امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(07-23-2016, 06:30 PM)Shaltook نوشته است: سلام خدمت دوستان 
بنده میخواستم برای بچه ای به سن 10 سال بازی تهیه کنم و نیاز به راهنمایی دارم نکات مد نظر 
1) خشونت اصلا مهم نیست 
2) تنها چیزی که برای بنده مهمه آینه که دوست ندارم تو بازی اصلا صحنه های ***** داشته باشه حتی دوست ندارم ششخصیت های زن بازی بد لباس باشند 

بنده چند گزینه رو مد نظر دارم دوستانی که بازی کردند راهنمایی کنند 
1_farcry 3
2_farcry 4
3_ call of Juarez 
4_ need for speed rivals 
6_fallout 4
7_call of duty advane warfare 

اگر کسی پیشنهاد دیگه ای داره بگه 
ممنون از کمکتون
دوست عزیز گزینه ی 4 یعنی NFS با این تفاسیری که گفتید بهترین گزینه ست.
و اینکه خشونت به نظر من خیلی مهم تر از صحنه های برهنه ست چون بچه به هر حال یه روزی این صحنه هارو می بینه ولی خشونت و آدم کشی رو بهتره که حدالامکان نبینه مخصوصا با این که سنش پایینه.
امضا ندارم......................................................................................................................................................................انگشت می زنم.
پاسخ
(07-23-2016, 06:30 PM)Shaltook نوشته است: سلام خدمت دوستان 
بنده میخواستم برای بچه ای به سن 10 سال بازی تهیه کنم و نیاز به راهنمایی دارم نکات مد نظر 
1) خشونت اصلا مهم نیست 
2) تنها چیزی که برای بنده مهمه آینه که دوست ندارم تو بازی اصلا صحنه های ***** داشته باشه حتی دوست ندارم ششخصیت های زن بازی بد لباس باشند 

بنده چند گزینه رو مد نظر دارم دوستانی که بازی کردند راهنمایی کنند 
1_farcry 3
2_farcry 4
3_ call of Juarez 
4_ need for speed rivals 
6_fallout 4
7_call of duty advane warfare 

اگر کسی پیشنهاد دیگه ای داره بگه 
ممنون از کمکتون

کالاف خیلی خوبه
بقیه رو نظری ندارم
به نظرمن خشونت خیلی مهم نیست و مسایل نا درست مهمه چون خشونت رو راحت تر میشه کنترل کرد ولی شهوت جنسی اصلا پایان نداره و هیچ کس نمیتونه بگه من خیلی از این کارها میکنم تا یه روزی برسه که دیگه اصلا نداشته باشم
دمت گرم بچه خوب.افرین
بعدش هم مسایل ... گناه دارن و خییییییلی بد ان ولی خشونت نه!
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
خیلی ممنون از راهنماییتون بازی دیگه ای به ذهنتون میرسه بگید ترجیحا اکشن چون با راهنمایی دوستان عزیزمون در سبک رانندگی need for speed rivals انتخاب شد و call of duty هم در بخش اکشن
پاسخ
ارتشهای فرازمینی یه بازی خوب و باحاله
طبیعتا یکسری نقص ها داره ولی خخخیلی باحاله
شبگرد هم بازی قشنگیه
همچنین ذوالفقار
3تا بازی عالی ایرانی
خدای جنگ هم برا کامپیوتر هست(فیلمهاش حذف شده ولی بهتر چون ... داره)اونم خیلی باحاله خودم چندروز  پیش تمومش کردم.خیلی هم کم حجمه

قربون همه بچه  مثبتا   S0 (29) که خیلی سرحال اید
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
بسیار سپاس گذارم به فکر بنده بازی های ایرانی نرسیده بود 
تمایل زیادی به gta v و farcry 4 داره بنده به شخصه از کاور gta v خوشم نیومد نظر شما در مورد این دو بازی چیه؟؟  آیا صحنه های این دو بازی برای بچه مناسبی از لحاظ برهنگی 
دوباره اطلاع میدم خشونت اصلا مهم نیست
پاسخ
برای سن 10 سال بازی میخواهید تهیه کنید؟
بستگی داره کودک شما به چی علاقه داره و میزان علاقه اش به گیم و هیجان چه میزان
پاسخ
بله
بسیار علاقه مند به بازی های اکشن و همه جور سبکی رو میپسنده بجز فوتبال و استراتژیک
پاسخ
(07-23-2016, 07:39 PM)Shaltook نوشته است: بله
بسیار علاقه مند به بازی های اکشن و همه جور سبکی رو میپسنده بجز فوتبال و استراتژیک
COD MW1 2 3
COD AW
Sleeping Dogs
Mafia2
BF4 3
mgs v phantom pain
mgs v ground zeroes
NFS Rivals
Project cars
Dirt3
Homefront1 2
Dark souls
Spiderman
Batman arkham orgins arkham city

فارکرای داره نگیر
Arma3
Medal of honor
Rayman
Assassins creed revolution 
 Prince of persia 
Sniper elite 2 and africa
Rainbow
Splinter cell
Mad max
Evolve
Wolfenstein old blood
doom3
بنظرم برای کودک 10 ساله خشونت خیلی مهمتره تا مسایل جن*سی
ایشون بعدا در سنین بالاتر اموزش های لازم برای مسایل جن*سی میبینه ولی برای خشونت نه مسایل+18 بعدا هم میشه کنترل کرد ولی خشونت خیلی سختتر از اینهاست
مسایل+18 دیر یازود خواهد فهمید و اگه زودتر از موعود بفهمه میشه با صحبت کردن درستش کرد ولی خشونت بعدا اثر بدتری خواهد گذاشت

+crysis 
thief
Alan wake
پاسخ
(07-23-2016, 07:21 PM)Shaltook نوشته است: بسیار سپاس گذارم به فکر بنده بازی های ایرانی نرسیده بود 
تمایل زیادی به gta v و farcry 4 داره بنده به شخصه از کاور gta v خوشم نیومد نظر شما در مورد این دو بازی چیه؟؟  آیا صحنه های این دو بازی برای بچه مناسبی از لحاظ برهنگی 
دوباره اطلاع میدم خشونت اصلا مهم نیست

ُسلام gta v کلن بیخیال شید چون افتضاحه از نظر صحنه . کلن سری Gta  این جوریه. واچ داگزم این جوریه.
اگر اینترنت خوب دارید برای انلاین و اهل رقابت هست بازی مثل رینبو یا دیویژن میتونه خوب باشه چون واقعا هیجان داره اکشن هم هستن.
سری کالاف هم تقربلا صحنه نداره و 0 ولی خوب بعضی جاها ممکنه پوستری چیزی باشه ولی در کل برای اکشن خیلی خوبه.
nfs rivals هم گزینه خیلی خوبیه چون هم میتونی پلیس باشی هم مسابقه دهنده وگرافیک خوبی هم داره. 
درکورد فارکرای فکر کنم صحنه داره و جالب نیست. درکورد خشونت اصلا نگارن نباشید چون گیمر واقعی خشن نمیشه حتی موارد بسیار زیادی هست که گیم باعث نجات جان انسان ها شده.
بازی unravel هم نگا کنید بازی با گرافیک و جزابی. سبک اپن ورلد هم اگر خواستید تامب رایدر خوبه حالا نگا کنید.
پاسخ
خیلی ممنون از تمام کسانی بنده را راهنمایی کردند 
امید وارم زندگی به کامتون باشه و روز های خوشی را در کنار خانواده داشته باشید 
باز هم اگر سوالی داشتم سراغ شما جوان های فعال میام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 346 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 719 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 592 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,321 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,881 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان