امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
فک کنم دوستان این وبسایت که من توش یه وب درست کردم داغونه و قول این رو میدم که سایت و انجمن رو در جای دیگه بسازم پس سایت و انجمن تغییر میکنه ولی ایمیل همونه.
این ایمیلی که ساختم هم باید اشتراکی شه که باید تا امروز تمام تصمیمات گرفته بشه.
نظری که اقای arron هم دادن خوبه
زندگی یک قاتــــل

[تصویر:  assassins-creed_00285655.jpg]
پاسخ
لطفا تمامی دوستان تجسس توجه کنن. هرچه زود تر باید به ادرسی که اقای aaron داده مراجعه کنید و در انجا ثبت نام کنید.
برای شروع کار باید تمامی افراد تجسس در وب مورد نظر ثبت نام کنند.

عکسی از وبلاگ
[تصویر:  36rwpwtdo9jfw2crq471.png]

افراد عضو شده تا الان

[تصویر:  x3tjtjoqnkvq8y8ql8cc.png]
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
(09-07-2015, 02:38 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: نمیدونم چرا نمیشه برای [b]AA-Revenger[/b]  زیر نوشتشون جواب  فرستاد، پس همینجا جوابشونو میدم.

جواب ایشون: اون نقطه قرمر هم که وقتی توی نقشه به وجود میاد و زیردریایی از بین میره، بی ادبی نباشه ولی اون کاربری که این موردو گفتن خودشون پیدا کردن کاملا حرفشون دروغه! چرا؟ چون شما کافیه توی گوگل سرچ کنید Big Shark in GTA V، فرومایی میان ک زمانشون برای خیلی وقت پیشه و گفتن این این کوسه رو دیدن، کوسه ای ک اندازش چند برابر کوسه معمولیه، عکس این کوسه توی فروم ها هم کاملا یکیه، این کاربرمون هم این عکسو از همون تاپیکا گیر آوردن!

شاید شما درست میگید. اتفاقا فکر کنم یا بد بوی بود یا حسین کد. ولی اون تیکه فیلمی که برای گذاشت اصلا شبیه یک کوسه نبود. توی صفحه 30 یا چهل هست.
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
(09-07-2015, 03:46 PM)AA-Revenger نوشته است:
(09-07-2015, 02:38 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: نمیدونم چرا نمیشه برای [b]AA-Revenger[/b]  زیر نوشتشون جواب  فرستاد، پس همینجا جوابشونو میدم.

جواب ایشون: اون نقطه قرمر هم که وقتی توی نقشه به وجود میاد و زیردریایی از بین میره، بی ادبی نباشه ولی اون کاربری که این موردو گفتن خودشون پیدا کردن کاملا حرفشون دروغه! چرا؟ چون شما کافیه توی گوگل سرچ کنید Big Shark in GTA V، فرومایی میان ک زمانشون برای خیلی وقت پیشه و گفتن این این کوسه رو دیدن، کوسه ای ک اندازش چند برابر کوسه معمولیه، عکس این کوسه توی فروم ها هم کاملا یکیه، این کاربرمون هم این عکسو از همون تاپیکا گیر آوردن!

شاید شما درست میگید. اتفاقا فکر کنم یا بد بوی بود یا حسین کد. ولی اون تیکه فیلمی که برای گذاشت اصلا شبیه یک کوسه نبود. توی صفحه 30 یا چهل هست.

من صفحه 30 و 40 رو دیدم ولی فیلمی ندیدم، اگرم فیلمی گذاشته باشن صد در صد توی یوتیوب بوده چون از این جور فیلما فوق العاده زیاده.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
ولی من هنوز میگم بحث همینجا باشه بهتره
NvB4Ever
پاسخ
(09-07-2015, 03:54 PM)AAROnN7 نوشته است: ولی من هنوز میگم بحث همینجا باشه بهتره

والا نمیدونم اگه قراره بحث همینجا صورت بگیره باید تاپیک برای عضو ها باز شه که این کار هم باعث میشه کسانی که میخوان از این تاپیک بازدید کنند نتونن این کار رو بکنن اون وقت خیلی بد میشه.
و اگه اسپم حساب نشه میتونیم بدون کار های بالا در این تاپیک شروع به بحث کنیم.
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
خب داداش اخه تا الان تو همینجا بوده همیجا هم بمونه بهتره سایته بیخودیه بنظرم
NvB4Ever
پاسخ
اره باهات موافقم.

افراد تجسس از همین الان جست و جو شروع شد شروع کنید بازیو :D

اولین تاس رو ریختم دارم اپدیت میکنم بازیو تا یه سری حیوون جدید اضافه بشه و مشکل بازی حل شه.
هر یکی از دوستان مطلب جدیدی پیدا کرد زود در تاپیک بزاره.
یالا بازی شروع شد :D
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
پس. فردا سایت حذف میشه
NvB4Ever
پاسخ
(09-07-2015, 04:13 PM)AAROnN7 نوشته است: پس. فردا سایت حذف میشه

نه داداش سایت عالیه.
این کارو نکن 100 درصد در ادامه نیازمون میشه.
زندگی یک قاتــــل

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان