببنید مایکل و پسرش جیمی میرند یک مراسمی که یک اتفاقی میشود به خانه و خوانواده مایکل در خانه تیر اندازی میشود و ما یعنی مایکل همرو میکشیم بعدش میریم پیش یک روانشناس بعد اون مرحله مایکل و دیو (Dave) میریم که انتقاممونو بگیریم از اونایی که به خانه ما حمله کردند و ترور هم میاید بعد اون مرحله دیگه هیچ مر حله ای نمیاد ولی هی اون گوشه سمت چپ مینیویسه ایمیلتو چک کن ایمیلی که لستر داده یک عالمه نوشتس همراه 3 عکس میدونم همه چیز مربوط به اون ایمیل که باید یک کاری کنی تا مرحله های دیگر بیاد ولی نمیدونم باید چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنین [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

من خودم یه روز کامل گیر بودم ولی بهت میگم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ببین باید سه تا ماشین پیدا کنی که تو اون عکسا جاشون مشخص شده من خودم با ترور سوار هلیکوپتر شدم و بالای شهر پرواز کردم و اینطوری 2تاش رو پیدا کردم که جای یکیشو یادمه بهت میگم... قسمت شمال شهر سه تا لباس فروشی هست که تو نقشه خیابون پایینی لباس فروشی سمت چپ برو یکی ازین ماشینارو پیدا میکنی! آخریش رو هم دیگه نتونستم پیدا کنم از اینترنت خریدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اگر سوال داشتی بپرس
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
ای قربونه دستت فقت یک چیزی وقتی تو نتونستی 3ومیو پیدا کنی یعنی منم نمیتونم اموش میدی چطور میشه ماشین از اینترنت خرید؟

ببین من 2تا ماشینو اوکی کرم یکیش تو اون پارکینگ تبقاتی 2ومیشو از اینترنت خریدم 3ومیش تو اینترنت میشه بری ببینی اسمش چی هست دیا چه شکلیه؟
پاسخ
دوستان ببنید
وقتی مایکل بعد از اون اتفاقاتی که به خونه و خوانوواده ماکل میشه مایکل و کل خوانواده میرن پیش یک روان شناس و بعد اون مایکل دیو (Dave) و ترور میرن که انتقام بگیرن بعد اون مرحله اون گوشه سمت چپ مینیویسه که ایمیلتو چک کن برای هر 3شخصیت میاد اون کادر و ایمل در ایمیلی که لستر داده نوشته زیادی است و 3عکس نمیدونم باید چیکار کنم دیگه مرحله نیومده بعد اون ایمیل التماس میکنم بگین[تصویر:  s0%20%2841%29.gif]
پاسخ
یعنی هیچ کس نمیدونه زیردریایی از کجا میشه گیر آورد تو gta v [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(09-26-2013, 09:08 PM)'Mr_ParhamViP' نوشته است: ای قربونه دستت فقت یک چیزی وقتی تو نتونستی 3ومیو پیدا کنی یعنی منم نمیتونم اموش میدی چطور میشه ماشین از اینترنت خرید؟

ببین من 2تا ماشینو اوکی کرم یکیش تو اون پارکینگ تبقاتی 2ومیشو از اینترنت خریدم 3ومیش تو اینترنت میشه بری ببینی اسمش چی هست دیا چه شکلیه؟

هر سه تا ماشین از یه نوعه اگر دومیو خریدی پیشنهاد میکنم سومیو از اونجایی که آدرس دادم (زیر لباسفروشی!) وردار کنار خیابونه! اگرم با هلیکوپتر رفتی نشونش همون ساختمون سه تیکست که توی عکس معلومه! اسمش یادم نیست ولی اولش G داشت. تو همون پیغامی که کنار صفحه میاد اسمشو مینویسه...

(09-26-2013, 10:30 PM)'last assassin' نوشته است: یعنی هیچ کس نمیدونه زیردریایی از کجا میشه گیر آورد تو gta v [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست من سمت غرب نقشه کلی خارج از شهر یه اسکله هست که اگر بخریش همیشه یه زیردریایی اونجا پارکه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
سگ فرانکلینو چجوری آموزش بدم؟
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
کسی اینجا splinter cell black list رو انجام داده یا نه؟؟؟؟؟؟؟
چند جا پرسیدم کسی جوابی نداد
سوالم در رابطه با بیهوش کردن نگهبانان که کلاه جنگی به سر دارند و لباس جنگی پوشیدن.که هیچ نارنجک بیهوش کننده یا خوابآور یا پرنده ی تیرانداز (برای بیهوش کردن) Tri-Rotor و یا اسلحه های شوک دهنده و یا استفاده از E نمیتونه اونا رو بیهوش کنه
مرحله فقط Ghost رو قبول داره
؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(09-26-2013, 11:49 PM)'404' نوشته است: کسی اینجا splinter cell black list رو انجام داده یا نه؟؟؟؟؟؟؟
سوالم در رابطه با بیهوش کردن نگهبانان که کلاه جنگی به سر دارند و لباس جنگی پوشیدن.که هیچ نارنجک بیهوش کننده یا خوابآور یا پرنده ی تیرانداز (برای بیهوش کردن) Tri-Rotor و یا اسلحه های شوک دهنده و یا استفاده از E نمیتونه اونا رو بیهوش کنه
؟؟؟؟؟؟؟؟
باید از فاصله ی خیلی نزدیک و از پشت بهشون نزدیک شی 
اگه فاصله داری باید از پشت با اسلحه ی شوک دهنده بهش شلیک کنی بعد بهش نزدیک شی

پاسخ
(09-26-2013, 11:24 PM)tommygun نوشته است: سگ فرانکلینو چجوری آموزش بدم؟

برو سمت سگش L2 رو نگه دار بعد R1 رو بزنی سگه هر جا که بری با هات میاد و با گانگستر ها هم که در گیر بشی سگه میره دخلشونو میاره

تو لیست اسلحه ها یه توپ هم هست اگه اونو هر جا پرتاپ کنی سگه میره و برات میاره
پاسخ
'404' نوشته شده توسط:  کسی اینجا splinter cell black list رو انجام داده یا نه؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟
باید از فاصله ی خیلی نزدیک و از پشت بهشون نزدیک شی 
اگه فاصله داری باید از پشت با اسلحه ی شوک دهنده بهش شلیک کنی بعد بهش نزدیک شی

مثلا مرحله افغانستان همشون به همین حالت (حتی چنتا پشت سر هم) با E از نزدیک بدون مشکل بیهوش شدن. اما نزدیک 6 ساعت(چیزی در حدود 80 یا 90 بار تنها همون مرحله رو رفتم) بیشتر از 20 بار از پشت سر نگهبانی که کلاه جنگی داره. E رو از پشت سر و خیلی نزدیک میزدم اما هر دفعه مرحله Fail میشه.تنها مشکلم با همین یارو زره پوشه هست.درضمن شوک برقی از هر نوعش چه اسلحه و چه نارنجک بهش عمل نمیکنه.و نارنجکهای اسلیپ کنندهو ... عمل نمیکنه  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,872 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,318 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,604 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,354 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,865 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 47 مهمان