امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
بچه ها حتما در مورد راژول تحقیق کنید. راژول همون پیدیده ای بود که یعنی تنها ادم فضایی توش بود و هیچ خبری هم ازش نشد و فقط تنها چیزی که میدونم اینه که خبر دادند که به طرق عجیبی مرد و برای حرف زدن باهاش، از زبان تصویری استفاده میشده. یعنی راکستار منظورش از این تصاویر، همونا بوده.
پاسخ
ما چهار تا سفینه فضایی داریم ، روی  دوتا سفینه علامت fib دیده میشه و  دوتای دگ که یکی در زیر اب و دیگری که هنوز سالمه.
فک کنم اون سفینه ای که سقوط کرده و غرق شده حامل چند تا فضایی بوده ،و اف ای بی اون ها رو برای ازماش برده،از روی سفینه ی غرق شده هم دوتا شبیه سازی کرده و سفینه فضایی خودش رو ساخته
و الان هم که فظایی های اون سفینه فضایی که سالمه
از ما کمک میخوان تا اون یکی فضایی هارو هم نجات بدیم
این هایی رو که گفتم هم فقط یه ایده بود
پاسخ
درسته چون اون سالمه، در بالای منطقه نظامیه و سفینه ی قرق شده، نماد پدیده راژول در نیو مکزیکو هستش و ادم فضایی داخل سفینه قرق شده، نماد ebe هستش و فکر کنم یه ربطی به اون ادم فضایی یخ زده مرحله اول داشته باشه. چون توی واقعیت هم مثل داخل بازی، هیچ اطلاعاتی درستی نداریم

ببخشید درستش باید بنویسم رازول

http://fa.m.wikipedia.org/wiki/حادثه_رازول
پاسخ
دوستان داستان تعریف نکنید که این می خواد ما بریم اونو نجات بدیم!
بگید چی کار کنیم!
اگه می گید باید نجات بدیم=>بگید چجوری!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(06-11-2015, 01:55 PM)last assassin نوشته است: دوستان داستان تعریف نکنید که این می خواد ما بریم اونو نجات بدیم!
بگید چی کار کنیم!

داداش نجات دادنش کلاً باید اون منطقه نظامی رو هرجوری شده بگردیم یه چیزی حتماً اون جاست.و دو تا UFO روی منطقه رنگی و کوه چیلاد طبق گفته دوستان می تونن شبیه ساز اون UFO غرق شده باشن اما UFO بالای منطقه نظامی خلبان داره و اون UFO که توی نقشه کوه چیلاد هست به نظرم منظورش همون UFO بالای منطقه نظامیه.چون UFO بالای منطقه نظامی با همه شون فرق داره.حتی نوع پیدا شدنش که باید بهش نزدیک بشی.UFO بالای کمپ رنگ شده هم زیرش بازه دوستان با یه مادی چیزی وارد شن ببینن چی توش هست.من تونستم با یه ماد رو سقفش فرد بیام یه چند تا میله و چهار تا چیز مثل سنگ روش بود اما سنگ نبود.و روش هم که علامت FIB نوشته شده.زیرش نور هست فقط به اون نور نزدیک بشید فک کنم شما رو به داخل می کشه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
اقا یکی بدون هیچ رمزی، با هوا پیما بره داخل یکی از یوفو ها. همون یوفو بالا منطقه رنگ شده. از زیر وارد شه. من نمیتونم. بدون هیچ ترینر و رمز و مادی
پاسخ
(06-11-2015, 02:06 PM)You Never Win نوشته است:
(06-11-2015, 01:55 PM)last assassin نوشته است: دوستان داستان تعریف نکنید که این می خواد ما بریم اونو نجات بدیم!
بگید چی کار کنیم!

داداش نجات دادنش کلاً باید اون منطقه نظامی رو هرجوری شده بگردیم یه چیزی حتماً اون جاست.و دو تا UFO روی منطقه رنگی و کوه چیلاد طبق گفته دوستان می تونن شبیه ساز اون UFO غرق شده باشن اما UFO بالای منطقه نظامی خلبان داره و اون UFO که توی نقشه کوه چیلاد هست به نظرم منظورش همون UFO بالای منطقه نظامیه.چون UFO بالای منطقه نظامی با همه شون فرق داره.حتی نوع پیدا شدنش که باید بهش نزدیک بشی.UFO بالای کمپ رنگ شده هم زیرش بازه دوستان با یه مادی چیزی وارد شن ببینن چی توش هست.من تونستم با یه ماد رو سقفش فرد بیام یه چند تا میله و چهار تا چیز مثل سنگ روش بود اما سنگ نبود.و روش هم که علامت FIB نوشته شده.زیرش نور هست فقط به اون نور نزدیک بشید فک کنم شما رو به داخل می کشه.

البته توجه داشته باشید که هر سه تا یوفو از دید پنهان هستند و وقتی نزدیک می شی نمایان می شن! اگه هم از زیر نزدیک شی غیب می شن!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
بنده یه پیشنهاد دارم، اگر میخواهید دنبال یوفو ها بگردید با مایکل بروید، زیرا او اولین نفری بود یوفو ها رو به ما نشان داد
پاسخ
(06-11-2015, 03:05 PM)last assassin نوشته است:
(06-11-2015, 02:06 PM)You Never Win نوشته است:
بگید چی کار کنیم!

البته توجه داشته باشید که هر سه تا یوفو از دید پنهان هستند و وقتی نزدیک می شی نمایان می شن! اگه هم از زیر نزدیک شی غیب می شن!
نه داداش اونی که روی کمپ رنگیه اگه بری زیرش غیب نمی شه.من با مایکل رفتم همونطور که داداش حسین گفت شما هم با مایکل برید.داداش اونای دیگه اگه دورم باشی پیداشون می شه ولی اونی که روی منطقه نظامیه باید خیلی بهش نزدیک تا شکلش کامل شه.اول به صورت یه چند تا نقطه سیاه هست.در جواب به اون داداشی که می گه با هواپیما برید زیرش من هواپیما جت و هلیکوپتر رو امتحان کردم فقط بهش نزدیک بشی موتور خاموش می شه و هواپیما میفته پایین.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
دادا last assassin ما باید اول داستان رو بفهمیم بعد بریم  کاوش.
اگه داستان رو نفهمیم که اصلا نمیفهمیم  از کجا باید  کاوش کردن و دنبال این راز رفتن رو شروع کنیم.

منم موافقم که با مایکل بریم دنبال راز
چون یه بار ( میدونم تو تخیلش) رفته بود به سفینه و فضایی هارو دیده بود و فک نکنم که فضایی ها الکی دورش جمع شده باشند و باهم حرف بزنن.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان