امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی ابزار و اضافات بازی GTA V (ماد،اسکین،ترینر،آموزش و...)
(07-03-2015, 03:04 PM)BadBoy4Ever نوشته است: آره...

نشد که ...
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
تو جی تی ای 5 مادز نگاه کن دقیق راهنمایی کرده
پاسخ
داداش اگر مادی هست که با اون بتونیم بازی رو 100% کنیم برام تو سایت بزار(منظورم مادیه که قطعات سفینه و نامه رو بم نشون بده)
در ضمن راهنما اجرا کردن ماد رو از مراحل ایتدایی برام توضیح بده دستت درد نکنه Confusedhy: (نحوه ریختن اسکین بتمن رو هم بگو)
راستی ویندوزم 8.1 میشه روش ماد ریخت؟

تو رو خدا جوابم رو بده :(
پاسخ
(07-09-2015, 07:41 PM)mo.hosein نوشته است: داداش اگر مادی هست که با اون بتونیم بازی رو 100% کنیم برام تو سایت بزار(منظورم مادیه که قطعات سفینه و نامه رو بم نشون بده)
در ضمن راهنما اجرا کردن ماد رو از مراحل ایتدایی برام توضیح بده دستت درد نکنه Confusedhy: (نحوه ریختن اسکین بتمن رو هم بگو)
راستی ویندوزم 8.1 میشه روش ماد ریخت؟

تو رو خدا جوابم رو بده :(

واسه 100 درصد کردن ماد لازم نیست یه سیو 200 کیلو بایتی هست که تو همین تاپیکم هست به صفحه اول مراجعه کن اونو بریزی بازی 100 درصد میشه
واسه ماد های اسکریپت باید دوتا چیز رو تو صفحه اول بازی بریزی که تو همین تاپیکم هست (یکی اسکریپت هوک و یکی هم فایل dsound.dll) البته پیشنهاد میکنم از نت بگیری چون آخرین ورژنش رو میخواد 
بعدش که اینا رو ریختی ماد ها رو هم تو فایل اصلی بازی کپی میکنی و میتونی با دستور عملی که گفته شده اجراشون کنی
واسه اسکین به برنامه open iv احتیاج داری که اونم تو تاپیک هست
بعدش باید فایل اسکین رو دان کنی و برنامه رو باز کنی،به شاخه ای که تو راهنما اسکین گفته بری بعد هم فایلا رو اون تو جایگزین کنی
بعله تو 8.1 هم میشه من خودم تست کردم  :heart:
پاسخ
با اجازه نویسنده تاپیک بنده هم مادی پیدا کرده بودم که میخوام قرار بدم.

قبل از هرچیز باید بگویم که استفاده از این ماد ممکن است باعث بالا نیامدن بازی شود پس از بازی خود نسخه پشتیبان داشته باشید.

و هم چنین این ماد گرافیک بازی را زغالی می کنه تا روی سیستم های ذغالی بالا بیاد پس اگه سیستم خوبی دارید و مشکلی در اجرای بازی ندارید از این ماد استفاده نکنید بهتره!

دانلود ماد Low Specs Patches

آموزش نصب : اسکریپت هوک و  فایل dsound.dll را روی بازی بریزید.

این ماد کلا پیشنهاد نمیشه مگه سیستم زغالی داشته باشید و نتونید فریم خوبی بگیرید.
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
(07-10-2015, 01:22 AM)black ops 3 نوشته است: با اجازه نویسنده تاپیک بنده هم مادی پیدا کرده بودم که میخوام قرار بدم.

قبل از هرچیز باید بگویم که استفاده از این ماد ممکن است باعث بالا نیامدن بازی شود پس از بازی خود نسخه پشتیبان داشته باشید.

و هم چنین این ماد گرافیک بازی را زغالی می کنه تا روی سیستم های ذغالی بالا بیاد پس اگه سیستم خوبی دارید و مشکلی در اجرای بازی ندارید از این ماد استفاده نکنید بهتره!

دانلود ماد Low Specs Patches

آموزش نصب : اسکریپت هوک و  فایل dsound.dll را روی بازی بریزید.

این ماد کلا پیشنهاد نمیشه مگه سیستم زغالی داشته باشید و نتونید فریم خوبی بگیرید.

بنده خداها چجوری از 60 گیگ پشتیبان بگیرن ؟  :D
پاسخ
دانلود ماد مخصوص اسکین Hitman

اسکین ماینکرافت (تست شده نیست)
پاسخ
(07-10-2015, 01:28 AM)black ops 3 نوشته است: دانلود ماد مخصوص اسکین Hitman

اسکین ماینکرافت (تست شده نیست)
عکس ؟ راهنمایی ؟ توضیح ؟
یه چیزی میذاشتی حداقل
پاسخ
اسکین برای بازی کردن در نقش باراک اوباما !!!!

یک چکش بزرگ با damage بالا

rpg معروف بازی resident evil 4

شمشیر سامورایی

افزایش نور چراغ قوه سلاح ها
پاسخ
سلام
من هر مدی که میندازم رو بازی کار نمیکنه
نسخه بازیمم 1.350.1
هر کاری هم میکنم درست نمیشه

بنظر شما مشکل از کجاست؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما Ct Os 47 20,377 11-14-2020, 04:18 PM
آخرین ارسال: erfan.zm17
  تاپیک رسمی درخواست ترینر , سیو و کد های تقلب بازی smsm 155 53,662 11-22-2019, 01:54 AM
آخرین ارسال: gh1234
  دانلود ترینر بازی Darksiders 3 White Beard 0 1,873 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود ترینر بازی Hitman 2 White Beard 0 1,499 03-19-2019, 12:00 AM
  دانلود ترینر بازی Dragon Age Inquisition White Beard 0 2,405 03-19-2019, 12:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان