امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
سلام
اخرین final fantasy که اومده چی بوده؟
بازیه قشنگیه؟
سبکش چیه؟
همه پسنده؟
برای فهمیدن داستانش باید نسخه های قبلو بازی کرده باشی؟
صحنه داره؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-24-2016, 04:48 AM)UNIQ نوشته است:
(07-24-2016, 04:01 AM)mohammad6701 نوشته است: سلام دوستان میخوام یه بازی برای تایستون بگیرم سرگرم بشم بین این چند عنوان که میخوام بخرم گیر کردم 
Street Fighter V
No Man's Sky
Dead by Daylight
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Gold Edition (به سیلقه ام نمیخوره)

یه چیزی باشه واقعا تو تابستون سرگرمم کنه

SF خوبه.
no man'saky هم مطمعنا می تونه سرگرمت کنه

GTA V
Witcher
اگه از هرج و مرج و ترکوندن و ژانگولر بازی خوشت میاد Just Cause 3
Rise Of The Tomb Raider
Farcry Primal
بره Xbox 360
Halo 4
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(07-24-2016, 04:48 AM)UNIQ نوشته است:
(07-24-2016, 04:01 AM)mohammad6701 نوشته است: سلام دوستان میخوام یه بازی برای تایستون بگیرم سرگرم بشم بین این چند عنوان که میخوام بخرم گیر کردم 
Street Fighter V
No Man's Sky
Dead by Daylight

SF خوبه.
no man'saky هم مطمعنا می تونه سرگرمت کنه

چندتا بازی میگم که مطمئنا میتونه تا مدت ها سرگرمت کنه
The witcher 3
Assassins creed syndicate
Batman arkham knight
Gta v
No mans sky هم هنوز فکر نکنم منتشر شده باشه
Splintercell blacklist
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

Street Fighter V
No Man's Sky
Dead by Daylight

سلام
SFV که فایتینگـــه و بدون بازی با دوستان، طبیعتا زیاد سرگرم‌کننده نمی‌شه، حتی اگر بخش داستانی رو هم در نظر بگیریم که تازه فکر کنم اضافه شده از طریق به‌روزرسانی
No Man's Sky هم هنوز منتشر نشده و 19 مرداد عرضه می‌شه که با توجه به صحبت‌های سازنده‌ی بازی، خیلی بزرگ خواهد بود و شامل چندین هزار سیاره می‌شه و طبیعتا با توجه به وسعت، سرگرم‌کننده باید باشه ولی باید مبارزات بازی رو در نظر گرفت، چون فقط گشت و گذار کافی نیست و ممکنه خسته‌کننده شه، به‌هرحال بستگی به سلیقه‌تون داره
Dead By Daylight هم اطلاعات خاصی ندارم و فکر نکنم آن‌چنان مثل دو بازی بالایی خوب و سرگرم‌کننده باشه
در کل، No Man's Sky از همه‌ی این‌ها سرگرم‌کننده‌تره و به نظرم تا 19ــم صبر کنید تا منتشر بشه و ببینید که چطور بازی‌ایه و به احتمال زیاد بازی خوب و سرگرم‌کننده‌ای می‌شه
پاسخ
Street Fighter V
No Man's Sky
Dead by Daylight

no man's sky که معلوم نیست بازی خوبی بشه یا نه، پس از الان نباید پیش خریدش کنید.
rainbow six واقعا بازی جالبیه، ولی بعد یه مدت خسته کننده میشه، اگر دوستی دارید که باهاش بازی کنید بیشتر لذت بخش میشه!
اگر overwatch رو نخریدید حتما به فکرش باشید. واقعا من یکی رو جذب خودش کرده! بعد چندسال واقعا آدم رو دوباره جذب بازیهای مولتی پلیر میکنه
That was just a dream

پاسخ
(07-24-2016, 02:02 PM)Destiny نوشته است:
Street Fighter V
No Man's Sky
Dead by Daylight

سلام
SFV که فایتینگـــه و بدون بازی با دوستان، طبیعتا زیاد سرگرم‌کننده نمی‌شه، حتی اگر بخش داستانی رو هم در نظر بگیریم که تازه فکر کنم اضافه شده از طریق به‌روزرسانی
No Man's Sky هم هنوز منتشر نشده و 19 مرداد عرضه می‌شه که با توجه به صحبت‌های سازنده‌ی بازی، خیلی بزرگ خواهد بود و شامل چندین هزار سیاره می‌شه و طبیعتا با توجه به وسعت، سرگرم‌کننده باید باشه ولی باید مبارزات بازی رو در نظر گرفت، چون فقط گشت و گذار کافی نیست و ممکنه خسته‌کننده شه، به‌هرحال بستگی به سلیقه‌تون داره
Dead By Daylight هم اطلاعات خاصی ندارم و فکر نکنم آن‌چنان مثل دو بازی بالایی خوب و سرگرم‌کننده باشه
در کل، No Man's Sky از همه‌ی این‌ها سرگرم‌کننده‌تره و به نظرم تا 19ــم صبر کنید تا منتشر بشه و ببینید که چطور بازی‌ایه و به احتمال زیاد بازی خوب و سرگرم‌کننده‌ای می‌شه
من کاری ندارم بازیش فلان فلانه فقط سرگرمم کنه کافیه Dead By Daylight یه سبک مولتی زامبی ای هست 5 به 1 هست بازی یه زامبی هست پنچ تا ادم که باید غایم بشن تا صبح بشه یا بکششنش

(07-24-2016, 03:07 PM)ERFAN RP نوشته است:
Street Fighter V
No Man's Sky
Dead by Daylight

no man's sky که معلوم نیست بازی خوبی بشه یا نه، پس از الان نباید پیش خریدش کنید.
rainbow six واقعا بازی جالبیه، ولی بعد یه مدت خسته کننده میشه، اگر دوستی دارید که باهاش بازی کنید بیشتر لذت بخش میشه!
اگر overwatch رو نخریدید حتما به فکرش باشید. واقعا من یکی رو جذب خودش کرده! بعد چندسال واقعا آدم رو دوباره جذب بازیهای مولتی پلیر میکنه
نه اگه خسته کننده بشه نه چون black ops 3 دارم مولتی پلیرش بعد یک ساعت بازی واقعا خسته میشم overwatch که اصلا حرفش نزنید داغ دلم از بلیزارد
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
اصلا رفتم Street Fighter V خریدم
دو هفته دیگه هم اگه [font=tahoma]No Man's Sky خوب بود میخرم[/font]
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
سلام
کلا من بازی هایی میخام که دونفر با هم داستان رو تموم میکنن و همکاری میکنن و خاطره ساز میشن و کلا از همکاری این دو ما گیمرا لذت میبریم...
مثل بیو شاک اینفینیتی ندای خوارز 2 و...
ممنون میشم چند مورد رو نام ببرید هرچی بیشتر بهتر
Wall
پاسخ
(07-24-2016, 10:24 PM)Arash356 نوشته است: سلام
کلا من بازی هایی میخام که دونفر با هم داستان رو تموم میکنن و همکاری میکنن و خاطره ساز میشن و کلا از همکاری این دو ما گیمرا لذت میبریم...
مثل بیو شاک اینفینیتی ندای خوارز 2 و...
ممنون میشم چند مورد رو نام ببرید هرچی بیشتر بهتر

half life 2
spec ops the line
gears of war
l.a noire
سری battlefield bad company و بیشتر نسخه‌های call of duty تقریبا شخصیت های جالبی دارند.
dragon age
mass effect
skyrim باید دنبال همراهان بگردید تا بتونید پیداشون کنید، و بعضی هاشون داستانهای جالبی هم دارند.
fallout 4
mafia 2
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان
از بین بازی های شرکت تل تیل (به جز واکینگ دد) کدومش رو توصیه میکنید؟
[تصویر:  m51x_photo_2016-10-04_19-13-01.jpg]

We all start with innocence, but the world leads us to guilt.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 345 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 718 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 592 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,319 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,868 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان