امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول
سلام. من میخام یه کنسول بازی بگیرم. بنظرتون اگه PS3 بگیرم کار خوبیه؟؟؟[img]/images/smi/new/smilie (19).gif[/img]

یا بمونم که PS4 هک شه بعد اونو بگیرم؟؟[img]/images/smi/new/106.gif[/img]فقط من یه چیزی میخام که تا چند وقت بیمه باشم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
يه جواب كلى به دوستان بدم كه آگاه بشن:
اگه ميخواين يه كنسول بخريد و دغدغه مالى براى پول بازى نداريد بهتره كنسول هاى نسل بعد رو بخريد كه من PS4 رو پيشنهاد مى كنم ولى بستگى به خودتون داره. اگه براى اين نسل مى خوايد فكر كنم PS3 گزينه خوبيه با توجه به عناوين انحصارى كه داره و هك شده هم هست و مشكلى از نظر قيمت بازى نداره.
اما اگه ميخوايد صبر كنيد كه كنسول هاى نسل بعدى هك بشن، بهتره بهتون بگم كه PS3 وقتى عرضه شد بعد حدود ٣ سال هك شد. اما بنظر مى رسه Xbox One زودتر از PS4 هك بشه كه با اين وضع ميتونيد Xbox One هك شده رو بعد از مدتى بخريد.

پاسخ
داداش من موندم ps4 بگیرم یا xbox one ؟؟؟؟ راهنمایی کنید کدوم زودتر هک میشه من اونو بگیرم ... البته ps4 و پیش خرید کردم ولی گفتم بگم ....
راستی کنسول قبلیم xbox بوده ...

(11-15-2013, 04:59 PM)'keratos2' نوشته است: آیا به نظر شما هم اکنون خرید کنسول Playstation 3 عاقلانه هست یا خیر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دلم میخواد یه Ps4 بگیرما ولی قیمت بازیای اوریجینال ماشاالله هرروز بیشتر میشه [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
کمک کنید مردم :(

داداش گلم ... الان ps3 گرفتن بی فایده ست ... من خودم ps3 مو فروختم xbox مم میخوام چند وقت دیگه ps4 رسید دستم بدم بره .... پولتو کنار بزار واس ps4 یا xbox one ... اگه از اون آدمایی هستی که کپی بازی میکنی ( مثه خودم ) بهتره x1 بگیری اما اگه از اون دسته آدمایی هستی که فقط اورج میزنن باید بری تو فکر ps4 ... تازگیا یه گروه که xbox 360 رو هک کرده بودن اعلام آمادگی برای هک x1 کردن و در رابطه با ps4 گفتن همچینکاری حداقل از ما برنمیاید مگر یک هک ناقص!!! ولی در مورد x1 ابراز امیدواری کردن ...[img]images/smi/s0 (22).gif[/img]

[img]/images/smilies/smilies1/s (11).gif[/img]

[تصویر:  iranianguards.jpg]

" زنــــــــــــــــده بـــــــــاد ایــــــــــــــــــران و ایــــــــــــــــــــــــــــرانی "
پاسخ
من کپی بازی می کنم و شاید یک PS3 گرفتم. چون PS4 خیلی دیر هک میشه به دردم نمیخوره از طرفی هم ایکس باکس وان انحصاری غولی نداره و من فقط میخوام برای انحصاری کنسول بگیرم.
خواستم بدونم PS3 بگیرم بازی های زیبا و قشنگ براش میاد یا فقط برای پی اس فور میاد؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(11-19-2013, 08:41 PM)'Y2J' نوشته است: من کپی بازی می کنم و شاید یک PS3 گرفتم. چون PS4 خیلی دیر هک میشه به دردم نمیخوره از طرفی هم ایکس باکس وان انحصاری غولی نداره و من فقط میخوام برای انحصاری کنسول بگیرم.
خواستم بدونم PS3 بگیرم بازی های زیبا و قشنگ براش میاد یا فقط برای پی اس فور میاد؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

شاید واسش انحصاری بیاد ولی مثل نسل هفتم فکر نکم بشه که واسش بازیها سرازیر شن.باوجود ps4 دیگر زیاد شاهد این اتفاق نخواهیم بود.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
دوستان كسي جايي براي خريد Xbox Original (سال ٢٠٠١ ) سراغ نداره؟
پاسخ
سلام من میخام کنسول های نسل بعدی رو بگیرم
1 به نظرتون اول کدومو بگیرم البته با توجه به این که کپی بازم (ولی به نظر خودم PS4)
2 اینکه تلویزیونی که باهاش بازی میکنم کابل HDMI نداره و یک تلویزین ارزون که HDMI و اینا داشته باشه و کنسول های نسل بعدیرو بیاره میخام. لطفا نظرتون بگید مخصوصا در مورد دومی.
پاسخ
سلام.دوستان من اگه الان ps4 بگیرم وبعد چند وقت که هک شد میتونم همین کنسولمو هک کنم یا باید برم یک هک شده بخرم؟!
پاسخ
سلام
من موندم چی بخرم. Ps4 بخرم یا تبلت؟
لطفا کمک کنید. البته خودم xbox 360 دارم حالا اینو بفروشم و یه ps4 بگیرم بهتره یا گوشیم رو بفروشم و تبلت بخرم بهتره

کمک کنید لطفا

پاسخ
حالا اگر هم هک شد،به نظر شما خوبه که تبلت بخرم؟

هدف هم بازی نیست آنچنان. من دوست دارم در کنار بازی امکانات دیگری هم باشه. حالا اگر هم خواستم تبلت بگیرم،چی بگیرم بهتره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برش رول به رول چیست؟ و انواع آن sara5280 0 700 05-04-2022, 11:11 AM
آخرین ارسال: sara5280
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 671 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang
  خرید لنز چشم saharqasemi 2 1,639 04-05-2022, 03:47 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Photo خرید میز تحریر نقد و اقساطی 24 ماهه بدون نیاز به ضامن decochid 0 967 01-31-2022, 07:37 PM
آخرین ارسال: decochid
  اقامت استرالیا از طریق خرید ملک 2022، بررسی شرایط و هزینه خرید ملک asow99 0 897 12-29-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: asow99

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان