امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا این حد تخیلی
به نام خدا
سلام دوستان من این تاپیکا ایجاد کردم تا فقط توش در مورد بازی cod صحبت کنیم مخصوصا black ops3 که واقعا گند بود واقعا cod نبود خیلی تخیلی بود و اصلا به cod شباهت نداشت. اگر میشه در این تاپیک در مورد این بازی صحبت کنیم و اصلا میشه بگید هدف از ساخت این نسخه چی بود داستانم که دیگی هیچی (ربات زامبی ندیده بودم که دیدم)
من نمی فهمم چطور advanced warfare و black ops 3 با رفتن به آینده از ریشه ها دور شدن ولی modern warfare با اومدن از جنگ جهانی دوم به زمان حال از ریشه ها دور نشد
(12-31-2015, 11:52 PM)0099 نوشته است: من نمی فهمم چطور advanced warfare و black ops 3 با رفتن به آینده از ریشه ها دور شدن ولی modern warfare با اومدن از جنگ جهانی دوم به زمان حال از ریشه ها دور نشد
اصال نمیشه هیچ طوری قبول کرد که black ops 3 یک کال اف بود بابا خیلی بد بود خدایی اصلا یک جوری بود.(ربات زامبی S0 (45) )
دوست عزیز قرار نیست که هرکس از ی بازی خوشش نمیاد بیا اینجا و یک تاپیک بزنه. این که بد بود درست ولی این نظر شخصی شماست شاید یک نفر شاید حتی یک نفر از این بازی خوشش امده باشه باید بیاد اینجا تاپیک بزنه که همتون چرت میگیدو این حرفا به جای این کار در پستای مربوط کالاف نارضایتیتونو علام کنید. S0 (24)
آخه دیگه کدوم شرکتی میاد تو این زمونه (2016) درمورد جنگ جهانی و جنگ سرد بازی یا فیلم بسازه ؟ به نظر خودت مخاطبی دارن ؟ اون دوران دیگه گذشت حاجی فکر کردی برای چی هیچ وقت دنباله world at war ساخته نشد ؟ خوب مخاطبی نیست دیگه 
اتفاقا بازی به شدت طرفدار داره و سرورای آنلاینش لبریزن منو بروبچ هم بازی میکنیم
پرفروش ترین بازی ماه هم شده 
دیگه مشکل چیه ؟
من که بعد از تموم کردن بخش داستانیش افسردگی گرفتم بابا چی بود این وژدانن میدن خورد ملت  S0 (2) بعد از پاک کردنش اون رو شکوندم آتیش زدم بعد انداختمش تو جاده ساحلی لبه کارون چه گل بارون  Eee خدارو شکر دیگه طرفش نرفتم  D: 

call of money 

money of duty  

call of takhayoli  S0 (2)
(01-01-2016, 01:35 AM)happy12 نوشته است: دوست عزیز قرار نیست که هرکس از ی بازی خوشش نمیاد بیا اینجا و یک تاپیک بزنه. این که بد بود درست ولی این نظر شخصی شماست شاید یک نفر شاید حتی یک نفر از این بازی خوشش امده باشه باید بیاد اینجا تاپیک بزنه که همتون چرت میگیدو این حرفا به جای این کار در پستای مربوط کالاف نارضایتیتونو علام کنید. S0 (24)
نه اقا چرت نگفتیم تاپیک را مخصوص این ایجاد کردم که در مورد این بازی صحبت کنیم و بدی هاشا بگیم(ولی واقعا بد بود من نمی دونم این امریکایی ها چه سلیقه مزخرفی دارن)

(01-01-2016, 02:15 AM)BadBoy4Ever نوشته است: آخه دیگه کدوم شرکتی میاد تو این زمونه (2016) درمورد جنگ جهانی و جنگ سرد بازی یا فیلم بسازه ؟ به نظر خودت مخاطبی دارن ؟ اون دوران دیگه گذشت حاجی فکر کردی برای چی هیچ وقت دنباله world at war ساخته نشد ؟ خوب مخاطبی نیست دیگه 
اتفاقا بازی به شدت طرفدار داره و سرورای آنلاینش لبریزن منو بروبچ هم بازی میکنیم
پرفروش ترین بازی ماه هم شده 
دیگه مشکل چیه ؟
لبریزن که لیبریز باشن(منظور سرور های انلاین بازی)خود بخش داستانی خیلی بد بود(به معنای واقعی کلمه چرت بود)مدرن وار فار خیلی خوب بود احتمالا یا گوست دو یا مدرن وار فار ۴ که بیان کال اف مثل قبل میشه(تازه یوزر اسکور black ops 3 خیلی پایین بود به نظرم ۴.۵ بود)
نقل‌قول: لبریزن که لیبریز باشن(منظور سرور های انلاین بازی)خود بخش داستانی خیلی بد بود(به معنای واقعی کلمه چرت بود)مدرن وار فار خیلی خوب بود احتمالا یا گوست دو یا مدرن وار فار ۴ که بیان کال اف مثل قبل میشه(تازه یوزر اسکور black ops 3 خیلی پایین بود به نظرم ۴.۵ بود)
با وجود اینکه خیلی از سلیقها و بازیها داره به سمت تجربه چندنفره و آنلاین سوق پیدا میکنه،صددرصد سرمایه گزاری روی بخش تکنفره برای سازندگان پول دوستی مثل اکتی که میخوان از هر راهی پول بچاپن،براشون با ضرر همراه میشه.
توی قسمت سینگل،برای ساخت محتوای اضافه باید مکانهای جدید،داستان،سلاحها و دشمنای خاص طراحی بکنند؛ولی از طرف دیگه برای بخش چندنفره خیلی راحتتر میتونن بیان چندتا اسلحه با نقشه بدن بیرون بعد فقط منتظر باشن که مردم برن بخرن تا پول بازی!!!! بعدیشون در بیاد
That was just a dream

(01-01-2016, 01:11 PM)ERFAN RP نوشته است:
نقل‌قول: لبریزن که لیبریز باشن(منظور سرور های انلاین بازی)خود بخش داستانی خیلی بد بود(به معنای واقعی کلمه چرت بود)مدرن وار فار خیلی خوب بود احتمالا یا گوست دو یا مدرن وار فار ۴ که بیان کال اف مثل قبل میشه(تازه یوزر اسکور black ops 3 خیلی پایین بود به نظرم ۴.۵ بود)
با وجود اینکه خیلی از سلیقها و بازیها داره به سمت تجربه چندنفره و آنلاین سوق پیدا میکنه،صددرصد سرمایه گزاری روی بخش تکنفره برای سازندگان پول دوستی مثل اکتی که میخوان از هر راهی پول بچاپن،براشون با ضرر همراه میشه.
توی قسمت سینگل،برای ساخت محتوای اضافه باید مکانهای جدید،داستان،سلاحها و دشمنای خاص طراحی بکنند؛ولی از طرف دیگه برای بخش چندنفره خیلی راحتتر میتونن بیان چندتا اسلحه با نقشه بدن بیرون بعد فقط منتظر باشن که مردم برن بخرن تا پول بازی!!!! بعدیشون در بیاد
من به شدت موافق این حرفتم و واقعا انتظار بی جایی از بازی که مال پونصد سال بعد انتظار اینو داشته باشیم که در حد مدن وار فار باشه.من که تجربش نکردم اما بازی که سازنده هاش بگن چپتر آخر برای همه اول بازی بازه یعنی استوری قویی نداره.
درسته این نسخه به خوبی نسخه های قبل نبود ولی به نظرم بد هم نبود و تونست انتظار ها رو برآورده کنه.برای مثال به بلک ۲ دقت کنيد؛ تو نمایش هاش تو E3 تمام تمرکز سازندگان روی بخش داستانی بود.
سازنده سعی کرده توی این نسخه فاصله اش رو با رقیب ها توی بخش مولتی کم کنه .
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان