امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(11-07-2016, 04:45 PM)Reza2015 نوشته است:
(11-07-2016, 03:37 PM)S.T.A.R.S نوشته است:
(11-07-2016, 10:57 AM)Reza2015 نوشته است:
(11-05-2016, 07:58 PM)S.T.A.R.S نوشته است:
(11-05-2016, 02:07 PM)Reza2015 نوشته است: سلام دوستان.
از افراد متخصص در این زمینه یه سوالی داشتم در مورد این دو بازی: titan fall 1 و dead island riptide definitive edition اونم اینکه میخواستم بدونم که کدوم یکی از این دو بازی میزان گیم پلی بیشتر و طولانی تری دارن ؟ و همینطور کدوم یکی از اینا جذاب تر هستش؟؟

دد آیلند گیم پلیش طولانی تر و تا حدی جذاب تره
اگه دایینگ لایت بازی کردی و خوشت اومده دد آیلندو بگیر اگه خوشت نیمده تایتان فال
اگرم بازی نکردی دایینگ لایتو اونو بگیر
تشکر بابت پاسخ ، من کلا بازی زامبی کشی خیلی بازی کردم مشکلی از این بابت ندارم. مثالش سری بازی های RE هستش و خیلی بازی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم ،  اما خب این بازی dead island رو تا حالا تجربه نکردم.
فقط یه سوال دیگه به نظرت از اونجایی که من نسخه ی اول dead island رو بازی نکردم بهتر نیست اول اونو بازی کنم بعد این ؟؟ یا اینکه زیاد تفاوتی نداره از لحاظ داستانی بیشتر منظورمه... ( از لحاظ گیم پلی نسخه اول بیشتره یا نسخه دوم این سری بازی ؟؟
در مورد بازی دایینگ لایتو میشه اسمش رو به انگلیسی بهم بگی ؟؟
Dying light که واقعا بنظرم شاهکار بود اگه خواستی دایینگ لایتو بگیری بهتره نسخه Enhanced Edition بگیری که یه DLC فوق العاده داره که مپش از مپ بازیم بزرگتره
دد آیلندم بستگی به خودت داره 2فک کنم بیشتر باشه
اوکی ، به نظرت dead island riptide definitive edition بهتره یا Dying light Enhanced Edition ؟؟
بیشتر از لحاظ داستان و گیم پلی مدت زمان بازی منظورمه ... کاری به گرافیک ندارم چون تا اونجایی که دیدم مینیمم گرافیک هر دو بازی شبیه هم هستن.

از لحاظ گرافیکی دایینگ لایت بهتر از دد آیلنده
و بنظر من فوق العاده جذاب ترم هست از دد آیلند دایینگ لایتو بزار تو اولویتت
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
سلام دوستان بازی heavy rain & beyond two souls بطور خلاصه چطور هست با توجه به زمان فعلی؟ و آیا این دو بازی به هم مربوط هستن؟ الآن توی استور سونی تخفیف خورده 20 دلار بنظرتون ارزش خرید داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
هوی رین که انقد ازش تعریف شنیدم میخوام پی اس بخرم که فقط هوی رین بازی کنم!
ولی اونیکی رو نمیدونم
امیدوارم با این اواتار توسط طرفدار های اندرتیل به قتل نرسم S0 (43)
پاسخ
(11-09-2016, 12:42 AM)Farhad01 نوشته است: سلام دوستان بازی heavy rain & beyond two souls بطور خلاصه چطور هست با توجه به زمان فعلی؟ و آیا این دو بازی به هم مربوط هستن؟ الآن توی استور سونی تخفیف خورده 20 دلار بنظرتون ارزش خرید داره؟

اگر بازی نکردید که جتما بگیرید چون دوتا عنوان زیبا با داستان های عالی و گیم‌پلی عالی هستند که نباید از دستشون بدید
داستانشون به هم مربوط نمیشه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(11-09-2016, 05:33 PM)Marcus Holloway نوشته است:
(11-09-2016, 12:42 AM)Farhad01 نوشته است: سلام دوستان بازی heavy rain & beyond two souls بطور خلاصه چطور هست با توجه به زمان فعلی؟ و آیا این دو بازی به هم مربوط هستن؟ الآن توی استور سونی تخفیف خورده 20 دلار بنظرتون ارزش خرید داره؟

اگر بازی نکردید که جتما بگیرید چون دوتا عنوان زیبا با داستان های عالی و گیم‌پلی عالی هستند که نباید از دستشون بدید

نه بازی که نکردم تا حالا چون ps3 نداشتم ، خریدمش امیدوارم خوب باشه

پاسخ
(11-09-2016, 08:58 PM)Farhad01 نوشته است:
(11-09-2016, 05:33 PM)Marcus Holloway نوشته است:

نه بازی که نکردم تا حالا چون ps3 نداشتم ، خریدمش امیدوارم خوب باشه

مطمئن باشید پشیمون نمیشید و از این دو بازی زیبا لذت خواهید برد
من هم میخواستم بخاطر اینا ps4 بگیرم ولی پول نداشتم  S0 (2)
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
سلام دوستان میخواستم اکه کسی بازی فاینال فانتزی ۱۵ رو بازی کرده بگه بازیش چطوره؟ یه چندتا بازی اکشن خوب هم برای ps 4 معرفی کنید
پاسخ
(11-27-2016, 01:29 AM)mojtaba 123 نوشته است: سلام دوستان میخواستم اکه کسی بازی فاینال فانتزی ۱۵ رو بازی کرده بگه بازیش چطوره؟ یه چندتا بازی اکشن خوب هم برای ps 4 معرفی کنید

فاینال فانتزی که عالی هست . بهترین بازی RPG هست ( نظر من )
 (نظر من انچارتد هست ) DARK SOULS 3 , WATCH DOGS 2 , CALL OF DUTY INFINITE or BATTLFIELD 1 , DEUS EX AND UNCHARTED 4
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
دوستان میخواستم نظرتون رو درباره warface بدونم چطوره ?؟؟؟؟؟؟اپدیتاش کمر شکنه؟؟؟
پاسخ
سلام بچه ها یه سوال داشتم ازتون
خواستم بدونم که ایا به نظرتون بازی Rage از سایت این دانلود کنم :
http://www.dlfox.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%...%db%8c-pc/
یا این :
https://shatelland.com/game/computer-win...dows/92956
چون اصلا دوست ندارم یه بازی خراب دانلود کنم !
ممنون میشم منو از نظراتتون ارزشمندتون بهرمند کنید !
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 362 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 735 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 610 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,333 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,940 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان