امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا ساعاتی دیگر گوگل و جي ميل چيلتر مي‌شوند
بولتن نیوز: در پی درج خبر "مشارکت گوگل در رزمایش نظامی آمریکا در خلیج فارس" از سوی بولتن نیوز و آشکار شدن جدال علنی گوگل با جمهوری اسلامی ایران، دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از چيلتر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.
در این رابطه باشگاه خبرنگاران لحظاتی پیش خبرداد: دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از چيلتر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.
خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور چيلتر مي‌شوند.
وي در خصوص مدت زمان چيلتر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور چيلتر خواهند شد.
گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

منبع:بولتن نیوز
ای بابا پس کجا سرچ کنیم.ممنون از خبر.
برای منبع باید لینک رو قرار بدین نه اسم سایت رو.

گوگل بسته شده از Bing.com استفاده کنین.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
گوگل فیلتر شه پس دیگه اینترنت یعنی کشک.البته دور از جون گیمفا.
[تصویر:  41.jpg]
اینقدر شیلتر شکن و قندشکن و شی بی ان هست که آدم همه کار می تونه بکنه، الکی بودجه ی کشور رو خراب می کنند، فکر می کنند خیلی حالیشونه
عمرا اگه کسی که از اینترنت استفاده می کنه بگه گوگل رو برای خودمون تخته کنیم، مثل این میمونه که شیشه های خونه ی خودمون رو بشکنیم
خیلی دوست داشتم زندگیمون مثل بازی هامون بود، یه کد می زدیم که ببینیم کیا همچین درخواستی کردن چون من که باور نمی کنم، اگه هم به درخواست باشه که اکثر مردم میگن گوگل شیلتر نباشه، آخه چه معنی میده خب، من که کلی راه بلدم برای دسترسی به همه ی سایت ها اما دلمو شکوندین:Why:
AC Milan 4 Ever
PC 4 Ever
پس خدارو شکر من 2روز پیش ******** دانلود کردم.ولی الان هم تو جی میل و هم تو گوگل و یاهو رفتم ولی خیلی راحت رفتم.Confused05:Confused86:Confused25:
بابا گوگل چيلتر نيست كه ! من الان داشتم مي سرچيدم Confused25:
ماله من نمیره تو گوگل! Confused43:
قطع و وصل میشه هنوز مشخص نیست.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
منم الان یه نگاهکی کردم.گوگل شیلتر نیستConfused25:
[تصویر:  41.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا بازی های ویدیوئی باعث خشونت می شوند? علیرضا! 4 3,056 03-03-2015, 11:42 PM
آخرین ارسال: firegirl
  ماشین میلیارد دلاری در GTA V|فاش شدن یکی دیگر از اسرار این شاهکار DEAD_MAN 5 4,414 09-20-2013, 07:31 PM
آخرین ارسال: spartacus
  خبر از بازشدن سایت گوگل Mr.Payne 7 7,290 02-03-2013, 06:39 PM
آخرین ارسال: Best Gamer
Thumbs Down گوگل سقوط کرد MR.TANGO 20 5,738 11-14-2012, 10:12 PM
آخرین ارسال: mohammad13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان