امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رفع مشکلات بازی Dark Souls III
سلام کسی هست ؟؟؟؟ لطفا کسی که تونسته انلاین بازی کنه یه شماره تماس بده یا من شمارم بدم تا مشکل منم حل شه S0 (29)
پاسخ
سلام من ستاپ بازی رو دارم و می خوام نصبش کنم ولی با این ارور رو برو می شم مشکل چیه ؟
[تصویر:  do.php?imgf=Capture_98a71.jpg]
پاسخ
با سلام من بازی رو تموم کردم ولی تو یه مرحله که پری دور آتیش نشسته واسه ورود به آتش کلید می خواد از کجا میشه گرفت کلیدو همون پری که از قصر نجاتش دادیم
پاسخ
سلام دوستان تو بازی Dark Souls 3 من اپدیت ۱٫۰۸و dlc Ashes of Ariandel را را نصب کردم ولی وقتی داخل بازی میرم گزینه purchase dlcظاهر شده ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ولی میتونم داستان خوده بازی را بازی کنم و حتی خوده بازی اپدیت ۱٫۰۸و dlc Ashes of Ariandelرا تایید کرده لطفا کمک کنید چجوری dlc را بازی کنم؟
پاسخ
(11-01-2016, 10:02 AM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان تو بازی Dark Souls 3 من اپدیت ۱٫۰۸و dlc Ashes of Ariandel را را نصب کردم ولی وقتی داخل بازی میرم گزینه purchase dlcظاهر شده ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ولی میتونم داستان خوده بازی را بازی کنم و حتی خوده بازی اپدیت ۱٫۰۸و dlc Ashes of Ariandelرا تایید کرده لطفا کمک کنید چجوری dlc را بازی کنم؟
دی ال سی باز شده
شما باید بروید به بونفایر cleansing chapel که یه مردی رو زمین هست با اون که صحبت کنید شما رو منتقل میکنه به آریاندل
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
سلام خدمت اساتید ps4 باز و دارک سولز باز .
دوستان من دارک رو اکانتی خریدم ریجن سه بود .
الان زبانش ژاپنیه. خیلی ناراحتم دارم میپکم . 
چطور انگلیسی کنم ؟ اصلا میشه ؟ 
از دوستان خواهش میکنم اگه چیزی تو سایتا دستگیرشون شد به من بگن . یا ایمیل کنن.
amirhossein79.e@gmail.com
پاسخ
سلام
قبلا دی ال سی بازی رو گذاشته بودید که تمامی آپدیت ها داخلش بود!میشه یکی لینکش رو بده
پاسخ
(01-01-2017, 08:55 PM)PG.AMiRHoSsEiN نوشته است: سلام
قبلا دی ال سی بازی رو گذاشته بودید که تمامی آپدیت ها داخلش بود!میشه یکی لینکش رو بده

با سلام 
این دی ال سیبازی هست که فکر کنم شامل آپدیت هاست .
لینک دی ال سیبازیDark Souls 3: Ashes of Ariandel DLC PC-CODEX
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
سلام دوستان یه سوال داشتم
الان من سر یه باس گیر کردم و میخواستم بصورت انلاین اینو رد کنم
اما تو آموزشش هایی که براش گذاشتن همه میگن باید از صفر بازی رو شروع کنی پس سیو ها چی میشه؟
پاسخ
(01-29-2017, 03:46 AM)Re Undo نوشته است: سلام دوستان یه سوال داشتم
الان من سر یه باس گیر کردم و میخواستم بصورت انلاین اینو رد کنم
اما تو آموزشش هایی که براش گذاشتن همه میگن باید از صفر بازی رو شروع کنی پس سیو ها چی میشه؟
اگه می خوای آنلاین بازی کنی یه سری کار های مخصوص به خودش رو داره که باید انجام بدی که میتونی تو این تاپیک ببینی
http://revolt.loginto.me/index.php?/topi...oad-thread

بعد از دانلود و ریختن کرک باید یه بازی به اسم gocco of war-demo رو تو استیم ادد کنی و بعد بازی رو اجرا کنی
برای سیو ها هم اول بازی رو باز کن و new game رو استارت کن و بعد از بازی بیا بیرون و برو تو منو اصلی بعد alt+tab رو بزن و در حین این که بازی باز هست سیو هات رو کپی کن(بک آپ حتما بگیر) بعد از این که سیو ها رو جایگزین کردی ادامه بازی رو بزن اینطوری سیو هات نمی پره
اگه کمک خواستی یا سوالی داشتی من هستم: Telegram
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,529 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,687 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,382 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,466 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,846 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان