امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
چه عجب یه مدیر :-/
دوستان اینقدر بحث های الکی راه نندازید که این تو دنیای واقعی هست اون نیست اون یک افسانه است نه اون یکی واقعیه!
حالا چه توی دنیای واقعی یوفو یا هر موجود و شی دیگه ای وجود داره یا نه مهم نیست مهم اینه که این امکان وجود داره که توی بازی وجود داشته باشه!
اینقدر الکی بحث نکنید!
------------------------------------
در رابطه با این موجود "چمپ" که دوستمون گفتن:
احتمال وجود این راز مخفی وجود داره اما فکر نمی کنم زیاد به نقشه و بحث مورد نظر تاپیک مربوط شه! یعنی حداقل من ربطشون پیدا نمی کنم!
-------------------------------
در مورد کمپ آلکاتریت هم اگه دوستان خودشون برن توی این کمپ قطعا متوجه می شن که یه ربطایی داره
احتمالا امشب یه جمع بندی کلی برای حل مسئله قرار می دم که یه خورده بحث سامان دهی شه!
------------------------
همون طور که مدیر عزیز گفتن از این پس هر گونه اسپم مبنی بر چیز های بی ربط به موضوع و ... گزارش می شه و مدیران خودشون می دونن که با کاربر خاطی چه برخوردی کنن!
ممنون از همکاری کاربران عزیز
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(05-25-2015, 02:23 PM)last assassin نوشته است: ------------------------------------
در رابطه با این موجود "چمپ" که دوستمون گفتن:
احتمال وجود این راز مخفی وجود داره اما فکر نمی کنم زیاد به نقشه و بحث مورد نظر تاپیک مربوط شه! یعنی حداقل من ربطشون پیدا نمی کنم!
-------------------------------
ربطش به وجود اون تخم دایناسور در نقشه کوهی و وجود پوستر های هیولا توی مغازه های لب ساحل هست. سه ساعته داریم بحث می کنیم. S0 (43)
پاسخ
دوستان یک لحظه ما الآن مگه مشغول حرف زدن درباره ی چمپ نبودیم پس این موضوع کمپ دیگه از کجا آمد :-/
پاسخ
در مورد اون نکته ای که Last Assassin عزیز در رابطه با بردن مسافران اتفاقی به کمپ بالا کوه اشاره کرد، باید بگم: بعد از رسیدن به کمپ، درهای مکان مذکور باز شده و یک نفر با تفنگ بیرون میاد و مقداری پول به ترور می دهد (انجام این کار تنها با این شخصیت امکان پذیر هست) و مسافران رو با خودش می برد و درها دوباره بسته می شوند. چه اتفاقی برای این اشخاص می افتد؟ کسی نمی داند. ممکن است ربطی به موجودات فضایی درون بازی داشته باشد. از آنجایی که خورشید پرستی، به صورت غیر مستقیم به UFO ها ربط دارد، ممکن است این افراد، قربانی خورشید و خدایان مردم این دهکده شوند ...  مردمی که سعی دارند رازی بزرگ را پنهان کنند. مردمی که انگار برای حفاظت از این مکان، سالهاست از هر اجتماعی دورند و به هیچکس اجازه ی ورود نمی دهند. شاید خود را فدای حفاظت از این مکان اسرار آمیز کرده اند... 
به نظر این جانب، این کمپ بیشتر به موجودات فضایی مرتبط است تا Jet Pack.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
آقا من یه احتمال میدم که او چمپ کجا باید باشه من اون رو روزنامه رو که مربوط به سال 1859 میشه رو از جایی که یک زیر دریایی هست پیدا کردم یعنی بالاتر از استخوان های موجود غول پیکر احتمال داره انجا باشه!!
پاسخ
(05-25-2015, 03:03 PM)MA 77 نوشته است: در مورد اون نکته ای که Last Assassin عزیز در رابطه با بردن مسافران اتفاقی به کمپ بالا کوه اشاره کرد، باید بگم: بعد از رسیدن به کمپ، درهای مکان مذکور باز شده و یک نفر با تفنگ بیرون میاد و مقداری پول به ترور می دهد (انجام این کار تنها با این شخصیت امکان پذیر هست) و مسافران رو با خودش می برد و درها دوباره بسته می شوند. چه اتفاقی برای این اشخاص می افتد؟ کسی نمی داند. ممکن است ربطی به موجودات فضایی درون بازی داشته باشد. از آنجایی که خورشید پرستی، به صورت غیر مستقیم به UFO ها ربط دارد، ممکن است این افراد، قربانی خورشید و خدایان مردم این دهکده شوند ...  مردمی که سعی دارند رازی بزرگ را پنهان کنند. مردمی که انگار برای حفاظت از این مکان، سالهاست از هر اجتماعی دورند و به هیچکس اجازه ی ورود نمی دهند. شاید خود را فدای حفاظت از این مکان اسرار آمیز کرده اند... 

آقا این کمپ کجاست؟! من برای پیدا کردن رازهای مخفی، از کجا باید شروع کنم؟!
آخه تازه بازیم 100% شد.
[تصویر:  wowtradeicon2-200x88.png]
ارائه دهنده خدماتی همچون خرید و فروش گلد، کوین و هیرو در سرورهای دنیای وارکرفت.
پاسخ
(05-25-2015, 03:03 PM)MA 77 نوشته است: در مورد اون نکته ای که Last Assassin عزیز در رابطه با بردن مسافران اتفاقی به کمپ بالا کوه اشاره کرد، باید بگم: بعد از رسیدن به کمپ، درهای مکان مذکور باز شده و یک نفر با تفنگ بیرون میاد و مقداری پول به ترور می دهد (انجام این کار تنها با این شخصیت امکان پذیر هست) و مسافران رو با خودش می برد و درها دوباره بسته می شوند. چه اتفاقی برای این اشخاص می افتد؟ کسی نمی داند. ممکن است ربطی به موجودات فضایی درون بازی داشته باشد. از آنجایی که خورشید پرستی، به صورت غیر مستقیم به UFO ها ربط دارد، ممکن است این افراد، قربانی خورشید و خدایان مردم این دهکده شوند ...  مردمی که سعی دارند رازی بزرگ را پنهان کنند. مردمی که انگار برای حفاظت از این مکان، سالهاست از هر اجتماعی دورند و به هیچکس اجازه ی ورود نمی دهند. شاید خود را فدای حفاظت از این مکان اسرار آمیز کرده اند... 
همانطور که گفتید اون ها مردم رو میبرند من بیشت دیدم زن ها رو ببرند و اگر وارد کمپ بشید میتونید ببینید که لباس درست حسابی تنشان نیست پس ممکن است باری یه کاری بدوزدنشون ( امیدوارم منظورمو به خوبی گفته باشم ) 
یه احتمال دیگه هم هست که آن ها یه جور جادوگری کردن چون در بعضی از خانه ها کنارشون که سطل پر از خون هست.
پاسخ
(05-25-2015, 03:11 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
همانطور که گفتید اون ها مردم رو میبرند من بیشت دیدم زن ها رو ببرند و اگر وارد کمپ بشید میتونید ببینید که لباس درست حسابی تنشان نیست پس ممکن است باری یه کاری بدوزدنشون ( امیدوارم منظورمو به خوبی گفته باشم ) 
یه احتمال دیگه هم هست که آن ها یه جور جادوگری کردن چون در بعضی از خانه ها کنارشون که سطل پر از خون هست.
احتمال اول شما چندان منطقی و مقبول نیست؛ چون بنده بار ها، آقایون رو هم به اونجا بردم. فرضیه ی دوم هم تا حدودی ممکن هست درست باشد. ممکن است این افراد از گوشت انسان تغذیه کنند. جادوگری موضوعی کاملا دروغین است که بعید به نظر می رسد Rockstar به آن بپردازد. Rockstar همیشه سعی در نشان دادن واقعیات، به صورت غیر مستقیم داشته است. 
احتمالات بنده برای راز بزرگ Rockstar:
1- منطقه ی نظامی که به منطقه ی 51 اشاره دارد. ممکن است راز بزرگ، مربوط به این پایگاه و (احتمالا!) آزمایشگاه های مخفی زیر زمینی باشد. کسی تا به حال به جستوجوی دقیق این مکان پرداخته است؟ خیر... پس ممکن است...
2- به نظر بنده، پیدا کردن CJ مساوی است با پیدا کردن Jet Pack تنها کسی که در کل سری عناوین GTA طعم پرواز با این وسیله را چشیده است، CJ است.
3- کمپ بالای کوه که به اندازه ی کافی در باره اش صحبت شد. ممکن است این مکان هم رازی بزرگ را در خود جا داده باشد. مکانی اسرار آمیز؟ موجودی اسرار آمیز؟ یا شاید نیرویی اسرار آمیز... البته ممکن است Rockstar قصد تشبیه برخی مقامات دو.لتی آمریکا و سایر کشور ها به این افراد را داشته باشد؛ پس جستوجو  و کاوش در این مکان، چندان هم بی ارزش نیست... 
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
پوریا جان امشب یه جمع بندی می ذارم داخل تاپیک که نظم بیشتری به تاپیک ببخشیم
--------------------------------------------------
دوستان در مورد کمپ:
اون عکسی که کسری توی تاپیک خودش گذاشته بود به نظرم خیلی شبیه اون تصویر توی نقشس
نکته دوم هم اون سایت داخل بازی در رابطه با این کمپ رو حتما سر بزنید: توی بازی نام کمپ رو سرچ کنید!
سایتی که میاد رمز گذاری شدس و من هر کاری کردم نشد رمز ها ترجمه شن
رفتم توی کمپ بازشون کردم نشد
شب توی کمپ باز کردم نشد و ....
شما ببینید چکار می تونید بکنید! ;)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(05-25-2015, 03:26 PM)MA 77 نوشته است:
(05-25-2015, 03:11 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
احتمال اول شما چندان منطقی و مقبول نیست؛ چون بنده بار ها، آقایون رو هم به اونجا بردم. فرضیه ی دوم هم تا حدودی ممکن هست درست باشد. ممکن است این افراد از گوشت انسان تقضیه کنند. جادوگری موضوعی کاملا دروغین است که بعید به نظر می رسد Rockstar به آن بپردازد. Rockstar همیشه سعی در نشان دادن واقعیات، به صورت غیر مستقیم داشته است. 
احتمالات بنده برای راز بزرگ Rockstar:
1- منطقه ی نظامی که به منطقه ی 51 اشاره دارد. ممکن است راز بزرگ، مربوط به این پایگاه و (احتمالا!) آزمایشگاه های مخفی زیر زمینی باشد. کسی تا به حال به جستوجوی دقیق این مکان پرداخته است؟ خیر... پس ممکن است...
2- به نظر بنده، پیدا کردن CJ مساوی است با پیدا کردن Jet Pack تنها کسی که در کل سری عناوین GTA طعم پرواز با این وسیله را چشیده است، CJ است.
3- کمپ بالای کوه که به اندازه ی کافی در باره اش صحبت شد. ممکن است این مکان هم رازی بزرگ را در خود جا داده باشد. مکانی اسرار آمیز؟ موجودی اسرار آمیز؟ یا شاید نیرویی اسرار آمیز... البته ممکن است Rockstar قصد تشبیه برخی م.ق.ا.مات *****ی آمریکا و سایر کشور ها به این افراد را داشته باشد؛ پس جستوجو  و کاوش در این مکان، چندان هم بی ارزش نیست... 
در باره ی منطقه ی 51 حق با شماست چون تا وار پایگاه میشی 5 خلاف میگیریم S0 (43) 
cj هم پیدا کردنش غیر ممکن است چون از منطقه ی قبلی خود رفته و دیگر آنجا نیست فقط یک بار به طور اتفاقی دیده میشه
درباره ی کمپ هیچ نظری نمیتونم بدم چون از نظر ذهنی غیر ممکن است که راز هایی در آنجا باشه زیرا اون ها سرشان از چیزی نمیشه 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان