امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
نقشه ی پکیج های مخفی

[تصویر:  w73zdtg7jhcf.jpg]

نقشه ی تکه های زیر دریایی

[تصویر:  18vowyir2pyq.jpg]
پاسخ
دوستان ضمن مطالعه پست اول تاپیک این جمع بندی رو هم ملاحظه نمایید:
در حال حاضر در این تاپیک سعی داریم راز مخفی شده در نقشه ای که در ساختمان تله کابین کوه چیلاد را پیدا کنیم
تاکنون در بازی چهار یوفو دیده شده اند که یکی از آن ها در زیر آب در شمال نقشه غرق شده است و سه تای دیگر نیز بالای مکان های مشخصی از نقشه وجود دارند
هر سه این یوفو ها نامرئی هستند و به محض اینکه بهشون از بالا نزدیک می شید ظاهر می شن! هلی کوپتر در نزدیکی این یوفو ها از کا می ایستد و زمانی که نزدیک این یوفو ها شوید تصویر نا موزون می شود؛ هیچ گونه اسلحه ای روی این یوفو ها تاثیر گذار نیست و روی همه یوفو ها نوشته "FIB" دیده می شود؛
از آنجایی که در بازی FIB همان تغییر یافته FBI در جهان واقعی است احتمال دارد که راکستار خواسته باشد که اشاره ای به منطقه 51 و مسائل مربوطه داشته باشد که با حل راز به آنجا دست پیدا کنیم!
مکان این سه یوفو:
1- بالای Lago Zancudo0(منطقه نظامی)
2- بالای نقاشی های مرموز در Sandy shores
3- بالای کوه چیلاد(همان کوه تله کابین و نقشه معروف
------------------------------
1- یوفوی بالای منطقه نظامی:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSiHkvdbJnFud0N3E2-CC8...AMjqrbK760]
2- یوفوی بالای نقاشی ها:
[تصویر:  GTA_5_Sandy_Shores_UFO_Gameplay_Clip]

دقیقا همان یوفوی غرق شده است!
دورش هم نور می زنه
در مورد مکان زیرش هم:
[تصویر:  468px-Gltphred.jpg]
[تصویر:  0_0.jpg]
اگه خودتون به مکانش برید چیزای بیشتری دستگیرتون می شه:
*تصویر دوم خیلی شبیه سفینه توی نقشه هست که بغل تخم شکسته شده قرار داره
*علامات و نوشته هایی روی در و دیوار این منطقه وجود داره که خاصه:
یه جاش نوشته: "Beam Me Up!" که خودم تازه فهمیدم از توی سری Star Trek برداشته شده(خودم ندیدم این فیلما رو) که توی این فیلما مربوط به تله پورت و این مسائل بوده!
همچنین یه جا اینو داریم:
[تصویر:  7yjg.jpg]
که مشخصا یه نوشته رمز گذاری شدس و خودم نفهمیدم چیه هنوز سرچ هم کردم ولی چیزی پیدا نشد
خلاصه که به نظر کاملا مربوط میاد اینجا!
3- یوفوی بالا کوه چیلاد
[تصویر:  closeup2.jpg]
این یوفو همیشه حاضر نیست!

توجه داشته باشید که با توجه به نوشته ای که بالای کوه چیلاد و روی چوب حکاکی شده برای مشاهده همه یوفو ها(به جز غرق شده) باید بازی شما 100 درصد شده باشد

خب این از بحث یوفو ها! اگه کسی چیزی اضافه تر بلد بود که بدرد بخور باشه بگه لطفا تکرار نکنید!
--------------------------------------------
بریم سراغ خود نقشه:
نقشه اصلی:
[تصویر:  latest?cb=20131015214942]
این نقشه اصلی هست که همون طور که می بینید شامل 5 خونه کوچک هست که با علامت پر شده اند
سه خونه در پایین که "به نظر می رسه" یه سفینه، یه تخم ترک خورده و یک مرد جت پک سوار باشه
سفینه و مرد جت پک سوار با خطی به هم مرتبط شده اند
خطی مستقیم از تخم شکسته به نوک نقشه کشیده شده
در بالای نقشه هم علامتی کشیده شده که "به نظر می رسه" یه سفینه باشه!
کلا توی سطح اینترنت خیلیا سعی کردن که این نقشه رو به صورت های مختلف در جاهای مختلف بازی اعم از نقشه کلی بازی و حتی لوکیشن های مختلف بذارن که به نظر می رسه هیچ کدوم نتیجه خاصی نداشتن و باز هم تاکید می کنم که به نظر می رسه که این نقشه مربوط به خود کوه چیلاد هست
اینم چند تا تصویر:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ_W9ycSrjVRjeTW9d0RqG...kANAN1RlLG]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSYbi5yxY_bR9KxA80B2m4...Zj6Uw994hW]
و معتبرترین:
[تصویر:  B66-yS3IEAA-SHt.jpg:large]
[تصویر:  mt+chiliad+mural-glyph+directions.JPG]
و چند فرضیه دیگه:
[تصویر:  Yq8GKL4.jpg]
[تصویر:  0ohz06_P.png]
این نشانه هایی که توی تصویر آخر دیدید هم توی Sandy Shores وجود دارن
اینم از خود نقشه
-----------------------------------------
بریم سراغ کمپ:
در منطقه Chiliad Mountain state Wilderness قرار داره(نقشه محله های بازی توی پست اول قرار داده شده):
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQXHpu9uQivg5X715zSkqq...pVl-74okPw]
[تصویر:  0_0(1).jpg]
*در این کمپ بیشتر مرد ها لباس درست و حسابی به تن ندارند 
*این کمپ به کمک دیوار های چوبی حصار کشیده شده است
*در این کمپ همه تفنگ دارند و در صورتی که داخل شوید و شما را ببیند شروع به حمله می کنن
* پس از کشتن همه بعد از چند دقیقه دوباره همه ظاهر می شن و حمله ور می شن(فقط با مینی گان می شه اونجا دووم آورد)
*نکته مهم: روی در و دیوار این کمپ نقاشی هایی کشیده شده است که همشون در این تصویر جمع آوری شده اند:
[تصویر:  altrusits-camp-glyphs.png]
که این تصاویر به نظر یه سری دستور هستند که دارن ارائه می شن و مشخصا هم در رابطه با خورشید هستند
*این کمپ خورشید پرستن(جادوگر و اینا نیستن)
*به نظر می رسه مکانی هم برای دعا و اینجور چیزا دارن:
[تصویر:  468px-Jetpack_Shadow.jpg]
*نکته مهم دیگه: اگر در اینترنت بازی این کمپ رو جست و جو کنید به چنین سایت بر می خورید:

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSmBJIVuk_MKs4aU5Jxiqq...6sLVIJwztA]
این صفحه کد گذاری شدس و با توجه به جست و جو های من(همین امروز اینو فهمیدم!) این ها کد های مورس هستند که ترجمه شدن:
"The industrial revolution has seen a disaster to the stability of the human race.

Almost all would agree that continued focus on the superiority of the sub forty younger generation will result in the catastrophic and tragic end to our civilisation.

Man is a nocturnal animal by nature. Those who exist in the industrial technological society, bathing in sunlight and electronics suffer from psychological problems.

Hyperviterminosis D causes abnormally high concentrations of calcium which can cause harm to the heart kidneys and bone. Toxic concentrations are a direct result of exposure to the sun. Prouding / provoking causes stress and aggression. 

Primitive societies -- ones where clothes and tools of the industrial revolution are not needed -- provide a stable framework for the function of society. One cannot complain about the decay of traditional values yet embrace technology. A man as an individual working with an automatons group of individuals - all of whom are naked in spirit and in the cloth remains healthy to himself and others.

Sub forties only exist as subsistence to the altruistic man and gains life from consuming them. 

Ban clothes, ban lies, ban youth, ban deceit. Eat of the flesh, drink of the blood, we shall be free once more, because we know altruism - greatest good for the greatest generation -- we shall boom again."
با توجه به این متن به نظر می رسه که این کمپ ربطی به مسائل یوفو و ... نداره و صرفا یه کمپ خاص هست
ولی این احتمال رو رد نمی کنم که شاید ربط داشته باشد!
*زمانی که با تروور فردی رو به این کمپ ببرید، افراد کمپ اون فرد رو قربانی می کنن!
--------------------------------------------------------------------------------------
امروز هم دوستان برخی پیشنهادات راجع به تخم شکسته دادن که شاید این تخم مربوط به تخم هیولایی درون دریا باشه با نام "چمپ" که برخی از افراد در سطح اینترنت گفتند که اونو توی آب دیدن!
هنوز هیچ چیز خاصی در این باره در دسترس نداریم ولی اگر هر کسی با این هیولا برخورد کرد ما رو مطلع کنه! ;)
----------------------------------------------------------------
یه نقشه هم بذارم که همه این مسائل مربوط به راز های بازی رو توی نقشه نشون داده:
[تصویر:  zz19.jpg]

برای دوستانی که می خوان برن دنبال هیولا به نظرم برن جاهای خاص دریا مثل جایی که یوفو هست یا مثلا همین "Hatch" که توی نقشه بالا نشون داده شده
در این مکان "Hatch" صدای بوم بوم به گوش می خوره که با زمان بندی مشخص زده می شه
با توجه به چیزی که پیدا کردم هم نتش اینه:
[تصویر:  2v92gs8.jpg]

که با تمپوی 120 زده می شه! حالا هر کی از موسیقی سر در میاره بره دنبالش چون من هیچی از موسیقی حالیم نمی شه :D
-------------------------------------
دوستان قند شکنم روشن بوده موقع در آوردن تصاویر
اگر تصویری باز نمی شه با قند شکن بیاید!
ببخشید دیگه
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
من کل اون زندان و منطقه نظامی رو گشتم. هیچ چیز خاصی پیدا نمی‎شه. به خصوص تو اون زندان که اصلاً هیچ چیزی نیست. زیاد سعی نکنید تو اون منطقه‎ها چیزی پیدا کنید |:
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
آقای شفیعی عزیز یک چیزی خیلی منو متعجب می کنه.
توی نقشه نسخه کالکتور بازی که با نور فرابنفش یک سری جزئیات دیده میشه، همه چی کاملا واضحه.!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما هایی که الان به بازی دسترسی دارید برای چی کار هایی که نقشه گفته رو انجام ندادید!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا اونا زیر اون کوهن. بالا پل به یک میله شکلیک کنید تا چیزی بیاد. مثل به به دست گرفتن یک اتاق خاص داخل اون پادگان نظامی.
در ضمن دوستان عزیز اینکه شما به محض ورود به پادگان پنج ستاره میشید دلیل بر این نمیشه که مربوط به منظقه 51 هست.
من از این لحاظ گفتم مربوطه چون ورود و خروج ممنوعه و توی بیابونه و یوفو اونجا دیده میشه و زمنیش ساختگی، یعنی زیر زمین جزئیاتی وجود داره. وگرنه شما توی هر پادگان نظامی برید، پنج ستاره که کمه قیمه قیمتون می کنن.
پاسخ
دوستن منم رفتم توی پایگاه نظامی کمی گشتم ولی یه جا به صدای عجیب بر خوردم 
فرودگاه اون پایگاه اگه به انتها برید جایی که روبه دریا میره دست راست اگه برید که اتاقک کوچیکی هست که اگه برید اونجا صدای جراحی و داد زدن فردی را میشنوید
خودتون اگه برید متوچه میشید
پاسخ
(05-26-2015, 09:40 AM)HOSSEIN COD نوشته است: دوستن منم رفتم توی پایگاه نظامی کمی گشتم ولی یه جا به صدای عجیب بر خوردم 
فرودگاه اون پایگاه اگه به انتها برید جایی که روبه دریا میره دست راست اگه برید که اتاقک کوچیکی هست که اگه برید اونجا صدای جراحی و داد زدن فردی را میشنوید
مطمئن بودم که این پایگاه یه ربط هایی به UFO ها داره ... کاملا واضحه که Rockstar می خواهد چی به ما بفهماند ...
راه ورودی پیدا کرد؟ یا سرنخ خاص دیگه ای...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(05-26-2015, 12:28 AM)A.A Revenger نوشته است: آقای شفیعی عزیز یک چیزی خیلی منو متعجب می کنه.
توی نقشه نسخه کالکتور بازی که با نور فرابنفش یک سری جزئیات دیده میشه، همه چی کاملا واضحه.!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما هایی که الان به بازی دسترسی دارید برای چی کار هایی که نقشه گفته رو انجام ندادید!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا اونا زیر اون کوهن. بالا پل به یک میله شکلیک کنید تا چیزی بیاد. مثل به به دست گرفتن یک اتاق خاص داخل اون پادگان نظامی.
در ضمن دوستان عزیز اینکه شما به محض ورود به پادگان پنج ستاره میشید دلیل بر این نمیشه که مربوط به منظقه 51 هست.
من از این لحاظ گفتم مربوطه چون ورود و خروج ممنوعه و توی بیابونه و یوفو اونجا دیده میشه و زمنیش ساختگی، یعنی زیر زمین جزئیاتی وجود داره. وگرنه شما توی هر پادگان نظامی برید، پنج ستاره که کمه قیمه قیمتون می کنن.

علیرضا جان به زودی در رابطه با نقشه کالکتور یه سری چیزا رو می گم که متوجه می شی که چیز خاصی واضح نیست! ;)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(05-26-2015, 10:02 AM)MA 77 نوشته است:
(05-26-2015, 09:40 AM)HOSSEIN COD نوشته است: دوستن منم رفتم توی پایگاه نظامی کمی گشتم ولی یه جا به صدای عجیب بر خوردم 
مطمئن بودم که این پایگاه یه ربط هایی به UFO ها داره ... کاملا واضحه که Rockstar می خواهد چی به ما بفهماند ...
راه وردی نداشت اتاقت خیلی کوچیک بود مثل این سنگر های توی مدرسه ها بود فکر کنم به پایین ختم میشه من میگم از توی پایگاه نمیشه وارد زیر زمین شیم به احتمال زیاد باید از زیر دریا بریم توی پایگاه
پاسخ
(05-26-2015, 10:21 AM)HOSSEIN COD نوشته است:
(05-26-2015, 10:02 AM)MA 77 نوشته است:
راه وردی نداشت اتاقت خیلی کوچیک بود مثل این سنگر های توی مدرسه ها بود فکر کنم به پایین ختم میشه من میگم از توی پایگاه نمیشه وارد زیر زمین شیم به احتمال زیاد باید از زیر دریا بریم توی پایگاه

راستش از نظر من از طریق زیر دریایی هم نمیشه رفت تو زیر پایگاه چون اصلا راه نداره.

حقیقتا من فکر می کنم اون یه صدا هست و توی زیر زمین هیچ اتفاقی نیوفتاده و نمیوفته

من دارم بازیش میکنم اتفاقا الان هم دارم تو پایگاه آدم میکشم.

ولی یه نگاهی هم میندازم ببینم با زیر دریایی راهی به پایین هست یا نه
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ
دوستان یه مرحله بود که با زیردریایی وارد یه منطقه میشدی که یه چیزی رو بدزدی (فکر کنم یه آزمایشگاه هسته‌ای بود).
به اون ربطی نداره؟!
من می‌رم اونجا رو بگردم.
[تصویر:  wowtradeicon2-200x88.png]
ارائه دهنده خدماتی همچون خرید و فروش گلد، کوین و هیرو در سرورهای دنیای وارکرفت.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,024 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,724 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,437 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,206 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,257 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان