امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در موبایل و گوشی های هوشمند
به نام خدا

[تصویر:  4555esw69sv5qp0xgqar.jpg]

درود...
در این پست می توانید سوالات و مشکلات خود را در حوزه موبایل و اسمارت فون های خود مطرح کنید.
پس، از ایجاد کردن پست های مشکلات و سوالات در حوزه موبایل بصورت جداگانه در انجمن، خودداری کنید.

*اسپم ندهید.
*برای تشکر وسپاسگزاری از جواب ها و ارسال ها، از کلید"سپاس" که بصورت قلبی شکل است استفاده کنید.
*ارسال های خلاف قوانین را حتما با استفاده از کلید گزارش، گزارش کنید.
.
.
.
.
با تشکر
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
بروبچ یه سوال داشتم برنامه هدایت گر صوتی آیفون هست (همون سیری (یاد ویچر افتادم)) شنیده بودم یه نمونه مشابهش واسه اندرویدم هست (فکر کنم کورتانا بود اسمش (یاد هیلو افتادم)) واسه دانلود هست یا هنوز نیومده ؟
پاسخ
دوستان یه برنامه خوب برای آندروید پیشنهاد بدید که بتونه وقتی کسی زنگ میزنه صدای هر دو شخص پشت تلفن رو ضبط کنه !
تا الان هر چی برنامه دانلود کردم ، در هنگام صحبت با تلفن فقط صدای خودم رو ضبط کرده ! S0 (43)
پاسخ
سلام. 
من گوشی Xperia c3 دارم. بعضی وقتها کیبورد گوشی بالا نمیاد. قبلا هم Xperia sp داشتم و همین مشکل هم بود. خیلی وقت ها سالمه و بعضی وقتا اینطور میشه
چیکار کنم؟!
پاسخ
(07-06-2015, 03:18 PM)Marvel Demon نوشته است: سلام. 
من گوشی Xperia c3 دارم. بعضی وقتها کیبورد گوشی بالا نمیاد. قبلا هم Xperia sp داشتم و همین مشکل هم بود. خیلی وقت ها سالمه و بعضی وقتا اینطور میشه
چیکار کنم؟!

به نظرم برو I keyboard
یا Go keyboard
رو دانلود کن از اونا استفاده کن اونا بهتر هم هستن ویژگی های زیادی هم دارن
پاسخ
(07-05-2015, 02:10 PM)DeadSec نوشته است: دوستان یه برنامه خوب برای آندروید پیشنهاد بدید که بتونه وقتی کسی زنگ میزنه صدای هر دو شخص پشت تلفن رو ضبط کنه !
تا الان هر چی برنامه دانلود کردم ، در هنگام صحبت با تلفن فقط صدای خودم رو ضبط کرده ! S0 (43)
برنامه call recorder pro مناسبه. بنده باهاش چند ماهی کار کردم. خودکار ضبط میکنه و در رم یا حافظه خود گوشی هم ذخیره میکنه.
فقط بعد از چند ماه، پدر گوشی رو در میاره که مجبور به حذف یا فلش کردن گوشی میشید :D
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام ببخشید 
تبلت note 10.1 2014 editon lte رو دارم میخوام اندروید4.4.2 رو اپدیت کنم میگه unbale to download update  و میگه یا با پی سی اپدیت کن یا با samsunng kies اپدیت کن .
چه کنم :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
(07-09-2015, 03:51 AM)mobin82 نوشته است: سلام ببخشید 
تبلت note 10.1 2014 editon lte رو دارم میخوام اندروید4.4.2 رو اپدیت کنم میگه unbale to download update  و میگه یا با پی سی اپدیت کن یا با samsunng kies اپدیت کن .
چه کنم :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

والا ابتدای نصب گوشی وقتی که گوشی دست مغازه دار هست قسمت update رو غیر فعال میکنه در نتیجه اصولا گوشی آپدیت نمیشه.
به همین دلیل باید این کارو از طریق pc انجام بدی که همچین کار سختی هم نیست فقط طبق دستورالعمل زیر عمل کن مشکلت حل میشه.

اول برنامه ی odin رو از لینک زیر دانلود کن و روی pc نصب کن.
کد:
http://www.dl.androidiha.com/help/Odin_v3.09%5bAndroidiha.Com%5d.zip

بعد از لینک زیر از کنار صفحه تو قسمت select device تبلتت رو پیدا کن و انتخاب کن. شرمنده من نمی دونستم مدل دقیق تبلتت چیه. 

کد:
http://samsung-updates.com/latest-firmware/

بعد برنامه ی odin رو باز کن و فایلی که دانلود کردین رو هم اکسترکت کنین.
بعد یک فایل هست به فرمت md5 توی odin یه قسمت هست به نام PDA توی اونجا فایلی مذکور رو add کنین و صبر کنین چنین صفحه ای نمایش پیدا کنه.

[تصویر:  kt0cacymlzwuxnw2mx5l.jpg]

بعد تبلت رو به حالت downloading ببرید.و به pc وصل کنید. صبر کنید تا اون قسمت بالا که ابتدا تو خالیه به آبی کمرنگ تغییر رنگ پیدا کنه.

سپس در اخرین مرحله start رو بزنید و منتظر pass شدن بمونید. 

موفق باشین.
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(07-05-2015, 01:52 PM)BadBoy4Ever نوشته است: بروبچ یه سوال داشتم برنامه هدایت گر صوتی آیفون هست (همون سیری (یاد ویچر افتادم)) شنیده بودم یه نمونه مشابهش واسه اندرویدم هست (فکر کنم کورتانا بود اسمش (یاد هیلو افتادم)) واسه دانلود هست یا هنوز نیومده ؟

بله هست و الآن در دسترسه. اسمشم google nowــه.
سیری مال اپله
کورتانا ویندوزه
گوگل نوو هم مال گوگل
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
سلام دوستان!
من یه سری عکس با رزولیشن 1280 × 720 خودم با پینت درست کردم ولی وقتی میخوام بذارم برا گوشیم میگه حتما باید یه بخشیشو crop کنی!
چه کنم؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی پابجی موبایل ehsan9898 2 2,068 01-27-2024, 01:31 PM
آخرین ارسال: masoudix
Photo نکات اد کردن دوست یا تیم در پابجی موبایل: چگونه و چطور؟ gamegem 1 2,985 07-16-2022, 04:08 PM
آخرین ارسال: Crystobal
  چطور Call of Duty: Black Ops 3 را در موبایل بازی کنیم ساسان گیمر 1 755 04-25-2022, 11:52 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  گوشی اقساطی گیمینگ hvonisenbourne 1 1,917 04-06-2022, 12:40 PM
آخرین ارسال: pishrotech
  رمز گوشی یادم رفته بود که ... hercent 0 627 03-04-2022, 02:19 AM
آخرین ارسال: hercent

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان