امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-14-2015, 12:14 AM)Be the story نوشته است:
(07-14-2015, 12:12 AM)batman knight نوشته است: نه خیر نشدی چون همه میدونن بازی چندین ساله اومده و میلیون ها نفر بازیش کردن و خارجیا باور کن از ما خیلی زرنگ ترن اگه بود تاحالا پیدا میشه درمورد تیر زدن ارتش نمیخواد این یه باگه که با ماد میشه رفت توش وقتی میشکنه و قبلا هم درموردش بحث شده قبلا هم گفته شده در فروم تایپکی رو زنده نکنید مانند این تایپک تا چیزی پیدا نکردین

یعنی اون ویدیو رو که من دازم با ماد رفته ؟؟؟
فکر نکنم رو کنسول بشه ماد ریخت میشه؟؟
اینو ببین نظرت عوض میشه لینک
پاسخ
برادر منظورم اینه شیشه میشکنه و میشه رفت توش و با یه مادی به عقاب میتونی تبدیل بشی راحت تر میشه رفت توش منظورم این بود تا فردا شب بخیر

تازه اون ویدئویی که دیدی با فتوشاپه و توی بخش آنلاین بازی هست و توی بخش آنلاین زیاد راز ماز های بخش افلاین نیست پس یعنی دروغه ای بابا به چیزایی تو اینترنت هست ادم شاخ درمیاره در مورد همین مساله ولی همش دروغه
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
من یه فرضیه رو تو یه سایت خارجی دیدم این که تو منطقه نظامیه 3 تا آسانسور هست اگه با هر شخصیت بریم نزدیک هر 3 تا شاید اتفاقی بیفته
پاسخ
من فکر کنم این تصویر:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSFMwhedYCDI5BBY0GWFog...oOQMaP0pig]
داره میگه که برای بدست اوردن هر کدوم از وسایل به یک قسمتی از کوه که با ضربدر مشخص شده بریم و یه کاری رو انجام بدیم. شاید اینطوری شه راز رو حل کرد؟
پاسخ
(07-14-2015, 01:35 PM)Mahanking80 نوشته است: من فکر کنم این تصویر:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSFMwhedYCDI5BBY0GWFog...oOQMaP0pig]
داره میگه که برای بدست اوردن هر کدوم از وسایل به یک قسمتی از کوه که با ضربدر مشخص شده بریم و یه کاری رو انجام بدیم. شاید اینطوری شه راز رو حل کرد؟
ماهان جان یشنهاد میکنم ابتدا تمامی صفحات رو مطالعه کن بعد نظر بده، آخه این نقشه هیچ ربطی به کوه نداره فقط در یه سری نشانه هست که در هاله ای از ابهام هستند.
من یه فرضیه ای دادم ولی کسی نگرفت چی میگم.
" با توجه به سایت های دیگه و مطالعات خودم و گشتن در بازی، اگر بخواهیم نقشه را به کوه مطابق دهیم به هیچ چیز نمیرسیم، همچنین اگر با نقشۀ بازی مطابق دهیم بازم به هیچی نمیرسیم!! در هیچ جای نقشه چنین جایی نیست.
من میگم این شکل یه نوع نقشه است که مکانش در بازی هستش که اینطور معلومه روی سطح زمین بازی نیست، راهی هم وجود نداره بریم زیر زمین، تنها چاره اینه که بریم زیر دریا رو بگردیم شاید مکانی مطابق نقشۀ بالا رو پیدا کردیم، شاید!!!!"
پاسخ
نمیدونم ولی طبق این عکس جت پک به سفینه مرتبطه چون به هم وصلن اگه زیر عکس رو ببینین
پاسخ
(07-14-2015, 02:00 PM)Mahanking80 نوشته است: نمیدونم ولی طبق این عکس جت پک به سفینه مرتبطه چون به هم وصلن اگه زیر عکس رو ببینین
تو یه بار کل صفحات تاپیک رو بخون.
اصلا معمای اون نقشه کاملا حل کردیم، مشخص شد که فرد جت پک سوار همون کال جانسون هستش.
حتی ثابت شد که یه هیولا دریایی توی بازی هستش.
پاسخ
من احتمالات رو میگم

اصلا تا حالا دیده شده که تو این بازی کارل جانسون جت پک سوار باشه.
فقط موجود دریایی ثابت شده
من این عکس رو میگم که اگه ببینید جت پک به سفینه وصله
یا تخمه به یه سفینه وصله
پاسخ
(07-14-2015, 02:05 PM)Mahanking80 نوشته است: من احتمالات رو میگم

اصلا تا حالا دیده شده که تو این بازی کارل جانسون جت پک سوار باشه.
فقط موجود دریایی ثابت شده
من این عکس رو میگم که اگه ببینید جت پک به سفینه وصله
یا تخمه به یه سفینه وصله
نقل‌قول: اصلا تا حالا دیده شده که تو این بازی کارل جانسون جت پک سوار باشه.
S0 (43)
نگاه کن ماهان عکس رو ول کن، این عکس فیکه.
اگر نگاه تاریخچۀ بازی های gta کنی تنها شخصیتی که از جتپک استفاده کرد کال جانسون هست.
پاسخ
نه تو این نسخه رو میگم

تازه تو بازی هم این عکس هست
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان