امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
دوستان یعنی واقعا هیچ کس هیچ نظری در رابطه با این موضوع نداره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
اگه کسی  اینا رو حل نکرده فک نکنم ما هم بتونیم این معما رو حل کنیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
بچه ها من تونستم تو بازی غول داخل دریارو پیدا کنم

پاسخ
کجاست دقیقا؟؟؟؟؟
اگه ممکنه یه عکس بذار

پاسخ
نشد عکس بگیرم. نگاه شما برو تو دریا بعد تا کف دریا برو بعد هی برو جلو تر می بینی سطح دریا هی میره پایین تا جایی که امکان داره برو بعد می بینیش. البته حواست باید باشه چون تا بخای ببینیش خوردتت

پاسخ
سلام. در ساعت 11 شب gta v در سینگل پلیر روی نقشه برید و کوه gordo رو پیدا کنید . بعد از این با هلی کوپتر به مکان کوه گوردو بروید . بعد از یکمی جست و جو در کوه گوردو با یک روح مواجه خواهید شد !!!! من خودم هم روحه رو دیدم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
(10-02-2014, 02:20 PM)'mohamadreza488' نوشته است: سلام. در ساعت 11 شب gta v در سینگل پلیر روی نقشه برید و کوه gordo رو پیدا کنید . بعد از این با هلی کوپتر به مکان کوه گوردو بروید . بعد از یکمی جست و جو در کوه گوردو با یک روح مواجه خواهید شد !!!! من خودم هم روحه رو دیدم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

بابا این روحه که قدیمی بود. خودم هم یه بار اتفاقی تو کو می جستم دیدمش اما ممنون که جای دقیقش رو گفتی

پاسخ
فقط رو پی سی این قدر استار اگ میبینیم که بترکیم.باور کنین راکستار توی دیال سی ها و مدهاشم استار اگ میندازه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(10-02-2014, 01:09 AM)'army game' نوشته است: اگه کسی  اینا رو حل نکرده فک نکنم ما هم بتونیم این معما رو حل کنیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img](حیف شکلک اسپمه وگرنه چیز دیگه ای نمی نوشتم)

ببینید دوستان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از این واضح تر نمی تونم بگم:
الان موضوع مورد بحث راز مخفی در رابطه با آدم فضایی، یوفو و دیگر علامات گذاشته شده می باشد؛ خارج از موضوع بحث نکنید!
واضح نیست این؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
همین که هست[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آخه فکرکنم خودراک استارهم تواین موضوع گیر کرده[img=18x18]images/smi/s0 (60).gif[/img] برای همین برای نسل هشت وپی سی هم می خواد بده...
چه رسدبرما که ندانیم ونپرس... چون خود اونوریهاهم هیچی ازش نتونستن پیدا کنن وگرنه ویدیوشا سریع میگذاشتن دوست گلم[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راضیم به رضای خدا...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,013 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان