امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع نرم افزار های پیش نیاز بازی ها
به نام ایزد یکتا

[تصویر:  fgt8_untitled-1.jpg]

با سلام خدمت تمامی گیمر های عزیز گیمفا
یکی از دغدغه های اکثر گیمر ها بعد از نصب بازی ها و یا تعویض ویندوز ارور های ناشی از نصب نبودن برنامه های جانبی هست. حال ما در این تاپیک قصد داریم تا تمام نرم افزار های جانبی مورد نیاز بازی ها که برای اجرا آن ها ضروری هست را به همراه توضیحات و ارور هایی که با نصب نبودن آن موجه می شوید را به شما معرفی کنیم و لینک دانلود این برنامه ها را برای دسترسی سریع تر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

1.DirectX
[تصویر:  directx-12-logo.jpg]

توضیحات
در برنامه‌نویسی گرافیکی برای بازی‌ها، یکی از APIهای معروف و پرکاربرد دایرکت ایکس مایکروسافت است. این واسط برنامه‌نویسی شامل دستورات و توابعی است که خلق افکت‌ها، سایه، حرکات، نورپردازی، تخصیص بافت به شبکه‌ای از نقاط اجسام و …. را ساده‌تر می‌کند. اگر قرار باشد سازندگان بازی از صفر شروع کنند و همه‌ی دستورات را از ابتدا بنویسند، دیگر نمی‌توان امیدوار بود که سیلی از بازی‌های جدید در هر ماه رونمایی شود.
ارور ها
در این قسمت با ارور هایی که با نصب نبودن این نرم افزار نمایش داده میشه می پردازیم. این نکته رو هم بگم که در اینجا من به صورت مختصر تعدادی از ارور ها رو خواهم گفت.
The program can’t start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem
D3D11_ERROR_FILE_NOT_FOUND
برای رفع این دسته ارور ها لینک تمام نسخه های برنامه ی DirectX را قرار میدم و پیشنهاد می کنم که همه رو نصب کنید.
DirectX 9
DirectX 10
DirectX 11 32 bit
DirectX 11 64 bit
DirectX 12

2. Microsoft Visual C++
[تصویر:  Microsoft-Visual-C-.png]
توضیحات

Microsoft Visual C++ Redistributable یک محیط یکپارچه توسعه نرم‌افزار (IDE) برای زبان‌های برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می‌شود؛ این برنامه ابزاری برای توسعه و رفع ایراد کد های سی پلاس پلاس در اختیار برنامه نویسان قرار می‌دهد مخصوصاً کدهایی که برای رابط نرم افزاری ویندوز، DirectX و دات نت فریم ورک (Microsoft .Net Framework) نوشته شده‌اند.
ارور ها

The program can't start because MSVCP120.dll is missing from your computer
Microsoft Visual C++ Runtime Library

لینک دانلود تمامی نسخه ها

Microsoft Visual C++ Redistributable 2005 23 Bit
Microsoft Visual C++ Redistributable 2005 64 Bit

Microsoft Visual C++ Redistributable 2008 23 Bit
Microsoft Visual C++ Redistributable 2008 64 Bit

Microsoft Visual C++ Redistributable 2010 23 Bit
Microsoft Visual C++ Redistributable 2010 64 Bit

Microsoft Visual C++ Redistributable 2012 23 Bit
Microsoft Visual C++ Redistributable 2012 64 Bit

Microsoft Visual C++ Redistributable 2013 23 Bit
Microsoft Visual C++ Redistributable 2013 64 Bit

Microsoft Visual C++ Redistributable 2015 23 Bit
Microsoft Visual C++ Redistributable 2015 64 Bit

نسخه کامل شامل تمامی نسخه ها و نرم افزار های جانبی

VC Redist Installer 1.6

توجه توجه

دوستانی که از ویندوز های 32 بیت استفاده می کنند فقط نسخه های 32 بیت به همراه نسخه ی کامل رو دانلود و نصب کنند ولی دوستانی که ویندوز های 64 بیت دارند علاوه بر نصب نسخه های مخصوص ویندوز خودشون باید نسخه های 32 بیت رو هم منصب کنند. 64 بیت ها هم نسخه ی کامل رو در کنار بقیه ی نسخه ها که دانلود کردید، دانلود و نصب کنید.

3.Microsoft .NET Framework

[تصویر:  netframework-logo.jpg]

توضیحات
چارچوب دات‌نت فریمورک یا همان (به انگلیسی: NET Framework.) یک فن آوری نرم‌افزاری است که بر روی تمامی ویرایش‌های سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت قابل اجراست و در سیستم‌عامل‌های دیگر از جمله لینوکس و مکینتاش نیز وارد شده است. این چارچوب شامل مجموعه‌ای از زبانهای برنامه نویسی است که سی شارپ و ویژوال بیسیک مهمترین آنها می‌باشند. مجموعه‌ای از کتابخانه‌های بسیار غنی جهت کمک به سهولت توسعه نرم‌افزار در این چارچوب قرار گرفته‌اند که در قالب بخشهای عمده‌ای همچون فناورهای ASP.NET، ADO.NET و بسیاری فناوری‌های خاص دیگر ارائه می‌شوند که تعداد آنها در نسخه‌های اخیر همگام با محدود تر شدن اهداف مایکروسافت بیشتر شده است.

ارور ها
یکی از معروف ترین ارو ها که مربوط به این برنامه میشه این هست.
0x000007b
این یکی از رایج ترینارو هست برای نصب نبودم این نرم افزار جانبی

لینک دانلود تمامی نسخه ها

Microsoft .NET Framework AIO ( شامل 1.1 - 4.0 ) 32 bit

این هم .NET مخصوص ویندوز 8.1 و 10

Microsoft .NET Framework 3.5 Windows 10 v3 x86-x64

Microsoft .NET Framework 3.5 Windows 8.1 x86
Microsoft .NET Framework 3.5 Windows 8.1 x64

پیشنهاد میشه حتما تمامی نسخه ها رو حتی اگر از ویندوز های 8.1 . 10 استفاده می کنید دانلود و نصب کنید. اگر با پیغام تعمیر و یا Uninstall مواجه شدید یعنی نسخه ی مربوطه روی سیستم شما نصب هست و اگر هم نه که حتما نصب کنید.

4. XNA Framework Redistributable

[تصویر:  microsoft_xna_framework_redistributable.png]
توضیحات
XNA Framework Redistributable یکی از ابزار های برنامه نویسی برای توسعه نرم افزارهایی که خواهان ایجاد بازی برای ویندوز هستند، می باشد. علاوه بر این، این پکیج برای اجرای بازی هایی که با XNA Game Studio ساخته شده اند ابزاری ضروری است. کتابخانه ها و توابع فراهم شده در XNA Framework برای توسعه بازی های مبتنی بر .NET Framework طراحی شده اند. آن ها شامل کلاس ها، اینترفیس ها و انواع مقادیری است که هر بازی توسعه داده شده به وسیله XNA Game Studio به آن ها نیاز دارد.

ارور ها
ارور خاصی رو پیدا نکردم ولی این نرم افزار جز یکی از حیاتی ترین نرم افزار ها برای اجرای بازی ها هست.
لینک دانلود

Microsoft XNA Framework Redistributable v3.0

Microsoft XNA Framework Redistributable v4.0

Microsoft XNA Framework Redistributable v4.0 Refresh
5. Microsoft Core XML Services (MSXML)

توضیحات
 مجموعه سرویس‌هایی هستند که به برنامه‌هایی که به زبان‌های JScript و VBScript نوشته شده‌اند امکان اجرا شدن می‌دهد. این مجموعه همچنین به برنامه‌های توسعه یافتهٔ مایکروسافت که با هستهٔ XML نوشته شده‌اند نیز امکان اجرا شدن می‌دهد. یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از این نرم‌افزار وقتی است که در ویندوز XP آفیس به درستی نصب نمی‌شود و خطای نبود MSXML می‌دهد.
عناصری که باعث رفع این خطاها می‌شوند از یک API و یک XML پارسر و یک پردازندهٔ XML تشکیل شده‌اند، که با استفادهٔ درست می‌توانند نتایج قابل قبولی به کاربر ارائه دهند. این اجزا به هم پیوسته هستند و نمی‌توانند بدون یکدیگر به فعالیت خود ادامه دهند. داده‌های XML درون ساختار درختی توسط پارسر مرتب‌سازی می‌شوند، در حالیکه پردازنده مشغول تبدیل اطلاعات XML به HTML است. این تبدیل برای نمایش صحیح اجزاء ضروری است.

ارور ها
ارور خاصی یافته نشد ولی نصب کنید برای خودتون بهتره.

لینک دانلود

Microsoft Core XML Services MSXML 6.0 SP1 x86
Microsoft Core XML Services MSXML 6.0 SP1 x64
Microsoft Core XML Services MSXML 6.0 SP1 AI x64
Microsoft Core XML Services MSXML 4.0 SP3

6.OpenAL
[تصویر:  openal-screenshot-54e7d6a677f09.jpeg]
توضیحات
OpenAL مخفف (Open Audio Library) یک API صوتی مولتی پلتفرم و ساده میباشد. هدف از طراحی OpenAL رندر موثر و کارآمد صداهای سه بعدی چند کاناله وابسته به موقعت مکانی میباشد. قالب و قرارداد های بکار رفته در این API بسیار به OpenGL شباهت دارد و از آن متاثر شده است.

ارور ها

Openal32.dll

لینک دانلود

OpenAL 2.0.7.0

حالا از این جای کار به بعد می ریم سراغ درایور هایی که نیاز به نصب بودن اون ها برای اجرای هر چه بهتر بازی ها هست.

6.NVIDIA GeForce Driver

[تصویر:  NVidia_logo_hd_green_wallpapers.jpg]
توضیحات
کارت‌ گرافیک‌های NVIDIA سال‌هاست که رواج بسیاری در بین کاربرانِ انواع سیستم‌های کامپیوتری دارد، این کارت‌های گرافیکی، برای تمام علاقمندان فیلم، عکاسی دیجیتال و بازی‌های کامپیوتری امکانات و قابلیت‌های فراوانی را به ارمغان می‌آورد.

ارور ها
ارور مبنی بر نصب نبودن درایور کارت گرافیک در هنگام جرای بازی ها داده نمی شود ولی با نصب درایور از امکانات کارت گرافیک خود و همچنین اجرای هر چه بهتر بازی ها بهره مند می شوید.

لینک دانلود

ویندوز XP

NVIDIA GeForce Driver 364.72 XP x86
NVIDIA GeForce Driver 364.72 XP x64

ویندوز 7، 8 و 8.1 نسخه های Desktop  و NoteBook
[/url]
NVIDIA GeForce Driver 364.72 win 7-8-8.1 x86
NVIDIA GeForce Driver 364.72 win 7-8-8.1 x64

ویندوز 10 نسخه های Desktop  و NoteBook
[url=http://dl2.soft98.ir/driver/nVIDIA.GeForce.Driver.364.72.win.10.x86.exe]NVIDIA GeForce Driver 364.72 win 10 x86
NVIDIA GeForce Driver 364.72 win 10 x64

درایور های زیر سری 400 انویدیا

ویندوز 7، 8 و 8.1 نسخه های Desktop  و NoteBook

NVIDIA GeForce Driver 341.95 win 7-8-8.1 R2 x86
NVIDIA GeForce Driver 341.95 win 7-8-8.1 R2 x64

ویندوز 10 نسخه های Desktop  و NoteBook

NVIDIA GeForce Driver 341.95 win 10 R2 x86
NVIDIA GeForce Driver 341.95 win 10 R2 x64

7.NVIDIA PhysX
[تصویر:  760285_9TLTRdnv.jpg]
توضیحات
PhysX یک میان افزار است که به صورت تخصصی یک سری از رخدادهای فیزیکی خاص مانند برخورد و تصادف اجسام و حرکات بدن و ... را شبیه سازی می کند.
با پیشرفت صنعت شبیه سازی این میان افزار احتیاج به یک واحد خاص سخت افزاری برای اجرای فرامین و شبیه سازی های خود داشت تا از بار پردازش CPU کاسته و خود این کار را انجام دهد به این واحد سخت افزاری Physics Processing Unit (PPU) گفته می شود که در فوریه 2006 توسط شرکت Ageia برای اولین بار طراحی و ساخته شد.
در فوریه 2008 شرکت Nvidia یکی از تولید کنندگان بزرگ کارت گرافیک شرکت Ageia را خرید و تکنولوژی PhysX را در کارت های گرافیک خود گنجاند.

ارور ها
در صورت نصب نبودن این نرم افزار با ارور physxloader.dll مواجه خواهید شد.

لینک دانلود
NVIDIA PhysX 9.15.0428

8. NVIDIA GeForce Experience
[تصویر:  GFELogo_678x452.jpg]
توضیحات
نرم افزار NVIDIA GEFORCE EXPERIENCE ابزاری کاربردیست که می تواند تنظیمات بازی را روی سیستم تشخیص داده و با توجه به ظرفیت و کشش رایانه برای اجرای بازی به طور خودکار تنظیمات مناسب را اعمال می کند. در واقع با توجه به اینکه مثلا کامپیوتری ارزان قیمت همانند کامپیوتری قدرتمند و گرانقیمت نیست برای بازی ها باید تنظیمات بازی را با کامپیوتر تطبیق داد و این امری آسان نبوده و همیشه برای کاربر روشن نیست. به همین دلیل است که NVIDIA نسخه GEFORCE EXPERIENCE را ارائه کرده است تا بازی های نصب شده روی رایانه را آنالیز کرده و با توجه به کامپیوتر تنظیمات لازم را بطور خودکار انجام دهد تا تنظیمات بازی با رایانه منطبق گردند.

ارور ها
اروری برای این نرم افزار وجود ندارد

لینک دانلود
NVIDIA GeForce Experience 2.5.14.5

9. AMD Crimson Driver
[تصویر:  f9c90d8d8c84b72bf0401b34e337801f.jpg]
توضیحات
شرکت «Advanced Micro Devices» موسم به «AMD» یکی از بزرگ‌ترین سازنده‌های قطعات کامپیوتری نظیر پردازنده و کارت گرافیک است و هم اکنون تعداد بسیاری از کاربران در سراسر دنیا از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند مخصوصاً از موقعی که شرکت «ATI» که یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده کارت گرافیک بود توسط «AMD» خریداری شد و از آن پس این شرکت به تولید و پشتیبانی کارت‌ گرافیک‌های شرکت «ATI» ادامه داد. این شرکت کارت‌های خود را با نام Radeon به بازار عرضه می‌کند.

ارور ها
ارور مبنی بر نصب نبودن درایور کارت گرافیک در هنگام جرای بازی ها داده نمی شود ولی با نصب درایور از امکانات کارت گرافیک خود و همچنین اجرای هر چه بهتر بازی ها بهره مند می شوید.

لینک دانلود

ویندوز XP

ATI Catalyst Drivers 14.4 xp x86-64

برای تمامی ویندوز ها

ویندوز 8.1 برای Desktop و Laptop

AMD Crimson Driver 16.3.2 WHQL x86
AMD Crimson Driver 16.3.2 WHQL x64

ویندوز 7 برای Desktop و Laptop

درایور ویندوز 10 برای Desktop و Laptop

سری HD 2000-3000-4000 ویندوز 7-8

ATI Catalyst Drivers 13.1 Win 7-8-HD x86
ATI Catalyst Drivers 13.1 Win 7-8-HD x64
9. VIA High Definition Audio
[تصویر:  VIA-Vinyl-Envy-VT1730-USB-2.0-Audio-Controller.jpg]
توضیحات
بسته درایور راه انداز کارت صدا VIA برای ویندوز های XP ، Vista ، 7 و 8 و مناسب با سیستم های 32 و 64 بیتی برای سازگاری با کارت صداهای نسل جدید با پشتیبانی از کیفیت صدا HD و صدای فراگیر و پشتیبانی از استریو وضوح تا 192 هرتز که کیفیت صدایی بسیار عالی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ارور ها
در صورت نصب نبودن در محیط ویندوز و یا در هنگام اجرای بازی ها صدایی از اسپیکر های شما پخش نخواهد شد.

لینک دانلود
VIA High Definition Audio Driver 10.800a

10. Realtek High Definition Audio
[تصویر:  459.jpg]
توضیحات
در حال حاضر اغلب کارت‌های صدای کامپیوترهای خانگی به صورت «On-board» به معنی «قرار داده شده به صورت پیش فرض در برد اصلی» است. تراشه‌های شرکت Realtek تقریباً رایج‌ترین کارت صدای اغلب کامپیوترها می‌باشد.
Realtek HD Audio Driver بسته نرم افزاری است که از آن جهت نصب و یا ارتقای درایور کارت صدا محصولات شرکت Realtek استفاده می‌شود.

ارور ها
در صورت نصب نبودن در محیط ویندوز و یا در هنگام اجرای بازی ها صدایی از اسپیکر های شما پخش نخواهد شد.

لینک دانلود

ویندوز های 7، 8، 8.1 و 10
Realtek High Definition Audio Driver R2.79 win7-8-8.1-10 x86
Realtek High Definition Audio Driver R2.79 win7-8-8.1-10 x64

11. RuntimePack
[تصویر:  156949990.png?1600]
توضیحات
RuntimePack تعداد زیادی از نرم افزار ها، بازی ها و در کل برنامه های جدید که در زبان ++Visual C و با استفاده از کتابخانه ها و کامپوننت های (Component) موجود در آن، نوشته شده اند به طور معمول بر روی سیستم اجرا نمی شوند و برای اجرا نیازمند تعدادی فایل هستند که باید بر روی سیستم موجود باشد و هنگام اجرا پیغامی نظیر: This applications has failed to start because MSVCP.dll was not found. Re-installing the applications may fix this problem به کاربر نشان دهد و یا حتی ممکن است برنامه به دلیل کم دقتی سازنده، مشکل را به درستی بیان نکند و تنها به نمایش یک پیغام خطا اکتفا نموده و درباره نصب برنامه مورد نیاز هیچ اطلاعاتی به کاربر ندهد.در حقیقت اصلی ترین قابلیت این بسته نرم افزاری کمک به اجرای صحیح نرم افزارها و بازی ها در محیط ویندوز است .

ارور ها
تمامی ارور هایی که در نرم افزار های بالا مثلا c++ و یا .net مشاهده می کنید.

لینک دانلود

RuntimePack 15.7.22 Full
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
واقعا پست مهمیه. 
خیلی از دوستان به این نرم افزار ها احتیاج دارن.
نیمی از مشکلات بازی ها با این نرم افزار ها حل میشه.

من میتونم social club رو قرار بدم؟؟
پاسخ
(09-02-2015, 12:53 AM)Marvel Demon نوشته است: واقعا پست مهمیه. 
خیلی از دوستان به این نرم افزار ها احتیاج دارن.
نیمی از مشکلات بازی ها با این نرم افزار ها حل میشه.

من میتونم social club رو قرار بدم؟؟
سلام
بله این نرم افزار ها اگر مشکل معبوب بودن ویندوز رو نداشته باشید اکثر ارور های بازی ها رو رفع می کنه.
این نرم افزار و یا نرم افزار استیم جز چنین نرم افزار هایی محسوب نمیشه ولی نصب بودنشون هم ضرری نداره. قرار بدید فردا من وقتی دارم بقیه ی نرم افزار ها رو اضافه می کنم این نرم افزار هم به اسم شما به تاپیک اول اضافه می کنم.
ممنون بابت همکاری شما
پاسخ
ممنون مجید جان بسیار عالی و کاربردی بود.
در ضمن یه برنامه ای هست به نام Aio جدیدترین ورژنش فک کنم برای 2015 باشه، توش تمام برنامه ها قبلی نت فریم ورک و ..... هست.
برای کسایی که حال ندارن نصب کن تک تک اینارو بشدت پیشنهاد میشه.
درضمن یه چیزی بگم، هر وقت خواستید اینا رو نصب کنید، اول نسخه ی قبلی کامل Unistall کنید و بعدش این رو نصب کنید و بعد از پایان نصب یبار سیستم رو ریستارت کنید.
بازم ممنون مجید جان، در ضمن یه سوال؟ روی وین 10 برنامه ها مشکلی ندارن؟ همین هایی که برای دانلود قرار دادی
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(09-02-2015, 01:05 AM)AMIR_PC نوشته است: ممنون مجید جان بسیار عالی و کاربردی بود.
در ضمن یه برنامه ای هست به نام Aio جدیدترین ورژنش فک کنم برای 2015 باشه، توش تمام برنامه ها قبلی نت فریم ورک و ..... هست.
درضمن یه چیزی بگم، هر وقت خواستید اینا رو نصب کنید، اول نسخه ی قبلی کامل Unistall کنید و بعدش این رو نصب کنید و بعد از پایان نصب یبار سیستم رو ریستارت کنید.
بازم ممنون مجید جان، در ضمن یه سوال؟ روی وین 10 برنامه ها مشکلی ندارن؟ همین هایی که برای دانلود قرار دادی
خواهش میکنم امیر جان قابل شما رو نداشت.
اول یه توضیحی بدم در مورد اینکه گفتی نسخه های قبلی رو پاک کنید. ببین امیر یک سری نرم افزار ها هست به نسخه های قبلی نیاز دارند و باید نصب شده روی سیستم باشند مثلا .net 3.5 یکی از نرم افزار هایی بود که روی ویندوز 8.1 و 10 نصب بود ولی غیر فعال بود و نمی شد ازش استفاده کنیم و باید اون رو دوباره دانلود می کردیم تا فعال بشه حالا اگه ما این نسخه رو پاک کنیم یک سری از نرم افزار هامون که نیاز به این نسخه داره اجرا نمیشه و دائما ارور این نرم افزار رو میده. پس حتما باید تمامی نسخه حتی نسخه های قدیمی روی سیستم نصب باشه.من خودم ویندوز 8.1 دارم که هفته ی قبل توسط خود ویندوز آپدیت آپدیت کردم ولی تمام نرم افزار هایی که بالا قرار دادم رو به صورت کامل نصب کردم. حالا یه برداشت دیگه از حرفت هم می تونم بکنم و اون این هست که گفته باشی اگر این نرم افزار ها رو روی سیستم داشته باشیم اون ها رو پاک کنیم و بعد تمام این هایی که من توی تاپیک قرار دادم رو دانلود و نصب کنیم.
در مورد AIO هم پیشنهاد خوبی بود فراموش کرده بودم اون رو هم حتما فردا به برنامه ها اضافه خواهم کرد.
نه هیچ مشکلی نداره حتما تمامش رو نصب کن اگر این نرم افزار هایی که قرار دادم رو دانلود کردی و خواستی نصب کنی ولی دیدی که با ارور اینکه این برنامه نصب هست و یا اینکه بخوای تعمیر کنی رو به رو شدی یعنی نصب هست ولی برای اطمینان بیشتر و ندیدن قیافه ی نحس بیشتر ارور ها دانلود و امتحان کنی بد نیست بلکه مفید هم هست.
پاسخ
(09-02-2015, 01:14 AM)مجید نصر نوشته است:
(09-02-2015, 01:05 AM)AMIR_PC نوشته است: ممنون مجید جان بسیار عالی و کاربردی بود.
خواهش میکنم امیر جان قابل شما رو نداشت.
اول یه توضیحی بدم در مورد اینکه گفتی نسخه های قبلی رو پاک کنید. ببین امیر یک سری نرم افزار ها هست به نسخه های قبلی نیاز دارند و باید نصب شده روی سیستم باشند مثلا .net 3.5 یکی از نرم افزار هایی بود که روی ویندوز 8.1 و 10 نصب بود ولی غیر فعال بود و نمی شد ازش استفاده کنیم و باید اون رو دوباره دانلود می کردیم تا فعال بشه حالا اگه ما این نسخه رو پاک کنیم یک سری از نرم افزار هامون که نیاز به این نسخه داره اجرا نمیشه و دائما ارور این نرم افزار رو میده. پس حتما باید تمامی نسخه حتی نسخه های قدیمی روی سیستم نصب باشه.من خودم ویندوز 8.1 دارم که هفته ی قبل توسط خود ویندوز آپدیت آپدیت کردم ولی تمام نرم افزار هایی که بالا قرار دادم رو به صورت کامل نصب کردم. حالا یه برداشت دیگه از حرفت هم می تونم بکنم و اون این هست که گفته باشی اگر این نرم افزار ها رو روی سیستم داشته باشیم اون ها رو پاک کنیم و بعد تمام این هایی که من توی تاپیک قرار دادم رو دانلود و نصب کنیم.
در مورد AIO هم پیشنهاد خوبی بود فراموش کرده بودم اون رو هم حتما فردا به برنامه ها اضافه خواهم کرد.
نه هیچ مشکلی نداره حتما تمامش رو نصب کن اگر این نرم افزار هایی که قرار دادم رو دانلود کردی و خواستی نصب کنی ولی دیدی که با ارور اینکه این برنامه نصب هست و یا اینکه بخوای تعمیر کنی رو به رو شدی یعنی نصب هست ولی برای اطمینان بیشتر و ندیدن قیافه ی نحس بیشتر ارور ها دانلود و امتحان کنی بد نیست بلکه مفید هم هست.
ممنون مجید جان از اطلاعاتت کاملت، خیلی ممنون خودم هم نمیدونستم که بعضی برنامه ها نیاز به نسخه ی قبلی دارن، به همین خاطر من هی با ارور نت فریم ورک به محض بالا اومدن سیستم مواجه میشدم، چون نسخه ی قبلی رو پاک میکردم و میرفتن مثلا جدیدترین نسخه رو نصب میکردم. پس به ترتیب تک تک اینا رو نصب میکنم و از نتیجه ی کار با ویندوز 10 با خبرتون میکنم، البته نیازی به اطلاع رسانی نیست خود شما استاد هستی دیگه.
با تشکر
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
دوستان عزیز اون آیکون امتیاز به موضوع رو برا دکور نذاشتنا ؛ بزن 5 ستاره رو اگه میخوای در اخرت رستگار شوی . .

خیلی تاپیک مفیدی بود ؛ ممنون آقا مجید گل. .
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
سلام چرا موقع نصب physX این ارور رو میده ؟ من تو همه سایت ها گشتم این جدید ترین نسخه هست اگر لینک نسخه جدید تری دارین بدین لطفا ممنون 

[تصویر:  xjq6zbojiu97d2b3dbjf.png]
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(09-14-2015, 12:39 PM)Amir Hiden نوشته است: سلام چرا موقع نصب physX این ارور رو میده ؟ من تو همه سایت ها گشتم این جدید ترین نسخه هست اگر لینک نسخه جدید تری دارین بدین لطفا ممنون 

دوست عزیز شاید نسخه ویندوز و بیت مورد نظر به سیستم شما نمی خورد
پاسخ
(09-14-2015, 01:53 PM)leonpeyman نوشته است:
(09-14-2015, 12:39 PM)Amir Hiden نوشته است: سلام چرا موقع نصب physX این ارور رو میده ؟ من تو همه سایت ها گشتم این جدید ترین نسخه هست اگر لینک نسخه جدید تری دارین بدین لطفا ممنون 

دوست عزیز شاید نسخه ویندوز و بیت مورد نظر به سیستم شما نمی خورد

اصلا physx سری 900 رو بشتیبانی نمیکنه  :(

–  Supports NVIDIA PhysX acceleration on all GeForce 8 series GPU, 9, 100, 200, 300, 400, 500, 600 and 700 with a minimum of 256MB of graphics memory.
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,889,911 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,345 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,187 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  اآموزش کار با نرم افزار Bloody dotsis 1 1,520 04-06-2020, 03:25 PM
آخرین ارسال: dotsis
  معرفی نرم افزار Low Specs Experience + آموزش | کاهش گرافیک بازی‌ها Yves Guillemot 56 70,964 08-01-2019, 09:14 AM
آخرین ارسال: saraomidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان