امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-11-2015, 05:49 PM)eflc2014 نوشته است: بچه ها اگه دقت کنید، جا های عجیب مثل خوردن پیوت و رفتن در سفینه (لا توی تخیل رفتن) صفحه به صورت رنگ های منظم در میاند و همه میدونید که این رنگ ها، رندوم نیستند. شما اگر با یه تلق که شبیه به عینک های سه بعدی قدیمی هستش، اونو ببینید، یه شکلایی مثل همون علامت ها توی صفحه در میاد و ما باید دنبال اینا باشیم

این هارا یکی از دوستام بهم گفت و اونم توی یه فروم خارجی خونده بود و تست هم کردیمش

این رو دوستم تو یه فروم انگلیسی خونده بود و تستش هم کردیم

ببین دقیقا متوجه نشدم چی می گی! یه بار دیگه کامل بگو تا بفهمیم ما هم! :heart:

(06-11-2015, 06:50 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: دوستان به نظرم تمرکزمان رو بزاریم روی جت پک بهتره

حسین جان، ببین تمرکز اینجا معنی نداره! به نظرم همه اینا به هم مرتبطه!
الان همینجا یه نکته ای رو متذکر شم:
دوستان ممکنه راز اصلی اصلا پیدا کردن جت پک نباشه! چرا همه با قاطعیت فکر می کنید که راز، پیدا کردن جت پکه! یه درصد هم احتمال بدید راز خفن تری در میون باشه! :heart:

(06-11-2015, 08:12 PM)pink drug نوشته است: سلام خدمت دوستان محقق.
من از چهار روز پیش به طور اتفاقی وارد این سایت شدم و ثبت نام کردم و این فروم منو جذب کرد.از دیدن ايستر اگ های چی تی ای IV شگفت زده شدم.
تو يوتيوب ايستر اگ ها رو دیدم و ای ای های این بازی منو جذب کرد شما چنان از بازی حرف میزاید که من تصمیم گرفتم برم و این ای ای ها رو پيدا کنم با دیدن اون سفینه ها کلی خوف کردم.
در طول سه روز بازی کردن و استفاده از مطالب دوستان به چند نکته رسيدم:
1.یکی از دوستان گفت تو نسخه قبلی بازی یه تخم توی بانک دیده منم دیده  بودم اون رو و رفتم یه سيو رو بازی کردم و اون مرحله رو دوباره رفتم و با تعجب زیاد دوباره تخم رو دیدم
2.یه دوستی گفته بودن این بازی به چی تی ای قبلی ربط داره درست گفتن من با عموم تو شرکت راک استار تماس گرفتم.(سه ساله اونجا کار میکنه و من یه نسخه اصلی بازی GTA v رو از اون هدیه گرفتم) در نهایت تعجب به من گفت که شرکت راک استار سه ساله رو این قضیه کار میکنه.
ولی چیز بیشتری در این مورد نميدونست.
پس دوستان یه فلش بک به نسخه های قبلی بزنید.(نه خیلی قبل!)
3.من امروز داشتم با جت جنگی تو محیط بازی می چرخیدم که تصمیم گرفتم یه سر برم کوه چيلاد .
با چت دقیقا به سمت نوک کوه رفتم.(اونجا که نیمکت و اینا هست بالاتر از تله کابین)و با نهایت تعجب از نوک کوه رد شدم و وارد یه فضای سفید شدم اول فکر کردم بازی مشکل پیدا کرده ولی بعد از حدود سه دقیقه سقوط دوباره به محیط بالای کوه چيلاد برگشتم و از دیدن صحنه ای که دیدم واقعا ترسیدم.
سه مرد با جت پک در حال پرواز دور کوه چيلاد من کلا یه دقیقه این صحنه رو دیدم و سی ثانیه اونا رو دنبال کردم و در نهایت تعجب باید بگم يکيش اون سی جي معروف بود.
بعد موتور جت از کار افتاد و مردم ولی وقتی دوباره رفتم اونجا هر کاری کردم نشد که بشه و متاسفانه عکسی براش ندارم.
راستی من طبق اون راهنمایی ها یه روز کامل تو کمپ و زیر دریا بودم سه تا سفینه رو هم دیده بودم.
دیگه نمیدونم اگه سوالی داشتين بنويسيد تا از عموم بپرسم.
خوشحال میشم من هم عضوی از این گروه حل راز باشم
موفق باشید.
ببخشید ولی منم اون کوسه بزرگ رو دیدم.
چند روز دیگه با اطلاعات دسته اول از طرف عموم براتون پست می زارم.

سلام دوست عزیز!ممنون بابت نظرت:
2- خود بازی 6 سال طول کشید تا بیاد بیرون پس راکستار خیلی روش تحقیق و کار کرده! موافقم!
3- چند تا نکته: الف)چه زمانی از بازی بود؟ 
                       ب) آب و هوای بازی چجوری بود!؟
                         ج) از چه سمتی به نوک کوه رفتید؟ از شمال به سمت جنوب؟ از غرب به شرق؟ یا بالعکس؟
                             د) زمانی که داخل فضای سفید شدید، هیچ افکت تصویری مشاهده نکردید؟
                                ه) بعد از اینکه دوباره روی کوه چیلاد ظاهر شدید، از همون جایی که وارد شدید ظاهر شدید؟
                                    و) سه مردی که ذکر کردید دور هواپیمای شما بودند یا دور کوه؟
                                       ز) همه این سوالات با این فرض که واقعا این اتفاق افتاده باشد، ذکر شد!
4- از عموتون این سوالات رو بپرسید(امیدوارم سر کارمون نذاشته باشی!)
            الف) آیا هدف راکستار از این راز و نقشه، جت پک بوده؟
               ب) آیا برای حل این راز باید به آب و هوای محیط توجه داشت؟!
                  ج) اگه در مورد راز چیز دیگه ای می دونن بسیار خوب می شه اگه با ما به اشتراک بذاری!
مرسی دوست عزیز بابت کمکت!  :heart:

(06-11-2015, 07:50 PM)t-reza-t نوشته است: من نزدیک به 7 ساعت داشتم در سایت های مختلف ترجمه میکردم شاید به نظر شما الکی باشه ولی تا اینجای بازی هر راهنمایی که از طریق اون سایت ها به من شد 100% درست بودن
در ضمن شما چند نفر از گیمر های حرفه ای دنیا رو میشناسید و با اونها در ارتباط هستید که میدونید اونها هنوز این راز رو پیدا نکردند؟؟
در ضمن یک سرچ ساده تو گوگل بکنید (gta v secrets) مشاهده میکنید که 4/320/000نتیجه میاد یعنی شما این رقم نتیجرو چک کردید که میگید کسی نتونسته پیدا کنه.شاید یوتیوب بیشتر فیلماش فیک باشه اما در اون بین فیلم هایی هستند که به نظر من واقعی هستند و از کشف رمز gta v حکایت می کنند.

در ضمن برای اینکه تمرکز دوستان رو بهم نریزم و با روش های الکی ام فکر و ذهن دوستان رو خراب نکنم از اظهار نظر در این تاپیک خود داری میکنم.از مدیر هم بابت این اسپم عذر خواهی میکنم.

به نظرم اگه کسی پیداش می کرد(و البته این رو در نظر نگیریم که شاید نخواسته منتشر کنه) مطمئنا ویدئوش و حرفاش اینقدر معروف می شد که نیازی به جست و جوی 4 میلیون مورد نباشه! :heart:
در ضمن شما هم اگه نظری داری و فرضیه ای داری، اعلام کن، همه بچه ها دوست دارن این فرضیه ها رو چک کنن! فقط هر حرفی می زنید با عکس و اطلاعات کافی باشه 
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
ولی من آخری نفهمیدم چی به چی شد. 
دوستان عزیز لطف کنند وقتی نظریه ای میدن اول نظرشون بنویسن
در رابطه با جت پک
در رابطه با یوفیو
و.....
اینطوری بهتره
------------------------------------------------------------------------------------------------------
در رابطه با موجود دریایی
دوستان، بنده امروز با زیر دریایی 3 تا از ضبدر هایی که ممکن است موجود بزرگ دریایی در آنجا باشه، رفتم، چیزی مشاهده نکردم، ولی اگر دقت کرده باشید رد منطقه، آهنگ و صدایی مختلفی داره، تو دریاچه که صدایی عجیبی من نشنیدم ولی در جاهایی دیگر یه سری صدا ها شنیدم و شاید این آهنگ ها به موجود دریایی ربطی داشته باشه.
در ضمن اگر شما، شب و روز را امتحان کردید و اثری از موجود دریایی نبود، یه بار هوای مه آلود رو امتحان کنید.
پاسخ
من هنوز هم فک میکننم که موجودات دریایی ربطی به کوه چیلاد و  راز بزرگ نداره و فقط یه ایسترگ اگ مستقله.
پاسخ
(06-11-2015, 09:24 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: ولی من آخری نفهمیدم چی به چی شد. 
در رابطه با جت پک
در رابطه با یوفیو
و.....
اینطوری بهتره
------------------------------------------------------------------------------------------------------
در رابطه با موجود دریایی
دوستان، بنده امروز با زیر دریایی 3 تا از ضبدر هایی که ممکن است موجود بزرگ دریایی در آنجا باشه، رفتم، چیزی مشاهده نکردم، ولی اگر دقت کرده باشید رد منطقه، آهنگ و صدایی مختلفی داره، تو دریاچه که صدایی عجیبی من نشنیدم ولی در جاهایی دیگر یه سری صدا ها شنیدم و شاید این آهنگ ها به موجود دریایی ربطی داشته باشه.
در ضمن اگر شما، شب و روز را امتحان کردید و اثری از موجود دریایی نبود، یه بار هوای مه آلود رو امتحان کنید.
ممنون از پی گیری و اطلاعاتی که دادین. بعد از خواندن ارسال شما یاد یک نکته ی مهم درباره ی این موجود افتادم (اگه همون لخ نس باشه). در اکثر موارد که این موجود مشاهده شده (در دریاچه ی اسکاتلند و طبق گفته ی شاهدان عینی)، هوا مه آلود بوده...  
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
دوستان منظور من از تلق و اینها این بود که:
اگر دقت داشته باشید، فیلم های سه بعدی از دو تصویر تشکیل شده اند که یکی برای چشم راست و دیگری برای چشم چپه و قدیم ها یکی را ابی و دیگری را قرمز میکردند که این عینک قرمز و ابی، رنگهای هر تصویر رو جدا میکنه و در مغز، یک تصویر ایجاد میکنه. خب این مقدمه بود ;) 

اگر دقت داشته باشید، وقتی که هر کدوم از کارکتر ها وارد توهم میشوند( مخصوصا در موقعی که مایکل در توهم خودش در حال سقوطه) صفحه تقریبا رنگی میشه (خیلی رنگی که فکر کنم قرمز و سبزه) شما باید یک عینک با ترق قرمز و سبز بسازید و یک بار قرمز روی چشم راست و بار دیگر در چشم چپ باشد.(ازمون و خطا). بعد از ان موقع سقوط مایکل، تصویر را هی بچرخونید تا یه سری علامت ها در هوا (بیرون از مانیتور یا تلویزون مثل فیلم های سه بعدی) تشکیل بشه.

در ضمن لطفا حرف های منو باور کنید. این همین امروز به ذهنم رسید و میدونید من همه چیز را مورد بررسی قرار میدهم. ولی گفتم که از یه سایت معتبر گرفتم که حرفمو باور کنید. دیدم واقعا کار کرد. دفعه های پیش، وقتی یه حرف میزدم، هیچ کاری نمیکردید یا حتی توجه هم نمیکردید. اما چون اینو گفتم از یه سایت معتبر گرفتم، باور کردید. بالاخره من در مورد یوفو ها در واقعیت میتونم کمکتون کنم. به شرط اینکه حرفامو باور کنید. در ضمن این علامت ها یه چیزی مثل همون نقاط صفر و یک پیام میمونه که در قرن نوزدهم فرستاده شد به سیارات دیگه و به یه سری نتایجی و جواب هایی رسیدند

اینجا را هم مطالعه کنید بد نیست. شاید متونه کمکمون کنه

http://ajayebnovin.mihanblog.com/post/2
پاسخ
(06-11-2015, 09:40 PM)Prince of Persia نوشته است:
(06-11-2015, 09:24 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: ولی من آخری نفهمیدم چی به چی شد. 
در رابطه با جت پک
در رابطه با یوفیو
و.....
اینطوری بهتره
در رابطه با موجود دریایی
ممنون از پی گیری و اطلاعاتی که دادین. بعد از خواندن ارسال شما یاد یک نکته ی مهم درباره ی این موجود افتادم (اگه همون لخ نس باشه). در اکثر موارد که این موجود مشاهده شده (در دریاچه ی اسکاتلند و طبق گفته ی شاهدان عینی)، هوا مه آلود بوده...  
اگه چمپ باشه احتمال 70% میاد روی سطح آب، توی دریاچه چنین چیزی غیر ممکن است، زیرا توی دریاچه چندین قایق ماهی گیر وجود دارد.
پاسخ
بچه ها...
در رابطه با اون داهاته
من همیشه میرفتم با هلی کوپتر وسط جمعیت و همه رو قتله عام میکردم و هیچیم نمیشد
اما
اندفعه با ترور لخت رفتم وسطشون ‎:D کاریم که نداشتن تازه با هم رفیقم شدیم الانم داریم بستنی میزنیم دوره هم (just kidding :D) ولی گذشته از شوخی کاری باهام ندارن حتی اگه بچسبم بهشون و یه نکته ای که خیلی نظرمو جلب کرد این بود که حالا که من لختم اینا اکثرشون لباس پوشیدن... درکل الان همون جام و میخوام هم تو غروبه خورشید اونجا باشم و هم در حینه طلوعه خورشید، ببینم اینا چه میکنن تو این دهاتشون، اگه به چیزه عجیبی برخوردم ازش براتون عکس میذارم... فعلا برادران
پاسخ
(06-11-2015, 09:52 PM)Milad OC نوشته است: بچه ها...
در رابطه با اون داهاته
من همیشه میرفتم با هلی کوپتر وسط جمعیت و همه رو قتله عام میکردم و هیچیم نمیشد
اما
اندفعه با ترور لخت رفتم وسطشون ‎:D کاریم که نداشتن تازه با هم رفیقم شدیم الانم داریم بستنی میزنیم دوره هم (just kidding :D) ولی گذشته از شوخی کاری باهام ندارن حتی اگه بچسبم بهشون و یه نکته ای که خیلی نظرمو جلب کرد این بود که حالا که من لختم اینا اکثرشون لباس پوشیدن... درکل الان همون جام و میخوام هم تو غروبه خورشید اونجا باشم و هم در حینه طلوعه خورشید، ببینم اینا چه میکنن تو این دهاتشون، اگه به چیزه عجیبی برخوردم ازش براتون عکس میذارم... فعلا برادران
این نکته می تونه خیلی بدرد بخوره... میشه فهمید که شب های بارونی که کسی تو روستا نیست، دقیقا کجا رفتن...

ممنون از دو کاربر "You Never Win" و "Just Run" به خاطر جمع بندی جالب در قالب شواهد و اطلاعات و رسیدن به فرضیه ای تقریبا منطقی و جالب
بنده از همون ابتدا احساس می کردم که قصد راکستار، پرده برداری از راز های دو.لت آمریکا در "منطقه ی 51" در رابطه با فضایی ها هست. تقریبا با توجه به شواهد به دست اومده، این فرضیه درست هست... حالا باید بیشتر روی مناطق نظامی که در بازی وجود دارند، مانور بدیم... البته شاید راز این منطقه به همون صدای جیغ ختم بشه، ولی با وجود اون جمله ی "Save Us" و اشاره اش به اون قسمت منطقه ی نظامی، بعید به نظر برسه که همه چیز به یک صدای جیغ ختم بشه ... 
با تشکر فراوان از کاربران شرکت کننده در موضوع  
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(06-11-2015, 10:07 PM)just run نوشته است:
پس ماهم لخت بریم ببینیم  چی میشه

فقط چندتا نکته برای ورود بدون درگیری:
۱. شخصیت ترور رو انتخاب کنید
۲. تو خونه ترور برید تو قسمت تعویض لباس، روی گزینه ی اول کلیک کنید و بعد برید رو گزینه ی اخر که براتون سه لباس زیر و عینک میاره (من با این ست رفتم)
۳. یه هیلی کوپتر رو سوار شید و بالاتر از دهات بغله دکل پیاده شید، بعد از پله ها پایین بیایید (اگه هلی کوپتر ندارید از رمز buzzoff برای نسخه پی سی استفاده کنید)
۴. اگه نزدیکه کسی شدید و شروع کرد ب شما فوش دادن یا با عصابانیت باهاتون حرف زد احتمالا به شما مشکوک شده پس ازش دور شید (تقریبا رو به روی دروازه ورودی یه خونه اس که چند نفر کنارش وایسادن و مدام در حال فک زدنن خخ اگه زبان بلدید برید پشته خونه وایسید و به حرفاشون گوش بدید ببینید چی میگن)
...
(بهتره بازیتونو صد در صد کنید و بعد برید اونجا چون همون طور که اکثرتون میدونید بیشتر معماهای بازی در حالت صد در صد هستن که براتون قابل روییت میشن)
ضمنا من در حین غروبه خورشید اونجا بودم اتفاقه خاصی جز یه انفجار که فک کنم مربوط به خوده محیطه بازی بود نیافتاد، حالا میخوام تا طلوع هم صبر کنم ببینم چیزی میشه یا نه! (راستی من بازی رو صد در صد تموم نکردم اونایی که صد در صد تمومش کردن موقعه غروبه خورشید هم اونجا رو چک کنن شاید اتفاق خاصی بیافته، امتحانش ضرری نداره!)
موفق باشید خخ...
پاسخ
خب این پست در رابطه با نقشه کالکتور بازی هست! لازم شد یه توضیحاتی بدم: 
* جملات قرمز انتظار می ره که باشن ولی معلوم نشده چین!(یعنی من نمی دونم)
*جملات سبز به موضوع مربوط هستند و مشخصن
*جملات سیاه هم نامربوط به موضوع هستند
علامت هایی که شبیه آدم فضایی هستن، چیز خاصی نیستن فقط تکه های سفینه فضایی هستند که با جمع کردن همه 50 عدد آنها اون ماشین فضایی بهتون داده می شه!
جاهایی که علامت دایره قرمز کشیده شده فقط برای رسیدن به پول هست و بازم چیز خاصی نیست!
مثلث های قرمز همونطور که توی راهنمای نقشه نوشته safe house هستند؛ پس بازم چیز خاصی نیستن!
ضربدر هایی که درون آب زده شده باز هم چیز خاصی نیستن و همون submersible ها هستند!
در جنوب نقشه بالای پل معلق فلش زده شده، اونجا هم چیز خاصی نیست!
*یه خورده بالاترش  Groove ST مکانش توی بازی مشخص شده! که احتمال داره(طبق فرضیه دوستان) ارتباطی داشته باشه به وسیله CJ و اینا!
1=یه خورده برید بالا سمت چپ و همچنین بالاتر نزدیک خونه فرانکلین یه علامت "تهی" زده شده که توی نقشه نوشته Gruppe 6 که نمی دونم چیه راستش!
باز یه خورده بالاتر نوشته "open grave" که اینم چیز خاصی نیست و فقط اون جا یه قبرستونه که توش قبر خالی هست! توی این قبره یه تفنگه! همین
2-هم عرض همین جمله سمت راست نوشته "pink pool" که باز نمی دونم چیه!
3-خب حالا در شمال خونه فرانکلین نوشته "*shoot for the stars"؛ این مکان همون رصد خونه هست دور تا دورش دوربین داره که می تونی شهر رو ببینی، در رابطه با این یه جایی خوندم که اگه به ساختمون FIB توی شب نگاه کنی یه سری نور قرمز می بین و چند تا اسنایپر و اینا! هنوز امتحان نکردم، شما هم امتحان کنید بد نیست!
4-بالاتر از این نوشته "under the rock face" که بازم نمی دونم چیه!
5-دور منطقه نظامی یه دایره بزرگ نوشته شده که توی "باند اصلی" نوشته "take control" که به معنای "کنترل (محیط یا اوضاع) را به دست بگیر" هست! بقلش هم اسم سه تا از وسایل نقلیه پروازی توی این جا هست که یکیش همون جت جنگندس، یکیش هلی کوپتر هست که تفنگ داره جلوش، یکیش هم اون هواپیما باربرس که خیلی گندس!(من خودم دو تای اول رو راحت دزدیم ولی اون باربره رو اصلا نتونستم چون نه سرعت داره و نه جاش خوبه!البته بدون رمز بازی می کنم) دوباره توی منطقه نظامی یه مربع کشیده که توش فلشه اونم نمی دونم چیه!
6-هم عرض منطقه نظامی دور اون یکی منطقه نظامیه(6 ضلعیه) دایره کشیده شده توش به نظر نوشته: "9A"؛ یه مربع هم توش کشیده شده که اینم نفهمیدم چیه!
7-بالاتر از همینجا یه سری تساوی نوشته شده که نمی دونم چین! فقط اون آخری همون علامت تکه های سفینه هست که جمع می کنیم!
8-از بالاتر در سمت راست دریاچه نوشته: "rail cabin" که باز نمی دونم چیه! فقط ته ریل قطار هست!
9-بالاتر نوشته Stash و شکل سفینه نشان از تکه سفینه فضایی هست ولی بقلش یه "*" زده که نمی دونم چیه!
سمت چپ نقشه هم عرض همونجا، توی روستای خورشید پرستا نوشته "between the crates" که بازم چیزی نیست فقط اونجا یه تفنگ که اگه اشتباه نکنم RPG هست وجود داره!
10-بقلش نوشته "Frank Mathers" که نمی دونم چیه!
11-توی دریاچه هم  یه علامت هست که معلوم نیست چیه!
خب اینم عکس با کیفیت خوب:
[تصویر:  ibsdeOS7zfET0G.jpg]
دوستان الان هر کی اون قرمزا رو می دونه یا اطلاعتی داره با ذکر شماره اعلام کنه تا بدونیم راکستار چه کمک هایی به ما می تونه کرده باشه!
ممنون
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,013 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان