امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(08-31-2015, 11:04 PM)The J0ker نوشته است: بچه ها یه راز جدید:
توی خونه مایکل، وقتی که از ساختمان یا آپارتمان میاید بیرون به طرف چپ برید، بعدش این نقطه ای که فلش زدم برید.
[تصویر:  oe28_ذدذد.jpg]
حالا جالب اینجاست که وقتی که رفتید به دیوار که شلیک کنید، جای شلیک نمیمونه میره توو، ولی مایکل یا دیگه شخصیت ها نمیره. حتی اگه Sticky Bomb هم پرتاب کنید یا بندازید میره اونور دیوار، و بعدش که منفجر کنید هیچی نمیشه. اینم عکس از شلیک یه نفر به این دیوار
[تصویر:  qfsu_صیسب.jpg]

به نظرت اين باگه يا راز؟ S0 (19)
NVB

4Ever Live
پاسخ
معلومه که باگه 
خیلی این مدلی من دیدم مثلا پلیسه به مردم الکی شلیک میکرد
پاسخ
باگه فک کنم اگه تو خونه مایکل بود تا الان حل شده بود
NvB4Ever
پاسخ
سلام بر دوستان 
خب من بعد از چند روز برگشتم 
اول اینکه من اون ufo سیاهه بالا ی منطقه ی نظامی رو دوباره چک کردم در ساعت 3 ولی هیچی اما باید بگم با فراکلین رفتم. یه چیز دیگه وقتی اومدم پایین که اون نور سبز رو ببینم رفته  بود،
قبلا با مایکل هم این کار رو کردم اما فک کنم وقتی اول سفینه رو میبینی دیگه اون نوره میره. 
:-/
پاسخ
اقا ما 12 نفر برای جستجو نیاز داریم که بازیش صد باشه اعلام کنه تا چهار نفره قرعه کشی انجام شه برای لوس سانتوس بیابون و کوه ها منطقه نظامی و دریا هر کی می خواست باشه تتو یادداشت بگه
NvB4Ever
پاسخ
(09-02-2015, 05:31 PM)AAROnN7 نوشته است: اقا ما 12 نفر برای جستجو نیاز داریم که بازیش صد باشه اعلام کنه تا چهار نفره قرعه کشی انجام شه برای لوس سانتوس بیابون و کوه ها منطقه نظامی و دریا هر کی می خواست باشه تتو یادداشت بگه
سلام من تازه  عضو شدم و یه راز جدید کشف کردم
من تمام صفحات رو خوندم که شما در یه صفحه نوشته بود آسانسور منطقه نظامی ۱- است منم امروز یه مرحله رو رفتم که باید با لباس غواصی داخل یه منطقه میشدیم و یه چیزی رو میدزدیدیم در حین مرحله یه عالمه قفس میمون(اشاره به مرحله یوگا)و سه چهار تا آسانسور که طبقه ی ۱- بود فک کنم جت پک اونجا باشه یا یه ربطی به منطقه ی نظامی داشته باشه فردا عکس منطقه رو میزارم
پاسخ
(09-02-2015, 05:31 PM)AAROnN7 نوشته است: اقا ما 12 نفر برای جستجو نیاز داریم که بازیش صد باشه اعلام کنه تا چهار نفره قرعه کشی انجام شه برای لوس سانتوس بیابون و کوه ها منطقه نظامی و دریا هر کی می خواست باشه تتو یادداشت بگه

سلام 
من با این کار کاملا موافقم اما باید یکم بهش نظم بدیم مظورم اینکه مکان هایی که قرار هست بگردیم رو نقشه مشخص کنیم و ...........
اما اول باید افرادی که با این کار موافق هستند رو پیدا کنیم.
پاسخ
Big Grin 
(09-02-2015, 07:52 PM)cg.art نوشته است:

سلام 
من با این کار کاملا موافقم اما باید یکم بهش نظم بدیم مظورم اینکه مکان هایی که قرار هست بگردیم رو نقشه مشخص کنیم و ...........
اما اول باید افرادی که با این کار موافق هستند رو پیدا کنیم.
من موافقمممممممممممم
پاسخ
گفتم هرکی موافقه تو پرو فایلم یادداشت بزاره اینجا شلوغ نشنشه

افراد موافق تا الان 
J0ker
Aaron
Cg.art
Mohammad 1380n
Badboy4ever
Poorya_kh
ارسال اپدیت میشه

پست اپدیت شد
NvB4Ever
پاسخ
درود دوستان 

کسی میدونه چجوری میشه بازی رو صد کرد ؟

اگه کسی میدونه بزاره که ممنون میشم :heart: :heart: :heart:
امضا بلد نیستم اثر انگشت می زنم ×___×

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان