امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
بچه ها واقعا منو ببخشید. قسد اسپم دادن ندارم و من هم هر چیزی میبینم که به نظم ربط داره را میزارم
http://www.aparat.com/v/TnEcp/%D8%B1%D8%A7%D8%B2_GTA_V
ببینید این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همین حالا پیدا کردم

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/image...L3tC-5vh6w
این رو هم ببینید ضرر نمیکنید

بچهها راستی وقتی دارید میرید به شهر بازی (جنوب لس سانتوس) سمت چم یه فردی را میبینید که مثل پیامبراست و داعم داره از کتاب مقدس حرف میزنه. برید نزدیکش و دکمه E را روی کیبورد بزنید و باهاش صحبت کنید. فکر کنم یه چیزایی در مورد همون نقشه تلکابین میگه.

اگر هم دقت کرده باشید، بازی دو تا نقشه داره. یکی همون جایی که برف هست و در مرحله اول و یه مرحله دیگه میریم توش. منظورم همونجاییه که زیر پل یه موجود فضایی یخخ زده هست :)
اونجا هم باید بگردیم خیلی مشکوکه و اگه دقت داشته باشید، روی نقشه خیابوناش دقیقا صاف اند و یعنی مثل همون نقشه تلکابین میمونه

یه همچین چیزی هم من اون اوایل بازیم پیدا کردم و ازش رد شدم و حتی عکس هم نگرفتم و اینو الان تو گوگل دیدم و شبیه همون تخم ترک خورده روی نقشه هستش
پاسخ
eflc2014 عزیز
یه بار گفتم که این جور فیلما رو نذارید
در ضمن در طول تاپیک و پست اول توضیح دادم که در حال حاضر تاپیک در حال حل چه ماجرایی هست
پس لطفا از هر گونه بحث راجع به دیگر راز های مخفی بازی خودداری کنید
عکس تکراری هم قرار ندید!!!!
هر مطلبی هم که به نظر خودتون درست میاد برید توی بازی چک کنید نتیجه اش رو اینجا بگید!
ممنون

(05-29-2015, 11:47 PM)BadBoy4Ever نوشته است: ببخشید من الان بخوام برای gta v راز بذارم باید تو تاپیک شما بذارم یا تو مال خودم بذارم (برای این میگم که یه بار تو مال شما گذاشتم پاک شد،برای خوددم گذاشتم اخطار گرفتم) کلا نذارم مثل اینکه بهتره نه ؟

کسری جان شما اگه رازی که می خوای بذاری، به این بحث تاپیک(حل مسائل مربوط به یوفو ها و تله کابین و جت پک و ....) ربط نداشته باشه
توی تاپیک خودت بذاری بهتره!
منم اون دفعه گفتم راز مورد بحث این تاپیک رو جای دیگه نذارید وگرنه با بقیه راز های بازی کاری ندارم!
;) :heart:
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(05-30-2015, 11:11 AM)HOSSEIN COD نوشته است: دوستان فکر کنم خبری از چمپ نیست دیگه و یک موجود خیلی بزرگ در دریا وجود داره
امروز در حال بازی کردن این موجود رو دیدم اما خوشبختانه من عکس رو از این حیوان بزرگ گرفتم
[تصویر:  gta_v_megalodon___it_s_not_a_myth____by_...6ogvvn.jpg]
بیشتر شکل یه کوسه ی بزرگ میده خیلی بزرگ
چند تا سوال یا نکته:
1- حرکت می کرد؟ با چه سرعتی؟!
2- مکان دقیقش  رو روی نقشه بگی ممنون می شم!
3- خوردت؟ Confused
پاسخ
خب جای حدودیش رو توی دریا بگو توی نقشه!
یعنی خورد بهت ترکیدی؟
پاسخ
(05-30-2015, 11:20 AM)last assassin نوشته است: خب جای حدودیش رو توی دریا بگو توی نقشه!
یعنی خورد بهت ترکیدی؟
زیاد به نقشه ی توی منو دقت نکردم ولی اینو میدونم توی اون محل که استخوان های یه ماهی بزرگ بود رفتم برای آخر دریا
زیاد معلوم نبود ولی منفجر شد زیر دریایی
پاسخ
حسین در حد شمال،جنوب،شرق یا غرب هم بگی خوبه ها!
پاسخ
(05-30-2015, 12:09 PM)last assassin نوشته است: حسین در حد شمال،جنوب،شرق یا غرب هم بگی خوبه ها!
باو مگه شما استخوان های یه ماهی بزرگ رو ندید 
 باید به غرب برید
پاسخ
آقا حسین عزیز
یه تصویر از اون جایی که می گی توی نقشه به من بده
اینقدر سخته؟
پاسخ
[تصویر:  t37p_2015-05-30_005013.png]
پاسخ
مطمئن هستید که تکون می خورد؟ بنده که هر چی بهش نگاه می کنم، احساس می کنم عناصر تشکیل دهنده ی بدنش از سنگ هست (اگه میشه در این مورد کمی توضیح بدید)؛ پس احتمالا متحرک نیست... یک دلیل دیگه، این مجسمه ی شنی هست که در سواحل تفریحی بازی قابل مشاهده است:

[تصویر:  0_0.jpg]

اگه این عکس رو در اینترنت می دیدم، می گفتم فقط یک صخره ی هست که به طرزی غیر عادی شبیه کوسه هست. البته با وجود سخنان شما، کمی به شک افتادم. اون علامت قرمز بر روی نقشه هم نشون میده که این موجود متحرک و احتمالا دشمن هست. در آخر:
 !!!Good Job Man 
Your the Chosen One
فکر کنم اولین نفری باشی که این راز رو کشف کردی...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,024 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,723 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,437 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,204 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,242 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان