امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایپیک ویژه خبر های کنفرانس مایکروسافت -- پایان فعالیت تایپیک
از همه ی دوستان گلم که حمایت کردند و بازیدی بالای 1.800 تا تا اکنون کردند ممنونم.
خوب من تا فردا یا پس فردا دقیقاً ارزش یابی می کنم مطلبا رو  و به بهترینشون جایزه می دم
در آخر هم از بازدیدکنندگان عزیز که آماری بالای 1.800 تا رو رقم زدن ممنونم و همچنین از مدیران سایت هم یه گله و هم به دست درد نکنید دارم .
اولیش رو به خاطر اینکه هیچ حمایتی در این زمینه نشد رو دارم
دومیش رو هم برای اینکه یه مکانی رو برای تبادل مطالب و همچنین برای اینکه گیمر ها دور هم جمع بشن رو درست کردن ممنونم.
منتظرات اتفاقات جدید باشید....
یه مقاله هم در مورد محبوبیت GTA نوشتم که مطالعش خالی از لطف نیست 
[تصویر:  g5bfmdak10p7s1kzs2v6.jpg]

[تصویر:  48656159874852597332.jpg]
پاسخ
[تصویر:  1tybcixqf9cll6sbt6x.jpg]

این مراسم در تاریخ سه شنبه 31 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 تا 22:30 درشهر ردموند ایالت واشنگتن برگزار میشود .

احتمال رونمایی از چه بازیهایی در مراسم مايكروسافت است؟

Call Of Duty Ghost
عنوان Call of Duty Ghosts که توسط استودیو Infinity Ward ساخته میشود و توسط Activision منتشر میشود،قرار است با ارائه ی یک داستان و دنیای کاملا جدید،مکانیزم جدید گیم پلی و موتورگرافیکی جدید تحولی را در این فرانچایز به وجود آورند.احتمالا نمایشی از گیم پلی این عنوان را در کنفرانس ماکروسافت خواهیم داشت .
[تصویر:  akpdbqyor2oxo0h1mhd8.jpg]

Halo 5
چندی پیش خبرگزاری IGN طی ادعای عجیبی اعلام کرد که بازی HALO 5 برای نمایش در E3 2013 توسط کنسول بعدی مايکروسافت بسیار آماده به نظر می رسد.343 Industries نوید از یک بازی پرقدرت برای نسل بعدی کنسول ماکروسافت را داده است.
[تصویر:  mcuai1bb1a4v3nm6tpu.jpg]

Gears of War 4
یکی  از بزرگترین فرنچایز های مایکروسافت قطعا سری Gears of War بوده است سری ایی که در طول این سال ها که سه گانه اش تکمیل شد همواره به عنوان یکی از بهترین شوتر های سوم شخص نسل به حساب می آمده ايا اين بازي در مراسم مايكروسافت رونمايي مي شود.
[تصویر:  qfg7csln8ikwx5nyj6x8.jpg]

Forza Motorsport 5
منابع ناشناس می گویند ما دوباره شاهد سری Forza با گرافیکی فوق العاده هستیم که قرار است به عنوان لانچ تیتل نسل بعد کنسول مایکروسافت عرضه شود. لیست مشاغل استدیو سازنده این سری نشان می دهد که یک نسخه جدید در کار است.

[تصویر:  xniz1xoa1jwt57fl4er.jpg]

Alan Wake 2
بدون شک یکی از بزرگترین و موفقترین بازی های 360 Xbox بازی خوش ساخت Alan Wake بود بازی که همه چیز داشت از گیم پلی فوق العاده تا داستان سرایی بی نقص،از عرضه ی این بازی سال ها میگذرد و همیشه خبر از در حال ساخت بودن این بازی بوده است . چندي پيش سازنده بازی یعنی استدیو Remedy اعلام کردند به دنبال استخدام ۲۰ نفر جهت همکاری و ساخت بازی بعدی آن ها برای نسل آینده کنسول ها، هستند.آیا این بازی Alan Wake 2 هست؟
[تصویر:  xfxxgovvnb1zzmvigy6w.jpg]

Fable 4
با نزدیک شدن به رونمایی از کنسول نسل بعدی شرکت مایکروسافت شایعات زیادی پیرامون ساخته شدن قسمت های بعدی عنواین انحصاری این شرکت به گوش میرسد که یکی از مهترین آنها ساخته شدن قسمت چهارم سری بازی های Fable  است.با توجه به منتشر شدن این اعلامیه میتوان احتمال داد که Lionhead Studios میخواهد ساخت بازی جدید که به احتمال بسیار زیاد تنهای بر روی next-xbox منتشر میشود را آغاز کند.

[تصویر:  q8mop8tcvaoyeyaqavnw.jpg]
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
Forza 5 به احتمال خیلی زیاد رونمایی میشه.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
دوستان میتونن این مراسم را به صورت زنده از اينجا تماشا کنید.
پاسخ
منتظر پوشش زنده ی خبری باشید...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اینم چیزایی که من میدونم:مایکروسافت چند هفته پیش اعلام کرده بود که همه چیز سخت افزار نیست (در یک کنسول) و ما می خواهیم تجربه ی متفاوتی را برای شما رقم بزنیم.
سرگرمی های مختلف؛بنابراین می توان نتیجه گرفت که ایکس باکس بعدی سخت افزار قوی تری رو نسبت به PS4 نخواهد داشت و در مقابل سرگرمی های بیشتری نسبت به ایکس باکس 360 خواهد داشت.
طبق شایعات،به نظر می رسد مایکروسافت از اشتباهات گذشته ی خود درس گرفته و در کنسول بعدی اش از بلوری استفاده خواهد کرد؛چرا که بازی ها در PS3 به صورت تک دیسک عرضه می شدند اما در ایکس باکس مجبور بودید میان بازی دیسک بازی را تعویض کرده و به ادامه ی بازی بپردازید.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
از  اينجا هم ميتونيد زنده ببينيد.
پاسخ
پردیس گیم پوشش خبری زنده داره. فکر میکنم
پاسخ
كمتر از 3:15 دقيقه تا شروع مراسم [img]/images/smi/new/105.gif[/img]

(05-21-2013, 05:50 PM)'joker007' نوشته است: پردیس گیم پوشش خبری زنده داره. فکر میکنم

پرديس گيم رو بي خيال عشق است گيمفا خودمون[img]/images/smi/new/barare.gif[/img]
پاسخ
ساعت نه و نیم....من دیگه طاقت ندارم.........

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
پوشش پردیس گیم به صورت متنی هست.
======================================
بچه ها من میخوام زنده نگاه کنم هر اتفاقی افتاد تو همین تایپیک میذارم.
===============================================
از این لینک هم میتونین نگاه کنین: http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,219 10-18-2019, 09:26 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مایک ایبارا، نایب رییس بخش اکس‌باکس، شرکت مایکروسافت را ترک کرد White Beard 0 946 10-10-2019, 10:59 PM
  مایکروسافت: اکس باکس اسکارلت فاقد هر گونه دوربین ۴K خواهد بود White Beard 0 1,071 10-07-2019, 12:47 AM
  سازنده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order: پایان مراحل ساخت بازی نزدیک است yazdandoost 0 1,081 09-23-2019, 01:06 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مایکروسافت برنامه‌های متنوعی برای رویداد X019 در نظر دارد White Beard 0 831 08-24-2019, 02:47 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان