امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-14-2015, 11:59 PM)Mahanking80 نوشته است:
(07-14-2015, 11:57 PM)batman knight نوشته است: راستی اگه پیگیر اینجور چیزا هست حتما قضیه گندم های کنار رصد خانه ی تو انگلیس رو میدونی که گندماش به طرزی به شکل فضایی ها رمز ها و یوفو ها و سفینه های فضایی و اینجور چیزا  درومده

اره فکر کنم داخل یه فیلمی هم به نمایش اومده
البته دولت های مخفی کار سریع روی قضیه پاپوش میزارن من درمورد اون قضیه نمیدونم ولی هر وی بود لابد یه بهونه ای اوردن اره منم اون فیلم رو دیدم ولی اسمش یادم نیست
پاسخ
داش مسعود دنیای دیگه دو تا معنی داره سیاره دیگه بعد دیگه ولی من میگم بعد دیگست چون راحت میان و میرن
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
(07-15-2015, 12:00 AM)batman knight نوشته است: اره درسته شاید اما همه ی اینارو یه دونه ***** امریکا میدونه یه دونه خدا ماهم فقط نظر میدیم ببین تازه ما توی کره زمین هنوز کل شهرمون رو مو به مو نمیشناسیم کره زمین توی منظومه شمسی هست و تیلیارد ها منظومه شمسی دیگه وجود داره که توشون بیلیون ها منظومه شمسی هست و من کفم برید اینقدر نوشتم و بماند و ولی خیلی نظریه ها هست حالا شاید راکستار یه چیزی بدونه مگه نه؟
اره بی نهایت سیاره وجود داره یعنی تو هیچ کدوم کسی وجود نداره؟!!
مگه میشه مگه داریم!! :D
پاسخ
(07-15-2015, 12:00 AM)Mahanking80 نوشته است:
(07-14-2015, 11:58 PM)Be the story نوشته است:
(07-14-2015, 11:54 PM)batman knight نوشته است:
(07-14-2015, 11:49 PM)Mahanking80 نوشته است: من یه کتاب دارم درباره فرازمینیان. طبق اون کتاب در سال های خیلی دور بشقاب های بزرگی دیده شده که به زمین اومدن و لباس هایی شبیه لباس های فضانورد ها داشتن و مردم دوران حجر اون رو ستایش میکردن. اگه به کوه های دنیا نگاهی بندازیم میبینیم که نقاشی های دیده میشه که شبیه فضانورد ها هستند.
شاید این انسان از یه دنیای دیگه که شاید 4 بعدی باشه اومدن و خواستن ببینن که ما تا چه حد پیشرفت کردیم. بنظر من این همه عکس از فضایی ها دروغ های امریکاست که مردم رو گمراه کنه به سمت موجودات فضایی.

داش عکس مکس رو نمیدونم اما مطمئنا امریکا داره یه چیز خیلی بزرگ در مورد این موضوع رو از جهان قایم میکنم و اینی هم که الان گفتی رو اره تو اینترنت خوندم قبلا یه نقاشی هاییم هم بود راستی اگه ماهواره داری قبلا شبکه منوتو چیزای خوبی درمورد همین قضییه و موجودات فضایی میگفت که اینی هم که گفتی جزوشون بود من که میگم چند احتمال داره یا همه ی اینارو راکستار برای بازیش گذاشته یا یه چیزی میدونه به عنوان راز توی بازیش گذاشته یا همه ی اینا سرکاری هست اما به نظرم سرکاری نی اگه بود این همه چیز میز و کشف و اینجوری چیزا و مدارک در مورد یوفو ها توی بازی نبود

اگه نظریه های شما درست یاشه باید خیلی پیشرفت کنیم تا جنبه اش رو پیدا کنیم تا بتونیم اونا رو ببینیم گرچه ممکنه که اونا خودشون رو مثل انسان کرده باشن و بین ما باشن هیچی معلوم نیست تا سال های اینده که معلوم بشه به قول قدیمی ها هیچ رازی دوام نمیاره (اینو خودم ساختم Eee )

این احتمالم وجود داره ممکن بعضی از ادما رو ببینیم که هوش فوق العاده ای دارن که باور نکردنیه شاید اینا همونا باشن
یه بچه ای تو کلاسمون هست هوشش خیلی خفنه ریاضی همش ۲۰ میشه سال دیگه یقش رو میگیرم میگم بگو ببینم از کجا اومدی S0 (37)
پاسخ
برای ما هم تو کلاسمون بود همه ریاضی رو کم اوردن او 20 شد
پاسخ
من عکس هاش رو دیدم فعلا شب بخیر راستی امشب نقی خیلی باحال بود از بحث بیرون نشیم داش ماهان فردا حتما در مورد این موضوع یا در همین تایپک یا تو پ.خ یا توی فایل هامون بحث کنیم بحث خوبی هست فردا هم بیکارم شب بخیر راستی سیاره ها بیشمارن به تیلیارد و بیلیارد و بیلیون و اینجور چیزا نیست مطمئنا خیلی چیزا هست که ما خبر نداریم فردا زود انلاین شو که بحث بزرگی در پیش داریم
پاسخ
(07-15-2015, 12:02 AM)Mahanking80 نوشته است:
(07-15-2015, 12:00 AM)batman knight نوشته است: اره درسته شاید اما همه ی اینارو یه دونه ***** امریکا میدونه یه دونه خدا ماهم فقط نظر میدیم ببین تازه ما توی کره زمین هنوز کل شهرمون رو مو به مو نمیشناسیم کره زمین توی منظومه شمسی هست و تیلیارد ها منظومه شمسی دیگه وجود داره که توشون بیلیون ها منظومه شمسی هست و من کفم برید اینقدر نوشتم و بماند و ولی خیلی نظریه ها هست حالا شاید راکستار یه چیزی بدونه مگه نه؟
اره بی نهایت سیاره وجود داره یعنی تو هیچ کدوم کسی وجود نداره؟!!
مگه میشه مگه داریم!! :D

بله ۱۰۰٪ در سال های اینده خودشون رو نشون میدن و صد در صد امریکا تو منطقه ۵۱ موجود فضایی داره

(07-15-2015, 12:06 AM)batman knight نوشته است: من عکس هاش رو دیدم فعلا شب بخیر راستی امشب نقی خیلی باحال بود از بحث بیرون نشیم داش ماهان فردا حتما در مورد این موضوع یا در همین تایپک یا تو پ.خ یا توی فایل هامون بحث کنیم بحث خوبی هست فردا هم بیکارم شب بخیر راستی سیاره ها بیشمارن به تیلیارد و بیلیارد و بیلیون و اینجور چیزا نیست مطمئنا خیلی چیزا هست که ما خبر نداریم فردا زود انلاین شو که بحث بزرگی در پیش داریم
همین جا بحث کنید تا ما هم شرکت کنیم
پاسخ
اخه به احتمال زیاد میگن اسپم هست البته ربط داره ولی بحثش رو زیاد گیر بدیم از تایپک خارج میشه حالا تا فردا خدا بزرگه
پاسخ
(07-15-2015, 12:06 AM)batman knight نوشته است: من عکس هاش رو دیدم فعلا شب بخیر راستی امشب نقی خیلی باحال بود از بحث بیرون نشیم داش ماهان فردا حتما در مورد این موضوع یا در همین تایپک یا تو پ.خ یا توی فایل هامون بحث کنیم بحث خوبی هست فردا هم بیکارم شب بخیر راستی سیاره ها بیشمارن به تیلیارد و بیلیارد و بیلیون و اینجور چیزا نیست مطمئنا خیلی چیزا هست که ما خبر نداریم فردا زود انلاین شو که بحث بزرگی در پیش داریم

باشه شب خوش منتظرم فردا بیدار شم بیام اینجا اگه یاهو داشته باشی که عالیه.
هرکی یاهو داره بگه تا در این مورد بحث کنیم
پاسخ
دوستان لطفا از بحث خارج نشوید چون باعث سردرگمی خوانندگان و تازه واردان میشود

و جز اسپم محسوب میشه با تشکر

صبح بنده از یه جایی GTASA رو گیر ميارم ميرم توی کوه چیليد
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,014 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,430 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,172 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,233 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان