امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(08-19-2015, 04:21 PM)only-pc نوشته است: سلام دوستان.
مطالب زیادی از این تاپیک خوندم و هر مطلبی برام تازه و عجیب بود تو بازی تست میکردم. در کل من خیلی میگردم دنبال استراگ ها.
من در بازی دو تا ee دیدم که تا اونجایی که من انجمنو خوندم دوستان حرفی ازش نزده بودن، من کشف کردم.(حالا نمیدونم کسی قبلا کشف کرده یا نه)

ایستراگ اول:این ee واقعا برام عجیب بود و من فقط یه بار در بازی دیدمش. من شب بود داشتم تویه بیابون دور میزدم بعد رفتم جایی که به اون فرودگاهه(که مال ترور هست) نزدیک بود و اگر دقت کنید بقل این فرودگاه یه سمتش ریل قطاره و اون طرفش یه جادس که از بقل فرودگاه رد میشه. خلاصه من به اون جاده که بقل فرودگاهه نزدیک بودم. یه لحظه دیدم تو نقشه برام یه علامت ابی به وجود اومد و اون علامته هم تو جاده ای که گفتم بود(دقیقا علامتش مثله علامت هایی بود که یک ماموریت فرعی یه لحظه برامون به وجود میومد) من اولش فکر کردم مرحله فرعی هست و باید یکی رو مثلا با ماشین برسونیم خونشون. وقتی رفتم جلوتر از موتور پیاده شدم و رفتم سمت علامت. با یه صحنه عجیب روبه رو شدم یکی از این ماشین های ون هست تو بازی که قدیمی هستند و مثل مینی بوس کوچولو میمونن تو جاده بود و درش باز بود. من دویدم به سمتش و داشتم به ماشین میرسیدم که یکی از پشت بهم یه برق زد(نفهمیدم کی بود ندیدمش اصلا ولی اگه یادتون باشه یه کلت تو بازی هست که برق میزنه بیهوش میکنه ادمارو دقیقا فک کنم با همچین چیزی بهم برق زد) بعد من بیهوش شدم و صفحه سیاه شد و وقتی که صفحه روشن شد صبح بود و من لخ.ت روی ریل قطار بودم و قطارم داشت میومد منم تند از روی ریل بلند شدم و رفتم اونور نرم زیر قطار. متاسفانه هیچ عکس من نتونستم بگیرم چون همه حوادث زود اتفاق افتاد و در اون شرایط اصلا نمی تونستم موبایل شخصیت بازی زود در بیارم و عکس بگیرم. چندین بار بعد هم من در ساعات مختلف اونجا رفتم و دیگه همچین موردی رو ندیدم.
نکته:شب من به اوجا رفتم و با مایکل بودم و وقتی هم به اون ماشینه داشتم نزدیک میشدم مایکل یه چیزی گفت که به نظر میومد صحنه واسش عجیب بود.

ایستراگ دوم:اگه به یاد داشته باشید وقتی تمام قطعه های اسپیس شیپ رو جمع میکنیم به یکی تحویل میدیم و اون هم به ما یه ماشین فضایی میده. من دوباره رفتم به همون جا و اونجا یه سری ادم بودن و یه خونه هایی هستن مثه کابین های قطارن اونجا بود و انگار اونجا یه حالت گروهی بود. به هر صورت یه جایی بود که این خونه های کابین شکل یه مکان کوچی رو درست کرده بودن که یه سری ادم اونجا بودن. من رفتم یکم بگردم یه لحظه دیدم رویه یکی از این خونه ها یه پوستری هست رفتم جلو و دیدم عکس همون موجود فضایی هست که اول بازی زیر پول دیدم و تو این پوستر حالت اعصبانی داشت و زیر پوستر نوشته بود لوس سنتوس 2020.
فک کنم منظورش این بود که در سال 2020 این موجود فضایی کنترل لوس سانتوس رو به دست میگیره یا شاید ظهور میکنه. عکسشم گرفتم ولی توی گالری بازی هست دوستان اگر خواستن بگن من با موبایل از صفحه عکس بگیرم. اگه هم جایی که گفتم رو پیدا نکردید(که اکثرا میدونید کجاس چون ما تو اون محل اسپیس شیپ هارو تحویل دادیم) بگین که از نقشه هم عکس بگیرم.

موفق و پیروز باشید :D

منم اون یارو دیدم که لختت میکنه چند ار اون مرحله فرعی رفتم و بعد از پنج شیش بار لخت شدن (این بگم بعد از لخت شدن دیگه اون یارو نمیاد برا همین قبل از این که برم پیش ماشین یارو سیو کردم) بلاخره طرف خفتش کردم و یکی از اون آدمایی که ترور براشون آدم میبرد بود.
کلا خواستم بگم چیز عجیبی نیست.
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
(08-18-2015, 08:51 PM)NOT FOUND نوشته است: سلام دوستان من اومدم تا یه رازی که شاید باهاش مواجه شدید رو بگم 
خانوم روح !!! بیشتر کسایی که میگن این روح رو دیدیم نمی دونن قضیه این خانوم چیه 

پس به خاطر همین من یه توضیح کوچیک میدم بلکه قضیه این خانوم رو بدونید 

رازی وحشتناک از GTA V : چه کسی خانم لئونورا جانسون را کشت؟

دوستان ماجرا از این قراره که در دهه 70 میلادی خانمی رو در قسمت های کوهستانی لس سانتوس به طرز فجیعی به قتل میرسونن!! دست های این خانم رو قطع میکنن و به جای پاهش میزارن و پاهاش رو قطع میکنن و جای دستاش میزان و یک تکه گوشت از استخوان رانش میکنن و روی اون نوشته ای مینویسند!
از داخل بازی از طریق گوشی وارد اینترنت بشید و کلمه Who رو داخل قست سرچ بنویسید و تایید کنید یه سایت بیشتر پیدا نمیشه همونو باز کنید این سایت شما رو در جریان جزییات قتل این خانم میزاره همچنین میتونید تصاویری که پس از قتل این خانم رو گرفتند مشاهده کنید(خیلی وحشتناکن) و همچنین بیوگرافی و کسانی که مظنون هستند رو پیدا کنید اما مهم تر از اون محل قتل این خانم هست که شما میتونید از توی همون سایت پیدا کنید اما من برای راحتی کار عکسو پایین گزاشتم. زمانی که هوا روشنه برین اونجا میبینید که روی سنگی خون هست. اینجا دقیقا محل قتل خانم لئونوراجانسون هست!!! ولی اگه جرات دارید بعد از ساعت 11 شب به این مکان بیاین!!! روح خانم لئونورا جانسون رو دقیقا ار همین مکان میبینید...........خواب خوشی براتون آرزو دارم

[تصویر:  o3xi_211_thumb.jpg]

[تصویر:  m2e_1513770-7039-b_thumb.jpg]

نتونستم این رو پیدا کنم
لطف یک عکس واضح تر از مختصات بزارید تا منم بتونم برم اونجا  :heart:
پاسخ
دوست عزیز لطفا رو عکس کلیک کنید تا تصویر بزرگتر نمایش داده بشه  ;) ;)
امضا بلد نیستم اثر انگشت می زنم ×___×

پاسخ
Thumbs Up 
دوستان تو GTA sa اگه تو las venturas یکی از روستاهاش برید  یدفه بشقاب پرنده خیلی کوچیک وارد جو زمین میشه به طوری که کاملا و واضح نمیشه دید ولی بشقاب پرندس حتما امتحان کنید منم دیدم(روستای غربی شهر لاس ونتو راس)
پاسخ
سلام ببخشید خواستم بگم تا به حال به نوشته روی یکی از یوفوی تصویر دقت نکردید ؟ نوشته FIB و مربوط به پلیس ها و ..... میشه
پاسخ
(08-21-2015, 07:13 PM)Amirali2015 نوشته است: سلام ببخشید خواستم بگم تا به حال به نوشته روی یکی از یوفوی تصویر دقت نکردید ؟ نوشته FIB و مربوط به پلیس ها و ..... میشه

اینو که خیلی وقت فهمیدن تازه دوتاشون هم دارن
NvB4Ever
پاسخ
(08-19-2015, 10:35 PM)NOT FOUND نوشته است: دوست عزیز لطفا رو عکس کلیک کنید تا تصویر بزرگتر نمایش داده بشه  ;) ;)

میدونستم اینو داداش
ولی نمیتونم پیدا کنم!
اگه میشه از روی نقشه ی کامل مختصات بدین نه اینکه یک تیکه از نقشه!
پاسخ
دوستان من داخل یکی از منطقه های بازی پنج ماهواره پیدا کردم که یکیشون به یه سمت دیگه کج شده حالا نکته جالبش اینه که ساعت ده صبح دانشمندا میان روش تحقیق میکنن
پاسخ
(08-21-2015, 10:00 PM)Mahanking80 نوشته است: دوستان من داخل یکی از منطقه های بازی پنج ماهواره پیدا کردم که یکیشون به یه سمت دیگه کج شده حالا نکته جالبش اینه که ساعت ده صبح دانشمندا میان روش تحقیق میکنن

تا بحال ندیدم یه عکس  از رو نقشه بده
NvB4Ever
پاسخ
(08-21-2015, 10:49 PM)AAROnN7 نوشته است:
(08-21-2015, 10:00 PM)Mahanking80 نوشته است: دوستان من داخل یکی از منطقه های بازی پنج ماهواره پیدا کردم که یکیشون به یه سمت دیگه کج شده حالا نکته جالبش اینه که ساعت ده صبح دانشمندا میان روش تحقیق میکنن

تا بحال ندیدم یه عکس  از رو نقشه بده

فعلا کیبوردم خرابه هر موقع درست شد عکس و مکانش رو نشون میدم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان