امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
[تصویر:  pfjkuy994ib5uho2xij9.jpg]  .[تصویر:  kt7pri5xx7jgtniu9v7q.jpg] [تصویر:  uoj6ncsujkqzpb2v9puf.jpg]
...

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
نقل‌قول:
در مورد جت پک هم:
من خیلی ویدئو دیدم
اون ویدئویی که شما می گی رو هم دیدم و من هم مثل شما رفتم ولی اونجا چیزی نبود
برای همین معلوم میشه اون فیکه یعنی فقط می تونی بگی فیلما فیک هستن نه وجود جت پک در بازی
این هم بگم از منبع نسبتا موثقی در سایتای خارجی خوندم که در کد های برنامه نویسی بازی جت پک دیده شده که معلوم میشه باید یه نشونه ای چیزی ازش تو بازی باشه 
حالا می تونه جت پکی باشه که سوار می شی یا می تونه فقط یه نماد یا یه جسم باشه
ولی وجود جت پک در بازی تقریبا تایید شده

من با قاطعیت گفتم چون بازی رو جَویدم 
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظرم عکس جت پک دلیلی نیست براینکه جتپک هم حتماً توی بازی هست! درسته کدهاش هست ولی تا حالا ویدئویی اومده که شخصی سوار جت پک باشه و باش پرواز کرده باشه؟ این قضایا به نظرم فیک هست. مثلاً یه ایستراگ درباره نامه رئیس جمهور هم بود که میگفت بهتون یک میلیارد پول میده ولی اصلاً ازش خبری نشد و به خاطرات پیوست :D شایدم باشه و مثل بعضی از ایسرتگها تا چندین سال پیدا نشه تا خود سازنده بگه! (مثل یه EE تو MGS1) ولی من بعید میدونم به طور کلی :D

پاسخ
(09-22-2014, 11:34 PM)'Venom Snake' نوشته است:
نقل‌قول:
در مورد جت پک هم:
من خیلی ویدئو دیدم
اون ویدئویی که شما می گی رو هم دیدم و من هم مثل شما رفتم ولی اونجا چیزی نبود
برای همین معلوم میشه اون فیکه یعنی فقط می تونی بگی فیلما فیک هستن نه وجود جت پک در بازی
این هم بگم از منبع نسبتا موثقی در سایتای خارجی خوندم که در کد های برنامه نویسی بازی جت پک دیده شده که معلوم میشه باید یه نشونه ای چیزی ازش تو بازی باشه 
حالا می تونه جت پکی باشه که سوار می شی یا می تونه فقط یه نماد یا یه جسم باشه
ولی وجود جت پک در بازی تقریبا تایید شده

من با قاطعیت گفتم چون بازی رو جَویدم 
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظرم عکس جت پک دلیلی نیست براینکه جتپک هم حتماً توی بازی هست! درسته کدهاش هست ولی تا حالا ویدئویی اومده که شخصی سوار جت پک باشه و باش پرواز کرده باشه؟ این قضایا به نظرم فیک هست. مثلاً یه ایستراگ درباره نامه ***** هم بود که میگفت بهتون یک میلیارد پول میده ولی اصلاً ازش خبری نشد و به خاطرات پیوست :D شایدم باشه و مثل بعضی از ایسرتگها تا چندین سال پیدا نشه تا خود سازنده بگه! (مثل یه EE تو MGS1) ولی من بعید میدونم به طور کلی :D

خب کسی تا حالا پیدا نکردتش ولی دلیل نمیشه که نباشه
منم نمی گم هست یا نه
اصلا شاید اون تصویره یه چیز دیگه باشه
ولی من چیزی که مطمئنم یه ارتباطی بین ادم فضایی و اینا با این بازی هست چرا؟
چون توی نقشه کالکتور ادیشن دیده می شه یه سری چیزا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دارم دنبال نسخه با کیفیتش می گردم 
اگه کسی داره بذاره
---------------------
دوستان به زودی تصاویری جدید از بازی قرار خواهد گرفت تا بیشتر بتوانیم تبادل نظر کنیم
-----------------
یه بار دیگه خواهش می کنم که ایستر اگ های دیگه مخصوصا اونایی که "فقط هستن" هستند رو نگید ممنون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-22-2014, 11:25 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: تصویر اسکلت ماهی بزرگ.[تصویر:  pfjkuy994ib5uho2xij9.jpg]EasterEgg  مورد علاقه خودم.[تصویر:  kt7pri5xx7jgtniu9v7q.jpg] [تصویر:  uoj6ncsujkqzpb2v9puf.jpg]

دوستان اگه می خواید موجودی یا چیزی رو بگید مکانش رو یه جوری حداقل حدودی مشخص کنید (از نقشه پست اول)
ممنون از نقشه آخری:
این تصویر نوع دیگری از قرار دادن اون تصویر تله کابین روی نقشه بازی هست(خود نقشه اصلی این تصویر نیز همون نقشه کالکتور ادیشن هست که با نور یو وی نمایش داده می شه:
(عکس بی کیفیتش)
[تصویر:  79e1585a5ed820fa41a92e1f30bdc213.png]

اینم تصویر بیگ فوت که توی یه مرحله با اسنایپر می تونید ببینیدش:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSOtVxVtGByNK5navbh2Ga...eynySObt1g]
اینم اون پولی که می گی(این از نقشه کالکتور ادیشن گرفته شده پس حقیقت اره 200 درصد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
[تصویر:  2i1zjwz.jpg]

خب دوستان پیدا کردم اینم نسخه با کیفیت نقشه TPE blueprint از کالکتور ادیشن بازی:
[تصویر:  TPEblueprint.jpg]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(09-21-2014, 11:46 PM)'last assassin' نوشته است: سلام به همه گیمفایی های عزیز
امیدوارم روزاتون پر از بازی و کنسولاتون پر از اچیومنت و تروفی باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب شاید تیتر سختی بوده باشه ولی قراره این تاپیک بشه یکی از فعالترین تاپیک های انجمن؛ البته با کمک همگی شما
بریم یه خورده تو فاز رسمی:
همان طور که می دانید سال گذشته در چنین روزهایی بود که همگی برای تجربه عنوان جدید راکستار خود را به اب و آتش می زدند. این عنوان همان طور که انتظار می رفت موفقیت های بسیاری را کسب کرد و توانست بسیاری از منتقدین و بازیبازان را با خود همنوا ساخته و دل آنان را به دست آورد.
در این تاپیک قصد نداریم از گیم پلی، گرافیک یا حتی مکانیک های بازی صحبتی کنیم. برای همین می رویم سر اصل مطلب:
اگر شما هم این عنوان را تجربه کرده باشید مطمئنا خودتان در بازی برخی راز ها را به عینه تجربه کردید و یا حداقل در رابطه با رازهای این بازی مطالعاتی داشته اید.
ببینید برخی از "Easter Egg" ها هستند که فقط هستند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یعنی نیازی نیست کاری بکنید تا یه اتفاقی بیفته. فقط هستن تا بازی رو جذاب کنن از لحاظ دیداری یه جورایی
ولی بعضی از این رازها هستند که باید حل شوند و این دقیقا کاریست که باید در این تاپیک صورت بگیره:حل رازهای مخفی عنوان GTA V
ابتدا این هشدار رو بدم که هر کس این عنوان رو تجربه نکرده و دوست داره خودش همه چیز رو از صفر شروع کنه این تاپیک رو زیاد نبینه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب اول دوست دارم بدون هیچ گونه پیش داوری ای تاپیک رو پیش ببریم و هر گونه فرضیه یا نظریه ای وجود داره مطرح شه تا اثبات و یا رد بشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ابتدا برخی از دیده ها و شایعات و فرضیه هایی که در سایتای خارجی دیگه دیدم یا شنیدم رو بیان می کنم تا بتونیم تاپیک رو از یه جایی شروع کنیم
اول برای این که بتونیم در نقشه آدرس و ... رو بگیم یه نقشه از محله های بازی در نقشه تهیه شده که راحت تر بتونیم تبادل نظر کنیم:
[تصویر:  q9n1kbet6oab58bykjmr.jpg]
خب اصلا از همین الان یه تصمیمی گرفتم این که من یه سری تصویر می ذارم شما شروع کنید
فقط یه نکته ای تمامی تمرکز تاپیک مربوط به حل راز مخفی این تصویر می باشد که در بالای تله کابیت واقع در کوه چیلاد می باشد:
[تصویر:  rcflknwl1gv9dabof6m6.jpg]
خب در آخر هم قوانین رو بگم و بریم سراغ تصاویر:
1- فکر کنم دیگه باید بدونین که نباید توهین کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2- از گذاشتن هر گونه تصویر غیر اخلاقی و یا صحبت غیر اخلاقی که در این بازی به وفور یافت می شود بپرهیزید. با کاربر خاطی به شدت برخورد می شود
3- لطفا اگر امکان داره دروغ نگید(البته قصد توهین ندارما ولی توی این مباحث دوستان یه مقداری اذیت کردن در سایتای خارجی) همچنین نیاید بگید "من اینو حل کردم ولی نمی گم" و ...
4-به هم و عقاید و فرضیه های هم احترام بگذارید و با منطق بحث کنید
خب اینم از تصاویر:
[تصویر:  MountChiliadMystery-GTAV-Map.jpg]
[تصویر:  kz1bd62n7u53niawmops.jpg]
[تصویر:  wk39r6.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQPHN-zB-3C2qUdGQp8jyG...iNlmyMhbzQ]
[تصویر:  UFO-2.jpg.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSD2I2Vf6Z8D5XMQIWB6Ao...tyNL34V2gA]
[تصویر:  2ekj05s.jpg]
[تصویر:  image_309914_940.jpg][تصویر:  UnderwaterHatch-GTAV.jpg]
[تصویر:  Beam_Me_Up.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ_3aVedpNWhhW6agRD8g2...InG7uErWEz][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcS5fs2uwbLN4m6La3-ZTmA...Qh4VLiVshQ]
[تصویر:  7yjg.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSFMwhedYCDI5BBY0GWFog...oOQMaP0pig]
سعی کردم تصاویری که تایید شده اند رو بذارم تا گیجی به وجود نیاد(هر چند فکر کنم کلا موضوع گیج کنندس)
هر سوالی و یا پیشنهادی دارید بنویسید
حتی اگر عنوان را تجربه نکرده اید و اطلاعات کافی دارید می توانید در بحث شرکت کنید
دوستان یه نکته دیگه این که این تاپیک باید تبادل نظر توش بشه به صورت سنگین و جدی ممنون می شم شرکت کنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من اینارو خیلی برسی کردم مخصوصا داستان ufo به این نتیجه رسیدم که . عکس سومی و شماره سه ی آدم که جت پک سواره اگه دقت کنید مشخص ولی موفق به پیدا کردنش نشدم .

پاسخ
[تصویر:  2ugj74e2wh7n8vlf7nwx.jpg]زیردریایی بزرگ کیف25000
[تصویر:  nnz68mmmmlnwkldbbhxt.jpg]قلعه
[تصویر:  p3ve4jr7gpcq8dobvpwe.jpg]
کشتی قدیمی دو تا کوسه حمله میکنند
[تصویر:  xa2z5u3eh01qmkdx3ctv.png]زیردریایی جنگی
[تصویر:  xreotxlxna0k1ph3vwq6.png]سخره هایی به شکل پشت کمردایناسور

[تصویر:  gnq3dlxd1p7ogs6ds99v.jpg]
وهزاران راز نهفته ی دیگه که اگه حوصله باشد میریم دنبالش
البته فکرکنم خودراک استارهم قاط[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] زده بااین همه رازگذاشتن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اون روح زن هم باید روتپه باشیدوبی حرکت اونموقع یه صدای روح وحشتناک تو گوشتون ویزویز میکنه وی چیزی میگه
بشقاب پرنده ها هم مخصوصا همین مشکی صدای وحشتناکی داره 
فکرکنم باید همشون راساعت9شب با اون ماشین مخصوص توجو هوایی مخصوص خودشون مثل بارونی ومهتاب وغیره بری منطقه ی مورد نظرالبته بعداز100٪ کردن بازی چون روی اون کوه بزرگ که تله کابین داره همین را نوشته گفته بعداز کامل شدن بیا اینجا چون بلندترین نقطه ی نقشه هست ومیتونی رابطه ی بین بشقاب پرنده ها را ببینی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
این بود انشای من...موضوع انشاء:چگونه شدکه راک استارنامردازآب درآمد[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

راضیم به رضای خدا...
پاسخ
(09-22-2014, 09:58 PM)'Venom Snake' نوشته است:

نقل‌قول: [تصویر:  39119880441313371886.png]
[تصویر:  65808842187623341303.jpg]
[تصویر:  94477411494093988888.jpg]
درباره اینا باید بگم که Fake هستن. اصلاً از عکسا معلومه و اون هیولای زیردریا هم وجود نداره. البته تو یکی از فرومای همسایه یکی از کاربرای با اعتبار گفت با یه چیز عجیبی شبیه هشت پا مواجه شدم که احتمالاً (خیلی کم) میتونه هشت پا باشه که من بعید میدونم ولی در کل این عکسا فیک هست. تو زیر دریایی که نمیشه چراغ قوه زد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

________________________________________________________________________________________
پاسخ[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دکی ! خسته نباشید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تنهایی به این نتیجه رسیدی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]بنده هم میدونم این تصاویر ساختگی هست و اگه دقت کنی نوشتم اینارو گذاشتم تا یکم پیاز داغشو زیاد کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]و خواننده رو یکم به موضوع جذب کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]و در ادامه نوشتم اگه کسی این موجود رو پیدا کرد یک عکس ازش بگیره ببینیم چه شکلیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]بعد به نظرتون من با این نوشته فکر کردم که این عکسا واقعیه ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]متوجه شدین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقل‌قول:
[تصویر:  88444106214533642074.jpg]

درباره اینم بگم نقشه‌ی خیلی شوتی هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و مثل بالایی فیک! تو بازی نه موجودات زمینی UFO هست و نه هیولاهای دریایی و فقط یه دونه سفینه فضایی هست. (تو نت یه سری بشقات پرنده دیگه با شمایل دیگه دیده شدن که اونا به نظرم الکی هستن البته بخش Online EEهای مخصوص خودشُ داره. ولی پاگندهها تو بازی هستن. تو یکی از مراحل که میریم O Neil's Brothers رو بکشیم وقتی با مایکل بالای هلی کوپتر داریم تیراندازی میکنیم یه موجودی رو شبیه گوریل میبینیم که تا بهش تیر میزنیم غیب میشه از دید! ولی برای دیدنش باید بازی رو 100 درصد کنین و یکم بگردید تا توی نقشه فرانکلین یه علامتی بیاد و اون یه مرحلست که درباره پاگنده ها توضیح میده. در واقع نشون میده اون پاگنده ای که دیدیم تو جنگل یه آدم بوده و فقط ماسک اون حیوونُ زده و در دنیای واقعی بازی نیستش! 

________________________________________________________________________________________
پاسخ[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

والا ما این بازی رو نداریم ببینیم چی به چیه[img]/images/smi/new/241.gif[/img]گفتم این نقشه رو بذارم شاید به یه دردی بخوره[img]/images/smi/new/241.gif[/img]ولی شاید هیولای دریا تو بازی وجود داشته باشه چون بحث زیادی درموردش شده ، تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]و درمورد موجودات فضایی نباید اینقدر قاطعانه گفت در بازی وجود ندارن چون خیلی چیز ها مثل سفینه فضایی در بازی (UFO) و علامت ها و اون نقشه مرموز وجود فضایی ها در بازی رو تا حدودی اثبات میکنه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]و بعد هم فکر نکنم که فقط یه سفینه تو بازی بزارن چون با این اهمیتی که بازی به بیگانگان داده باید بیشتر از اینا باشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]درمورد پاگنده هم توضیحاتی رو که دادین رو میدونستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]ولی بازم ممنون که توضیح دادین ، ولی یه چیزی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اون گوشه پایین سمت راست نوشته شکارچی گوزن و داخل پرانتز نوشته مرد شکارچی این چیه ؟!؟! لامصب بگیره این ee هارو اینقدر ادم رو گیج میکنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-23-2014, 02:46 AM)'parazit' نوشته است:
[تصویر:  2ugj74e2wh7n8vlf7nwx.jpg]زیردریایی بزرگ کیف25000
[تصویر:  nnz68mmmmlnwkldbbhxt.jpg]قلعه
[تصویر:  p3ve4jr7gpcq8dobvpwe.jpg]
کشتی قدیمی دو تا کوسه حمله میکنند
[تصویر:  xa2z5u3eh01qmkdx3ctv.png]زیردریایی جنگی
[تصویر:  xreotxlxna0k1ph3vwq6.png]سخره هایی به شکل پشت کمردایناسور

[تصویر:  gnq3dlxd1p7ogs6ds99v.jpg]
وهزاران راز نهفته ی دیگه که اگه حوصله باشد میریم دنبالش
البته فکرکنم خودراک استارهم قاط[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] زده بااین همه رازگذاشتن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اون روح زن هم باید روتپه باشیدوبی حرکت اونموقع یه صدای روح وحشتناک تو گوشتون ویزویز میکنه وی چیزی میگه
بشقاب پرنده ها هم مخصوصا همین مشکی صدای وحشتناکی داره 
فکرکنم باید همشون راساعت9شب با اون ماشین مخصوص توجو هوایی مخصوص خودشون مثل بارونی ومهتاب وغیره بری منطقه ی مورد نظرالبته بعداز100٪ کردن بازی چون روی اون کوه بزرگ که تله کابین داره همین را نوشته گفته بعداز کامل شدن بیا اینجا چون بلندترین نقطه ی نقشه هست ومیتونی رابطه ی بین بشقاب پرنده ها را ببینی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
این بود انشای من...موضوع انشاء:چگونه شدکه راک استارنامردازآب درآمد[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

ممنون دوست عزیز فقط یه نکته ای
دوستان از این ایستر اگ ها که به بحث مربوط نیست صحبتی نکنید لطفا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
هز چیزی توی آب هست مربوط به نقشه تله کابین نیستا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
لطفا از بحث خارج نشیم
این پست امشب ساعت 7-8 آپ می شه تا اطلاعات جدید رو ببینید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
خب گفتم امشب پست رو آپ می کنم
دیگه نمی خوام عکس زیاد بذارم چون فکر کنم نمی رین سراغ بحث:
این عکس از همون کمپ هست که تمامی تصاویر روی دیوار هاش رو نوشته:
[تصویر:  cin525i3q281cg087ctj.png]
با توجه به تصاویر به نظر می رسد این روستا خورشید پرست باشد و تصویری که بالای نقشه تله کابین بود تنها خورشید را نشان دهد(با توجه به شباهت)
نظراتتون رو بیان کنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
این چشمه که علامت شیطان پرستیه.بالا عکس هم نوشته we are his children که منظورش اینه که ما بچه ی شیطانیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
:-/
پاسخ
(09-24-2014, 03:14 PM)'black.ghost' نوشته است: این چشمه که علامت *****ه.بالا عکس هم نوشته we are his children که منظورش اینه که ما بچه ی شیطانیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

نه اگه دقت کنین زیره یکی از عکس ها نوشته sun of god یعنی اینا خورشید رو خدای خودشون میدونن و زیره یک عکس خورشید نوشته give thanks یعنی که از خورشید سپاسگزاری میکنن و دوباره زیر یک عکس خورشید نوشتن see the eye یعنی چشم را ببینید ! پس همونطور که جناب last assassin گفتن ادمای این روستا خورشید پرست هستن ( دیگر جمله های نوشته شده در این روستا خورشید پرست بودن این روستاییان رو تقریبا به طور کامل ثابت میکنه ) و پس اون جمله ای هم که نوشته we are his children منظورش به خورشید بوده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]و درمورد اون علامت هم بگم که شبیه اونه ، خودش نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,167 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,229 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان