امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
میشه یه توضیحی در مورد ماد no clip و اون دو را بدید و یک عکس بزارید؟ اخه من هم با ps4 بازی میکنم و هم کامپیوتر

بچه ها راستی یکی از ساختمان های کنار fib یه باگ داره که ازش فیلم میزارم ببینید. مطمعن ام که نود و نه درصدتون نمیدونستید ولی این باگه خیلی مهمه در حدی که من یه ویدیو دیدم که طرف میگفت چهل و هشتدقیقه باید بدون رمز توی پادگان بمونید و بعدش برید توی اون ساختمونه از طریق اون باگ. توننمیشه پک بود و خود طرف هم با ترور سوارش شد و دور تا دور شهر باهاش چرخید. نمیدونم فیکه یا نه ولی من که نمیتونم با چتر نجات بپرم توی اون ساختمونه از طریق اون باگ

ید علط املایی داشت. توی اونجا یه جت پک بود و طرف باهاش دور تا دور شهر تابید
پاسخ
من در جریان رازها نیستم ‎:|‎ میشه یکی دقیقا بگه که قضیه چیه ‎:(‎ خودم پستارو میخونم ولی بدتر گیج میشم... ضمنا اگه تونل ربطی به چیزی نداره چرا وقتی واردش میشی فضای بازی رمز الود میشه و بازی هم خودش یه بار سیو میشه؟ راستی من اون قسمت از دریا رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم البته وقتی وارده اون قسمت میشی موسیقی بازی تغییر میکنه... به نظره من اگه هیولایی هم باشه در حال حرکته مداومه، تو پایگاه هم چیزی نیس از رو دیوارا گرفته تا در های بسته اونجا بیشتر شبیه یه سایت سازنده ی تسلیحاته جنگیه اگه دقت هم کرده باشید تو سن اندریس و آی وی هم همچین مکان هایی بود که با نزدیک شدنه بهش، ستاره هات پر میشد... به نظره من این تو جی تی ای طبیعیه... اون زندانه هم توش خبری نیس فقط من اون روستا رو پیدا نکردم کجاس دقیقا بچه ها؟
پاسخ
(05-31-2015, 10:11 AM)eflc2014 نوشته است: میشه یه توضیحی در مورد ماد no clip و اون دو را بدید و یک عکس بزارید؟ اخه من هم با ps4 بازی میکنم و هم کامپیوتر

بچه ها راستی یکی از ساختمان های کنار fib یه باگ داره که ازش فیلم میزارم ببینید. مطمعن ام که نود و نه درصدتون نمیدونستید ولی این باگه خیلی مهمه در حدی که من یه ویدیو دیدم که طرف میگفت چهل و هشتدقیقه باید بدون رمز توی پادگان بمونید و بعدش برید توی اون ساختمونه از طریق اون باگ. توننمیشه پک بود و خود طرف هم با ترور سوارش شد و دور تا دور شهر باهاش چرخید. نمیدونم فیکه یا نه ولی من که نمیتونم با چتر نجات بپرم توی اون ساختمونه از طریق اون باگ

ید علط املایی داشت. توی اونجا یه جت پک بود و طرف باهاش دور تا دور شهر تابید

دیگه کفر آدم رو در میارید دیگه!
صد بار گفتم دیگه حرفی در رابطه با این ویدئو ها نزنید توی این تاپیک باز شما میای اینا می گی!
گفتم همش فیکه
دفعه بعدی که اسپم بدید هم با مدیران انجمن طرف هستید!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
من خودم شخصا بازی رو تجربه نکردم ولی چیزای زیادی دیدم یا شنیدم یا وقتی دوستم بازی میکرد دیدم :D یه چنتا جمع بندی و نکته که فکر کنم مفید باشه ...
1-یکی از یو اف او ها که بالاش سه تا بیضی و دو سه تا انتن داره وقتی نزدیکش میشی در زیرش باز میشه شاید بشه با یه وسیله ای یا در زمان خاصی داخل رفت
2-اگر مد پرواز ازاد رو داشته باشیم میتونیم بعضی جاها راه های عجیبی رو ببینیم 
3- اگه با دقت به اهنگ بازی گوش بدیم میبینیم جاهای خاصی تغییر میکنه و ترسناک میشه!!!
4-یه نقطه تو قسمت شرقی نقشه تو قسمتای خیلی عمیق دریا کوسه خیلی خیلی بزرگی دیدم  که زیر دریاییرو مثل حلوا می خوره و وقتی میاد تو نقشه علامتش یه دایره بزرگ قرمز هست که با سرعت زیاد حرکت میکنه
5-روتای خورسید پرستا مملو از رازای مختلف و پیامه که یکی از پیام های که میگن قسمت اخر یه دستور العمل هست ترجمش اینه:ودر زمان طلوع رازی بزرگ از بام جهان پیدا میشود مواظب باشید شما تنها نیستید... در ضمن در روستای خورشید پرستا بار ها دیده شده که افراد مختلف رو غربانی میکنن!!
6- غاری وجود داره در دریا که وقتی ازش خارج میشی یه هیولا که علامتش مثل کوسه بزرگ هست شمارو نابود می کنه 
7-داستان روح و زامبی و پا گنده رو همه میدونن
8-یکی از اعضای انجمن عکسی فرستاد که در ان نقشه بالای تلکابین در کوه چیلاد به شکل زیر روی مپ بازی ططبیق داده شده بود :
صفینه روی علامت کوه چیلاد در منطقه ufo غرق شده منتبق شده بود
تخم فضایی در قسمتی از دریا که دایناسور دریایی و کوسه بزرگ و هشت پا غول پیکر دیده شدن بودن قرار می گرفت و مرد پرنده یا جت پک سوار هم در قسمتی از منتقه نظامی در اتاقی بزرگ قرار می گرفت!!! 
لازم هست بگم مرکز مثلثی که بین این سه نقطه بوجود میاد نوک قله کوه چیلاد می شد همچنین دو تا از پنج مربع داخل علامت دقیقا مکان دو ufo پرنده را تبق این عکس نشان میدن و مرد جت پک سوار در در این تتبیق روی مکانی هست که ufo روی منتقه نظامی هست پس احتمالا دلیل باز شدن در این صفینه این هست که با جت پک داخل این صفینه بریم جت پک هم 99% در منتقه نظامی قرار دارد :-/ Confused
پس احتمالا سه مربع باقی مونده روی این تتبیق مکان سه ufo دیگری که کسی پیدا نکرده رو نشان میده !!!
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
پاسخ
میلاد جان توی این تاپیک چند صفحه قبل من یه آپدیت کامل گذاشتم اگه اونو مطالعه کنی متوجه می شی!
دوستان عکس بذارید تا معلوم تر باشه همه چیز

آقای امید خان!
چرا پستای قبلی رو مطالعه نکردید تصویر می ذارید!؟
این تصویر قبلا قرار داده شده!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
کاربران عزیز. از اسپم دادن شدیداً بپرهیزید. قبل از ارسال هرگونه نظر، تصویر و ... صفحات قبلی را مطالعه کنید تا مشکلی پیش نیاد. همچنین به حرفای نویسنده گوش کنید تا نظم تاپیک به خوبی حفظ بشه. در غیر این صورت با فرد خاطی برخورد می‎شود.
با تشکر از شما کاربران فهیم.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
سلام ممنون آقای لست اساسین عزیز هم بخاطره تاپیکه جالبتون هم راجبه اون اپدیت....
بچه ها با زیر دریایی که میرید زیر اب فقط کافیه رادیو رو خاموش کنید و به موسیقی و تمه خوده بازی بیشتر توجه کنید، خودش لو میده که چه جاهای چیزی رو مخفی کرده، من یه سفینه ی غرق هم تو شماله نقشه پیدا کردم که چون با گوشی اومدم نمیتونم از مکانه دقیقش روی نقشه عکس بذارم.
ضمنه اینکه من به همه جاهایی که شما بهش اشاره کردین رفتم اما چیزه خاصی ندیدم بخصوص اون دهاته که دو ساعت توش بودم ولی به نظرم اونجا موقعه طلوعه افتاب یه اتفاقایی میافته ‎:|‎
پاسخ
دوستان کسایی که می تونن برن منطقه ارتشو زیر رو کنن چون وقتی توش گشت و گذار کی کنی یه جا سمت باند فرودش صدای بازی مثل صدای داخل دریا تغییر میکنه
پاسخ
اصلا ربطی نداره به صدا 
پاسخ
دوستان شرمنده منطقه نظامی دقیقا کجاس؟
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,029 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,734 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,442 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,218 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,261 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان