نظرسنجی: چه سبکی رو بیشتر میپسندید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
استراتژیک
18.75%
3 18.75%
بازی آنلاین
12.50%
2 12.50%
ماجراجویی
12.50%
2 12.50%
ورزشی/مسابقه ای
6.25%
1 6.25%
اکشن
43.75%
7 43.75%
بازی فکری
6.25%
1 6.25%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های ایرانی
من به ارتشهای فرازمینی میگم بازی باحال و خوب
کاری هم به مشکلات داستان و... ندارم
کالاف 10بازی باحالی بود کاری به گرافیکش ندارم
و...
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
خب گیمر های عزیز لطفا شما هم همکاری کنید

ای بابا

روزها فكر من اين است و همه شب سخنم

كه چرا غافل از احوال دل خويشتنم

پاسخ
درود دوست عزیز.
اینکه یک تاپیکی باشد که در مورد بازی های وطنی در ان بحث و گفت و گو شود عالی است ولی چیزی که از وجود این تاپیک مهم تر است نحو کار این تاپیک خواهد بود. شما به عنوان سازنده ی تاپیک باید خبری یا مقاله ای یا ... منتشر کنید تا بحث میان افراد شکل بگیرد. با گله کردن و مجبور کردن دیگران به بحث کار این تاپیک نه تنها پیش نمی رود بلکه ممکن است توسط مدیران بسته شود. پس دوست گرامی طریقت و شیوه را تغییر بده حتما به نتیجه خواهی رسید.
با تشکر
پاسخ
(07-09-2016, 10:53 AM)mnhgm نوشته است: درود دوست عزیز.
اینکه یک تاپیکی باشد که در مورد بازی های وطنی در ان بحث و گفت و گو شود عالی است ولی چیزی که از وجود این تاپیک مهم تر است نحو کار این تاپیک خواهد بود. شما به عنوان سازنده ی تاپیک باید خبری یا مقاله ای یا ... منتشر کنید تا بحث میان افراد شکل بگیرد. با گله کردن و مجبور کردن دیگران به بحث کار این تاپیک نه تنها پیش نمی رود بلکه ممکن است توسط مدیران بسته شود. پس دوست گرامی طریقت و شیوه را تغییر بده حتما به نتیجه خواهی رسید.
با تشکر

خیلی خیلی ممنون
سپاس گذارم از راهنماییتون

بازی ایرانی پلیس بزرگراه
پلیس بزرگراه یکی از باکیفیت‌ترین پروژه‌های ماشین سواری پلیسی ساخت ایران است.
کاربر در بازی پلیس بزرگراه بعنوان یک مامور پلیس ایفای نقش می‌کند و به دستگیری خودروهایی که در داخل بزرگراه‌های تهران هستند و تخلف کرده‌اند می‌پردازد.
محل ماموریت‌های پلیس بزرگراه در (بزرگراه یادگار امام، نیایش، چمران، همت، حکیم و شیخ فضل الله نوری) خواهد بود. تمامی بزرگراه‌ها به صورت کاملا شبیه‌سازی شده طراحی و ساخته شده‌اند.
بالای 30 ساعت گیم پلی خواهد داشت.
بخش شبکه آنلاین اینترنتی با انتخاب بیش از 25 مدل از خودروهای روز دنیا در گروه فراری ها و بیش از 15 مدل خودروهای روز دنیا در گروه پلیس منتظر شما دوستداران تغقیب و گریز هستند. در بخش شبکه گروه پلیس به تعقیب و متوقف ساختن گروه خودروهای متخلف می پردازد. آماده نمایشی از تغقیب و گریزهای بسیار هیجان انگیز باشید.
خلاصه در پلیس بزرگراه شما به یک چالش 100 مرحله ایی بسیار هیجان انگیز دعوت می شوید.

تصاویر:

[تصویر:  gm1bdmoqjvfiuzo5iilc.png]
[تصویر:  z9jqycyaiqt85ejdcmdh.jpg]

نظرتون رو درمورد این بازی بگید؟

بازی هایی که در ایران ساخته میشن خیلی خیلی خیلی خوبن
اصلا کل بازیهامون گل گلابن
واقعا

پاسخ
[تصویر:  mwp0ju71070r5aaal7ax.jpg]

شتاب در شهر 2 حدود 74 درصد آرای نظرسنجی را کسب نمود S0 (5) S0 (5) S0 (5)
و به این ترتیب بزودی رونمایی میشود

کیا رای دادن؟
نظرتون در مورد این بازی چیه؟

پاسخ
شتاب در شهر شاید بعد از ارتش های فرازمینی بهترین بازی ایرانی ساخته شده باشه در سطح ایران بخوایم حساب کنیم گرافیک خوب و گیم پلی جذاب و خیلی خوبی داشت اما در سطح جهانی نبود(مثل بقیه بازیهای ایرانی)به نظر من نسخه دومشم میتونه عنوان موفقی بشه به شرط ارتقای گرافیک(نسل هفت باشه حداقل)و صد البته داستان جذاب میتونه به به بازیه عالی تبدیل بشه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
انگار تو ذوالفقار و شبکرد رو بازی نکردی!!!

که میگی شتاب در شهر بهد ارتشها بهتزینه

من به پلیس بزرگراه رای دادم چون انلاین داره
شتاب در شهر هم گرافیکش فرق نکرده.موتور گرافیکیش بومیه
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
(07-09-2016, 11:24 AM)Herolife نوشته است:
بازی ایرانی پلیس بزرگراه
پلیس بزرگراه یکی از باکیفیت‌ترین پروژه‌های ماشین سواری پلیسی ساخت ایران است.
کاربر در بازی پلیس بزرگراه بعنوان یک مامور پلیس ایفای نقش می‌کند و به دستگیری خودروهایی که در داخل بزرگراه‌های تهران هستند و تخلف کرده‌اند می‌پردازد.
محل ماموریت‌های پلیس بزرگراه در (بزرگراه یادگار امام، نیایش، چمران، همت، حکیم و شیخ فضل الله نوری) خواهد بود. تمامی بزرگراه‌ها به صورت کاملا شبیه‌سازی شده طراحی و ساخته شده‌اند.
بالای 30 ساعت گیم پلی خواهد داشت.
بخش شبکه آنلاین اینترنتی با انتخاب بیش از 25 مدل از خودروهای روز دنیا در گروه فراری ها و بیش از 15 مدل خودروهای روز دنیا در گروه پلیس منتظر شما دوستداران تغقیب و گریز هستند. در بخش شبکه گروه پلیس به تعقیب و متوقف ساختن گروه خودروهای متخلف می پردازد. آماده نمایشی از تغقیب و گریزهای بسیار هیجان انگیز باشید.
خلاصه در پلیس بزرگراه شما به یک چالش 100 مرحله ایی بسیار هیجان انگیز دعوت می شوید.

تصاویر:

[تصویر:  gm1bdmoqjvfiuzo5iilc.png]
[تصویر:  z9jqycyaiqt85ejdcmdh.jpg]

نظرتون رو درمورد این بازی بگید؟

بازی هایی که در ایران ساخته میشن خیلی خیلی خیلی خوبن
اصلا کل بازیهامون گل گلابن
واقعا

سلام
درباره پلیس بزرگراه:

من تقریبا مطمئنم که عکس دوم از بازی پلیس بزرگراه به بازی مربوط نیست چون گرافیک و نوع بازی بیشتر به بازیهای اندرویدی میخوره تا بازیه کامپیوتری و به تریلر بازی هم شبیه نیست.

اما من هم به پلیس بزرگراه رای دادم، هرچند تعداد رای کمی آورد و این نشون میده برای معرفی خودش و کیفیت خودش باید خیلی راه های دیگه رو طی بکنه.
بازی حالت آنلاین داره و لذت پلیس بودن رو میشه در بازی چشید. بخصوص که سعی کردند گیم پلی بازی را با مثلا درخواست کمک از گشت هوایی و ... جذابتر کنند.

بازی قتل در کوچه های تهران2، خب داستان خاصی داره، تا آخر بازی نمیشه پایانش رو حدس زد، البته من که بازی نکردم و این یک نظر خام هست.
از طرفی ایراد بازی هم به کیفیت بازی لطمه میزنه (شاید این آخرین بازیه این تیم باشه که این ایراد رو داره) اینه که کاراکتر اصلی بازی با محیطش نمیخونه.
اما گیم پلی و ... بنظر میتونه جذاب باشه بخصوص که نسخه اول بازی حسابی معروف شد و نظرها رو جلب کرد که نشون میده ایرانیا به سبک اشاره و کلیک روی خوشی نشون میدند.

بازی شتاب در شهر2 هم از هر لحاظی بنظر نسبت به نسخه اولش بهتر شده، داستان داره، گیم پلیش متفاوت شده و پلیس به بازی اضافه شده و ... شاید تنها ایرادش تخریب پذیری باشه که من تخریب پذیری زیاد و فیزیک خیلی خوب ماشیان رو در تریلر بازی ندیدم، ولی بهرحال گرافیکش علی الظاهر بهتر شده و داستان محور شدنش هم به جذابیت بازی اضافه کرده. من جاشون بودم روی نمایش امتیاز (آیتم) بازی بیشتر کار میکردم.
بهرحال امتحان کردن هر سه بازی رو دوست دارم و هر سه تا رو بازیه خوبی میدونم.
پاسخ
خیلی ممنون از نطرات دوستان

متشکرم از همکاریتون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,048 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,235 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  افتتاح سرور ایرانی تحت استیم راست (Rust) Mr.Kaneki 6 4,770 08-05-2017, 03:03 PM
آخرین ارسال: nekerko
  پشتکار و اراده ی عالی یک جوان ایرانی daryayeomid 0 1,104 07-10-2017, 02:42 PM
آخرین ارسال: daryayeomid
  افتتاح سرور ماین کرفت ایرانی Mr.Kaneki 0 1,194 08-04-2016, 11:22 PM
آخرین ارسال: Mr.Kaneki

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان