امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
(09-06-2015, 06:08 PM)AMIR_PC نوشته است: فقط Tomb Rider
چون واقعیت رو به رخ میکشه، ضعیف بودن یه زن توی دنیای بی رحم رو نشون میده، بقا رو نشون میده، گیمر رو به چالش میکشونه اما آنچارتد سبک اکشن داره و بیشتر هیجانی هستش و گیمر هایپ رو میکنه و نتیجه ی این هایپ ها که معلومه S0 (43)  افرادی مثل من Tomb Rider  رو بیشتر میپسندن، چون گیمر رو با فضای بازی تلفیق میکنه و حس یک ماجراجویی و بقا رو نشون میده، فوق العادست Tomb Rider، از بازی های اسون و اکشن پسند متنفرم، دقیقا همون فرقی که توی ARMA با سری کالاف و بتل هست...

آسان؟؟؟؟
شما بازی کردی که این حرف رو میزنی؟؟؟؟
بله نتیجه ی هایپ ها یه بازی دیگه با متای بالای 95 هست
چه هایپی؟؟
هر شش ماه یه بار ازش تریلر میاد
ببینید اگر توم ریدر بهتر بود پس باید بهترین نمایش e3 میشد یا حداقل نامزدش میشد
در ضمن آنچارتد هم بازی کنید و بعد نظر بدید
ادونچر هم مقدار زیادی داره و همش اکشن نیست
توم ریدر الان آرما هست؟؟؟؟
به نمایش psx مراجعه کنید تا آسان بودن رو ببینید
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(09-06-2015, 06:12 PM)last of amir نوشته است:
چون واقعیت رو به رخ میکشه، ضعیف بودن یه زن توی دنیای بی رحم رو نشون میده، بقا رو نشون میده، گیمر رو به چالش میکشونه اما آنچارتد سبک اکشن داره و بیشتر هیجانی هستش و گیمر هایپ رو میکنه و نتیجه ی این هایپ ها که معلومه S0 (43)  افرادی مثل من Tomb Rider  رو بیشتر میپسندن، چون گیمر رو با فضای بازی تلفیق میکنه و حس یک ماجراجویی و بقا رو نشون میده، فوق العادست Tomb Rider، از بازی های اسون و اکشن پسند متنفرم، دقیقا همون فرقی که توی ARMA با سری کالاف و بتل هست...

آسان؟؟؟؟
چه هایپی؟؟

جوابی که من دادید نشون میده الان هایپ هستی، اولا خبر فقط هایپ نیست، هیجان بازی شما ر و هایپ کرده، خب معلوم ه هایپ هستی که اینجوری جواب بنده رو میدی.
در ضمن آنچارتد رو هر درجه ی سختی، فک نکنم بتونه از تومب ریدر سخت تر باشه، به همه ثابت شدست شاید شما نمیخوایی قبول کنی، در ضمن آنچارتد بازی کردم، شما که نه من رو دیدی و نه میدونی چی بازی میکنم زود قضاوت نکن، آنچارتد یه تقلید ار تومب ریدر بود با اضاه کردن عناصر دکمه زنی و اکشن و هیجان بالا که نتیجش شد این، در ضمن من نگفتن تومب ریدر آرما هست S0 (43)  ( نشان از هایپ بالای شماست که کامنت رو درست نمیخونید ) گفتم مثل ارما میمونه، تام ریدر مثل آرما میمونه از لحظا سختی در مقابل انچارتد، چون دقیقا حس بقا رو به ادم منتقل میکنه
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(09-06-2015, 05:31 PM)BadBoy4Ever نوشته است: کل فرنچایز آنچارتد با تقلید تابلویی از کل فرنچایز قدیمی توم ریدر ساخته شده
در عین حال نسخه 2013 توم ریدر با تقلیدی از آنچارتد 2 به بازار اومد
تو بین این دو تا که قطعا توم محبوبیت بیشتری داره (از گیمرهای دهه 90 میلادی بپرسین قشنگ میگن بهتون)
آنچارتدم خب تازه نفسه و به صورت تریلوژی میموند بهتر میشد حالا 4رشم دارن میسازن موفق باشن
در هر صورت JUST TOMB RIDER

مگه قبلا در این مورد صحبت نکردیم ؟ S0 (43)
آنچارتد اگه میخواست از توم ریدر تقلید کنه نیت توی ربع الخالی گم نمیشد. (اینو تعمیم میدن به کل  مسئله ی اکشن ادونچر بودن بازی)
توم ریدر 2013 به هیچ وجه هیچ شباهتی به توم ریدرهای اولیه نداره و اگه قرار باشه کسی تقلید کرده باشه سازنده های توم ریدر هستن. آنچارتد از شماره ی 1 تا 3 تقریبا همین شکل بوده. یعنی زمانی که اصلا Tomb Raider 2013 لانچ نشده بود.
گیمرهای دهه 90 میلادی اگه توم ریدری رو دوست داشته باشن، قطعا نسخه ی 2013 نخواهد بود. اونا همون ماجراجویی ها توی مقبره ها رو دوست دارن نه قاچ قاچ کردن آدما و مبارزه با ملکه ی طوفان و صاعقه :217:
هنوزم معتقدی JUST TOMB RIDER ؟

(09-06-2015, 05:28 PM)0157 نوشته است: خوب درباره آنچارتد بگم که یک بازی هست که گیم پلیش کاملا تکراری خداییش من ps3 داشتم 2و3 اش رو رفتم فرق زیادی ندیدم تو 4اشم crosshair رو مثل tlou کردن فقط چون میگفتن نسخه قبلی هدف گیری سخت بود :-/  باگ هایی هم مثه این 2تا بسیار رو اعصاب بودن

از یه طرفی هم اولین تریلر رو که نشون دادن گفتن گرافیک in-game هم همونه اما سال بعدش دقیقا همون جا بود و ایندفعه in-game کلی افت گرافیکی داشت البته فکر کنم نسخه نهایی 30فریم پایدار نمونه چندوقت بعدشم میان قول میدن بازی رو 60فریم اجرا میشه چند ماه بعد میان میگن رسیدن به 60فریم واقعا سخت است برا اینکه جمعش کنن میگن 30فریم خیلی از 60فریم بهتره و motion blur توش بهتر دیده میشه خوب اگه اینجوریه چرا 30فریم؟ 24فریم که بهتره پس 24 فریمش کن S0 (67) S0 (43)
جمعش کن باو بیخود نیست بهت میگن ناتی باگ  :D
ولی tombrider هر نسخه داره پیشرفت میکنه تریلر گیم پلی که ازش پخش شد واقعا عالی بود خیلی فرق کرده بود

باو اگه به تکراری بودن باشه که خود توم ریدر هم تکراریه... منظورت از تکراری بودن چیه ؟
باگ که واسه هر بازی هست. توم ریدر هم یه باگ داشته که بعد از پریدن روی صخره ها، لارا کلنگش (؟) رو به صخره نمیزده و فاتحه مع الصلوات.

ببین آقا جان اون گرافیک شاید in-game نبوده باشه شایدم بوده باشه. ولی شما نمیتونی از تریلر PlayStation Experience بگی که بازی افت داشته. ناتی داگ اون قسمت رو کامل ساخته و نمایش داده. ولی قسمتی که توی PlayStation Experience قرار داشته توی فار پری الفا بوده و کامل نشده بوده.
من این توجیه ناتی داگ در مورد موشن بلور رو نشنیده بودم ولی در کل درسته. اصلا نکته ی موشن بلور همینه. Lower the Frame Rate, Stronger the effect (یعنی هر چی فریم ریت پایینتر باشه، تاری حرکت بیشتره)

ناتی داگ به این دلیل بازی رو 30 فریم کرد تا جزئیات بیشتری به نمایش بذاره. جزئیات به فریم ریت برتری داره.
در ضمن اگه 30 فریم بده خود توم ریدر هم 30 فریمه.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(09-06-2015, 06:18 PM)AMIR_PC نوشته است:

آسان؟؟؟؟
چه هایپی؟؟

جوابی که من دادید نشون میده الان هایپ هستی، اولا خبر فقط هایپ نیست، هیجان بازی شما ر و هایپ کرده، خب معلوم ه هایپ هستی که اینجوری جواب بنده رو میدی.
در ضمن آنچارتد رو هر درجه ی سختی، فک نکنم بتونه از تومب ریدر سخت تر باشه، به همه ثابت شدست شاید شما نمیخوایی قبول کنی، در ضمن آنچارتد بازی کردم، شما که نه من رو دیدی و نه میدونی چی بازی میکنم زود قضاوت نکن، آنچارتد یه تقلید ار تومب ریدر بود با اضاه کردن عناصر دکمه زنی و اکشن و هیجان بالا که نتیجش شد این، در ضمن من نگفتن تومب ریدر آرما هست S0 (43)  ( نشان از هایپ بالای شماست که کامنت رو درست نمیخونید ) گفتم مثل ارما میمونه، تام ریدر مثل آرما میمونه از لحظا سختی در مقابل انچارتد، چون دقیقا حس بقا رو به ادم منتقل میکنه
خب دیگه مشکل همون خط آخره
والا آنچارتد هم دست کمی از لحاظ سختی نداشت
بازی که خوب باشه آدمو هایپ میکنه
تقلید؟؟؟؟
اسمش الهام گرفته
توم ریدر 2013 هم پر از دکمه زنی بود
و سعی کرده بود هیجان رو تا مقدار زیادی بالا ببره
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
یه کامنت کلی بدم و کلا از بازی میرم کنار :

آقایون این موضوع تقلید گیم پلی آنچارتد (از 1 تا 3) از روی توم (فرنچایز قدیمی) کاملا ثابت شده یه سرچ ساده طلب میکنه

آنچارتد 4 هم بد نیست ولی کوچکترین دلیلی که میگن این اکشنه و اون یکی مثلا ادونچره و... انقدر مسخرست که آدمو به خنده میندازه
اصن نمیدونیم چی بگیم دیگه
فقط اینکه بدونین پشت آنچارتد 4 کارگردان تلو خوابیده و هر جوری حساب کنیم حداقل از لحاظ داستانی این بازی تامین شده پس بیایید نه تخریب کنیم و نه تخریب بشیم
نقطه سر خط.
پاسخ
(09-06-2015, 06:22 PM)last of amir نوشته است:
(09-06-2015, 06:18 PM)AMIR_PC نوشته است:

آسان؟؟؟؟
چه هایپی؟؟

خب دیگه مشکل همون خط آخره
والا آنچارتد هم دست کمی از لحاظ سختی نداشت
بازی که خوب باشه آدمو هایپ میکنه
تقلید؟؟؟؟
اسمش الهام گرفته
توم ریدر 2013 هم پر از دکمه زنی بود
و سعی کرده بود هیجان رو تا مقدار زیادی بالا ببره
اولا بگم توم رایدر 2013 یه ریبوت بود و مثل همین نید فور اسپید 2015 که ریبوت هست، در ضمن باید این رو بدونیم که دیگر سبک توم رایدر های قدیمی دیگه مورد پسند مردم نیست و باید تغییرش بده، باید بازی رو واقع گرایانه کنه، در ضمن بازیش کجا دکمه زنی زیاد داشت؟ جز مرحله ی اولش 4 تا دکمه و کشتن یه نفر دیگه... در ضمن اون سختی رو که من میگم رو شما هنوز متاسفانه درک نکردی
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
کلی نظر رو پاک کردم و اگه همچنان هم نظرات الکی و بی ربط ببینم بازم پاکشون میکنم. یک سری از مسائلی هم که مطرح شدن راحت میشد توی یادداشت های کاربری حلشون کرد و اصلا نیازی نبود که وارد تاپیک شن.
به جای این که این قد هم فن بازی در بیارین و الکی تو سر همدیگه بکوبین، یکم فکر کنین و حرفی که میزنین رو با دلیل و منطق بزنین.  برین بحث قبلی (PES vs. FIFA) که شکل گرفت رو ببینین. یه مناظره خوب،حرفه ای و مفید، یه مناظره اون شکلی هست که هر کس علاوه بر چیزی که میگه، در ادامه هم کاملا با دلیل و منطق میاد توضیح میده که چرا اون حرف رو زده. هر کس نظر خودش رو میگه و اگه هم لازم ببینه میاد پاسخ یه نفر رو میده و به جای چند تا شکلک الکی گذاشتن که جنبه مسخره کردن طرف رو هم دارن، میاد و توضیح میده که چرا با نظرش موافق نیست.
پاسخ
چیزی نزدیک به 40 تا ارسال اسپم و بیخودی رو حذف کردم.
  خودتون جنبه داشته باشید و درست با هم دیگه مناظره کنید. 
حواستون باشه. در صورت تکرار همه کسانی که اسپم ارسال کنن، اخطار میگیرن.        قوانین پست اول رو حتما بخونید !
پاسخ
من شخصا تا حالا هیچ وقت سری Uncharted رو بازی نکردم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی درموردش ندارم.    ولی گیمپلی ای که از Uncharted 4 دیدم، فقط میتونم بگم که شاهکار...    یک شاهکار فوق العاده و وصف نشدنی.   فوق العادست خیلی دوست دارم اونو تجربه کنم. چرا که یکی از بهترین بازی های عمرم به حساب میاد
من پارسال بود که Tomb Raider رو خریدم و اونو تجربه کردم. یک بازی عالی و بی نقص رو شاهد بودم. اما به جرات اینو میگم که TR به گرد خاک Uncharted 4 هم نمیرسه

این فقط یه نظر شخصیه
پاسخ
(09-07-2015, 09:11 PM)Javad RmR نوشته است: من شخصا تا حالا هیچ وقت سری Uncharted رو بازی نکردم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی درموردش ندارم.    ولی گیمپلی ای که از Uncharted 4 دیدم، فقط میتونم بگم که شاهکار...    یک شاهکار فوق العاده و وصف نشدنی.   فوق العادست خیلی دوست دارم اونو تجربه کنم. چرا که یکی از بهترین بازی های عمرم به حساب میاد
من پارسال بود که Tomb Raider رو خریدم و اونو تجربه کردم. یک بازی عالی و بی نقص رو شاهد بودم. اما به جرات اینو میگم که TR به گرد خاک Uncharted 4 هم نمیرسه

این فقط یه نظر شخصیه

منم فقط یه نظر می خوام ارسال کنم

tr از رو انچارتد اسکی رفته

شما نسخه های قدیمی و نسخه 2013 را بازی کنین تا بفهمین که کپی برداری از روی انچارتد شده
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,387 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,046 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,193 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 126,703 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,629 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان