امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
دوستان توجه کنید که در این بازه زمانی، تنها هدف ما، رمزگشایی راز UFO ها، Jet Pack و اون جسم تخم شکسته که همه مربوط به یک راز هستند، می باشد. سایر مطالبی که شما ذکر کنید، اسپم محسوب می شوند؛ پس اسپم ندهید.
با تشکر
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
سلام با تشکر از این تاپیک بسار خوبی که قرار دادی
من تیتر موضوع رو خوندم و هی میامدم صفحه به صفحه جلوتر 
ولی متوجه چیزی خاصیم نشدم
....................................
از یکی از دوستان انجمن خواهشمندم که به من بگن دنبال چی میگردن
هدف به دست اوردن چیه 
و این راز  مربوط به چیه؟
...................................
این تاپیک منو خیلی جذب کرده و دوست دارم منم مثل شما ها دنبال این راز بزرگ بگردم
به شما ها هم کمک کنم
ممنون میشم اگه یکی برام توضیح بده 
و سوال بعدی اینه که 
من باید  کجاها رو بگردم
پاسخ
(06-13-2015, 12:48 PM)gamertop نوشته است: سلام با تشکر از این تاپیک بسار خوبی که قرار دادی
من تیتر موضوع رو خوندم و هی میامدم صفحه به صفحه جلوتر 
ولی متوجه چیزی خاصیم نشدم
....................................
از یکی از دوستان انجمن خواهشمندم که به من بگن دنبال چی میگردن
هدف به دست اوردن چیه 
و این راز  مربوط به چیه؟
...................................
این تاپیک منو خیلی جذب کرده و دوست دارم منم مثل شما ها دنبال این راز بزرگ بگردم
به شما ها هم کمک کنم
ممنون میشم اگه یکی برام توضیح بده 
و سوال بعدی اینه که 
من باید  کجاها رو بگردم
دوست عزیز پست اول و پست صفحه 16(پست شماره 142) رو مطالعه کن!
دوستان یه بار دیگه تذکر می دم:
* هر کس حداقل این دو پست رو نخونده توی بحث شرکت نکنه! والسلام
البته اگه واقعا تصمیم جدی برای حل دارید پیشنهاد می کنم که همه صفحات رو مطالعه کنید تا ببینید نظرات بقیه هم چیه!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
بچه ها فکر کنم تخم شکسته را پیدا کردم.
برید توی همون جای که چرخ و فلک هست و بعدش اون طرف تر با یکی از جت اسکی ها برید و در حدس برید که از نقشه خارج شید. بعد برید زیر اب. بعد یه مدت همه جا بنفش میشه. اما چون من ترسیدم اومدم بیرون. (واقعا یه حسی خیلی بد به ادم دست میده)

حدس = حدی
پاسخ
(06-13-2015, 01:04 PM)eflc2014 نوشته است: بچه ها فکر کنم تخم شکسته را پیدا کردم.
برید توی همون جای که چرخ و فلک هست و بعدش اون طرف تر با یکی از جت اسکی ها برید و در حدس برید که از نقشه خارج شید. بعد برید زیر اب. بعد یه مدت همه جا بنفش میشه. اما چون من ترسیدم اومدم بیرون. (واقعا یه حسی خیلی بد به ادم دست میده)

حدس = حدی
تا خودتون چیزی رو ندیدید و هیچ عکس و مدرکی ندارید، چرا فرضیه تون رو مطرح می کنید؟ بیش از بیست بار به شما تذکر دادیم و شما عین خیالتون نیست و نظم تاپیک رو با اسپم های پی در پی یا سلب قوانین، به هم می زنید. یک فکری به حال خودتون بکنید؛ وگرنه اخراج خواهید شد.
در ضمن گزینه ی ویرایش برای تصحیح اشتباهات هست؛ پس غلط های خود را در پستی دیگر تصحیح نکنید. 
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
با سلام 
من کل تاپیک رو مطالعه کردم تو این دو  سه روز گذشته خیلی از موضوع منحرف شدیم (اگه با حرفم به کسی توحین کردم معذرت می خوام)
در ضمن 
من بلد نیستم عکس بزارم تو نظرم و اینکه اگه اسپمی تو نظرم بود شرمنده خب خیلی تفره نمی رم 
دوستا من فهمیدم که تو کد های برنامه نویسی نسخه پی سی (با open iv چک کنید) کلمه hooooooooo!!!!   رو میشه پیدا کرد که اگه بخوای مدل سه بعدی کد رو ببینی یه تصویر یه موجود عجیبه که دو تیکه شده و واقعا چندشه به هر حال... در ضمن چرا باید برای اومدن نسخه پی سی بازی دو و نیم سال بیشتر طول بکشه در حالی که وقتی راکستار پروژه ساخت جی تی ای وی رو طرح کرد گفت ممکن است نسخه پی سی حدود یک تا سه ماه بعد از نسخه مخصوص کنسول های نصل هفت  بیاد 
شاید دلیل این تاخیر اضافه راز بزرگ مرطبت به تمام ee های بازی باشه از طرفی چون این راز واقعا پیچیدس این زمان منطقیه 
یه احتمال دیگه هم اینه که اینه که (ببخشید بابت اسپمم) نازی ها تو جنگ جهانی دوم اطلاعات مهرمانه ای راجب UFO  داشتن که توست دولت امریکا دزدیده و به اف بی ای واگذار شد و از اون موقع به بعد مشاهده ی بشقاب پرنده ها سیزده برابر شد و پس از دوازده سال دولت امریکا مجبور شد اطلاعات قدیمی رو به خواطر قوانین اشکار کنه پس ما نمیدونیم از موقع فاش شدن راز های قدیمی تا بحال امریکا چه اطلاعات دیگه ای که پیدا نکرده!!!! 
پس احتمال این مسعله تو دنیای واقعی  که این UFO زیاد شدن اینه که اون ها دوستان و اطلاعاتشونو از امریکا می خوان و راکستار هم می خواد در قالب بازی بگه که ما باید به فضایی ها کمک کنیم و از راز امریکا با خبر باشیم این حرف من موضوع صفینه های مال FIB یا FBI رو تایید میکنه توبازی و همین طور صفینه غرق شده که ساکنانش دزدیده شدن و احتمالا تو منطقه نظامی زندانین و این که صفینه بالای منطقه نظامی زیبا تره و راننده داره و با ارتباط با کسای خاص یا مکان های خاص می خوان تخم و دوستانشو نو نجات بدن در ضمن صفینه هایی که علامت FIB دارن عجق وجقن و بی سر نشین و برای نظامی ها هستن همچنین روستا خورشید پرستا مبارزه FIB رو با فضایی هارو احتمالا دیدن و فکر می کنن که مبارزه خورشید و یه چیز دیگر هست که خورشید پیروز میشه و اون شیع که همون صفینه غرق شدس شکست خوره 
دیگه خسته شدم :D اگه غلت املایی داشتم معذرت و اگه نا مفهوم بود با ببخشید نظراتتونو بگین لطفا با تشکر از این تاپیک عالی

*****=د.و.ل.ت

یه مدرک دیگه صفینه غرق شده و دو صفینه مال FIB شباهت بی اندازه ای دارن که نشون میده FIB از صفینه غرق شده کپی کرده دیده مسخره شده یکی دیگه درست کرده و هر دو رو تو اسمون لوس سانتوس پرواز داده یکی رو کوه چیلاد دیگری رویه بیابون. اون نقاشی فضایی ها هم که توش پیام سیو از داره زیر صفینه توبیابونه پس نقاش این طرح ها بخواطر تجربه کم و محافظت ضعیف راحت صفینه رو دیده و ازش نقاشی گذاشته و گفته تو چه زمانی خودشو نشون میده ولی اونی که بالای منتقه نظامیه با اون سه تا صفینه دیگه فرق داره پس واقعیه و اف ای بی دنبالشه :D ;) :cool: :)
پاسخ
(06-13-2015, 01:40 PM)kambyz lolo نوشته است: با سلام 
من کل تاپیک رو مطالعه کردم تو این دو  سه روز گذشته خیلی از موضوع منحرف شدیم (اگه با حرفم به کسی توحین کردم معذرت می خوام)
در ضمن 
من بلد نیستم عکس بزارم تو نظرم و اینکه اگه اسپمی تو نظرم بود شرمنده خب خیلی تفره نمی رم 
دوستا من فهمیدم که تو کد های برنامه نویسی نسخه پی سی (با open iv چک کنید) کلمه hooooooooo!!!!   رو میشه پیدا کرد که اگه بخوای مدل سه بعدی کد رو ببینی یه تصویر یه موجود عجیبه که دو تیکه شده و واقعا چندشه به هر حال... در ضمن چرا باید برای اومدن نسخه پی سی بازی دو و نیم سال بیشتر طول بکشه در حالی که وقتی راکستار پروژه ساخت جی تی ای وی رو طرح کرد گفت ممکن است نسخه پی سی حدود یک تا سه ماه بعد از نسخه مخصوص کنسول های نصل هفت  بیاد 
شاید دلیل این تاخیر اضافه راز بزرگ مرطبت به تمام ee های بازی باشه از طرفی چون این راز واقعا پیچیدس این زمان منطقیه 
یه احتمال دیگه هم اینه که اینه که (ببخشید بابت اسپمم) نازی ها تو جنگ جهانی دوم اطلاعات مهرمانه ای راجب UFO  داشتن که توست ***** امریکا دزدیده و به اف بی ای واگذار شد و از اون موقع به بعد مشاهده ی بشقاب پرنده ها سیزده برابر شد و پس از دوازده سال ***** امریکا مجبور شد اطلاعات قدیمی رو به خواطر قوانین اشکار کنه پس ما نمیدونیم از موقع فاش شدن راز های قدیمی تا بحال امریکا چه اطلاعات دیگه ای که پیدا نکرده!!!! 
پس احتمال این مسعله تو دنیای واقعی  که این UFO زیاد شدن اینه که اون ها دوستان و اطلاعاتشونو از امریکا می خوان و راکستار هم می خواد در قالب بازی بگه که ما باید به فضایی ها کمک کنیم و از راز امریکا با خبر باشیم این حرف من موضوع صفینه های مال FIB یا FBI رو تایید میکنه توبازی و همین طور صفینه غرق شده که ساکنانش دزدیده شدن و احتمالا تو منطقه نظامی زندانین و این که صفینه بالای منطقه نظامی زیبا تره و راننده داره و با ارتباط با کسای خاص یا مکان های خاص می خوان تخم و دوستانشو نو نجات بدن در ضمن صفینه هایی که علامت FIB دارن عجق وجقن و بی سر نشین و برای نظامی ها هستن همچنین روستا خورشید پرستا مبارزه FIB رو با فضایی هارو احتمالا دیدن و فکر می کنن که مبارزه خورشید و یه چیز دیگر هست که خورشید پیروز میشه و اون شیع که همون صفینه غرق شدس شکست خوره 
دیگه خسته شدم :D اگه غلت املایی داشتم معذرت و اگه نا مفهوم بود با ببخشید نظراتتونو بگین لطفا با تشکر از این تاپیک عالی

*****=د.و.ل.ت

یه مدرک دیگه صفینه غرق شده و دو صفینه مال FIB شباهت بی اندازه ای دارن که نشون میده FIB از صفینه غرق شده کپی کرده دیده مسخره شده یکی دیگه درست کرده و هر دو رو تو اسمون لوس سانتوس پرواز داده یکی رو کوه چیلاد دیگری رویه بیابون. اون نقاشی فضایی ها هم که توش پیام سیو از داره زیر صفینه توبیابونه پس نقاش این طرح ها بخواطر تجربه کم و محافظت ضعیف راحت صفینه رو دیده و ازش نقاشی گذاشته و گفته تو چه زمانی خودشو نشون میده ولی اونی که بالای منتقه نظامیه با اون سه تا صفینه دیگه فرق داره پس واقعیه و اف ای بی دنبالشه :D ;) :cool: :)

داداش ممنون بابت توضیح.کاملاً باهات موافقم.ولی به نظرم راکستار یه چیزی در مورد حادثه رازول و UFO ها می دونه که می خواد  از طریق اون ایستر اگ به ما بگه.توی حادثه رازول به احتمالی زیاد همانند سفینه غرق شده اون چیزی که توی حادثه رازول منفجر شده UFO بوده.و مطمئنم که موجودات فضایی مرده نیز توش بوده و به احتمال زیاد آمریکا هم سفینه و هم اجساد رو جمع کرده و به منطقه 51 برده.اون جا بازم مانند بازی حدس می زنم که دارن از روی اون UFo نمونه سازی می کنن.البته اینا به احتمال زیاد نظر راکستار باشه و واقعی نباشه.ولی باید اون UFO ها چک بشه.به شرکت کننده های این تاپیک پیشنهاد می دم که یه بار با نرم افزار Open IV فایل های بازی رو چک کنند چون شاید چیزی ببین ندیده باشیم.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
یه نکته بگم:
این که می گید 1 سال بیشتر طول کشیده برای این راز ها دلیل منطقی ای نیست!
اگه قرار بود این راز فقط توی نسل هشت و پی سی باشه دیگه دلیلی نداشت نشونه ای ازش تو بازی نسل 7 بذارن!
پس به نظر من این که بگیم راز به بازی اضافه شده غلطه!
حالا باز با این نظر بیشتر موافقم که ممکنه لابه لای یه بسته الحاقی راز رو اضافه کنه که اونجوری به همه پلتفرم ها باید اضافه شه!
در هر صورت فکر نمی کنم راز مختص نسل 8 و پی سی باشه!
این نرم افزار open IV رو هم دوستانی که بلدن و حوصله دارن باهاش کار کنن و اگه می تونن چیزایی که به نظرشون به بحث مرتبطه مطرح کنن!
پاسخ
(06-13-2015, 03:01 PM)last assassin نوشته است: یه نکته بگم:
اگه قرار بود این راز فقط توی نسل هشت و پی سی باشه دیگه دلیلی نداشت نشونه ای ازش تو بازی نسل 7 بذارن!
حالا باز با این نظر بیشتر موافقم که ممکنه لابه لای یه بسته الحاقی راز رو اضافه کنه که اونجوری به همه پلتفرم ها باید اضافه شه!
این نرم افزار open IV رو هم دوستانی که بلدن و حوصله دارن باهاش کار کنن و اگه می تونن چیزایی که به نظرشون به بحث مرتبطه مطرح کنن!

داداش امکان داره بعضی چیز های کوچیک در مورد این راز به نسخه های نسل 8 و PC اضافه شده باشه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(06-13-2015, 03:06 PM)You Never Win نوشته است:
(06-13-2015, 03:01 PM)last assassin نوشته است: یه نکته بگم:

داداش امکان داره بعضی چیز های کوچیک در مورد این راز به نسخه های نسل 8 و PC اضافه شده باشه.
ببینید در کل بالاخره باید این راز توی کنسول نسل هفت هم حل شه! حالا شاید یه سری چیز اضافه کرده باشن که راحت تر حل شه ولی بالاخره توی هر دو نسل باید حل شه!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان