امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
بچه ها یه چیزی به ذهنم رسید.
اگه یادتون باشه در بازی crysis 3 در مرحله اخر، نمیشد غولرو کشت و این تنها به خاطر کرک بازی بود که بعد ها درست شد.
شاید ما نتوانیم این رازو با نسخه کرکی حل کنیم. البته بهتره نسخه اریجینال کامپیوتر باشه. چون توی همین تاپیک یکی از دوستامون که نسخه اریج کامپیوتر این بازی را داشته، یه سری چیز ها دیده که ما تا به حال ندیدیم. دقیقا مثل مرحله اخر بازی کرایسیس.
پاسخ
http://gtaforums.com/topic/609205-mount-...ry-solved/

این ادعا میکنه که راز کوه چیلاد را حل کرده. البته تمام حرفاشم منطقیه
پاسخ
سلام چرا اینقدر تایپیک خلوت شده؟

دوستان من تونستم با ماد noclip داخل دوتا از سفینه ها وارد بشم، اون سفینه ای که بالای منطقه نظامیه داخلش هیچ چیز خاصی نیست جز دوتا روبات که هیچ کاری انجام نمیدن ولی بالای سفینه جمله ای نوشته شده شده بود که متاسفانه اصلا چیزی ازش یادم نیست ولی سعی میکنم دوباره برم و ازش عکس بگیرم.

سفینه دوم هم که بالای sandy shores قرار داره و روی اون اسم FIB نوشته شده، داخلش وارد شدم و همونطور که خودتون میدونید وقتی نزدیک این سفینه بشین صفحه بازی پارازیتی میشه ولی تا اونجایی که متوجه شدم یه مثلث سیاه داخلش بود که مثله اینکه همین باعث میشه وقتی از بالا نزدیک میشین دوباره به بالا پرتاب بشین.

سفینه سوم هم که بالای کوه چیلاد قرار داره هرکاری کردم خودشو نشون نداد.

سفینه چهارم هم که هنوز داخلشو ندیدم و فکرم نکنم چیز عجیبی داخلش باشه

درکل فکر نکنم داخل سفینه ها، چیزی باشه که به راز بازی ربطی داشته باشه.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
شاید دلیلش اینه که دیگه این تابستون و گرما و... حال جی تی ای و حل معما رو از بروبچ گرفته
البته دارم رو یه چیزایی کار میکنم که به زودی رو میکنمشون
پاسخ
آقا یک نفر ماد jet pack داخل سایت گذاشته(تو بخش ابزارات gta)
من ویندوزم 8.1 نتونستم ماد رو بریزم اگه کسی میتونه بریزه
چون jet pack  رو باید تو منطقه نظامی پیدا کنیم گفتم شاید به راز مخفی ربطی داشته باشه
امیدوارم کمکی کرده باشم . در ضمن حتما انجام بدهید لطفا
پاسخ
سلام دوستان..من تازه ملحق شدم..امیدوارم خودمون حل کنیم این راز رو نه غیر ایرانی

همین الان داشتم دریای شرقی رو با زیر دریایی میگشتم..تو عمق 70 متری بودم که یه نوری از ته دریا دیدم(یه نقطه تقریبا کم نور بود که توجهمو جلب کرد)

رفتم پایین تا عمق 150 متری..همونطور که میدونین نمیشه از عمق 150 متری بیشتر رفت ولی خوشبختانه تو 150 به اندازه کافی نزدیکش هستین

خلاصه اینکه من از زیردریاییم اومدم برون تا نزدیکتر شم و  ببینم جریان چیه..دیدم یه چیزی مثه یه دریچه هست که نور از شیشه ش میاد..انگار اون تو

لامپ روشنه و یه فعالیتهایی انجام میشه..اون دریچه هه به نظرم میتونه مال یه زیردریایی بزرگ باشه که به گل نشسته و فقط دریچش معلوم میشه یا حتی میتونه مال یک یوفو باشه..البته من فقط تونستم 5-6 ثانیه نزدیکش باشم و بعدش به خاطر فشار آب مردم ولی خوشبختانه ازش اسکرین شات گرفتم

راستی یادیم رفت..وقتی نزدیکش میشین یه صدای "بومب بومب"میاد ازش (مثه صدای اون بازی سحرآمیز بود تو فیلم جومانجی اگه یادتون باشه)

جالب اینجاس من تاحالا تو هیچ نقشه ای ندیدم که اینو مشخص کرده باشه..اگه قبلا کشف شده بود ازتون معرت میخوام

بچه ها اگه آنلاین بازی میکنین این آی دی استیمم هست..خیلی بهتر میشه اگه با هم دنبال این چیزا بگردیم..پس خوشحال میشم اگه اد کنین:mehdinik1503  

لازم به ذکر هست اینا رو تو فروم سایت همسایه هم گذاشتم..نیاید بگید کپی کردما :D [img][تصویر:  n1js_1.png][/img][img][تصویر:  cb4b_2.png][/img]
پاسخ
(07-11-2015, 12:05 AM)ezio1503 نوشته است: سلام دوستان..من تازه ملحق شدم..امیدوارم خودمون حل کنیم این راز رو نه غیر ایرانی

همین الان داشتم دریای شرقی رو با زیر دریایی میگشتم..تو عمق 70 متری بودم که یه نوری از ته دریا دیدم(یه نقطه تقریبا کم نور بود که توجهمو جلب کرد)

رفتم پایین تا عمق 150 متری..همونطور که میدونین نمیشه از عمق 150 متری بیشتر رفت ولی خوشبختانه تو 150 به اندازه کافی نزدیکش هستین

خلاصه اینکه من از زیردریاییم اومدم برون تا نزدیکتر شم و  ببینم جریان چیه..دیدم یه چیزی مثه یه دریچه هست که نور از شیشه ش میاد..انگار اون تو

لامپ روشنه و یه فعالیتهایی انجام میشه..اون دریچه هه به نظرم میتونه مال یه زیردریایی بزرگ باشه که به گل نشسته و فقط دریچش معلوم میشه یا حتی میتونه مال یک یوفو باشه..البته من فقط تونستم 5-6 ثانیه نزدیکش باشم و بعدش به خاطر فشار آب مردم ولی خوشبختانه ازش اسکرین شات گرفتم

راستی یادیم رفت..وقتی نزدیکش میشین یه صدای "بومب بومب"میاد ازش (مثه صدای اون بازی سحرآمیز بود تو فیلم جومانجی اگه یادتون باشه)

جالب اینجاس من تاحالا تو هیچ نقشه ای ندیدم که اینو مشخص کرده باشه..اگه قبلا کشف شده بود ازتون معرت میخوام

بچه ها اگه آنلاین بازی میکنین این آی دی استیمم هست..خیلی بهتر میشه اگه با هم دنبال این چیزا بگردیم..پس خوشحال میشم اگه اد کنین:mehdinik1503  

لازم به ذکر هست اینا رو تو فروم سایت همسایه هم گذاشتم..نیاید بگید کپی کردما :D [img][تصویر:  n1js_1.png][/img][img][تصویر:  cb4b_2.png][/img]

اینی که میگی رو که خیلی وقته تونستن کشفش کنن،تو نسل هفت کشف شده بود
این خودش یه راز مخفی مربوط به سریال لاسته که اون اتاقک زیر آب هم کاملا مربوط به یه سحنه از اون سریاله
اینم لینک یو.تیوبش
پاسخ
اقا دوباره تاپیک رو اپدیت کنید بحث کنیم ماشاالله استارتر هم که ....
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
اقا راز هنوز کشف نشده من اولای تایپک رو کع خوندم همش میترسم
پاسخ
من موندم این بازی کجاش ترسناکه S0 (43) 
--------------------------------------------
دوستان نقشۀ بالا کوه چیلارد، فکر کنم اصلا به نقشۀ بازی مربوط نباشه، من احتمال میدم یه مکان زیر دریا باشه چون هر کاری میکنم مشابه چنین نقشه ای نه توی نقشۀ بازی هست نه توی خود بازی.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,037 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,736 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,446 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,256 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,271 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان