امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(05-25-2015, 01:39 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(05-25-2015, 01:37 PM)badboyX نوشته است:
(05-25-2015, 01:35 PM)HOSSEIN COD نوشته است: اون عکس فیکه این طوری نیست چمپ 
زیر گردنش پوست اضافه داره طبق عکس های اصلی تو اینترنت

مگه من گفتم واقعیه ؟؟ خوب همشون فیکن چه لاخ نس چه کمپ اردو
 حتما پاگنده هم می خوای بگی واقیعه ؟

پاگنده یه مرحله هست میری گیرش میندازی و ماکسشو ور میداره که مرد کچلی هست S0 (43)

خوب دیگه پس نتیجه میگیریم که و ا ق ع ی نیست 
هیچ کدوم از پدیده های تو بازی واقعی نیستن نه تو بازی نه تو دنیای واقعی  :idea:

(05-25-2015, 01:43 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: پاکنده واقعیت داره به جز مرحله ی اصلی یه جای دیگه هم وجود داره

اگه مرحله ی اسنایپر رو میگی آره دیدمش اونم میشه گفت همون یارو بازیگره با لباسشه یا شایدم نه
پاسخ
(05-25-2015, 01:34 PM)badboyX نوشته است: درباره چمپ که میگی نمیدونم رفیق ولی یه هیولای افسانه ای با همین مشخصات که گفتی وجود داره به نام هیولای لاخ نس که تو سواحل کالیفرنیا 50 سال پیش دیده شده ولی میگن فیکه

[تصویر:  Iqi87I69SwyZk2qr4n3n_fullsize_loch_ness_monster.jpg]

تازه یه چیز جالب یه همچین ایستر اگی تو بازی assassins cread 3 هم بود که اگه به دوردست تو دریا نگاه میکردی یه چیزایی ازش میدیدی فکر کنم همینجوری باشه تو v

کسری و حسین اصلا وجودشم اثبات نشده، چه برسه به عکساش.
حسین طبق فسیل های به دست اومده راکستار به راحتی می تونه ازش یک مدل نه چندان دقیق سه بعدی درست کنه.
پاسخ
(05-25-2015, 01:47 PM)A.A Revenger نوشته است:
(05-25-2015, 01:34 PM)badboyX نوشته است: درباره چمپ که میگی نمیدونم رفیق ولی یه هیولای افسانه ای با همین مشخصات که گفتی وجود داره به نام هیولای لاخ نس که تو سواحل کالیفرنیا 50 سال پیش دیده شده ولی میگن فیکه

تازه یه چیز جالب یه همچین ایستر اگی تو بازی assassins cread 3 هم بود که اگه به دوردست تو دریا نگاه میکردی یه چیزایی ازش میدیدی فکر کنم همینجوری باشه تو v

حسین طبق فسیل های به دست اومده راکستار به راحتی می تونه ازش یک مدل نه چندان دقیق سه بعدی درست کنه.

آره دیگه گفتم که فیکه منظورم خودش تو دنیای واقعی بود 
همه ی پدیده هایی که تو بازی میبینیم از اون پاگنده و موجودات فضایی تا همین لاخ نس فیکن و برای این تو بازی گذتشنشون که بگن شما تو دنیای واقعی زندگی میکنید و نباید به چیزایی که میبینید باور داشته باشید کلا میخوان دیوانمون کنن  :)
پاسخ
(05-25-2015, 01:50 PM)badboyX نوشته است:
(05-25-2015, 01:47 PM)A.A Revenger نوشته است:

آره دیگه گفتم که فیکه منظورم خودش تو دنیای واقعی بود 
همه ی پدیده هایی که تو بازی میبینیم از اون پاگنده و موجودات فضایی تا همین لاخ نس فیکن و برای این تو بازی گذتشنشون که بگن شما تو دنیای واقعی زندگی میکنید و نباید به چیزایی که میبینید باور داشته باشید کلا میخوان دیوانمون کنن  :)
از یک طرف کسرا راست میگه و از طرفی دیگر راک استار تایید کرده که اون راز بزرگ وجود خواهد داشت و با تایید کردن راک استار میشه گفت ما باید غیر واقعی رو بیخیال شیم و به راز بزرگ بپردازیم
پاسخ
کسری جان برای موضوع UFO من می تونم به راحتی برات با 6000 کلمه توی همین ایران خودمون ثابت کنم که هستن.
ولی برای موضوع های دیگه نه. راکستار این کاراش بی دلیل نیست. شما برید صفحه 8 یا 9 نوشته منو بخونید متوجه میشید.
مطمئنا این کار راکستار بدون پشتیبانه نیست ولی جالب اینجاست که این قدر سخته هنوز یک نفرم توی دنیا نتونسته راز نقشه رو بفهمه. شایدم کسی فهمیده باشه و علاقه ای نداشته باشه که توی اینترنت بذاره.

ولی بدون شک با اومدن نسخه PC حتما توی تابستون افراد بیشتری براش وقت می ذارن و حداقل نصف راهو می تونن بفهمن و سر از کارش در بیارن.
پاسخ
ببخشید، کدوم نوشته؟!
[تصویر:  wowtradeicon2-200x88.png]
ارائه دهنده خدماتی همچون خرید و فروش گلد، کوین و هیرو در سرورهای دنیای وارکرفت.
پاسخ
(05-25-2015, 02:00 PM)A.A Revenger نوشته است: کسری جان برای موضع UFO من می تونم به راحتی برات با 6000 کلمه توی همین ایران خودمون برات ثابت کنم که هستن.
ولی برای موضوع های دیگه. راکستار این کاراش بی دلیل نیست. شما برید صفحه 8 یا 9 نوشته منو بخونید متوجه میشید.
مطمئنا این کار راکستار بدون پشتیبانه نیست ولی جالب اینجاست که این قدر سخته هنوز یک نفرم توی دنیا نتونسته راز نقشه رو بفهمه. شایدم کسی فهمیده باشه و علاقه ای نداشته باشه که توی اینترنت بذاره.

ولی بدون شک با اومدن نسخه PC حتما توی تابستون افراد بیشتری براش وقت می ذارن و حداقل نصف راهو می تونن بفهمن و سر از کارش در بیارن.
راست میگی افراد حرفه ای زیادی وجود دارند بازی بتلفیلد هاردلاین 1 روز بعد از انتشارش همه ی راز های مخفیش رو کشف کردن ولی این بازی دیگه آنقدر پیچیده است که حتی حرفه ای ها هم نتونستن پیداش کنند
جالب اینجاس در آخر راک استار بگه همهش الکی بوده S0 (43)
پاسخ
(05-25-2015, 02:00 PM)A.A Revenger نوشته است: کسری جان برای موضوع UFO من می تونم به راحتی برات با 6000 کلمه توی همین ایران خودمون ثابت کنم که هستن.
ولی برای موضوع های دیگه نه. راکستار این کاراش بی دلیل نیست. شما برید صفحه 8 یا 9 نوشته منو بخونید متوجه میشید.

وجود داشت یا نداشتنشونو دیگه خودشون میتونن ثابت کنن پس چرا اگه یوفو ها وجود دارن خودشونو نشون نمیدن و فقط مقامات مهم دول.تی میتونن ببیننشون ؟
یا این موضوع هیچی ولی قلبی که داخل یه مجسمه بتپه که صد در صد نمیتونه واقعی باشه تا راکستار بیاد و ازش یه راز بسازه
حالا همه ی اینا رو ول کن یه رازای باحالی داره که خودم پیداشون کردم به زودی میزارم با دیدنشون کلا یوفو و پاگنده ها رو به کل فراموش میکنی
پاسخ
(05-23-2015, 04:41 PM)A.A Revenger نوشته است: ببینید دوستان برای پیدا خیلی از EE های بازی ها باید به دنیای واقعی خودمون مراجعه کنیم. یک نکته رو هیچ وقت فراموش نکنید که سازنده های بزرگ همیشه خواستن در قالب EE های مختلف یا اعتراضی بزرگ رو بیان کنند و یا از یک راز بزرگ که مردم ازشون خبری ندارن، پرده بردارن. مثلا استاد کوجیما همیشه در قالب EE های خودش نوعی اعتراضی های 30یا30 خودش رو به تمام جهان اعلام کرده و از همه مهم تر معروف ترین EE های UFO مربوط به بازی MGS هستش. حالا هم که جدید ترین نسخه از این بازی به زودی منتشر می شه و ما مطمئنا با EE های بزرگتری در رابطه با UFO بر می خوریم. اما الان می تونیم یکی بزرگ ترین سازنده های دنیا رو راکستار قلمداد کنیم. چرا عنوان خودش رو طی دو سال متوالی برای کنسول های نسل هفتم و نسل و هشتم و PC منتشر کرده. عنوانی که همه، بدون هیچ استثنایی عاشقش هستن موفقیت این سری عناوین به قبل از GTA V بر می گرده. پس GTA V بهترین عنوان برای مانور دادن این جور EE های مهم به حساب میاد. پس وقتی که سازنده ای بخواد کمکی به حل راز هایی که در دنیای واقعی خودمون وجود دارن کنن، چه جایی بهتر از معروف ترین عنوان خودش و دنیا می توست باشه، چرا که توی نسخه های قبلی هم با جدیت کامل این موضوع رو دنبال می کرده. حال بر می گردیم به بحث بازی GTA V. کشور آمریکا با توجه به این که یکی از معروف ترین و به روز ترین کشور های توسعه یافته دنیاست، بدون شک مشاهده UFO ها داخل این کشور سریعا گزارش می شود. حتی در نقاط دیگه دنیا UFO ها در صدمی از ثانیه دیده میشن و غیب میشن و اما حتی توی این کشور فرود این سفینه ها در مکان های ممنوعه چون " منطقه 51 نوادا " دیده شده. شهر لوس آنتوس هم که نوعی شبیه ساز شده ی شهر لس آنجلس خودمون هست، مکانی هست که این بازی در اون دنبال میشه. وقتی که کشور آمریکا در یکی از ایالت های خود چنین منطقه ممنوعی ، در روی زمین و زیر زمین (!) داره، چرا زیر کوهی یا زمینی در یکی از معروف ترین شهر های خود نداشته باشه!؟ پس راکستار این از این قضایا که مردم عادی قابلیت درک این موضوع و پیدا کردن آن هارو ندارن، مخصوصا مردم نسل قدیم، این شرکت می خواد که در قالب یکی از معروف ترین سرگرمی های نوجوانان و جوانان نسل حاضر این موضوع رو به همگی گوشزد کنه که شما این همه سال فریب خوردید و باید روزی پرده از این راز بردارید. این صحبت هایی که خدمت شما عرض کردم پیش نیاز صحبت و راه حلی بود که در ادامه برای حال نقشه موجود در اون کوه رو برای کسانی که در باره UFO ها در دنیای واقعی مطالعه ای نداشتن، باید گفته می شد. حال بر می گردیم به موضع اصلی تاپیک که حل نقشه کوهی هستش.

ببنید به راحتی میشه فهمید که در نقشه یک سری راه به هم پیوسته وجود داره که به راهی مشترک میرسه. همچنین با توجه به مکانیزمی و قالبی که نقشه بازی داره، مطمئنا راه زیر زمینیاگر داشته باشه، به گستردگی کل نقشه نیست، چرا که سبک بازی اصلا به این مربوط نیست. پس این نقشه به احتمال زیاد مربوط به کوهی بدون پیوستگی و تنها یا یک پادگان و زیر زمینیمنطقه با این حاشیه ها هستش. دقیقا طبق گفته هایی که بالا داشتیم. میشه از خطوط نا موازی پایین نقشه، به امواج دریا اشاره داشته باشیم  یا کوهی که به دلیل داشتن ارتفاع زیاد، رعد و برق های زیادی با آن بر خورد می کنن یا این کوه به دلالی خاص درخشندگی ویژه ای رو به اطراف منتشر می کنه. پس می توان برای پیدا این کوه به سواحل دریا رفت ( چیزی غیر ممکن ) یا به سراغ کوه های خیلی بلندی رفت که این ویژگی هارو داشته باشه. اگر با دقت بیشتری نگاه کنیم، می بینم دو راه بدون قطعه اضافی وجود داره که امتدادی ندارن یا به عبارتی دیگه مسدود شدن. این قطعات اضافه می تونه چندین دلیل برجسته داشته باشه که بر جسته ترین هاش می تونه به پیدا سه EE باشه یا گذاشتن سه قطعه مورد نظر برای باز کردن این راه ها. می تونیم چندین نوع آب و هوا رو ببینیم که به احتمال زیاد مربوط به کلیدهایی است که در زمان معنی معلوم میشه و ما بیاد برای ادامه دادن به اون راه ها این کلید هارو روشن کنیم. پس از همه این کار ها می تونیم به قله کوه یا انتهای این مسیر برسیم به راز بزرگ GTA V دسترسی پیدا کنیم و از اطلاعاتی که راکستار می خواست ما از اون های با خبر بشم، پیداشون کنیمو با خبر بشیم. با توجه به این که ممکنه ما با حقیقتی قاطع درباره مسائلی که بالا ذکر شد رو به رو شویم، مطمئناجایگاه این شرکت و یا حتی جان آن هارو به خاطر می اندازه. پس ما نباید به هیچ عنوان توقع پیدا کردن راه حلی ساده برای حل این معما ها باشیم،چرا که اگر ما قادر بودیم به سادگی راه حال معما یک بازی کامپیوتری که از نظر خیلی یک تفریح پیش پا افتاده که برای کودکان هست، پیدا کنیم باید خیلی وقت پیش هم به راحتی پرده از این راز جهانی بر می داشتیم. 

پس میشه به این نتیجه رسید که ما نباید دنبال تطبیق دادن این نقشه با نقشه کل جهان بازی باشم و برای حال این معما به دنیای واقعی خودمون مراجعه کنیم.

این نوشته.

(05-25-2015, 02:04 PM)badboyX نوشته است:
(05-25-2015, 02:00 PM)A.A Revenger نوشته است: کسری جان برای موضوع UFO من می تونم به راحتی برات با 6000 کلمه توی همین ایران خودمون ثابت کنم که هستن.

وجود داشت یا نداشتنشونو دیگه خودشون میتونن ثابت کنن پس چرا اگه یوفو ها وجود دارن خودشونو نشون نمیدن و فقط مقامات مهم دول.تی میتونن ببیننشون ؟
یا این موضوع هیچی ولی قلبی که داخل یه مجسمه بتپه که صد در صد نمیتونه واقعی باشه تا راکستار بیاد و ازش یه راز بسازه
حالا همه ی اینا رو ول کن یه رازای باحالی داره که خودم پیداشون کردم به زودی میزارم با دیدنشون کلا یوفو و پاگنده ها رو به کل فراموش میکنی

دباره " راز بزرگ ناسا به نام Big Secret " مطالعه کنید.
اگر بازم متوجه نشدید بگید تا به صورت خصوصی براتون توضیح بدم. اینجا جاش نیست.
پاسخ
جناب آقای "Badboy X" 
دوستان بار ها و بار ها اشاره کردند که از دادن اسپم خودداری کنید، اما شما مثل اینکه یا معنی اسپم رو نمی دونید، یا برای این عزیزان ارزش قائل نیستید. لطفا از فرستادن ارسال های بی محتوا و بی ربط (اسپم) خودداری کنید؛ وگرنه مجبور می شوم که به شما اخطار بدم. از افرادی که تگ دارند، انتظار بیشتر از این ها را داریم.
تمام ارسال های حاوی اسپم، حذف شدند.
با تشکر
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,013 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان