امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
سلام . پویا جان خوشحالم کردی . فکر نمیکردم کسی دیگه علاقه ای داشته باشه . راستش من تازه بازی رو نصب کردم . چند وقتی ام هست دارم این تاپیک رو میخونم .

بریم سراغ مشاهداتم . من برنامه ضبط رو همراهه بازی اجرا میکنم هر جا چیزی دیدم سریع فیلم میگیرم .

مورد اول با مایکل . پشت فرودگاه ، داشتم هواپیماهایی که فرود میومدن رو با موشک میزدم که این صحنه رو دیدم

[تصویر:  85226646685728797647.bmp]

این مخروطی که رنگش آبی و پر رنگ تره تا وسطای شهر تعقیبش کردم نزدیک به ساختمون fib  ناپدید شد
وقتی هم به بالا نگاه میکردم بازم ناپدید میشد
بعضی مسائل بازی فقط یه بار دیده میشن پس حواستون باشه تا سریع عکس بگیرید

مشاهده بعدی در مورد اون کمپ که ادماش لباس ندارن بپوشن . همه تونم میدونید با ترور میشه بین شون چرخید.
برید اونجا وسط کمپ باایستید . کلا توو دست پا نباشید . نزدیک به درب ورودی سه چهار نفر دارن حرف میزنن.
اگه دقت کنید به محض تاریک شدن هوا دو نفر شون یکی پس از دیگری بحث رو ول میکنن و از رو دیوار میپرن میرن به جنگل.
یکی شونو تعقیب کرم ( راحت برید دنبال شون حساس نیستن ولی شلیک نکنید ) .. رفتش کنار اوتوبان و شروع کرد به قتل عام و جالب اینکه پلیس هم حریفش نبود.
من وقتی رفتم هوا صاف و ماه یکم از نصفه کمتر بود. هلال بود .

هنوز یه مورد خیلی جذاب تر مونده که پست بعدی میذارمش همراه با اسناد معتبر .

من دو سه تا سوال هم دارم ممنون میشم کسی بلده جواب بده .
بنده اولین باره gta  میزنم . اگه کسی نسخه های قبلی رو بازی کرده بگه مرغ روباتی و جت پک و مغازه ای که بالاش یه سفینه بود قضیه اش چیه ؟؟ چون همچین چیزی در  gta v هم هستش .

من save  هفتاد درصد هستش . چطوری میتونم زیر دریایی پیدا کنم و نگه اش دارم . و لباس غواصی . ؟؟ با اشاره به محل دقیقش بگید.

با ترور چطوری قربانی ببرم به روستا ؟ چند نفر باید برد ؟ چه ساعتی ؟ من هر چی میبرم درو باز نمیکنن . تازه یه بارم مسافرا خودشون ماشینو روندن فرار کردن .

دوستان من ، یه چیزه دیگه . این قد فکر تون رو روی جت پک نذارید یا سفینه ها ، کلا با یه ذهن باز دنباله ی این مسائل رو بگیرید
، البته اگه علاقه دارید ، شاید موضوع چیزه دیگه ای باشه .

بریم سراغ مشاهده بعدی . قبل از شروع یکی بگه ، عکس زیر مورد تائید هستش ؟ یا الکیه ؟

[تصویر:  87225814254294865160.jpg]

از همین تاپیک برش داشتم .
 ممنون میشم جواب بدید  .

الان یه سری عکس میذارم  ، داشتم با ترور واسه اون کمپ قربانی میبردم ، یه اتوبوس با چهار نفر مسافر که صحنه های زیر رو دیدم .

[تصویر:  41774485281434384813.bmp]

یه نور سفید ظاهر شد .

پیاده شدم و در جهت های مختلف دنبالش رفتم . بعضی جاها قطع میشد و بر میگشتم سر جای اولم و در یه جهت دیگه دنبالش میرفتم .

نزدیک به کمپ بود ولی یکم فاصله داشتیم . به وقت خودمون شاید دو دقیقه با سرعت یک اتوبوس .
رفتم طرفش ،  اون اطراف کارخونه چوب بری بود که تو همون کارخونه نور به اخرین شدت خودش رسید و دیگه بیشتر نمیشد .

[تصویر:  72067506010013938292.bmp]

[تصویر:  02799082469773891847.bmp]

اون لحظه سوئیچ کردم رو مایکل ولی کارم اشتباه بود ، چون با سوئیچ رو ترور دیگه اون صحنه رو ندیدم ، باید تا صبح صبر میکردم .

هوا صاف بود . لباس ترور هم که مشخصه . ماه نیمه بود . تیر هم زدن فایده نداشت .
پاسخ
سلام  
من مدتی است که در حال انجام بازی gtav هستم و به دنبال راز بزرگ می گردم . اتفاقا دیروز یکی هم پیدا کردم اما یادم رفت ازش عکس بگیرم و دیگه این اتفاق برام تکرار نشد.
من به شما این راز را می گویم بلکه شما هم انتحان کنید و به نتیجه ای برسید.
خب قضیه از این قراره که شما باید تمام قطعات ماشین فضایی رو پیدا کنید که در اینترنت ویدیو های زیادی از مکان قطهع هاش هست.
بعد به گراج یکی از شخصیت ها بروید و ماشین فضایی را بردارید و به این مکان بروید و با ماشین فضایی روی اونجایی که فلش زدم بایستید

[تصویر:  sihz_15691977728958436178.jpg]

حال یک منو واسه شما باز میشه که من ازش سر در نیاوردم Blink واسه همین الکی یکی از گزینه ها را زدم و دیگه نمی دونم الان باید چیکار کنم .
در هر صورت می گم شما هم امتحان کنید شاید واسه ی شما اتفاقی بیفته.
پاسخ
کسی نبود جواب منو بده ؟ هی یه زمان اینجا سر و دست میشکوندن 141 

اون اسانسوره کجای منطقه نظامیه که منفی یک رو نشون میده . رو نقشه نشون بدید .؟
زیر دریایی بعد از پایان بازی میاد دست مون ؟ من مرحله شو رد کردم ولی خودش گم شده نیستش Smilie (19)
پاسخ
سلام بر [b]mohammad1692 اگر زیر دریایی رو بخواید باید یک خونه هست که یک لنگر هم داره که نزدیک ساحله و سمت شمال غربی هست منطقش هم نزدیک CHILIAD MOUNTAIN STAE WILDER IN ESS اون رو بخرید تا به شما یک زیر دریایی بده که به مرور یک قایق هم به شما می ده. [/b]
[b]مکان آسانسور هم دقیق نی دونم ولی اگر نزدیکای منطقه LAGO ZANCUDO را بگریدید یک پایگاه هست که اگر اون را بگردید آسانسور را پیدا می کنید.[/b]
[b]آقا شما هم اون کاری رو که من قبلا گفتم انجام بدید چون دیگه واسه من نمیشه ،فقط دفعه اول شد.[/b]
پاسخ
سلام داداش مهرداد فدات مرسی جواب دادی . اسانسور رو پیدا کردم و فقط بالاش نوشته منفی یک . چیزه خاصی نبود .
برای زیر دریایی هم بازم ممنون ، باید پول جمع کنم بخرمش . پولامو گذاشتم بورس ، ورشکست شدم .
اقا مهرداد من بازی تموم نشده فعلا نمیتونم برم ماشین فضایی ببرم اونجا . لامصب این بازی تمومی نداره چقد مرحله داره . Blink

امروز  آموزش بلند کردن هلی کوفتر از پایگاه نظامی رو داریم  . چون سرعتش مثل جت نیست شاید واسه بعضیا سخت باشه واسه همین یه ترفندی باید زد .
اول با یه ماشین سرعتی برید پایگاه جاشو اگه بلدید که هیچ و اگه بلد نیستید بعد از ورودی بپیچید سمت راست یکم جلوتر بازم بپیچید سمت راست درست جلوی باند کناره یه جت سبز رنگ پارک شد .
همه این کارها رو باید سریع انجام بدید و معطل نکنید .

وقتی رسیدید کناره هلی کوپتر سریع سوارش بشید و بازی رو سیو کنید .
بعد از این کار ، روی همون سیوی که انجام دادید بازی رو لود کنید و به محض لودینگ میبینید که پلیسایی که کناره شما بودن همه گوشه پایگاهن و تا برسن بهتون سریع هلی کوپتر رو ببرید بیرون و بازی رو سیو کنید  ، و بعد لودینگ کنید تا پلیس ها رو به عقب و سره جای اول شون برگردونید . باید سریع باشید چون از پائین و بالا موشک میفرستن براتون . و بعد برید به طرف دریا یکم از ساحل دور شید تا بی خیال شن . زیادم دور نرید چون از خط قرمز نقشه دور شید هلیکوپتر تون از کار میفته .

خب حالا یه عده میگن به چه دردمون میخوره ، و جواب ، چون این هلی کوپتر کوچیک و جمع و جوره  و پره هاش کوچیکه برای عملیاته رد شدن از زیر پل ها کاملا به درد میخوره و خیلی هم مراقبش باشید خراب نشه .

نکته و تبصره ، این کارایی که گفتم رو پی سی امتحان کردم و نمیدونم ps  یا  x box  جواب میده یا نه .

[تصویر:  04571320666078998250.bmp]
پاسخ
سلام دوستان یک چیز عجیب دیگه  S0 (5) به این قسمت آب برید

[تصویر:  urmf_gta-v-hd-atlas-map-672x372.jpg]

صدای جیغ و یک صدای عجیب دیگه می شنوید.
پاسخ
(07-01-2016, 12:01 PM)mehrdad2016 نوشته است: سلام دوستان یک چیز عجیب دیگه  S0 (5) به این قسمت آب برید

[تصویر:  urmf_gta-v-hd-atlas-map-672x372.jpg]

صدای جیغ و یک صدای عجیب دیگه می شنوید.

اون صدای جیغ چیز خاص وعجیبی نیست صدای موجودات دریایه مثل دلفین هر جا که دلفبن باشه اون صدای جیغ رو میشنوی شاید عجیب باشه که چرا دلفین ها انقدر نزدیک شهر هستن و لی واقعا هستن خوب بگردی دیده میشن
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
نه داداش اون صدای جیغه ولی کاملا نمیشه گفت ، چون همون صدا روی یکی از تپه ها هم میادش ، مثل صدای سفینه اون فضایی ست که بهش نزدیک میشی صدای عجیب تولید میکنه

یه راه اسون واسه خلاص شدن از دست پلیس برای کسایی که بلد نیستن میگم ، البته این روش تا سه ستاره جواب میده
وقتی تحت تعقیب قرار میگیرد بازی دقیقا مثل بازی  pac man  میشه
نباید جلو پلیسا ظاهر شید ، در کمال ارامش از این خیابون به اون یکی برید تا نبین تون اصلا هم نیاز به فرار سرعتی نیست

[تصویر:  10607401506989681857.png]
پاسخ
سلام دوستان
امروز در حال گشت و گذار تو GTA V بودم که به یک نکته عجیب پی بردم و نمی دونم بقیه هم به این نکته توجه کردن یا نه
در این مکان یک کشتی تفریحی وجود داره، همون لحظه ای که وارد کشتی شدم همه چی برام آشنا بود !
این دقیقا همون کشتی ای هست که تو یکی از مراحل بازی Max Payne 3 وجود داشت !
مدل کشتی ، ابعاد و حتی اتاق ها و دکوراسیون و دقیقا همون کشتی موجود در بازی Max Payne 3 هست
در بعضی از مراحل Max Payne 3 پیانو ای وجود داشت که با زدن یک دکمه Max Payne شروع به نواختن پیانو می کرد ، این پیانو در وسط همون کشتی در GTA V نیز هست.
و جالب تر از اون اینکه وقتی که پلیس دنبال شما هست و شما هم داخل کشتی هستین یه آهنگی پخش میشه که ریتم آهنگ بسیارشبیه به آهنگی هست که در Chapter XI بازی Max Payne 3  پخش می شد.
تصاویری از شباهت دو کشتی :
1
2
3
پاسخ
سلام
لطفا اگه زحمتی نیست میشه بگید اون دریاهه که اگه  با فرانک بری تهش بهت کلی پول میده دقیقا کجاس؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان