امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
دوستان مگه قرار نبود این یوفو ساعت 3 شب بیاد تا 4 شب؟
من با مایکل رفتم تا ساعت 10 صبح وایسادم این سفینه نرفت
آخری آنقدر نارجنک انداختم که یکیش نزدیکم بود و مردم، من میگم با این مایکل برید دنبال یوفو ها
پاسخ
(06-11-2015, 03:47 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: دوستان مگه قرار نبود این یوفو ساعت 3 شب بیاد تا 4 شب؟
آخری آنقدر نارجنک انداختم که یکیش نزدیکم بود و مردم، من میگم با این مایکل برید دنبال یوفو ها

داداش کدومشون؟من حتی روی یکیشون هم با مایکل رفتم اون قد بهش با RPG شلیک کردم که نگو ولی اتفاقی نیفتاد.من می گم راکستار یه چیزای محرمانه ای در باره حادثه رازول و منطقه 51 و اینا می دونه و می خواد از طریق این راز به مردم بگه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
بچه ها اگه دقت کنید، جا های عجیب مثل خوردن پیوت و رفتن در سفینه (لا توی تخیل رفتن) صفحه به صورت رنگ های منظم در میاند و همه میدونید که این رنگ ها، رندوم نیستند. شما اگر با یه تلق که شبیه به عینک های سه بعدی قدیمی هستش، اونو ببینید، یه شکلایی مثل همون علامت ها توی صفحه در میاد و ما باید دنبال اینا باشیم

این هارا یکی از دوستام بهم گفت و اونم توی یه فروم خارجی خونده بود و تست هم کردیمش

این رو دوستم تو یه فروم انگلیسی خونده بود و تستش هم کردیم
پاسخ
(06-11-2015, 05:33 PM)You Never Win نوشته است:
(06-11-2015, 03:47 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: دوستان مگه قرار نبود این یوفو ساعت 3 شب بیاد تا 4 شب؟

داداش کدومشون؟من حتی روی یکیشون هم با مایکل رفتم اون قد بهش با RPG شلیک کردم که نگو ولی اتفاقی نیفتاد.من می گم راکستار یه چیزای محرمانه ای در باره حادثه رازول و منطقه 51 و اینا می دونه و می خواد از طریق این راز به مردم بگه.
دوست عزیز، من حرفی راجب به تیر انداختن برای سفینه زدم؟
بنده گفتم یه نارنجک انداختم چونکه نزدیکم بود مردم.
پاسخ
(06-11-2015, 06:01 PM)Hossein.R.C.g نوشته است:
(06-11-2015, 05:33 PM)You Never Win نوشته است:

دوست عزیز، من حرفی راجب به تیر انداختن برای سفینه زدم؟
بنده گفتم یه نارنجک انداختم چونکه نزدیکم بود مردم.

نه می دونم منظورم این بود که شلیک کردن به اونا مثلاً باعث نمی شه مثل هواپیما بترکن.
پاسخ
دوستان به نظرم تمرکزمان رو بزاریم روی جت پک بهتره
پاسخ
راستی بچه ها از یه سایت معتبر اینو فهمیدم که در کد نویسی های بازی، کلمه جت پک چند بار به کار گرفته شده و یک مدل سه بعدی از جت پک هم هست درون کد هاش. این یعنی اینکه جت پک وجود داره.
پاسخ
من نزدیک به 7 ساعت داشتم در سایت های مختلف ترجمه میکردم شاید به نظر شما الکی باشه ولی تا اینجای بازی هر راهنمایی که از طریق اون سایت ها به من شد 100% درست بودن
در ضمن شما چند نفر از گیمر های حرفه ای دنیا رو میشناسید و با اونها در ارتباط هستید که میدونید اونها هنوز این راز رو پیدا نکردند؟؟
در ضمن یک سرچ ساده تو گوگل بکنید (gta v secrets) مشاهده میکنید که 4/320/000نتیجه میاد یعنی شما این رقم نتیجرو چک کردید که میگید کسی نتونسته پیدا کنه.شاید یوتیوب بیشتر فیلماش فیک باشه اما در اون بین فیلم هایی هستند که به نظر من واقعی هستند و از کشف رمز gta v حکایت می کنند.

در ضمن برای اینکه تمرکز دوستان رو بهم نریزم و با روش های الکی ام فکر و ذهن دوستان رو خراب نکنم از اظهار نظر در این تاپیک خود داری میکنم.از مدیر هم بابت این اسپم عذر خواهی میکنم.
پاسخ
سلام خدمت دوستان محقق.
من از چهار روز پیش به طور اتفاقی وارد این سایت شدم و ثبت نام کردم و این فروم منو جذب کرد.از دیدن ايستر اگ های چی تی ای IV شگفت زده شدم.
تو يوتيوب ايستر اگ ها رو دیدم و ای ای های این بازی منو جذب کرد شما چنان از بازی حرف میزاید که من تصمیم گرفتم برم و این ای ای ها رو پيدا کنم با دیدن اون سفینه ها کلی خوف کردم.
در طول سه روز بازی کردن و استفاده از مطالب دوستان به چند نکته رسيدم:
1.یکی از دوستان گفت تو نسخه قبلی بازی یه تخم توی بانک دیده منم دیده  بودم اون رو و رفتم یه سيو رو بازی کردم و اون مرحله رو دوباره رفتم و با تعجب زیاد دوباره تخم رو دیدم
2.یه دوستی گفته بودن این بازی به چی تی ای قبلی ربط داره درست گفتن من با عموم تو شرکت راک استار تماس گرفتم.(سه ساله اونجا کار میکنه و من یه نسخه اصلی بازی GTA v رو از اون هدیه گرفتم) در نهایت تعجب به من گفت که شرکت راک استار سه ساله رو این قضیه کار میکنه.
ولی چیز بیشتری در این مورد نميدونست.
پس دوستان یه فلش بک به نسخه های قبلی بزنید.(نه خیلی قبل!)
3.من امروز داشتم با جت جنگی تو محیط بازی می چرخیدم که تصمیم گرفتم یه سر برم کوه چيلاد .
با چت دقیقا به سمت نوک کوه رفتم.(اونجا که نیمکت و اینا هست بالاتر از تله کابین)و با نهایت تعجب از نوک کوه رد شدم و وارد یه فضای سفید شدم اول فکر کردم بازی مشکل پیدا کرده ولی بعد از حدود سه دقیقه سقوط دوباره به محیط بالای کوه چيلاد برگشتم و از دیدن صحنه ای که دیدم واقعا ترسیدم.
سه مرد با جت پک در حال پرواز دور کوه چيلاد من کلا یه دقیقه این صحنه رو دیدم و سی ثانیه اونا رو دنبال کردم و در نهایت تعجب باید بگم يکيش اون سی جي معروف بود.
بعد موتور جت از کار افتاد و مردم ولی وقتی دوباره رفتم اونجا هر کاری کردم نشد که بشه و متاسفانه عکسی براش ندارم.
راستی من طبق اون راهنمایی ها یه روز کامل تو کمپ و زیر دریا بودم سه تا سفینه رو هم دیده بودم.
دیگه نمیدونم اگه سوالی داشتين بنويسيد تا از عموم بپرسم.
خوشحال میشم من هم عضوی از این گروه حل راز باشم
موفق باشید.
ببخشید ولی منم اون کوسه بزرگ رو دیدم.
چند روز دیگه با اطلاعات دسته اول از طرف عموم براتون پست می زارم.
پاسخ
دوستان این ایستر اگ به همین راحتی شکسته نمی شه و کسی که پیداش کنه نابغه ست.البته شاید کسایی باشن که پیداش کردن و به احتمال زیاد راکستار بهشون پول یا چیز دیگه ای داده تا ساکت شن.ولی مطمئنم که اگه ما بگردیم احتمال پیدا کردنش وجود داره.به نظرم احتمال داره که جت پک درون یکی از UFO ها باشه.با توجه به نقشه و اون خطی که جت پکو به UFO ربط داده می گم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,167 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان