امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-15-2015, 11:05 PM)pink drug نوشته است: سلام 
من تونستم دوباره با عموم تماس بگیرم.
برگردید تو جي تی ای ای وی 
یه گاراژ هست که کل بازی تو اونجا ميريم.
ماله دوست شخصیت  اصلی بازيه
تو اون جا دوتا ماشین هست.
یکیش ماشین شخصیت اصلی تو  gta vice city هست 
اون یکی ماشین شخصیت اصلی تو gta sa. که باهاش تو مرحله اول میريم دنبال یه نفر.
ببخشید من زیاد یادم نیست اون مراحل رو 
عموم گفت چرا باید یه شرکت بازی سازی اینقدر خاطرات رو از تو گور بکشه بیرون؟
قبر شخصیت اصلی gta vice city تو اون مرحله هست، که تو gta v ميريم قبر بابای مایکل رو باز میکنیم ميتونيد اون قبر رو ببینید .
آهان عمو گفت از یکی از کد نویس های بازی شنیده که توی سفینه هایی که پرواز میکنن نه تخم نه جت پک نمیتونن پیدا کنن.
خودتون هم بريد تو سفینه میبینید که سفینه لگ داره حتي اگه بتونيد بريد توش بازم به سمت پایین سقوط میکنید .
بچه ها پرس و جو ها وارد مرحله باحالی شده فردا پس فردا قراره با یکی از کد نویس های اصلی بازی صحبت کنم.
موفق باشید.

مطمعنی من gta vc رو حداقل پنج بار تموم کردم اون ماشین مخصوصی نداشت یه ماشین بود برای هتل یکی هم واسه دیاز cj هم اون ماشینه کرمی ابی واسه دوستاشه 
پاسخ
دوستان اگه با پیسی و ماد NOCLIP برید پیش نقشه کوه چیلیاد میبینید که یک چیزی مثل در اونجاست.اگه با ماد برید(با این ماد میشه از درو دیوار های بازی رد شد) میبینید پشته اون در یه چیز مربعی شکل هستش.(عکس رو هم 2-3 ساعت دیگه میزارم الان نمیتونم :D )
:-/
پاسخ
تاپیک تموم شد؟
کسی فکر فعالیتی نیست ؟
یا از بازی خسته شدین؟
پاسخ
(06-20-2015, 07:51 PM)pooria.cod نوشته است: تاپیک تموم شد؟
کسی فکر فعالیتی نیست ؟
یا از بازی خسته شدین؟

فک کنم  هیچکس نیس :(
پاسخ
من هستم منتظرم کسی ادرس چیزی یا چیزی بده برم بگردم
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
دوستان اگر می تونین با ماد no clip سه جا رو بگردین
در بیرونیه خونه مایکل
دری که کنار نقشه کوه چیلیاد هست
خونه های خورشید پرستا
پاسخ
(06-20-2015, 09:54 PM)supernova نوشته است: دوستان اگر می تونین با ماد no clip سه جا رو بگردین
در بیرونیه خونه مایکل
دری که کنار نقشه کوه چیلیاد هست
خونه های خورشید پرستا

اون دره رفتم توش یه چیزه مربعی شکل بود خونه خورشید پرستا هم که هیچی نبود الان میرم سراغه خونه فرانکلین :D

علیرضا جان اگه میتونی تو لاین یا واتس بم پیام بده کارت دارم و اگه میتونی گروو استریت رو بگرد محله cj خیلی چیز های مشکوک توش هست ;)

خونه فرانکلین خالیه خالی :(

بهههلههه گرو استریت هم رفته دسته بالاس ها.من فک میکنم باید چیزای تبلیغاتی رو ببینیم دنباله یه سرنخ مثله کاغذ هایی که رو بعضی پایه برقاس ;)
پاسخ
و البته روزنامه هایی که عکس جانی شخصیت بازی GTA the lost and damned
پاسخ
دوستان، نه تنها بالاسا ها کوچۀ استریت رو تصرف کردند، بلکه سی جی هم جز اوناست.
پاسخ
(06-23-2015, 09:30 AM)Hossein.R.C.g نوشته است: دوستان، نه تنها بالاسا ها کوچۀ استریت رو تصرف کردند، بلکه سی جی هم جز اوناست.

آره منم 2-3 ساعت پیش دیدم.میگم یه زیر زمین دیدم توش یه جنازه بود رفتم پیشش بازی گفت E بزن زدم بازی سیاه سفید شد مشکوکه قضیه.جنازه هم که سوزوندم صورتش تغییر کرد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان